Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Aivars703 komanda
06/02/2012
22:36
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Aivars703 rakstīja:

Es ap 17.30 tajā, kas atrodas Barona ielā.

Es Mežciemā.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
07/02/2012
09:22
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Aivars703 rakstīja:

Ir situācijas kad meklējam iemeslu neskriet. Bet ir arī citādas situācijas. Kā teica klasiķis par precēšanos no filmas par Šuriku - oģin imejet važmožnašķ - no ņeimej želaņija, drugoj imejet želaņija no ņeimejet vozmožnošķi. Man šoreiz otrais variants. Skriet gribu, uz zāli aizgāju, daļēji saģērbos - skriet nevaru. Bez biksēm nav smuki - a bikses mājās.

Iegāju pirtī un gatavojos rītdienas trieciendarbam. No rīta atstrādāšu šodienu un pēc tam vakarā Atlētikā skriešu plānoto (pie viena izpētīšu šo zāli). Komandu nedrīkst šmaukt - plānā ierakstīts - tātad jānoskrien.

NOSKRIEN!

Vai kluba dežurantēm apjautājies? Viņām parasti ir kāds lieks apģērba gabals - ir jau arī tādi, kuri nevis mājās, bet klubā aizmirst savas bikses. :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
07/02/2012
11:40
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Aivars rakstīja:

Vai kluba dežurantēm apjautājies? Viņām parasti ir kāds lieks apģērba gabals - ir jau arī tādi, kuri nevis mājās, bet klubā aizmirst savas bikses. :)

Aivars703 personīgās auras dēļ nevar atļauties skriet pa celiņu ar svešām biksēm ;)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
07/02/2012
11:57
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Es jau tā, aptinies ar dvieli, izstaigāju pa zāli prasot treneriem un lejā dežurantēm prasīju - bet nekā. Visi tā dīvaini uz mani skatījās - laikam jau izskatījos pēc tāda, kas apmaldījies ceļā uz pirti.

Varētu jau skriet bez biksēm, ja citi skrien bez čībām, tad kāpēc nevar bez biksēm - tas kā teiktu OreMan, būtu tikai dabiski. Bet laikam apkārtējā jaunatne un administrācija mani nesaprastu. (joks)

07/02/2012
12:59
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Aivars703 rakstīja:

Es ap 17.30 tajā, kas atrodas Barona ielā.

Ja tas būtu rītā nevis šodien, tad iespējams mēs būtu blakusskrējēji. ;)

(ja vien manas nodarbes uz skrienamceliņa ir uzskatāmas par skriešanu :D )

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
08/02/2012
14:10
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Komanda, mani noteikti nevarēs pārvilināt Xorix komanda (pat ar kasti Alus), bet izskatās ka pāris dienas jums kilometri jākrāj bez manis. Es tomēr noplīsu. Pašreizējā neveselības stāvoklī bez turēšanās laikam pat uz stāvošas lentas apkristu - kur nu vēl skriet pa to. Ceru, uz neilgu laiku. Varbūt jau nedēļas nogalē noskriešu īstu garo.

NOSKRIEN!

08/02/2012
15:27
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Aivars703 rakstīja:

Komanda, mani noteikti nevarēs pārvilināt Xorix komanda (pat ar kasti Alus), bet izskatās ka pāris dienas jums kilometri jākrāj bez manis. Es tomēr noplīsu. Pašreizējā neveselības stāvoklī bez turēšanās laikam pat uz stāvošas lentas apkristu - kur nu vēl skriet pa to. Ceru, uz neilgu laiku. Varbūt jau nedēļas nogalē noskriešu īstu garo.

NOSKRIEN!

