Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Nida - Ainaži [2014]
19/05/2014
18:10
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Šoreiz laikam "Es skriešu..." vietā varētu lietot "Es mēģināšu skriet..."
Pirms pacelt šo visu citā līmenī, gribēju apspriesties ar visiem jums. Ceru parāk ātri mani nenoliksiet pie vietas. :)

Plāns pavisam vienkārš: 14 dienu laikā veikt šo posmu (man kopā beigās sanāca 527km)...daži gabaliņi apkārt ostu pilsētām pieaudzē km. Teorētiski <40km dienā (veicot 2 - 3 skrējienus dienā), bet tas sadalījums man ir tā, ka pakāpeniski ikdienā samazinās - sākumā vairāk, beigās mazāk.

Ja esat ieinteresēti atbalstīt vai kā citādi palīdzēt, tad šeit būs plāns un visādi citādi sīkumi: http://aketlers.wordpress.com/nida-ainazi-2014/

Cerams gūšu šeit atbalstu un daudz ko citu. Protams pats galvenais jautājums par tām naktsmītnēm un kādu papildus atbalstu trasē. Līdz startam mazāk nekā 3 mēneši (Paredzēts 11. aug. - 24. aug.)

19/05/2014
18:27
topinjs
topinjs
Hamburg
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
06/03/2010
Offline

Izskatās interesanti.
Pašam plānos kaut kas līdzīgs. LV robežās gan, proti, no rietumiem uz austrumiem jeb no Liepājas līdz, iespējams, Zilupei. Kopā aptuveni 530 km un atvēlētais laiks tas pats, kas Tev - divas nedēļas, lai var iekļauties standarta atvaļinājumā. Šogad gan noteikti nē, nejūtos tam gatavs ne fiziski, ne garīgi un arī materiāli ne, taču kaut kad nākotnē noteikti gribētu šādu piedzīvojumu.

Veiksmi Tev un noteikti sekošu līdzi!
Noskrien!

19/05/2014
19:44
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

topinjs Paldies. Cerams tiešām viss sanāks.
Man jau arī LV robežās tik. Izrādās tāda 'Nida' ir arī pie mums, tur pat pie LT robežas, kur paredzētais starts. Domāju, ka divas nedēļas nav par traku un ka to reāli var izpildīt pat tādi iesācēji kā es, vajag tikai apņemties un nedaudz patrenēties :)
Šķiet šajā izaicinājumā jābūt tiešām garīgi gatavam. Protams par fizisko nevar aizmirst, bet arī nekur netaisos nesties. Paredzētais temps uz 6:30-7:00/km. Ar finansējumu arī ir kā ir, mēģināšu iekasēt no tautas (pašlaik izskatās ka 1 km = 0,3 € nerēķinot klāt nekādas naktsmītnes.)

19/05/2014
20:06
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Es piedalos. Vismaz kā sponsors. Viens garais (32km) no manis. Kontaktus uzraksti man vēstulē vai vari ienākt pie manis darbā - Rīgas centrā. Varbūt atbalsts būs ne tikai materiāls, bet arī paskriešu kādus gabalus līdzi.

19/05/2014
22:57
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Aivars703: Mani tas iepriecina, pat ļoti. Bet pagaidām jātiek būs galā ar tām naktsmītnēm un tad jau skatīsies to finansiālo pusi. :)

19/05/2014
23:25
Vizbuliite
Vizbuliite
Zinātājs
Members
Forum Posts: 118
Member Since:
04/07/2010
Offline

Tā jūras mala ir tik dažāda! Lai izdodas!

19/05/2014
23:28
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Vizbuliite said

Tā jūras mala ir tik dažāda! Lai izdodas!

Tieši uz to vien ceru, ka būs ļoti dažāda. Tā interesantāk ;)

20/05/2014
10:02
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Paliela daļa no maršruta ir redzēta dažados pasākumos. Būs intereseanti un neaizmirstami
bet ieteiktu patrenēties, otrajā nedēļā noderēs
un kā jau sarakstījāmies FB, lai izdodas!

