Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
1:32 un kopā ar tēti diskusija
30/04/2015
15:04
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Diskusijas aktuālie jautājumi:
*) kā skriet lēnākiem skrējējiem, lai netraucētu ātrākajiem?
*) vai ja skrien bez tēva un lēnāk nekā 1:32 vajadzētu vispār iziet uz starta?
*) vai Skrien Latvija ir tautas sporta pasākums?
*) kur ātrie skrējēji var izskriet savus labākos rezultātus, lai viņiem netraucē?

und, tev bija par ko vēl padiskutēt. Šeit to daram.

30/04/2015
15:10
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Lai atbildētu uz 2. jautājumu, vispirms jāprecizē, ko nozīmē `skriet ar tēti`. Vai jāietur kāda minimālā distance visu skrējiena laiku, lai skaitītos, ka skrienu `ar`? Principā, protams, atbildei uz 2. jautājumu būtu jābūt `nē`, bet es uzskatu, ka ar savu 1:32:57 Biķerniekos šo punktu neesmu pārkāpis, jo skrēju ar tēti (pēc tā, kā es pats sev definēju jēdzienu `ar`)..

P.S. Cita lieta, ka šo punktu nekad visi nevarēs ievērot, jo būs viens tā saucamais galējais tētis, kurš vairāk ar savu tēti kopā līdz ar to neskries.. Protams, ja uzskatām, ka tēva attiecību nav iespējams nodefinēt ciklisku..

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
30/04/2015
15:11
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

und, kļūdiņa sanāca - Amsterdamā, 2016.gada EČ būs arī pusmaratona distance.

Manuprāt apdzenamie traucē trīs gadījumos:
1) raustoties kā nobiedēta stirna nezinot uz kuru pusi sprukt;
2) skrienot blakus pa trim, rokas sadevušies;
3) ar puļķiem ausīs, lai nedzirdētu uzmundrinājumus.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
30/04/2015
15:21
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

OreMan said

Lai atbildētu uz 2. jautājumu, vispirms jāprecizē, ko nozīmē `skriet ar tēti`. Vai jāietur kāda minimālā distance visu skrējiena laiku, lai skaitītos, ka skrienu `ar`? Principā, protams, atbildei uz 2. jautājumu būtu jābūt `nē`, bet es uzskatu, ka ar savu 1:32:57 Biķerniekos šo punktu neesmu pārkāpis, jo skrēju ar tēti (pēc tā, kā es pats sev definēju jēdzienu `ar`)..

P.S. Cita lieta, ka šo punktu nekad visi nevarēs ievērot, jo būs viens tā saucamais galējais tētis, kurš vairāk ar savu tēti kopā līdz ar to neskries.. Protams, ja uzskatām, ka tēva attiecību nav iespējams nodefinēt ciklisku..

ketogēns cepums!

30/04/2015
15:22
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

OreMan said

P.S. Cita lieta, ka šo punktu nekad visi nevarēs ievērot, jo būs viens tā saucamais galējais tētis, kurš vairāk ar savu tēti kopā līdz ar to neskries.. Protams, ja uzskatām, ka tēva attiecību nav iespējams nodefinēt ciklisku..

Šis gan ir labs - absolūti teorētiskā pieeja :D:D:D Un kā ir, ja skrien ar mammu (tikai tīri teorētiski) ?

30/04/2015
15:35
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Signis said

Diskusijas aktuālie jautājumi:
*) kā skriet lēnākiem skrējējiem, lai netraucētu ātrākajiem?
*) vai ja skrien bez tēva un lēnāk nekā 1:32 vajadzētu vispār iziet uz starta?
*) vai Skrien Latvija ir tautas sporta pasākums?
*) kur ātrie skrējēji var izskriet savus labākos rezultātus, lai viņiem netraucē?

und, tev bija par ko vēl padiskutēt. Šeit to daram.

Paldies ka atvēri tēmu un ļauj cilvēkiem izteikties. Bet žēl ka aizvēri veco tēmu, nākas dažiem gudriniekiem privāti atbildēt.

Pirmkārt, šī diskusija iesākas pēc jautājuma, vai vajag TT uz 2:30, uz ko es teicu ka nevajag vēl vairāk tik lēnu skrējēju.

