Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
PATRIOTS 2015
11/10/2015
18:41
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

sm72 said

Ja tā miertiesnesīgi skatītu šo jautājumu par veģetāriem ēdājiem, manuprāt, godīgi būtu uztaisīt ēdienu, kuram atsevišķi varētu palūgt pievienot vai nepievienot klāt nātrija glutamāta izstrādājumu ar gaļas izskatu. Galu galā katrs, maksājot dalības maksu, samaksā maksu par ēdienu.

Tu mani vedini uz domu par medaļām. Es, piemēram, neēdu medaļas. Izņēmums ir tad, ja tās ir no šokolādes, taču neatceros, kad pēdējo reizi organizatori būtu padomājuši par tiem, kuri neēd nekādas citādas medaļas kā tikai tās, kas ir no šokolādes. :) Es pēc finiša saņemtās medaļas arī nekādi citādi neizmantoju, man tās vienkārši nevajag. Taču maksājot dalības maksu, es par medaļu esmu spiests samaksāt... :( Ja tā miertiesnesīgi skatītu šo jautājumu par šokolādes medaļu ēdājiem, manuprāt, godīgi būtu uztaisīt medaļu, kuram atsevišķi varētu palūgt pievienot vai nepievienot klāt kādu metālu, koku, stiklu, plastmasu vai kaut ko citu neēdamu. Galu galā katrs, maksājot dalības maksu, samaksā maksu par medaļu. :D

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
11/10/2015
18:52
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Sameklēju kas tur par ēdienu bus..draudzene teica ka tieši dēļ ediena jābrauc.

Bet no citās puses ja tagad paklausīties veganus un veģetāriešus un uztaisīt vēl ēdinu priekš viņiem..tad kāpēc neuztaisīt vēl priekš essnee, kas need sāli? Un priekš manis - es needu tomātus.

Godīgi sakot, nekad neskatijos ar ko tur baro.

Laikgam godīgak tomēr būtu nebraukt ja tev nepatīk un nečikstēt.

11/10/2015
19:28
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Vai kādam no Jums paceļas pašnovērtējums, kad Jūs kāda citāda viedokļa paudēju nosauciet par "čīkstētāju"? Ja tiešām tā, es esmu gatavs Jums izpalīdzēt- sauciet mani par "čīkstātēju", jo ziedot ir "pareizi";) No otras puses čīkstēt nav nemaz tik slikti, jo čīkstētājs noteikti tiks uzskatīts par pieklājīgāku par to, kas pateiks, ka es nebraukšu uz to maitu vai līķu ēdāju tusiņu:D Galu galā tie, kuri uz turieni aizbrauks, nebrauks ne ēdiena, ne šokolādes medaļu dēļ, bet gan svaigā gaisā un labā kompānijā paskraidīt, iespējams patriotiskā noskaņojumā!

11/10/2015
20:14
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Man liekas, ka tas beigsies ar to, ka nebūs ne medījums, ne boršs, ne pīrāgs! Būs auzu pārslu tume, ar sviesta piku! Un tēja no turpat pļavā salasītām zālēm.

11/10/2015
20:23
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Ok, viedokāl izteikšana ir svarīga, bet es arī līdz galam neizprotu tādu aizvainoa bērna činkstēšanas līmeni - oi, slikta zupa, nepiedalīšos sacensībās. Nu nepiedalies. Es piemēram nekad neēdu putras finišā, bet tas nudien nav iemesls piedalīties vai nepiedalīties sacensībās. Galvenais tomēr ir atmosfēra, kompānija un pašas sacensības. Zupas un putras finišā ir absolūti otršķirīgi.

11/10/2015
20:23
Rausis
Rausis
The Purvciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
24/05/2015
Offline

Agy said

Man liekas, ka tas beigsies ar to, ka nebūs ne medījums, ne boršs, ne pīrāgs! Būs auzu pārslu tume, ar sviesta piku! Un tēja no turpat pļavā salasītām zālēm.

:D :D :D Ja vien tās zāles būs atraktas no sniega!

11/10/2015
20:28
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Es par to ari saku, es nekad nemeklēju nolikumā punktus par ēšanu un medāļam, jo pilnīgi vienalga...

11/10/2015
20:43
Raibacainais Ezītis
Raibacainais Ezītis
Spilve
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
18/11/2012
Offline

Dienas, precīzāk, vairāku dienu cirks.
No gaļas neēdāju puses...

11/10/2015
20:56
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Nevajag jau nu izlikties, ka veģetārisms ir kaut kas tik ekskluzīvs un nedzirdēts, lai tiešām neviens nebūtu iedomājies, ka pasākumā ar vairākiem simtiem dalībnieku varētu būt arī kāds tā pārstāvis. Sportotāju vidū tas pat ir vēl izplatītāks kā starp "standarta" ļautiņiem.
Varētu saprast otrādo viedokli, bet mani allaž ir pārsteidzis visēdāju naidīgums pret veģetāriešiem, vegāniem un citiem atšķirīgas ēdienkartes piekritējiem.