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
20/05/2014
10:31
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

Man uz šo vasaru ir tieši tāds pats plāns galvā, bet tu jau esi sarēķinājis attālumus....smalki. Es domāju to pieveikt ~10 dienās. Bet man viss tikai idejas līmenī. Lai izdodās!

20/05/2014
10:45
kasio
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 101
Member Since:
18/08/2009
Offline

ArtūrsK said

Šoreiz laikam "Es skriešu..." vietā varētu lietot "Es mēģināšu skriet..."
Pirms pacelt šo visu citā līmenī, gribēju apspriesties ar visiem jums. Ceru parāk ātri mani nenoliksiet pie vietas. :)

Plāns pavisam vienkārš: 14 dienu laikā veikt šo posmu (man kopā beigās sanāca 527km)...daži gabaliņi apkārt ostu pilsētām pieaudzē km. Teorētiski <40km dienā (veicot 2 - 3 skrējienus dienā), bet tas sadalījums man ir tā, ka pakāpeniski ikdienā samazinās - sākumā vairāk, beigās mazāk.

Ja esat ieinteresēti atbalstīt vai kā citādi palīdzēt, tad šeit būs plāns un visādi citādi sīkumi: http://aketlers.wordpress.com/nida-ainazi-2014/

Cerams gūšu šeit atbalstu un daudz ko citu. Protams pats galvenais jautājums par tām naktsmītnēm un kādu papildus atbalstu trasē. Līdz startam mazāk nekā 3 mēneši (Paredzēts 11. aug. - 24. aug.)

No pieredzes varu ieteikt vairāku dienu pasākumā tieši pretēji plānot sākumā mazāk - beigās vairāk, lai ļautu organismam adaptēties un nepārforsētu...(var viegli aiziet bedrē) Vēl varu ieteikt 2 un 3 dienu paņemt vieglāku.

20/05/2014
12:31
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

matiss: Paldies ;). Treniņi tiešām noderēs. Man jau gandrīz visas atlikušās 12 nedēļas ir saplānotas. Gan jau +/- pieturēšos pie plāna un būs labi. :)

oskarssativum: 10 ir tāds labs skaitlis, bet es vairāk esmu reālists. Priekš manīm arī 14 dienas būs pat ļoti labi. Idejas vajag sākt īstenot. Varbūt treniņa nolūkos piebiedrosies kādā brīvākā dienā? Jāiemēģina smiltiņas jau ir.

kasio: Kā jau minēju, man ir apmēram skaidrs, ko es darīšu līdz šim pasākumam. Pēdējās divas nedēļas pirms starta būs tieši piemērotas, lai organisms pierastu pie slodzes nedaudz. Netaisos sevi gluži nomocīt, bet kilometrus es pakrāšu. Paldies par ieteikumu.

29/05/2014
15:53
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Aizmirsu iepriekš pievienot: Karte (Sazīmēts aptuvenais maršuts)

Un varbūt ir šeit kāds, kas ir no Pāvilostas, Ventspils (paredzēta 2 naktis) vai Mazirbes apgabaliem?

Vienu brīdi šķita, ka esmu padevies. Negribējās vairs meklēt nekādas naktsmītnes un tā vietā varētu vienkārši te pat no dzīvesvietas ~30-40 km rādiusā paskraidīt. Tas viss būtu daudz vienkāršāk, bet ne tik interesanti, tāpēc vēljoprojām gaidu kādu atsaucību.
(Vēl lieku reizi kontakti: aketlers@inbox.lv)

29/05/2014
22:45
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Šodien nedaudz tā pasēdēju un atjaunoju informāciju. Pašlaik jau nedaudz sīkāk, ko man vajadzētu un kad man to vajadzētu: Nida - Ainaži 2014 ;)
Būšu pateicīgs, ja nodosiet ziņu tālāk - facebook/twitter u.c.
Paldies.

29/05/2014
23:55
mtiger
mtiger
Zinātājs
Members
Forum Posts: 152
Member Since:
29/10/2012
Offline

Ne pārāk tālu no Mazirbes ir prezidenta Bērziņa rezidence :D Bet, ja nopietni, pirms gadiem 10 esmu tur pārlaidis nakti kaut kādā internātskolā. Pieļauju, ka tās telpas vēl joprojām ir pieejamas par kaut kādām naudiņām, jo kaut kur taču noteikti ir jāguļ arī tiem autobusu šoferiem, kuri izpilda agros rīta reisus uz Rīgu.

