Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
No saulrieta līdz saullēktam - 28/29JŪN2013
26/06/2013
12:50
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Nedaudz ne pa tēmu, bet tomēr... Sen nav būts Biķernieku trasē. varbūt kads padalīsies savā nesenākā pieredzē. Vai stikli (pamanāmos apjomos) tur ir redzēti? Liekas, ka nevajadzētu būt, bet nekad nevar zināt. :/

Es pareizi saprotu, ka mazāk ambiciozie biedri var pievienoties arī uz kādu īsāku posmu? (T.s. ierodoties vēlāk, nevis uz pašu startu.)
Vai ir kāds konkrēts plānotais temps, vai arī katrs skrien pilnīgi kā vēlas?

Man ir baspēdošanas mēnesis, līdz ar to skrienu tikai īsas, lēnas treniņdistances (kamēr pēdas pierod), tāpēc varētu pievienoties uz kādu neilgu brīdi un tad vēlāk varētu uzturēties kaut kur telts rajonā un kaut ko palīdzēt, ja būs tāda nepieciešamība.

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
26/06/2013
12:58
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

minikin said

Nedaudz ne pa tēmu, bet tomēr... Sen nav būts Biķernieku trasē. varbūt kads padalīsies savā nesenākā pieredzē. Vai stikli (pamanāmos apjomos) tur ir redzēti? Liekas, ka nevajadzētu būt, bet nekad nevar zināt. :/

Stikli vēl tā, tiem var pārlēkt, bet, cik atceros, Biķernieku trasē bija pamatā ļoti ass asfalts. Lai gan var jau laikam arī pa maliņām skriet, pa zāli.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
26/06/2013
13:05
Jekaterina
Jekaterina
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 254
Member Since:
05/04/2011
Offline

Stiklus pēdējo reizi nemanīju (pirms pāris nedēļām), gar trasi diezgan bieži ir taka, pa kuru liekas varētu skriet basām. Pati gan neesmu mēģinājusi. Par tempu - katrs laikam skrien, kā vēlas, bet ja būs daudz dalībnieki, vienmēr varēs atrast kādu, kam līdzīgs temps un paskriet kopā :)

26/06/2013
13:48
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Biķernieku 1/2 dabūju pēdā drāts gabalu. tad arī atcerējos, ka tā tomēr ir autotrase, kur puiši mēdz driftoties un svilināt riepas ;)

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
26/06/2013
14:18
Kuks
Kuks
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 624
Member Since:
19/03/2012
Offline

Katrs skrien kādā tempā, cik daudz, cik ilgi vēlas! Varēs izvēlēties skriešanas virzienu pēc noskaņojuma (pēc pl.2300). Pie telts būs "rezultātu tablo" - baltā tāfele uz kuras būs iespēja uzrakstīt savu vārdu un atzīmēt noskrietos apļus (lai skaitlis galvā nesajuktu), bet šīs NAV sacensības :) (Pats ceru pa 5 piegājieniem noripināt 25 apļus 5x5).
Asfalts tiešām tur ir diezgan ass, bet visa apļa garumā ir taciņa (kurā potenciāli bīstamās vietas būs izgaismotas).
Telts - tikko saņēmu 5x5m liela ar sienām :)
Šobrīd aktuāli būtu foto/video operatori (ideāli, ja ar velo), saliekamie galdiņi un vasaras krēsli (katram savam dibenam, man būs vismaz 2 salokāmie auduma krēsli/palietoti bet funkcionāli), kāds pretodu līdzeklis un barošanās/atveldzēšanās līdzkļi :)

26/06/2013
14:40
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Tumsā ar foto man ies švaki, bet varu pēc sava skrējiena mēģināt kaut ko pabildēt - varbūt kaut kas tomēr sanāk :) (bet noteikti vajadzētu kādu citu, nopietnāku fotogrāfu)

P.S. Paldies liels jums par info. Laikam jānodrošinās ar lukturīti un jāskrien pa zāliena maliņu. Gan jau kaut kā izdosies nobaspēdot kādu aplīti :)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
26/06/2013
14:45
maziinais
maziinais
Mazsalaca, Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 329
Member Since:
10/02/2010
Offline

Nezinu uz cik ilgu laiku, bet pa nakti varētu uz kādiem apļiem pievienoties! Cerams izdosies arī fotogrāfu uz velo sarunāt līdz.

