Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Pinus. Maratons- kautkad..
29/11/2016
16:41
DK86
DK86
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 166
Member Since:
14/10/2016
Offline

Pinus said

Progress un tā straujums noteikti ir ļoti individuāla lieta. Un noteikti ļoti atkarīga no sākotnējās bāzes. Es esmu galīgais iesācējs, ļoti sen nebiju skrējis, un vispār maz esmu skrējis, man iesākuma progress drošvien ir ļoti jūtams. Jo labāks skrējējs, jo lēnāk nāks katra minūte.

Šobrīd svarīgākais man ir izturības palielināšana. Savā pirmajā skriešanas gadā esmu piedalījies trijās sacenēs (visās skrēju 10 km) un teikšu atklāti - pēdējos divos kilometros man sāka "pietrūkt benzīna". Pie sacensību ātruma 5.30 min/km. Diez kas nav... Tāpēc man tagad ziemā prioritāte ir lēnie skrējieni ar pulsu zem 130 + fiziskie vingrinājumi. Ar nepacietību gaidu pavasari.

30/11/2016
12:33
Logins
Logins
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 132
Member Since:
15/04/2016
Offline

Dabas dotības ir ļoti no svara, atceros ka atsākot skriet pēc 7-8 gadu nekā nesportošanas jau uzreiz pirmajās reizēs skrēju pa 10 km. Tikai ceļgali tā sāpēja ka mēnesi nezināju kur dēties.

01/12/2016
11:11
DK86
DK86
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 166
Member Since:
14/10/2016
Offline

Logins said

Dabas dotības ir ļoti no svara, atceros ka atsākot skriet pēc 7-8 gadu nekā nesportošanas jau uzreiz pirmajās reizēs skrēju pa 10 km. Tikai ceļgali tā sāpēja ka mēnesi nezināju kur dēties.

Es vasarā jutos lepns, ka aprīlī pamazām sāku pamazām skriet, un jau jūnijā es skrienu 10 km ar ātrumu 6 min/km. Tikai pēc tam sapratu, ka gluži pareizi nebija tā forsēt sagatavošanos. Es esmu masīvs, 92 kg, augums gandrīz divi metri un 4 nedēļā skriet pa asfaltu tempā... Man prioritāte ir saglabāt veselību, nevis atlikt ķeksīti - ooo, tikai gadu skrienu, bet jau 10 km skrienu 45 minūtēs, esmu gatavs arī pusmaratonu noskriet - bet sabeigt veselību. Es laikam esmu pēc dabas izturīgs, bet jāsagatavo arī kauli slodzei, saites. Īsi sakot, šajā ziemā trenējos kā iesācējs, lai arī pašam jau 3 sacensības aiz muguras, trenējoties nepareizi.

12/12/2016
00:06
Pinus
Pinus
Interesents
Members
Forum Posts: 39
Member Since:
18/09/2016
Offline

Šodien, kā pie svētdienas, īsāka darba diena, un beidzot izdevās izskriet dienas gaismā, tādā labā noskaņojumā norikšoju pusmaratonu. Skaidrs, ka noskriet varu, bet līdz īstam pusmaratonam sacensībās, vēl krietni jātrenējas. Skrēju mierīgi, 2. pulsa zonā, izskrēju 2:49:42. Pirmos 10 km kā pa sviestu, tā man pierastā distnce, bet ap kādiem 15 km kājas sāka palikt "mīkstākas", un pie kādiem 18 sāka arī kristies temps.

12/12/2016
14:09
DK86
DK86
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 166
Member Since:
14/10/2016
Offline

Pinus said

Šodien, kā pie svētdienas, īsāka darba diena, un beidzot izdevās izskriet dienas gaismā, tādā labā noskaņojumā norikšoju pusmaratonu. Skaidrs, ka noskriet varu, bet līdz īstam pusmaratonam sacensībās, vēl krietni jātrenējas. Skrēju mierīgi, 2. pulsa zonā, izskrēju 2:49:42. Pirmos 10 km kā pa sviestu, tā man pierastā distnce, bet ap kādiem 15 km kājas sāka palikt "mīkstākas", un pie kādiem 18 sāka arī kristies temps.

Man tā bija vasarā, kad skrēju Jelgavas pusmaratona 10 km. Pēdējo kilometru jau jūtu, ka pietrūkst benzīna, tā vietā, lai uztaisītu finiša rāvienu, sāka kristies temps, skrēju autopilotā, kājas bija mīkstas... Un nav jau brīnums - tikai aprīlī sāku skriet, jūlijā jau izdomāju 10 km sacenēs piedalīties. Man pēc tam viena vieglatlēte pateica, ka par maz esmu skrējis garos un lēnos gabalus, kā arī pietrūkst vispārējās fiziskās sagatavotības. Tieši to tagad arī daru ziemā. Liepājas pusmaratonā redzēsim.

12/12/2016
17:29
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

DK86 said
Liepājas pusmaratonā redzēsim.

Aha. Liepājas pusmaratons notiks dažas stundas pēc pulksteņa pārlikšanas uz vasaras laiku. T.i., ar stundu mazāk miega. Iespējams, tas nedaudz kompensēs centīgos izturības treniņus ;)

13/12/2016
10:07
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Andulis said

DK86 said
Liepājas pusmaratonā redzēsim.

