Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —
— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Nordea Rīgas Maratona pirmais Mežaparka treniņš jau šosvētdien
21/03/2013
10:20
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1634
Member Since:
24/04/2009
Offline

Pirmais pavasara sagatavošanās treniņš Nordea Rīgas maratonam notiks jau svētdien 24.martā. Jau tik ierastie un dalībnieku gaidītie pavasara skriešanas treniņi notiks katru svētdienu. Uz kopīgajiem treniņiem tiek aicināti visi Maratona partneri, reģistrētie un arī potenciālie Nordea Rīgas maratona dalībnieki. Šogad Mežaparka treniņi iekļaujas Nordea Rīgas maratona Skriešanas skolas programmā.

Treniņa dalībnieki Mežaparkā tiek aicināti pulcēties katru svētdienu plkst. 10:00 netālu no ieejas Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Treniņi notiks 24.martā, arī Lieldienās 31.martā, 7.aprīlī, 14.aprīlī, 21.aprīlī, 28.aprīlī, 5.maijā un 12.maijā. Pēdējais simboliskais sagatavošanās treniņš notiks sestdien 18.maijā, uz kuru tiks aicināti arī Nordea Rīgas maratona elites skrējēji.

Ik svētdienas treniņu sērija Mežaparkā notiks jau sesto gadu un tā izvērtusies jau par ļoti gaidītu tradīciju, dodot iespēju skrējējiem satikties, komunicēt un iedvesmot vienam otru. Šogad svētdienās gaidīsim visus skrējējus, kam Mežaparka formāts jau ir pazīstams no iepriekšējiem gadiem, gan arī visus tos, kas to uzdrošināsies darīt pirmo reizi. Ikvienam skrējējam sagatavošanās procesā rodas jautājumi par treniņu grafikiem, skriešanas apaviem, skriešanas trasēm vai vēl citām tēmām. Tādēļ Mežaparka treniņi ir vieta, kur ikviens nekautrējoties var pārrunāt sev interesantos jautājumus ar citiem skrējējiem, treneriem vai sporta ārstiem.

Svētdienās notiekošo treniņu formāts būs līdzīgs jau ierastajam – ikviens dalībnieks kopā ar treneru ieteikumiem, saņems arī Mežaparka karti ar ieteicamām skriešanas trasēm dažādā garumā – sākot ar 2,5 km, 5 km vai garākām. Tādejādi katrs dalībnieks savu maršrutu var izvēlēties atbilstoši savam garastāvoklim, treniņu grafikam un laika apstākļiem.

Sagatavošanās treniņos dalība ir bez maksas un iepriekšēja reģistrēšanās treniņu skrējieniem nav nepieciešama. Treniņu sportisko daļu, iesildīšanos pirms un pēc skrējieniem, kā arī profesionālos padomus nodrošinās sporta ārsti un treneri no "Sporta Laboratorijas". Pēc treniņa katram dalībniekam slāpju dzesēšanai, ūdens no Vichy. Šosvētdien būs arī karsts Isostar un silta tēja!

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
21/03/2013
10:40
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Paldies par izsmeļošo info, Lauma :) Tomēr jāsaka, ka ja svētdien gadijumā skriešu gar mežaparku, tad tas būs kādu stundiņu pirms koptreniņa ;)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
21/03/2013
17:50
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1036
Member Since:
03/03/2010
Offline

Druupij, skriesi pāri Ķīšezeram uz ņergu koptreniņa starta vietu?

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
21/03/2013
19:48
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

matiss said

Druupij, skriesi pāri Ķīšezeram uz ņergu koptreniņa starta vietu?

Apmēram tāda doma ir, tikai pāri ezeram gan diez vai- driizaak apkārt. Gribēji pievienoties, Matīs? :)

Slinkie noskrien ātrāk ;)