26/06/2013
15:37
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

minikin said

Tumsā ar foto man ies švaki, bet varu pēc sava skrējiena mēģināt kaut ko pabildēt - varbūt kaut kas tomēr sanāk :) (bet noteikti vajadzētu kādu citu, nopietnāku fotogrāfu)

Varu uz pasākumu iedot savu fotoaparātu :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
26/06/2013
16:03
Ainīc
Ainīc
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 201
Member Since:
09/07/2009
Offline

Šajā pasākumā vajadzētu ņemt dalību! Būs jāaizbrauc pārstāvēt arī Jelgava. :)

26/06/2013
22:49
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Izvērtējot savas iespējas, vairāk par pusotru stundu nepaskriešu. Bet nekur nav rakstīts ka visu laiku jāskrien. Pēc tam būšu staigātājs. Ceru, ka naktī vai uz rīta pusi man kāds staigātājs piebiedrosies.

27/06/2013
17:01
Kuks
Kuks
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 624
Member Since:
19/03/2012
Offline

Operatīvajai informācijai rītvakara gaitā - mana mobilā numurs (telefons būs līdzi un ieslēgts) - 263 viens astoņi 356 :)
Pats ieradīšos pie telts ap 21-niem, sākot no tā brīža varam uzsākt lēnu pulcēšanos...
Šobrīd dilema par iso-dzērieniem: miežu sula vai vīnogu sula, vai kola, vai ūdens :D

27/06/2013
17:43
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Lauma said

minikin said

Tumsā ar foto man ies švaki, bet varu pēc sava skrējiena mēģināt kaut ko pabildēt - varbūt kaut kas tomēr sanāk :) (bet noteikti vajadzētu kādu citu, nopietnāku fotogrāfu)

Varu uz pasākumu iedot savu fotoaparātu :)

Es domāju, ka labs aparāts pasākumā noteikti noderēs. Vienīgi būtu labu, ja pieteiktos kāds cits fotogrāfs, jo es varēšu ierasties pēc pusnakts un tad vēl bik paskriešu. Varu pēc tam uz laiku kādu nomainīt, kas jau pirmo pusi būs sabildējis.

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
27/06/2013
18:50
Imants A.
Imants A.
Zinātājs
Members
Forum Posts: 169
Member Since:
14/04/2012
Offline

minikin said

Lauma said

minikin said

Tumsā ar foto man ies švaki, bet varu pēc sava skrējiena mēģināt kaut ko pabildēt - varbūt kaut kas tomēr sanāk :) (bet noteikti vajadzētu kādu citu, nopietnāku fotogrāfu)

Varu uz pasākumu iedot savu fotoaparātu :)

Es domāju, ka labs aparāts pasākumā noteikti noderēs. Vienīgi būtu labu, ja pieteiktos kāds cits fotogrāfs, jo es varēšu ierasties pēc pusnakts un tad vēl bik paskriešu. Varu pēc tam uz laiku kādu nomainīt, kas jau pirmo pusi būs sabildējis.

Es kā absolūts diletants un totāls nepraša fotolietās iedrošinātu neņemt uz šo pasākumu fotoaparātu, ja vien nebūs nodrošināts labs mākslīgais apgaismojums stadiona prožektoru izmērā. Ja nevar kaut ko izdarīt labi, tad labāk nedarīt.
Aiztaupiet mūsu acis no tām šausmām!

27/06/2013
21:15
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Nu cik ta ilgi būs tumšs? Tagad tak tāda piķa melna tumsa nemaz neiestājas, tā ka būs pietiekami daudz krēslas un rītausmas stundu, kad saule, teorētiski, ir norietējusi, bet gaisma ir:)

27/06/2013
23:00
dzinchathegreat
dzinchathegreat
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 188
Member Since:
28/03/2011
Offline

Rīt jau redzēs reālo situāciju, bet jāskrien būs ar maisiņu un lietussargu, jo solās nolīt krietns mākonis visa skrējiena garumā. Varēs taisīt slapo t-kreklu, kedu un citu aksesuāru konkursu.
Un tiešī nākamais vakars pēc sinoptiņu prognozēm atkal bez lietus.