Veseļojies!:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
08/02/2012
19:52
Valters
Valters
Tērvete
Zinātājs
Members
Forum Posts: 284
Member Since:
23/04/2011
Offline

Aivars703 rakstīja:

Komanda, mani noteikti nevarēs pārvilināt Xorix komanda (pat ar kasti Alus), bet izskatās ka pāris dienas jums kilometri jākrāj bez manis. Es tomēr noplīsu. Pašreizējā neveselības stāvoklī bez turēšanās laikam pat uz stāvošas lentas apkristu - kur nu vēl skriet pa to. Ceru, uz neilgu laiku. Varbūt jau nedēļas nogalē noskriešu īstu garo.

NOSKRIEN!

Tak nevilināsim, jau nevilināsim! Kas, tad mēs kādi kārdinātāji, vai? Turklāt, alus mums pašiem garšo.:) Labāk dzer siltu tēju un pameditē.

Veseļojies!

08/02/2012
20:01
Sarmīte
Sarmīte
Gulbene
Zinātājs
Members
Forum Posts: 106
Member Since:
22/11/2011
Offline

Kapteini - TURIES!!! Zāļu tējas, vitamīnu trieciendevas un imunitātes pastiprinātāji (ehinaceja, citrosepts, C vitamīns utt...)

Laikam būs nācis par sliktu ceļojums pa sporta centru bez biksēm - joks protams ;)

Mēs pacentīsimies ko darīt lietas labā.

08/02/2012
22:06
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

konkurentu kapteinim novēlu ātri tikt uz skriešanas takas atkal virsū! :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
08/02/2012
23:12
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

Būs labi. Tavs rūdījums, Aivars703, neliks pavilgt ilgāku mirkļa vājumu. Pārējie, stiprinām savas imunitātes (jā, kam ir vairākas, tas visas), lai vairs nav slimošanas kā uz maiņām. Turās!

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
10/02/2012
23:52
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Varu ziņot, slimošanas atvaļinājums tuvojas nobeigumam. Vēl pāris dienas (dikti jau gribas, ka tikai viena) un atkal būšu skrējējs. Neizpildīto plānu - 50 km (varbūt vēl pieplusosies no garā kādi 20 km) - palēnām atstrādāšu nākošnedēļ. Tad gan tā nopietni to lentu drillēšu.

Komanda - jūs esat malači - skrienat. Ja ne skrienat - tad uz slēpēm. Galvenais ir fiziski darboties. Aktivitātes forma nav būtiska - vai tu skrien pa lentu, vai spelgonī pa lielceļu, vai lielpilsētas ielu džungļos, vai brien kupenas pierīgas mežos pa bezceļu, vai slidsolī pa slēpotāju taku. Arī mērķi var būt dažādi - būt pirmajam sacensībās, noskriet noteiktus kilometrus, noskriet noteiktā laikā, kaut vai pagūt līdz veikala slēgšanai. Galvenais, lai mums izdodas izpildīt savus nospraustos plānus. To novēlu visiem. Un tad viss izdosies - arī pārējie, ne ar sportu saistītie plāni.

Un ja viss mums izdosies - tad atkal lidosim uz priekšu. Handikaps komandām tika iedots - tagad sāksim pirmo fāzi - ĶERAM (kas plūstoši pāriet fāzē APDZENAM). (joks ....bet varbūt nē).

P.S. mashya, Tev jauks skrējiens sanācis. Tikai nesapratu skrēji pa Buļupi vai blakus, pa ceļu.

11/02/2012
07:42
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Aivar703 veseļojies un nesteidzies atgriezties uz to drilmašīnu. Nekur jau tā drilmašīna nepamuks, jo tā tāda ilūzija vien ir:) Tā teikt- pasteigsies un skrējējus sasmīdināsi (brīva interpretācija).

