Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Skrējienu seriāla „SKRIEN LATVIJA” 2015.gada abonementi
10/12/2014
22:12
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Ansi, to varbūtību jau tad vajadzēja rēķināt no 7 posmiem.
Bet principā, tā kā pa lielam zinu, kuros posmos nevarēšu piedalīties, tad abonoments tomēr šķiet izdevīgāks.

10/12/2014
22:14
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

ansiso said

IlzeP(ilksy) said

ansiso said

Faktiski sanāk, ka abonementu ir jēga pirkt tikai tad, ja plāno skriet vismaz 6 posmos... Vai arī, ja ļoti gribās krūzīti un kalendāru

5 posmi reiz 15 eiro = 75 eiro
Kas domāts ar to cenu 12 eiro par pusmaratonu līdz 31. decembrim? Vai tiešām uz katru posmu atsevišķi jau varēs reģistrēties? Tad gan, ja zina, ka skries 5 pusmaratonus, un tieši kurus, sanāk lētāk...

Varbūtība piemirsta. Tātad, ja līdz decembra beigām, rupji rēķinot, varbūtība piedalīties jebkurā no 5 izvēlētiem posmiem ir, piemēram, 93%, tad sanāk neizdevīgāk:
5 posmi X 15 eiro X 0.93=69.75 eiro.
Pieņemu, ka tie 12 eiro ir joks, jo tad jau faktiski zūd jēga tiem abonementiem. Vispār diezgan jocīga cenu politika sportlatam. Mēģinu izprast, bet nesanāk

Kapēc jocīga, abonaments ir 7 posmiem, ja tos katru "pirktu" pa 12 eiro sanāk 84Eur.

10/12/2014
23:07
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Inga_K said

Ansi, to varbūtību jau tad vajadzēja rēķināt no 7 posmiem.
Bet principā, tā kā pa lielam zinu, kuros posmos nevarēšu piedalīties, tad abonoments tomēr šķiet izdevīgāks.

Es jau arī rēķināju 7 posmiem. Tikai es pieņēmu, ka varbūtība piedalīties 2 konkrētos posmos ir 0 :)) Bet, ja ņem vidējo varbūtību uz 7 posmiem, tad pie 67 % sanāks tie 70 eiro. Ja patiešām 12 eiro, tad vēl trakāk: 83 % vidējā varbūtība. Bet pieņemu, ka tā sāls visā tajā cenu politikā ir tāda, ka tiek pieņemts, ka cilvēki pirks tos abonementus, neko īpaši nerēķinot. Abonementam tomēr ir tā priekšrocība, ka nevajag vairs pēc tam katram posmam atsevišķi pieteikties, un arī pēc tam nav jāsatraucas, ka pieteikšanās termiņi tiks nokavēti katram posmam.

11/12/2014
06:42
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Ansi, nu tā jau var parēķināt, ka piedaloties 3 posmos abonoments točna ir neizdevīgs :) Abonoments atmaksājas, ja piedalās vismaz 5 no 7 posmiem, pie tam, ja V un V piedalās maratonos, tad vēl izdevīgāk sanāk. Bez varbūtībām.

11/12/2014
07:45
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Ja piesakās sacensību dienā, tad izdevīgāk ir decembrī pirkt abonementu, pat ja piedalās tikai 2 posmos.

11/12/2014
07:45
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Bet varbūt tagad ir īstais laiks savākt TT komandu uz SL ?

11/12/2014
11:07
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Lai jau nu tā būtu :)

11/12/2014
12:22
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Viss jau no prioritātēm atkarīgs - šogad man būtu noderējis abonements, bet pagājušajā nē, to, kā prioritātes sakārtosies decembrī vēl grūti prognozēt, tas var būt tikai 1 posms un var būt arī visi posmi

Ne viss ir tā, kā izskatās.
11/12/2014
14:12
Jōņs
Jōņs
Līvāni
Zinātājs
Members
Forum Posts: 115
Member Since:
28/09/2011
Offline

Kā būt ar dalību komandā, ja Rēzekne plānoju skriet 21km, Biķerniekos 10km, bet Ventspilī 42km. Vai es varu vienlaicīgi būt divās komandās? Domāju ka jā!

14/12/2014
01:29
Aldis B
Aldis B
Ventspils
Interesents
Members
Forum Posts: 24
Member Since:
25/10/2011
Offline

Tā arī nesapratu kā var piereģistrēties un samaksāt..... Mājas lapa šādu opciju nrpiedāvā... Kas varetu ieviest skaidribu????

14/12/2014
09:23
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

Aldis B said

Tā arī nesapratu kā var piereģistrēties un samaksāt..... Mājas lapa šādu opciju nrpiedāvā... Kas varetu ieviest skaidribu????

Kaut kur nolikumā bija, ka sākas no 15. decembra.

14/12/2014
15:50
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Man arī liekas,ka no 15...es tā padomāju,ja es tagad laižot uz Maroku,nolieku 70 naudas par vienu startu,tad par visu sezonu ,ar diviem maratoniem, atdodot tikpat ,acīm pat piemiegties nevajadzētu...jāņem obligāti! Esmu pēdējos divus gadus iegādājies un sezonas laikā sajūta forša-liekas,ka startēju bez maksas :)

14/12/2014
16:57
Ritvars
Ritvars
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
13/06/2009
Offline

Vispirms salīdzini organizacijas līmeni un to auru ko var iegūt skrienot ārpus Latvijas maratonus. Latvijā to nekad negūsi...no personiskās pieredzes,labāk skrienu vienu reizi gadā ārpus Latvijas,nekā Latvijā vairākos mačos(un kur nu vēl sportlat organizētos).