Aha. Liepājas pusmaratons notiks dažas stundas pēc pulksteņa pārlikšanas uz vasaras laiku. T.i., ar stundu mazāk miega. Iespējams, tas nedaudz kompensēs centīgos izturības treniņus ;)

Es svētdien paskatījos to "kalendāru", ko varēja dabūt noskrien ballē, un samulsu. Tur Liepājas pusmaratons ir 18.martā....

13/12/2016
11:07
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

in said

Andulis said

DK86 said
Liepājas pusmaratonā redzēsim.

Aha. Liepājas pusmaratons notiks dažas stundas pēc pulksteņa pārlikšanas uz vasaras laiku. T.i., ar stundu mazāk miega. Iespējams, tas nedaudz kompensēs centīgos izturības treniņus ;)

Es svētdien paskatījos to "kalendāru", ko varēja dabūt noskrien ballē, un samulsu. Tur Liepājas pusmaratons ir 18.martā....

Hm, par šo kalendāru gan neko nezinu...
Jā arī BBSL lapā SĀKUMĀ bija 18.03., bet drīz nomainījās uz 26.03.

13/12/2016
11:45
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Andulis said

Hm, par šo kalendāru gan neko nezinu...

Anduli, tā tiešām var būt, ka par kādu kalendāru nezini!?
Tā nu notiek, kad uz ballēm nenāk ;)

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
13/12/2016
13:05
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

.Linda said

Andulis said

Hm, par šo kalendāru gan neko nezinu...

Anduli, tā tiešām var būt, ka par kādu kalendāru nezini!?
Tā nu notiek, kad uz ballēm nenāk ;)

Skriešanas kalendāru ir tik daudz, ka visus zināt nevar un nevajag.

Ja nāk uz ballēm, tad samācās neprecīzus datumus... saēdas torti, riskējot to pārvērst riepā... iesaistās slapjos darbiņos uz rīta pusi...
Nē, nē. Drošība pirmajā vietā! :D

13/12/2016
13:35
trololo
trololo
Es un mani troļļi
Zinātājs
Members
Forum Posts: 252
Member Since:
16/05/2014
Offline

Andulis said

.Linda said

Anduli, tā tiešām var būt, ka par kādu kalendāru nezini!?
Tā nu notiek, kad uz ballēm nenāk ;)

Skriešanas kalendāru ir tik daudz, ka visus zināt nevar un nevajag.

Ja nāk uz ballēm, tad samācās neprecīzus datumus... saēdas torti, riskējot to pārvērst riepā... iesaistās slapjos darbiņos uz rīta pusi...
Nē, nē. Drošība pirmajā vietā! :D

Šeit vēl var piekabināt vinnē dalības visādās sacensībās :D

Profesionāli troļļa pakalpojumi
13/12/2016
15:31
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Rolands said

Andulis said

.Linda said

Anduli, tā tiešām var būt, ka par kādu kalendāru nezini!?
Tā nu notiek, kad uz ballēm nenāk ;)

Skriešanas kalendāru ir tik daudz, ka visus zināt nevar un nevajag.

Ja nāk uz ballēm, tad samācās neprecīzus datumus... saēdas torti, riskējot to pārvērst riepā... iesaistās slapjos darbiņos uz rīta pusi...
Nē, nē. Drošība pirmajā vietā! :D

Šeit vēl var piekabināt vinnē dalības visādās sacensībās :D

Atļaušos paturpināt novirzi no tēmas - man bija tāda kaitniecīga ideja, kuru gan nerealizēju - gribēju pieteikt Anduli loterijai, jo dalības maksu ballei viņš bija samaksājis. Kaut kā taču vajag ieriebt biedriem par nesocializēšanos ;)

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
13/12/2016
21:32
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

.Linda said

Rolands said

Andulis said

.Linda said

Anduli, tā tiešām var būt, ka par kādu kalendāru nezini!?
Tā nu notiek, kad uz ballēm nenāk ;)

Skriešanas kalendāru ir tik daudz, ka visus zināt nevar un nevajag.

Ja nāk uz ballēm, tad samācās neprecīzus datumus... saēdas torti, riskējot to pārvērst riepā... iesaistās slapjos darbiņos uz rīta pusi...
Nē, nē. Drošība pirmajā vietā! :D

Šeit vēl var piekabināt vinnē dalības visādās sacensībās :D

Atļaušos paturpināt novirzi no tēmas - man bija tāda kaitniecīga ideja, kuru gan nerealizēju - gribēju pieteikt Anduli loterijai, jo dalības maksu ballei viņš bija samaksājis. Kaut kā taču vajag ieriebt biedriem par nesocializēšanos ;)

Ja priekšniece atļauj novirzes, tad labprāt turpinu :)

Precizēšu, ka tā bija nevis dalības maksa, bet ziedojums konkrētam mērķim.
Konta īpašnieks to Tev varēs apstiprināt, ja vien nebūs uzpirkts, iebaidīts, iebarots vai citādi Vāverizēts ;)

No permission to create posts