12/02/2012
11:10
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Lēmums "atstrādāt" iekavēto, Aivar703, parasti ir kļūdains, jo noved pie vēl lielākām problēmām. Racionālais risinājums ir pēc atveseļošanās pamazām atgriezties pie paredzētā treniņplāna un to arī tālāk pildīt. Lai varētu uzskatīt, ka pirmsmaratona plāns ir izpildīts labi, parasti pietiek ar 85-90% no sākotnēji iecerētā, jo šī standartnovirze jau ir "defoltā" paredzēta. :) Veseļojies un esi prātīgs! :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
12/02/2012
12:03
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Aivars rakstīja:

Lēmums "atstrādāt" iekavēto, Aivar703, parasti ir kļūdains, jo noved pie vēl lielākām problēmām. Racionālais risinājums ir pēc atveseļošanās pamazām atgriezties pie paredzētā treniņplāna un to arī tālāk pildīt. Lai varētu uzskatīt, ka pirmsmaratona plāns ir izpildīts labi, parasti pietiek ar 85-90% no sākotnēji iecerētā, jo šī standartnovirze jau ir "defoltā" paredzēta. :) Veseļojies un esi prātīgs! :)

Tā arī darīšu. Tā kā priekšā 'smagās' nedēļas - pildīšu plānoto neliekot klāt papildus slodzes. Laikam jau tā ir - kas par daudz - tas par skādi.

13/02/2012
20:37
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Esmu vesels. Tiesa, sirds un deguns tā īsti to negrib atdzīt - mazliet pa strauju lēkā un nemitīgi tek. Bet nekas, gan apniks sirdij puņķoties un degunam bieži pulsēt, un es varēšu turpināt krāt kilometrus. Skrienam, slēpojam, šļucam uzmanīgi šajos klimatiskajos apstākļos - atkusnis un slapdraņķis ir paši bīstamākie laika apstākļi (saaukstēšanās ziņā). NOSKRIEN!

13/02/2012
20:48
Sarmīte
Sarmīte
Gulbene
Zinātājs
Members
Forum Posts: 106
Member Since:
22/11/2011
Offline

Es pašlaik esmu pārkāpusi uz slēpēm un vēl kādas nedēļas no manis lielas jēgas km ziņā nebūs - nu dikti mīļš man tas šļūkšanas sporta veids :)) . Un ziema arī turās - pie mums zemāk par -10* nekrīt pat dienas vidū.

Kad sanāks, tad kādu drusciņu pacilpošu un rakstīšu te arī visus iesildīšanās km - lai arī tikai pa 2, bet lielā kaujā katrs sīkums ir no svara...

Kapteini - nesasteidz.... Izārstē sirsniņas puņķošanos :)) un deguna lēkāšanu :)) tā kārtīgi - nekur tie citi neaizmuks - būs interesantāk dzīties pakaļ ;).

19/02/2012
20:11
LasmaO
LasmaO
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 441
Member Since:
01/01/2012
Offline

Aivars703 rakstīja:

Paldies visiem skrējējiem kas skrien un bīda mūsu komandu uz priekšu. Spriežot pēc šodienas noskrietā, mēs esam visīstākie latvieši - jo grūtāki apstākļi, jo vairāk daram. Tāpat pa sausu taciņu siltumā, kad saulīte spīd, tad nav interesanti, bet ja ārā ir riktīgais dranķis - tad ir izaicinājums skriet. Tas tā pa jokam. Īstenībā daļai mūsu komandas dalībnieku Latvijas klimatiskie untumi nemaz neuztrauc. Es skrienu klubā pa lentu, arca777 skrien Dānijā, GatisK - Anglijā. Protams netrūst arī ekstrēmistu, kas skrien pa puteni.

Nu precīzi par šodienu :))

Putenis, prevējš, brišana un slapjas kājas - viss ko skrējējs var vēlēties!

Tāpēc arī šodienas ātrums, hmmm, nu tāds ļoooti pieticīgs ...

Bet lai vai kā, vēl vismaz 5 rikšotājus/bridējus ceļā sastapu, uz Šmerļa ielas veloceliņa un Biķernieku trasē ;)

19/02/2012
22:41
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline

Šobrīd mums dikti maz pietrūkst līdz 8.vietai.. Kāds negrib 30nieku noskriet? :D

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
20/02/2012
21:23
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline

Gribēt jau grib katru dienu. :(