Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Ir uzdevums - pusmaratons
29/06/2012
12:56
Bertons
Bertons
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 61
Member Since:
19/06/2012
Offline

Agy said

bet es nesaprotu vienu, ja es varu noskriet 18 un jutos labi, nekas nesap, tad kapec man nemeginat pusmaratonu? Ar katru kilometru traumas nerodas. Man tiesam nekas nesap. tad kapec man jaskrien stunda, ja varu divas? Kur ir tas akis, ka man jasamierinas ar 10 km un ne cm vairak?

Sobrid pec trsdienas 20 km skrejiena man nekas nesap un nebutu vedera problema sodien noskrietu ikdienas 8 km.

Mazāk klausies citos un vairāk sevī! Ja gribi un jūti, ka vari, tad arī dari to!

29/06/2012
12:59
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

minikin, laumiic, paldies par piebalsošanu, citādi šķiet, ka Agy neuztver manis teikto nopietni :|

baigais_nazis, par to, ka neklausies citos, jau pārliecinājāmies nesen :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/06/2012
13:18
Kuks
Kuks
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 624
Member Since:
19/03/2012
Offline

papucis said
minikin, laumiic, paldies par piebalsošanu, citādi šķiet, ka Agy neuztver manis teikto nopietni :|

Nu bet stāsts jau ir par mācīšanos no citu vai savām kļūdām...visskumjāk ir tad, ja pat no savām neko nemācās :( Es jau vēl viegli tiku cauri savam saforsētajam pavasarim - aprīlī gandrīz 300km saskriet - nebija liels brīnums, ka arī trauma klāt piezagās...tagad vairs tādus trikus nenāk prātā izpildīt :)

29/06/2012
13:21
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

baigais_nazis said

Agy said

bet es nesaprotu vienu, ja es varu noskriet 18 un jutos labi, nekas nesap, tad kapec man nemeginat pusmaratonu? Ar katru kilometru traumas nerodas. Man tiesam nekas nesap. tad kapec man jaskrien stunda, ja varu divas? Kur ir tas akis, ka man jasamierinas ar 10 km un ne cm vairak?

Sobrid pec trsdienas 20 km skrejiena man nekas nesap un nebutu vedera problema sodien noskrietu ikdienas 8 km.

Mazāk klausies citos un vairāk sevī! Ja gribi un jūti, ka vari, tad arī dari to!

Tu neesi pirmais kas to saka un ticu, ka ari ne pedejais! Ir cilveki, kas saka, ka ja juti ka vari, tad dari kamer vel jauna un sprigana!

29/06/2012
13:46
Johny
Johny
Ogresgals
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
01/04/2012
Offline

Agy said

baigais_nazis said

Agy said

bet es nesaprotu vienu, ja es varu noskriet 18 un jutos labi, nekas nesap, tad kapec man nemeginat pusmaratonu? Ar katru kilometru traumas nerodas. Man tiesam nekas nesap. tad kapec man jaskrien stunda, ja varu divas? Kur ir tas akis, ka man jasamierinas ar 10 km un ne cm vairak?

Sobrid pec trsdienas 20 km skrejiena man nekas nesap un nebutu vedera problema sodien noskrietu ikdienas 8 km.

Mazāk klausies citos un vairāk sevī! Ja gribi un jūti, ka vari, tad arī dari to!

Tu neesi pirmais kas to saka un ticu, ka ari ne pedejais! Ir cilveki, kas saka, ka ja juti ka vari, tad dari kamer vel jauna un sprigana!

Man jau arī tomēr liekas ka klausies vairāk savās sajūtās. Un ja tiešām pēc 18km labi jūties,tad arī 21 vajadzētu būt Ok. Bet skrien prātīgi, netrako,sevišķi startā nejoz uz pilnu klapi. Es pats pirms mačiem 2-3 dienas nedaru neko lai pamatīgi izbadētos pēc skriešanas, tas tāds neprofesionāls padoms. Tev izdosies-galvenais klausies sevī.

29/06/2012
13:56
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Johny said

Agy said

Tu neesi pirmais kas to saka un ticu, ka ari ne pedejais! Ir cilveki, kas saka, ka ja juti ka vari, tad dari kamer vel jauna un sprigana!

