Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
"Jānis, Jānītis .... Cēsis 2009"
23/06/2009
18:56
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

uh, kas par trasi, kas par pasākumu! Kāpumi labi, skrējiens labs .... vienkārši super! Braucu ar domu, ka vienkārši tikšu līdz galam, jo biju nedaudz satraumējies pēdējā garajā treniņā un māca bažas, vai tikšu normāli līdz galam - bet sanāca daudz labāk. Skrēju kopā ar Pikolu, par ko lielais paldies, un līdz ar to, pārāk neslinkoju, bet pa kāpumiem, kas šoreiz pārspēja iepriekšējos ... divus no tiem viens otrs veica soļojot. Treniņos, liekas, esmu pastrādājis labi, jo pieveikt entos kalniņus nebija nekādas problēmas, bet uz leju ripoja daudz labāk, lai arī varēja protams daudz labāk. Gribas atgriezties nākamgad un veikt no jauna, ar jauniem spēkiem  un jaunā kvalitātē :) 

Pārējie ar nebija zemē metami, tie pastāstīs paši! :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
23/06/2009
20:10
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline
Вперед и с песней!
23/06/2009
21:04
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Šoreiz uz sacensībām ieradāmies pietiekami savlaicīgi. Reģistrējāmies, pārģerbāmies. Arī ķermeņa iesildīšanai laiks bija pietiekami.

Starta vietā mani pārsteidza tas apstāklis, ka gandrīz visu starta pirmo un otro vidus rindu aizņēma "sīkie" - jaunie sportisti, kuri man sniedzās labi ja līdz krūtīm.:))) Bet cienījamāka vecuma vīri bija kaut kā iespiesti un bija spiesti startēt no trases malas, pat no zālītes. Pēc starta došanas, saprotams, "sīkie" maisīja, un dažam labam vīram iznāca visādi  nopūlēties, lai kādu "sīko" vienkārši nesaspiestu. 

Bet tas tā, to varēja pārvarēt.

Pirmā distances daļa aizgāja kā smērēta. Ātrums bija pietiekoši liels priekš krosa. Skrēju savu pastāvīgo konkurentu bariņā, kuri parasti vienmēr mani pārspēj. Tā kā kalnu treniņiem pēdējā laikā bija pievērsta pietiekama uzmanība, tad biju pārliecināts, ka šajās sacīkstēs Cēsu kalneļus varēšu bez problēmām pievārēt. Un tā arī bija. Samērā viegli pārvarēju visus kāpumus, ne pa matu neatpaliekot no konkurentiem. Nopriecājos, kad distance pamazām sāka virzīties atpakaļceļā uz finišu.

Bet izrādījās, ka esmu kļūdījies. Organizatori bija parūpējušies par pārsteigumu - iekļaujot trases otrās daļas sākumā to "bedri" - stāvu kalneli, kaut ko līdzīgu Kaķīškalnam, tikai miniatūru (tie, kas skrējuši Siguldas kalnu skrējienu 2008, tie zinās). Tādā stāvumā nespēju skriet - pulss uzkāpa uz 177 bpm, atmetu ar roku un turpināju distanci kāpjot. Uzkāpjot virsotnē, un atgūstoties, turpināju skriet tālāk. Taču konkurenti jau gabalā. Biju izsists no ritma, un turpmāko distances daļu noskrēju zem savu spēju robežas. Pēdējos 150m pirms finiša, nez no kurienes uzradies, garām pašāvās Seļivanovs, un kā vēlāk finiša protokolā izrādījās, ka tas man maksāja 3 vietu savā vecuma grupā. :))

Sacensības man visumā bija neizdevušās, savu pieļauto kļūdiņu dēļ,  bet tās dos vērtīgu pieredzi turpmākajām.

Вперед и с песней!
23/06/2009
21:34
pikols
pikols
Jūrmala
Zinātājs
Members
Forum Posts: 299
Member Since:
24/04/2009
Offline

Ha , vecumam ir savas labās puses, izrādās, ka man ir otrs labākais vietas rādītājs klubā,  5 vieta kas sunim asti cels, ja ne pats.

23/06/2009
22:11
edGars
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 587
Member Since:
18/05/2009
Offline

iespaidi.

*brokastīs 1 praņiks ir par maz, stundu pirms starta ir par vēlu. Izsalkuma sajūta nebija, tik daža atraudziņa. Iespējams, ka guarana vai kas tamlidzīgs dotu vairāk spēka.

*iesildīties laika pietika, bet tā kārtīgi un līdz galam iesildījies vienalga jutos vien pēc 3 noskrietiem km trasē.

*par startu Kamparam taisnība, lai arī manam lēnajam startam tas pilnīgi neko netraucēja. (ja es kādreidz rīkošu sacensības, atcerēšos, ka līderu grupiņai jāizbrīvē vieta priekšpusē. :) )

*skriet ar Aivaru kopā ir ļoti informatīvi, sākums pa 4:40 - 4:30. Beigās man sanāca vidējais 4:32. Bet pie nogāzēm pēc 3. km morāli neizturēju, ļāvos savai vājībai - kalniņiem, kas iet uz leju, un nesos, ko kājas nes. Pēc tā kalniņa, gandrīz vai augšstilbi nespēja laikus celt kājas augšā, skrēju patiešām ātri.

*pulss bija liels vid. 181, elpošana salīdzinoši ātra, bija diezgan grūti, labu gabalu grūtāk kā Rīgā, kalni gan tur ar nelīdzinājās šiem. Secinājums - nu i nafig, nevajag man ātruma treniņus, vai vismaz uz 1/2 retāk, vajag gabalus skriet, kilometrus vākt.