30/05/2014
12:01
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Mazirbē ir Lībiežu tautas nams, iesaku ar to sazināties, tur, iespējams, nebūtu pagrūti sarunāt pārnakšņošanu.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
30/05/2014
19:24
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Paldies Edgar. Noteikti painteresēšos

ArtūrsK said

Un varbūt ir šeit kāds, kas ir no Pāvilostas, Ventspils (paredzēta 2 naktis) vai Mazirbes apgabaliem?

Droši varat izteikties arī par citiem reģioniem. Tas gabaliņš no Pāvilostas līdz Mazirbei tikai ar tādu nelielu uzsvaru, jo tā ir pirmā nedēļa.

11/07/2014
14:47
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Vai cik daudz laika jau pagājis. Īsti nepamanīju, ka Jūlijs jau klāt ;)
Doma par skrējienu nav palikusi novārtā. Šad tad tomēr atradu laiku, lai kaut ko padarītu lietas labā.

  • Nedaudz passpēlējos ar nosaukumu: Nida-Ainaži: Piedzīvojuma Skrējiens (NAPS);
  • Sāku rakstīt par katru dienu sīkāk, kur un kad man būtu jābūt (ja viss iet kā plānots);
  • Nedaudz sāku domāt arī par konkrētu laiku katrā kontrolpunktā (kompānijai);
  • Jau daudz lielāka izpratne par naktsmītnēm (bet vēl daudzkur jāaizraksta);
  • Gandrīz esmu gatavs saņemt atbalstu - finansiālā puse. Vēl nogaidīšu nedaudz.

Ja ir vēl kādi ieteikumi, droši rakstiet.
Ir kādam kāda nojausma, cik labi laikapstākļi varētu mani sagaidīt?
Ir kāds, kas vēlas paskriet/pasoļot līdzi? Zinu, ka nebūšu ātrs, bet kompānija noderēs :)

Un paldies visiem, kas uzmetuši aci šim pasākuma, lai gan liekas, ka šis viss nav parāk nopietns. Pašā sākumā man arī tā likās, pat tagad vēl māc nelielas šaubas, bet ik pa laikam tiek atrisināts kāds mazāks vai lielāks jautājums pasākuma ziņā, kas dod papildus motivāciju turpināt.

18/07/2014
09:25
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Aizmirsu laikam šeit to piebilst: Datumi ir mainījušies. 25. aug. - 7. sep.
Tādējādi pirmās nedēļas izskaņā iekļaujot 2. BBPU

Organizatoriskā puse var teikt jau ir noslēgusies.

Ir vēl kādi ieteikumi sakarā ar pašu skriešanas daļu? It īpaši tās sīkās detaļas, kas man varētu atvieglot pašu skrējienu un, iespējams, vispār pieveikt to.

18/07/2014
21:23
Imants A.
Imants A.
Zinātājs
Members
Forum Posts: 169
Member Since:
14/04/2012
Offline

Artūr! Lai Tev izdodas!
Mani tiešām ļoti interesē, ar ko šis beigsies. Labprāt Tev sastādītu kompāniju 7. septembrī pēdējā posmā.

19/07/2014
08:04
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Imants A. said

Artūr! Lai Tev izdodas!
Mani tiešām ļoti interesē, ar ko šis beigsies. Labprāt Tev sastādītu kompāniju 7. septembrī pēdējā posmā.

Padies. Pašam arī interesē :)
Grūti teikt, kurā dienā es īsti finišēšu. Plāns ir tikai aptuvens. Tas varētu būt 7. vai 6. septembrī, bet tik pat labi arī piektajā. Ir tik daudz faktoru, kas to ietekmē, ka patiesībā gruti paredzēt. Katrā ziņā ilgāk par septīto neskriešu - cik tālu tikšu tik tikšu :)

No permission to create posts