Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
NEVER BEFORE, NEVER AGAIN - 1000 KM
03/11/2012
00:52
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

Ainīc said

Visu cieņu!
Sākotnēji arī bija doma šogad kādu nedēļu noskriet 200+, bet tā arī līdz šim neesmu vēl atradis laiku šādai kilometrāžai, kur nu vēl mēnesi tā bizot.
Nesaprotu, kā vispār organisms paspēj atjaunoties tik daudz katru dienu skrienot.

Ainīc, tas nemaz nav tik grūti, ja vien skrien 2reiz dienā, turpu šurpu vienu un to pašu maršrutu. tikai apnīk ar laiku

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
03/11/2012
00:58
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

matiss said

Apsveicu Arli par mērķtiecību un neatlaidību!
No augusta/septembra man galvā klejo domas janvārī noskriet tikpat, cik pērnajā gadā kopumā ;)
Pēc augusta kalnainās nedēļas Šveices Alpos ar 222.22km ir plāns par 777.77km janvārī
Turiet mani pie vārda un tikmēr dzeniet Arli atpūsties :)) Viņa ķepas pelnījušas ne tikai masāžu nedēļu no vietas

Arle arī kaut kad atpūtīsies cerams, cerams, to jau redzēs,

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
03/11/2012
09:12
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

"Pa mēnesi noplēst labus skrienamos apavus ir jābūt lielai pacietībai/neatlaidībai tos nenovilkt" - ar to domāju noskriet kilometrāžu, kas pēc ražotāju izteikumiem atbilst vienam sporta apavu mūžam! :)
Man ar 10x mazāku manu rekord-mēnešu kilometrāžu - daudzi izsaka piezīmi "Vai tik daudz skrienot paliek laiks arī ģimenei?", mana atbilde - paliek, jo regulāri skrienu arī agri no rītiem, kad ģimene vēl saldi guļ. Interesanti būtu zināt cik stundas oktobrī Tu esi veltījis šī mērķa izpildei? Un tad nākamais interesantais jautājums - ko vēl ikdienā darīji bez skriešanas (strādāji pilnu darbdienu vai biji atvaļinājumā), jo nevaru iztēloties kā tādu kilometrāžu varētu apvienot ar darbu, ja vien darbs nav apmaksāta/sponsorēta skriešana! :)

03/11/2012
12:51
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

xorix said

"Pa mēnesi noplēst labus skrienamos apavus ir jābūt lielai pacietībai/neatlaidībai tos nenovilkt" - ar to domāju noskriet kilometrāžu, kas pēc ražotāju izteikumiem atbilst vienam sporta apavu mūžam! :)
Man ar 10x mazāku manu rekord-mēnešu kilometrāžu - daudzi izsaka piezīmi "Vai tik daudz skrienot paliek laiks arī ģimenei?", mana atbilde - paliek, jo regulāri skrienu arī agri no rītiem, kad ģimene vēl saldi guļ. Interesanti būtu zināt cik stundas oktobrī Tu esi veltījis šī mērķa izpildei? Un tad nākamais interesantais jautājums - ko vēl ikdienā darīji bez skriešanas (strādāji pilnu darbdienu vai biji atvaļinājumā), jo nevaru iztēloties kā tādu kilometrāžu varētu apvienot ar darbu, ja vien darbs nav apmaksāta/sponsorēta skriešana! :)

Nu videeji reekinot apmeram 10km/h nu apmeeram 100 stundas un atvaljinaajuma nebiju straadaju pilnu darba dienu.skreju gan uz gan no darba.no darba brivajas dienas bijis slinkums ko paraada maza dienas kilometraazja

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
01/12/2012
12:21
sominens
sominens
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 141
Member Since:
20/10/2011
Offline

dainelis pacēlis latiņu vēl mazliet augstāk..
http://www.noskrien.lv/noskrien/biedrs/dainelis/

01/12/2012
12:48
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

sominens said

dainelis pacēlis latiņu vēl mazliet augstāk..
http://www.noskrien.lv/noskrien/biedrs/dainelis/

Signim: virtuālo nozīmīšu klāstu laikam tomēr vajadzēs papildināt? ;) 700 vai 750 km/mēnesī; 1000 km/mēnesī; varbūt arī 6000 km/gadā.

17/12/2012
14:40
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

njaa..
Taa kaa sniedziņš klusi klusi,
Arlem konkurence atskreejusi :)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
25/12/2012
13:54
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

druupijs said

njaa..
Taa kaa sniedziņš klusi klusi,
Arlem konkurence atskreejusi :)

Tikai Arle ta, vairs neskrien

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
No permission to create posts