Man jau arī tomēr liekas ka klausies vairāk savās sajūtās. Un ja tiešām pēc 18km labi jūties,tad arī 21 vajadzētu būt Ok. Bet skrien prātīgi, netrako,sevišķi startā nejoz uz pilnu klapi. Es pats pirms mačiem 2-3 dienas nedaru neko lai pamatīgi izbadētos pēc skriešanas, tas tāds neprofesionāls padoms. Tev izdosies-galvenais klausies sevī.

Ja vien pēc tam nesākas vecā dziesma, par traumām, ārstiem, ārstēšanos...
Ir jau tā, ka ja pats nepamēģināsi izdarīt tā kā nevajag, tad nesapratīsi, ka citiem pirms tam ir bijusi taisnība, ka tā nevajag darīt (piem. izgulēties pirms sacensībām, iepriekšējā dienā normāli paēst utt).

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
29/06/2012
13:59
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

nu pagajuso gadu NRM 10 km noskreju jau ar saposiem celiem! Sogad ar to nav problema!

29/06/2012
13:59
Edgars Simanovičs
Edgars Simanovičs
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 258
Member Since:
27/06/2010
Offline

100% piekrītu Tev Laumiic, ar mani bija tāpat.
Veselu gadu dabūju mājās sēdēt sava ceļgala dēļ un siekaloties par visiem tiem kas skrien.
Atceros vēl NRM 2011 kad stāvēju trases malā aiz norobežojuma un jutos kā diskfalificēts vai par kaut ko sodīts :D
Katrs skrējējs uz ielas izraisīja ļoti divējādas sajūtas!
Pēc tādiem "sausajiem" periodiem ir ļoti grūti sevi bremzēt, gribās atgūt nokavēto :)

Rezultātu neveido pulkstenis vai čips, to dara treniņi!
29/06/2012
14:03
Edgars Simanovičs
Edgars Simanovičs
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 258
Member Since:
27/06/2010
Offline

Agy said

nu pagajuso gadu NRM 10 km noskreju jau ar saposiem celiem! Sogad ar to nav problema!

Agy, ar to jau nu gan nebūtu jālepojas!
Es domāju par to, ka skrēji sāpošiem ceļgaliem.

Rezultātu neveido pulkstenis vai čips, to dara treniņi!
29/06/2012
14:13
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Edgars Simanovičs said

Agy said

nu pagajuso gadu NRM 10 km noskreju jau ar saposiem celiem! Sogad ar to nav problema!

Agy, ar to jau nu gan nebūtu jālepojas!
Es domāju par to, ka skrēji sāpošiem ceļgaliem.

es nelepojos, kaut kas te uztraucas par viniem!

29/06/2012
14:27
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Ja varētu zināt, kurā brīdī satraumēsies, tad jau būtu ideāli :) Tas, ka ir labi vēl automātiski nenozīmē to, ka trauma neatnāks nākamajā brīdī, tas var notikt pēkšņi un negaidot un jo švakāka bāze, jo lielākas izredzes iedzīvoties traumā :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/06/2012
14:28
Johny
Johny
Ogresgals
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
01/04/2012
Offline

Agy said

Edgars Simanovičs said

Agy said

nu pagajuso gadu NRM 10 km noskreju jau ar saposiem celiem! Sogad ar to nav problema!

Agy, ar to jau nu gan nebūtu jālepojas!
Es domāju par to, ka skrēji sāpošiem ceļgaliem.

es nelepojos, kaut kas te uztraucas par viniem!

Man arī bija periods kad sāpēja ceļi. Kā jau visiem sākumā. Tad lūk kad jautāju LOV fizioterapeitiem ko un ka darīt, atbilde bija-jāskrien draudziņ. Ļoti labi palīdz atmuguriski kalnā u.t.t. Ar to gribu teikt ka katrs gadījums ir ļoti individuāls, un dot padomus neesot lietas kursā par visiem sīkumiem īsti nebūtu pareizi. Un Agy protams jābūt ļoti uzmanīgai. Bet nu tā ka mēs tikai pa lazaretēm vien dzīvojam -ta nu arī nav.tpu tpu tpu:)

29/06/2012
15:04
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Agy said

es nelepojos, kaut kas te uztraucas par viniem!

Mēs viens otru cenšamies pasargāt no jaunām traumām, kamēr vecās nav izdzītas....