*) Es uzskatu ka tomēr vajag padomāt, vai tev obligāti jāskrien garāko distanci. Ja tevi apdzen pa 2 vai pat 3 apļiem. Bet ja tomēr... tad: skrien pa maliņu, neskrien bariņos, rindiņās. Skaties kas tev ir aizmugurē, īpaši pagriezienos.

*) Nu es skatos ka tev iepatīkas šis mans teiciens. Laikam bus tas pats ka ar "fizisko nabadzību", bus jauns mems?. Starp citu, tu nedomāji uztaisīt nozīmi - "fiziska nabadzība"? Nu tu vari smieties utt, bet es esmu lepns ka mans tētis var tā skriet gandrīz netrenenjoties. Mums te daži 30 gadīgie lēnāk skrien.

*) VPP nolikumā ir rakstīs NIKE Tautas skrējiens (10.55 km) un Tautas skrējiens (5.3 km). Tas, ka dažreiz 10.55 skrien PRO skrējēji (Jeļena, Makro) neko nemaina.

*) Latvijā laikam to var uztaisīt tikai Jūrmala un Rīgā. Bet tas ari nav pareizi teikt, ka ātriem jābrauc uz PČ un EČ. SL TOP6 tur netiks. Ne visi tur ir pietiekami ātri lai tiktu uz PČ vai EČ. Tas ir necieņa pret citiem tā domā - ka ja es samaksāju par dalību - tad es varu skriet kā gribu un traucēt citiem, bet tie lai apskrien kā grib, man vienalga.

30/04/2015
15:38
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

IlzeP said

OreMan said

P.S. Cita lieta, ka šo punktu nekad visi nevarēs ievērot, jo būs viens tā saucamais galējais tētis, kurš vairāk ar savu tēti kopā līdz ar to neskries.. Protams, ja uzskatām, ka tēva attiecību nav iespējams nodefinēt ciklisku..

Šis gan ir labs - absolūti teorētiskā pieeja :D:D:D Un kā ir, ja skrien ar mammu (tikai tīri teorētiski) ?

Ā, nu par mammām pavisam cits stāsts. Bet par to būtu jauna tēma jātaisa, lai nesanāk offtopic.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
30/04/2015
15:55
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

und said

Paldies ka atvēri tēmu un ļauj cilvēkiem izteikties. Bet žēl ka aizvēri veco tēmu, nākas dažiem gudriniekiem privāti atbildēt.

Pirmkārt, šī diskusija iesākas pēc jautājuma, vai vajag TT uz 2:30, uz ko es teicu ka nevajag vēl vairāk tik lēnu skrējēju.

*) Es uzskatu ka tomēr vajag padomāt, vai tev obligāti jāskrien garāko distanci. Ja tevi apdzen pa 2 vai pat 3 apļiem. Bet ja tomēr... tad: skrien pa maliņu, neskrien bariņos, rindiņās. Skaties kas tev ir aizmugurē, īpaši pagriezienos.

*) Nu es skatos ka tev iepatīkas šis mans teiciens. Laikam bus tas pats ka ar "fizisko nabadzību", bus jauns mems?. Starp citu, tu nedomāji uztaisīt nozīmi - "fiziska nabadzība"? Nu tu vari smieties utt, bet es esmu lepns ka mans tētis var tā skriet gandrīz netrenenjoties. Mums te daži 30 gadīgie lēnāk skrien.

*) VPP nolikumā ir rakstīs NIKE Tautas skrējiens (10.55 km) un Tautas skrējiens (5.3 km). Tas, ka dažreiz 10.55 skrien PRO skrējēji (Jeļena, Makro) neko nemaina.

*) Latvijā laikam to var uztaisīt tikai Jūrmala un Rīgā. Bet tas ari nav pareizi teikt, ka ātriem jābrauc uz PČ un EČ. SL TOP6 tur netiks. Ne visi tur ir pietiekami ātri lai tiktu uz PČ vai EČ. Tas ir necieņa pret citiem tā domā - ka ja es samaksāju par dalību - tad es varu skriet kā gribu un traucēt citiem, bet tie lai apskrien kā grib, man vienalga.