Bet nu bruņojamies ar izturību, siltām drēbēm, dvieli, peldpūsli un skrienam.

Skrienam, skrienam neguļam!
28/06/2013
00:01
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

dzinchathegreat said

Bet nu bruņojamies ar izturību, siltām drēbēm, dvieli, peldpūsli un skrienam.

Žirafītei brīvdiena :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
28/06/2013
00:12
Spāre lido
Spāre lido
Zinātājs
Members
Forum Posts: 289
Member Since:
21/05/2012
Offline

man kaut kā sāk strauji zust motivācija skriet lietū un tumsā... aizvakar sanāca jau smagi izlīt ceļā uz NRR treniņu, bet treniņa laikā nelija, bija saulīte un silts, tik un tā drēbes un kedas turējās slapjas līdz pat mājupceļam. bet, ja tas ir nakts vēsumā, brrr...
turklāt tā jau miega bads iekrājies un jāstrādā teorētiski no mājām arī vakarā/naktī būtu...ierasties varētu tikai pēc 23iem..nu, nezinu, nezinu. Kā likums vienmēr kaut kas nojauc manus koptreniņu dalības plānus. Šoreiz tas ir veselais saprāts, kas maisa galvu. :D

28/06/2013
02:13
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Kuks said
Šobrīd dilema par iso-dzērieniem: miežu sula vai vīnogu sula, vai kola, vai ūdens :D

Sāk likties, ka noderēs arī termoss ar siltu tēju/kafiju.. :/

bite_L said
man kaut kā sāk strauji zust motivācija skriet lietū un tumsā…

Hm, ka tik te nesanāk galu galā apmēram puse no Viimase Öö Unistus 2012? Lietus būs, tumsa būs... nu, ledus vismaz nedraud, atšķirībā no decembra :)

Ja nopietni, laikam kaut kāds individuāls gaismeklis tumšākajās stundās neskādēs. Debesis būs apmākušās, gluži baltā nakts varētu neizdoties.
Motivācija arī man pačākstējusi, dažādu iemeslu dēļ.. Bet, no otras puses: apstākļi būs mazmazdrusciņ ņerdzīgi - tātad interesantāk..
No trešās puses, var jau gadīties, ka nekāds dižais lietus nav. Parasti sasola vairāk, nekā reāli nolīst ;)

28/06/2013
08:56
Ainīc
Ainīc
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 201
Member Since:
09/07/2009
Offline

Tā kā šonedēļ esmu pamatīgi paslinkojis, līdz ar to arī kārtīgi atpūties, izgulējies un uzkrājis spēkus, tad nav variantu un ir jāpiedalās šajā koptreniņā, lai arī kādi tie laika apstākļi būs! ;) No Jelgavas cik saprotu neviens nepiedalīsies bez manis, nu neko, paskriešu par citiem arī! :)
Starpcitu trase taču būs izgaismota? ;)

28/06/2013
09:10
Kuks
Kuks
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 624
Member Since:
19/03/2012
Offline

Ainīc said
Starpcitu trase taču būs izgaismota? ;)

Nosacīti! Mākslīgais apgaismojums trasē nebūs. Ar lightsticks būs atzīmētas (izgaismotas) bīstamākās vietas gar asfalta malu esošajai taciņai, lai asfalta nemīlētāji kādā bedrē neiekāptu. Pats asfalta aplis ir pietiekami gluds un kvalitatīvs, tāpēc izgaismošanai vajadzētu pietikt ar individuālo pieres lukturīti (sākotnēji vispār bija cerība, ka dabīgais nats apgaismojums /mēness un zvaigznes/ būs pietiekams, bet šonakt - mākoņi...).
Tātad - individuālajā ekipējumā ĻOTI IETEICAMS ir pieres lukturītis :)

No permission to create posts