- Kāpēc tu dauzi savi galvu?
- Es bumsījos!
- Galva tev ir tikai viena! Cieni to.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
29/06/2012
15:23
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Ir jau cilvēki, kuri var atļauties dēļ traumām atpūsties mēnesi, divus vai sazin cik :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/06/2012
16:20
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Kā teica Pola Redklifa - "Galvenais ir nesatraumēties līdz startam. Tālāk jau ir tīrā izklaide."

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
29/06/2012
16:30
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Johny said

Man jau arī tomēr liekas ka klausies vairāk savās sajūtās. Un ja tiešām pēc 18km labi jūties,tad arī 21 vajadzētu būt Ok. Bet skrien prātīgi, netrako,sevišķi startā nejoz uz pilnu klapi. Es pats pirms mačiem 2-3 dienas nedaru neko lai pamatīgi izbadētos pēc skriešanas, tas tāds neprofesionāls padoms. Tev izdosies-galvenais klausies sevī.

Ieklausīšanaš sevī, protams, ir viena no svarīgākajām lietām, tomēr arī jāmācās nošķirt ieklausīšanos savā organizsmā no klausīšanas savām vēlmēm... Ne vienmēr "es gribu noskriet garu distanci" ir vienādojams ar "es varu bez problēmām noskriet garu distanci".

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
29/06/2012
16:41
Johny
Johny
Ogresgals
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
01/04/2012
Offline

minikin said

Johny said

Man jau arī tomēr liekas ka klausies vairāk savās sajūtās. Un ja tiešām pēc 18km labi jūties,tad arī 21 vajadzētu būt Ok. Bet skrien prātīgi, netrako,sevišķi startā nejoz uz pilnu klapi. Es pats pirms mačiem 2-3 dienas nedaru neko lai pamatīgi izbadētos pēc skriešanas, tas tāds neprofesionāls padoms. Tev izdosies-galvenais klausies sevī.

Ieklausīšanaš sevī, protams, ir viena no svarīgākajām lietām, tomēr arī jāmācās nošķirt ieklausīšanos savā organizsmā no klausīšanas savām vēlmēm... Ne vienmēr "es gribu noskriet garu distanci" ir vienādojams ar "es varu bez problēmām noskriet garu distanci".

Nevaru tev nepiekrist. Ja tagad pašam jātin filma atpakaļ, tad mans pirmais un pagaidām vienīgais maratons bija pilnīgs neprāts, bet tieši šīs grūtības un problēmas arī dod man pieredzi, no kuras izdarīt secinājumus. Padomi ir laba lieta, reizēm bez tiem nekā, taču tikai personīgā pieredze būs labākais skolotājs.

29/06/2012
17:14
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Es jau te rakstīju par savu pirmo maratonu (pagaidām vienīgo)-arī bija tā,ka likās,ka varu,bet beigās sanāca,kā sanāca-bija ne visai labi pēc tam ar veselību un pat tagad,kad esmu 2,5 tkst noskrējis,nedomāju,ka gribu pašlaik to atkārtot(varbūt nākošgad).Ja grib vienkārši tikt līdz galam,tad varbūt...,bet es noteikti apdomātu visus + un _,kas sekos...un ja tā gribas,tad nevajag nevienam te prasīt padomu,jo vienalga darīs,i kā esi iedomājusies...

29/06/2012
17:19
Imants A.
Imants A.
Zinātājs
Members
Forum Posts: 169
Member Since:
14/04/2012
Offline

Novēlēsim Agy veiksmi! Izskatās, ka no šīs domas viņu neviens neatrunās. Lai izdodas!
Pats gan audzināšu raksturu un cietīšos līdz rudenim, kad būšu 150% pārliecināts.

29/06/2012
17:33
Spāre lido
Spāre lido
Zinātājs
Members
Forum Posts: 289
Member Since:
21/05/2012
Offline
100

Imants A. said

Novēlēsim Agy veiksmi! Izskatās, ka no šīs domas viņu neviens neatrunās. Lai izdodas!
Pats gan audzināšu raksturu un cietīšos līdz rudenim, kad būšu 150% pārliecināts.

es arī par kilometrāžas krāšanu un rakstura audzināšanu. savu pirmo skriešu rudenī vai.. pavasarī. tad, kad būšu tiešām pārliecināta par sevi. gribu iztikt bez traumām un noskriet ar baudu.

No permission to create posts