Nolikumā nav atrunāts kā apdzenamajiem jāpalaiž līderi, tāpēc cilvēks no tukša gaisa to vienkārši nevar zināt, tāpēc līdera vai viņa pavadītāja pienākums ir dot ziņu par sevi tā, lai priekšā skrienošais saprastu, ko no viņa vēlas bez rūpīgas skatīšanās uz atpakaļu kā rezultātā var paklupt un savainoties. Man laikam pirmo reizi, kad bija darīšana ar līderiem, kas apdzen paveicās, jo ļoti saprotami un organizēti pavadošais velo informēja visus uz, kuru pusi jāpavirzās, bet, ja neko nesaka, tad domas nolasīt nav iespējams.

30/04/2015
15:56
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

und said

*) VPP nolikumā ir rakstīs NIKE Tautas skrējiens (10.55 km) un Tautas skrējiens (5.3 km). Tas, ka dažreiz 10.55 skrien PRO skrējēji (Jeļena, Makro) neko nemaina.

Es domāju, ka šīs distances ir nosauktas par TAUTAS, lai tauta saprot, ka skriet var visi, ne tikai tie, kas stadionā noriņķo 5km pa 15min. Un tur būs lielākas masas, jo 5km var jau arī noripot, ja gribi. 10km arī principā ir vigli nokožams. Rīgas pusmaratonam (tas pats Bīkernieku pusmaratons) sākumā 5km vispār saucās "veselības distance". Bet pēc savas būtības arī pusmaratons ir tautas distance, ko pasaka jau Mārtiņa citētais teikums un noliktais kontrollaiks.

30/04/2015
16:07
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

und said

*) Es uzskatu ka tomēr vajag padomāt, vai tev obligāti jāskrien garāko distanci. Ja tevi apdzen pa 2 vai pat 3 apļiem. Bet ja tomēr... tad: skrien pa maliņu, neskrien bariņos, rindiņās. Skaties kas tev ir aizmugurē, īpaši pagriezienos.

Esmu redzējis, ka pat tādos mačos ko rāda pa Eurosport ir pa apli apdzīšanas gadījumi. Bet ja nopietni, apsolos par šo tēmu noskaidrot apdzinēju un sacensību organizatoru viedokli, kā arī ieteikumus.

30/04/2015
16:08
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Kas tur ir tāds slikts ja es teicu ka lēnākajiem vēl jāpatrenējas lai skrietu garās distances?

Nekā slikta. Ātrajiem arī vēl jāpatrenējas. Nu nez, vai kāds no šī gada līderiem, gadu netrenēsies un nākamgad atkal piedalīsies, cerot uz vismaz tikpat labiem rezultātiem.

Bet kā noteikt, kurā brīdī tā trenēšanās ir pietiekama, lai varētu piedalīties? Tas ir subjektīvs lēmums. Turklāt - arī sacensības var būt kā treniņš.

30/04/2015
16:08
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Apskatījos SL nolikumu, tur nekas nav minēts par kontrollaiku, kādreiz šķiet figurēja kontrollaiks 2h30m? Sanāk ka pēc nolikuma var skriet kaut vai visas 3 stundas :)
Tempu turēt 2h30m pavisam noteikti nav jēgas vismaz SL posmos, pārāk maz potenciālo izmantotāju būtu
Ātrajiem no mugurpuses vieglāk saplānot trajektoriju nekā lēnajam visu laiku pār plecu lūrēt. Bariņi un rindiņas kas būtiski traucē skriet diez vai ir ikdienišķa parādība kas atkārtojās ik pēc kilometra un ja arī traucē tad visiem vienādi traucē.

... bet mans brāl's ir čempions boksā :D

Ne viss ir tā, kā izskatās.
30/04/2015
16:13
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Iepriekšējos gadus SL 10km distancei nebija klāt "tautas" nosaukumā. Tātad amatieri jeb tauta tur nedrīkstēja skriet?

