Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Atpūta un sports 2010
27/03/2010
20:19
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

Šodien biju uz ''Atpūta un sports 2010'' Ķīpsalā. Galīgi bēdīgi - skriešanai veltīts tikai viens ''Sportlat/asics'' stends... Jā, un ''Magnēts'' cilvēki zem savas telts tā klusi sēdēja... Nezinu par ko devu 3 Ls (pie tam students būdams!)!? (ā, kā tad,.. par laivām un močiem, ko nevaru atļauties)

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
27/03/2010
21:02
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Mēs ar Krishjohn pēc Mežaparka pusmaratona pievarēšanas iegriezāmies Olimpiskā centra izstādē "Ražots Latvijā". Tīri labi patika, ļaužu ka biezs...

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
27/03/2010
21:57
Tuksnesa vetra
Tuksnesa vetra
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 418
Member Since:
01/03/2010
Offline

Es savukārt biju iegriezies bodē, cilvēku dikti maz, iegādājos labu rumiņu, nu var "ārstēties":)

Lai Laima vada un Pērkons sargā. No Māras pie Dieva un atpakaļ. Tiksimies pie tēviem.
28/03/2010
18:00
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

Olimpiskajā nebiju, bet tūlīt pēc izstādes ''ieskrēju'' arī Olimpijas Sport 2000, godīgi pirmo reizi pārbaudīju savu skriešanas stilu un biju uz skriešanas trenažiera:))

Izrādās jau agrāk bez palīdzības esmu izvelējies sev piemērotas botiņas - tas uzlaboja omu! (Tajā veicī jau otrreiz pārliecinos, pārdevēji zina ko runā..)

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
28/03/2010
20:22
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

karalisArturs said:

Tajā veicī jau otrreiz pārliecinos, pārdevēji zina ko runā...


 

Tur ir pārdevējs Ojārs - man viņš šķiet labākais no Latvijā sastaptajiem skiešanas apavu pārdevējiem. Vēl Gatis Maratonā ir atstājis ļoti labu iespaidu. Bet vispār Olimpijā visi ir diezgan zinoši, man tur patīk iegriezties...:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!