*1. reizi centos, centos būt kā sportists un piespiest sevi.  Varu jau attaisnoties, ka nezināju precīzi cik ir līdz finišam tapēc nevarēju sadalīt spēkus optimāli, bet tā tik atruna. Patiesībā nespēju turēt līdzi čalim pelēkajā, kaut centos, žēl, tiešām žēl, bet secinājums tikai atkārtojas, var izdarīt tik, cik ir bijuši treniņi. Vien piemetināšu - bet treniņi jātaisa tik (+10%), lai arī organisma daļas ar vislēnāko attīstību tiktu līdzi, neradītu traumas.

 Tāpēc arī pašiedvesma "tu vari" nepalīdzēja, organisms atbildēja :D "jā, es varu, es varu tik, cik varu" . Protams.... vēl bija rezerves sevis piespiešanā... bet labi vien bija, ka netērēju šīs rezerves. Paspēšu vēl sarunāties ar savām rezervēm "vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks, mūsu laiks vasarai cauri iet"

 gala laiks 58:54, (noapaļoju rādījumus uz 13km distanci), 52. vieta, 27. grupā.

vislabāk rezultātu uzlabo treniņi
24/06/2009
22:49
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Skrējiens un pasākums kopumā man patika, laiks bija lielisks un skrējās diezgan labi. Visi tie, kuri bija jāpieveic, tika pieveikti, bet ar vidējo ātrumu distancē es īsti apmierināts neesmu - biju rēķinājies, ka katru kilometru noskriešu par 7 sekundēm ātrāk un vidējais ātrums distancē man būs 4:30. Var jau teikt, ka nebiju rēķinājies ar tādiem kāpumiem un kritumiem. Tāpat kā Kampars un visi tie, kuri skrēja man tieši pa priekšu, viena kāpuma otro pusi pievarēju ne vairs skriešus, bet soļos ar ļoti strauju pulsu. Vienā kritumā paslīdēju slapjajos mālos, kas man gandrīz maksāja cieto piezemēšanos ar neparedzamām sekām, gadījās arī dažas citas sīkākas ķibeles. Bet kopumā es biju gatavs pēdējam kāpumam pirms finiša - tajā es "nokodu" kādus četrus sāncenšus garām nepalaižot nevienu. Tiesa, diezgan ilgi to nevarēju sagaidīt. Kārtējo reizi Cēsu skrējiena organizatori pārsteidza ar distances garumu - šoreiz tas bija vairāk nekā kilometru garāks par solītajiem 12km. Bet kopumā jāsaka - Cēsīs ir patīkami skriet un tur prot organizēt svētkus!

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
26/06/2009
14:16
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Baigie kalnu karaļi Jūs visi esiet:) Apsveicu ar grūtu, bet treniņu nolūkiem ideālu startu. Savukārt, es Te Rovaniemi sēžu picu bārā, stopēju "Margaritu", cik lien iekšā (jo samaksā 6.50 eiriķus un ēd cik gribi) un šausminos par āra 31 grādu siltumu, cerībā, ka līdz rītdienas 18.00 polāro loku varēs atkal uzskatīt par "POLĀRO" LOKU :p

26/06/2009
17:13
Krishjohn
Zinātājs
Members
Forum Posts: 107
Member Since:
22/04/2009
Offline

Mums, pingvīniem, tas bez šaubām ir par siltu :) Turies.

26/06/2009
19:28
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

“Jānis, Jānītis …. Cēsis 2009″ VSK Noskrien rezultāti:

Ritvars (V) - 53:42 - 16.v.

edGars (V) - 58:54 - 27.v.

Kampars (V35) - 50:33 - 4.v.

Mošķis (V35) - 1:11:25 - 24.v.

Aivars (V45) - 1:01:10 - 14.v.

Pikols (V55) - 1:11:11 - 5.v.

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
26/06/2009
22:07
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Paldies Krihsjohn, centīšos pārtapt no pingvīna par štrausu:)

26/06/2009
22:50
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Mošķi, Tev ir piemirsies:

Archa777 (V) - 57:00:00 - 21.v

Būtu jauki, ja Archa777 pierunātu arī savu tēti nākt mūsu pulciņā - viņš ļoti pastiprinātu mūsu klubiņa gados pieredzējušāko skrējēju galu un sastādītu veselīgu konkurenci ne tikai man ar Pikolu...

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
27/06/2009
08:12
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Aivars, nu ko lai dara, visus uz vārdiem uzvārdiem vēl nezinu :) jāsāk studēt :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
27/06/2009
15:07
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline

He,he...jaameigjina pierunaat :) baigi interesantaa sadalja,kur var apskatiities noskrieto,es jau senciitim shito raadiju,tikai vinjam ar kompi nu taa ir kaa ir :D :D :D

27/06/2009
16:49
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline

Man Cēsīs gāja oki,bišku biju paskrējis pa kalniem...bieži braucu ciemos pie vecākiem uz Raganu un tad jau arī Sigulda nav tālu.Mums tur tāds forsh aplīts uztaisīts kkur 9km un kalniņi arī ir  :D :D :D finišs serpentīnā...gribu rudenī atkal skriet ACG Siguldā vajadzēs septembrī-oktobrī bišku paskraidīt kalnos!

12/07/2009
17:34
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Šeit kāda ņekaja Katrina internetā ir publicējusi nedaudz fotogrāfiju no šī pasākuma:

Вперед и с песней!