14/12/2014
17:41
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Ritvars said

Vispirms salīdzini organizacijas līmeni un to auru ko var iegūt skrienot ārpus Latvijas maratonus. Latvijā to nekad negūsi...no personiskās pieredzes,labāk skrienu vienu reizi gadā ārpus Latvijas,nekā Latvijā vairākos mačos(un kur nu vēl sportlat organizētos).

Zini,tas līmenis mums ir krietni labāks...

14/12/2014
17:51
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Bet sejas vienas un tās pašas

Вперед и с песней!
14/12/2014
18:41
Ritvars
Ritvars
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
13/06/2009
Offline

Rainers said

Ritvars said

Vispirms salīdzini organizacijas līmeni un to auru ko var iegūt skrienot ārpus Latvijas maratonus. Latvijā to nekad negūsi...no personiskās pieredzes,labāk skrienu vienu reizi gadā ārpus Latvijas,nekā Latvijā vairākos mačos(un kur nu vēl sportlat organizētos).

Zini,tas līmenis mums ir krietni labāks...

Tieši līmenis ir zems, par cik esmu skrējis ārpus Latvijas un vēl skriešu , tad āpus Latvijas pavisam cita "aršana" ,tieši organizācijas ziņā

14/12/2014
18:46
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Ritvars said

Rainers said

Ritvars said

Vispirms salīdzini organizacijas līmeni un to auru ko var iegūt skrienot ārpus Latvijas maratonus. Latvijā to nekad negūsi...no personiskās pieredzes,labāk skrienu vienu reizi gadā ārpus Latvijas,nekā Latvijā vairākos mačos(un kur nu vēl sportlat organizētos).

Zini,tas līmenis mums ir krietni labāks...

Tieši līmenis ir zems, par cik esmu skrējis ārpus Latvijas un vēl skriešu , tad āpus Latvijas pavisam cita "aršana" ,tieši organizācijas ziņā

Nu pastāsti,kas mums te ir tik slikti? Jo neesmu pamanījis nekādu atšķirību...

14/12/2014
19:18
Ritvars
Ritvars
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
13/06/2009
Offline

Rainers said

Ritvars said

Rainers said

Ritvars said

Vispirms salīdzini organizacijas līmeni un to auru ko var iegūt skrienot ārpus Latvijas maratonus. Latvijā to nekad negūsi...no personiskās pieredzes,labāk skrienu vienu reizi gadā ārpus Latvijas,nekā Latvijā vairākos mačos(un kur nu vēl sportlat organizētos).

Zini,tas līmenis mums ir krietni labāks...

Tieši līmenis ir zems, par cik esmu skrējis ārpus Latvijas un vēl skriešu , tad āpus Latvijas pavisam cita "aršana" ,tieši organizācijas ziņā

Nu pastāsti,kas mums te ir tik slikti? Jo neesmu pamanījis nekādu atšķirību...

...nu ja Es jau nēsmu "TT" skrejējs,kas orgiem lien ...tur.....saprotu TEVI.......Līdz Sportlat vadīja Priedīši bija ok, bet tad vadību pārņēma ( ......) un līmenis kritās,jo draugu viņam bija daudz un tiem bija jaizpatīk.

14/12/2014
19:27
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Ritvars said

Rainers said

Ritvars said

Rainers said

Ritvars said

Vispirms salīdzini organizacijas līmeni un to auru ko var iegūt skrienot ārpus Latvijas maratonus. Latvijā to nekad negūsi...no personiskās pieredzes,labāk skrienu vienu reizi gadā ārpus Latvijas,nekā Latvijā vairākos mačos(un kur nu vēl sportlat organizētos).

Zini,tas līmenis mums ir krietni labāks...

Tieši līmenis ir zems, par cik esmu skrējis ārpus Latvijas un vēl skriešu , tad āpus Latvijas pavisam cita "aršana" ,tieši organizācijas ziņā

Nu pastāsti,kas mums te ir tik slikti? Jo neesmu pamanījis nekādu atšķirību...

...nu ja Es jau nēsmu "TT" skrejējs,kas orgiem lien ...tur.....saprotu TEVI.......Līdz Sportlat vadīja Priedīši bija ok, bet tad vadību pārņēma ( ......) un līmenis kritās,jo draugu viņam bija daudz un tiem bija jaizpatīk.

un? uzbrauciens ne pa ķeksi... tukša muldēšana...cik reizes esi pieteicies un neesi ņemts turēt tempu? kas Tev to liedz? jeb esi pieradis visu caur ielīšanu sasniegt? šitādi teksti iederas tvneta komentāru sadaļā! ja Tevi tas nomierina,tad sportlat pasākumos esmu apmaksājis dalību arī tajās reizēs,kad skrienu tt...

14/12/2014
19:46
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Ne visus Skrien Latvija posmus organizē Sportlat - ja nu tas ir tas sliktais organizators, kā dēļ nevar piedalīties.
Man gan nav 1 skrējiens ārpus LV pret vairākiem LV, iespējams, ka ārpus LV kādu gadu ir bijuši vairāk. Bet arī ārpus LV ir dažādi organizatori. Nevaru nevienu ne izcelt, ne nolikt. Bieži vien to patiku vai nepatiku rada pats dalībnieks - ar kādu nostāju ierodas, tā arī viss viņam notiek. Ir jau tādi, kam ārpus LV viss ir labāks, tik tamdēļ vien, ka ārzemes. Citam tieši otrādi, patriotisms liks teikt, ka te labāk.
Bet šādu tukšu ņerkstēšanu, ka te slikti, neko konkrēti nenorādot, nu, neņems to neviens saprātīgi domājošs par pilnu.

No permission to create posts