Antīkajās grieķu olimpiādēs sportistam bija jāapzvēr, ka viņš vismaz mēnesi pirms sacensībām ir cītīgi trenējies. Būtu jauki, ja mūsdienās to vismaz ar parakstu apliecinātu saņemot sacensību numuru.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
30/04/2015
16:13
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

und said

*) Latvijā laikam to var uztaisīt tikai Jūrmala un Rīgā. Bet tas ari nav pareizi teikt, ka ātriem jābrauc uz PČ un EČ. SL TOP6 tur netiks. Ne visi tur ir pietiekami ātri lai tiktu uz PČ vai EČ. Tas ir necieņa pret citiem tā domā - ka ja es samaksāju par dalību - tad es varu skriet kā gribu un traucēt citiem, bet tie lai apskrien kā grib, man vienalga.

Es esmu gandrīz 100% pārliecināts, ka nopietna incidenta gadījumā jebkurš SL sacensību organizators nostāsies apdzenamā pusē. Tīrākais bizness. Un ja jau neesi tik "kruts," lai skrietu PČ vai EČ, tad samierinies, ka nāksies ielaisties darīšanās ar lēnākiem skrējējiem. Manuprāt, lasītajos komentāros neviens neapgalvoja, ka ir vienalga. Tādā ziņā skrējēji lielākoties ir ļoti pieklājīgi un toleranti cilvēki. Tāpēc jau veidojas tik spraiga diskusija, kad viens uzrodas, kurš tāds nav.

30/04/2015
16:13
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Ā, un vēl es gribēju piebilst pie tā, ka nav viegli tikt uz EČ un PČ. Tātad skrien pārāk lēni. Aizbrauktu, būtu lēnais gals. Tad vai nu pieciet, ka ir arī lēnāki [priecājies būtu - var uzvarēt!], vai arī samierinies ar to, ka kvalifikācija ir tāda, ka vajag vēl patrenēties.

30/04/2015
16:15
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

[Hmm, izskatās, ka, lai nenāktos atkārtot cita domu, jāpatrenējas ātrrakstīšanā...]

30/04/2015
16:17
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

"Kas tur ir tāds slikts ja es teicu ka lēnākajiem vēl jāpatrenējas lai skrietu garās distances?" un "bet es esmu lepns ka mans tētis var tā skriet gandrīz netrenenjoties."

Galvenais ir piedalīties diskusijā.

30/04/2015
16:21
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline

dot said

Antīkajās grieķu olimpiādēs sportistam bija jāapzvēr, ka viņš vismaz mēnesi pirms sacensībām ir cītīgi trenējies. Būtu jauki, ja mūsdienās to vismaz ar parakstu apliecinātu saņemot sacensību numuru.

Un mūsdienu olimpiskajās spēlēs agrāk drīkstēja piedalītes tikai amatieri...

30/04/2015
16:22
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

papucis said

Apskatījos SL nolikumu, tur nekas nav minēts par kontrollaiku, kādreiz šķiet figurēja kontrollaiks 2h30m? Sanāk ka pēc nolikuma var skriet kaut vai visas 3 stundas :)
Tempu turēt 2h30m pavisam noteikti nav jēgas vismaz SL posmos, pārāk maz potenciālo izmantotāju būtu
Ātrajiem no mugurpuses vieglāk saplānot trajektoriju nekā lēnajam visu laiku pār plecu lūrēt. Bariņi un rindiņas kas būtiski traucē skriet diez vai ir ikdienišķa parādība kas atkārtojās ik pēc kilometra un ja arī traucē tad visiem vienādi traucē.

... bet mans brāl's ir čempions boksā :D

neatceros, ka kaut kur būtu bijis 2:30, jo vienu gadu visur pārliecinājos vai ir rakstīts 3h. Ja panāksiet ka samazina kontrollaiku, es būšu ļoti nelaimīga un domāju, ka ne es vienīgā.

30/04/2015
16:25
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Signis said

"Kas tur ir tāds slikts ja es teicu ka lēnākajiem vēl jāpatrenējas lai skrietu garās distances?" un "bet es esmu lepns ka mans tētis var tā skriet gandrīz netrenenjoties."

Galvenais ir piedalīties diskusijā.

Signi, laiks ieviest nozīmītes par piedalīšanos diskusijās - akūti nepieciešams ... savādāk zūd karma

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
No permission to create posts