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
11/10/2015
21:03
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Naidīgumu gan diskusijā neredzu, vairāk izbrīnu, ka piemērotas zupas esamība vai neesamība nosaka dalību sacensībās ;)
Tas, ka organizatori nav iedomājušies par veģetāru zupu, manuprāt ir risināms vienkārši - nosūtot e-pastu ar jautājumu organizatoriem.

11/10/2015
21:14
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Eu, nu labi beidziet par to zupu ņemties.
p.s. Es starp citu kolekcionēju putras talonus, un? Tas man netraucē paņemt līdzi maizītes vai ko citu līdzi, lai es pēc sacensībām varētu paēst.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
11/10/2015
21:14
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

+1 Ingai_K

Jāpiebilst, ka paši organizatori ir plānoto ēdienkarti stipri izcēluši, kā vienu no galvenajiem jautājumiem... Kad jau tā - nav brīnums, ja tauta attiecīgi pieskaņojas un noskaņojas ;)

11/10/2015
21:34
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline

Wow, esmu pārsteigta par komandas biedru naidīgumu un melbalto domāšanu.. Ja nu kāds rūpīgi lasīja augstāk rakstīto, tad ne jau ēdiena piedāvājums nosaka piedalīšanos konkrētajās sac., bet, ja organizators jau iepriekš īpaši izcēlis "menu", tad konrēti es atļāvos solidarizēties "pačīkstēšanā" ar līdzīgi domājošu kolēģi. Lai visiem pilni vēderi un labs prāts! Pēdējo reizi par uzturu komentēju šajā forumā.

11/10/2015
21:52
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Manuprāt tā problēma par ēdienu ir dziljāka un sarezhgjiitaaka nekaa vienkaarshi galjas needaaju garshas vai gaumes untum t.i.. Panjemt līdzi savu ēdienu protams nav grūti un par to nebūtu jēgas chiikstēt,bet shaada rīcība neatdzīvinātu to uzvārīto dzīvnieku ...

Slinkie noskrien ātrāk ;)
11/10/2015
21:55
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Putras talonus nevajag kolekcionēt, tos jāatdod badīgajiem paziņām

Ne viss ir tā, kā izskatās.
11/10/2015
22:01
Rasels
Rasels
Zinātājs
Members
Forum Posts: 261
Member Since:
11/02/2012
Offline

SKM startēja komanda ar nosaukumu "Pastafāri"

11/10/2015
22:11
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Evalūciju mums lēmusi būt visēdājiem!

11/10/2015
22:12
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Leonora said

Nevajag jau nu izlikties, ka veģetārisms ir kaut kas tik ekskluzīvs un nedzirdēts, lai tiešām neviens nebūtu iedomājies, ka pasākumā ar vairākiem simtiem dalībnieku varētu būt arī kāds tā pārstāvis. Sportotāju vidū tas pat ir vēl izplatītāks kā starp "standarta" ļautiņiem.
Varētu saprast otrādo viedokli, bet mani allaž ir pārsteidzis visēdāju naidīgums pret veģetāriešiem, vegāniem un citiem atšķirīgas ēdienkartes piekritējiem.

Runājot par naidīgumu, man nav naida pret veganiem un veģetāriešiem, tāpāt ka pret tiem kas 9 maijā tusē pie pieminiekļa, gejiem un musuļmāniem, bet man nepatīk, ja tas trauce man. Kādam varbūt nepatik šis salidzinājums, bet tā ir. Paranjas (nezinu kā šis pāreizi bus latviski) nesāšana nav droša priekš sabiedrības. Mājās vari vēlkt ko gribi, bet sabiedrība slēpt sēju nav pareizi - varbūt tu esi terorist vai pedofils. Vari 9 maiju svinēt mājās, bet kad tas notiek Rīgas centrā un trauce man pārvietoties - fuj. Man vienalga ja tu esi gejs un to to dari mājās, bet navajag to propagandēt. Vegani un veģetārieši - man ari pilnīgi vienalga ko tu ēdi majās, bet es uzskatu ka tas ir divainība un novirze. Šeit ir veģetāriesu statistika - http://shop.soyka.ru/uploads/image/stati/%D0%A1%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE%20%D0%B2%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2%20%D0%B2%20%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B5%203.jpg nedomāju ka Latvijā tādu ir vairāk par 5-6%. Nu varbūt no skrejiejiem 8-10%. Bet tā un tā tas ir maz. Un ko tad jūs piedavājat? Lai visi pārejie, 90%, maksā lielāku naudu par sacensībam lai jūs varētu ēst veģetāriešu ēdienu? Tad sanāks ka kādam pēc tam nepietiks gaļas un viņš ari ēdis putru? Tas ir necieņa. Jā jūs būtu 50%, tad ok, nekādu jautājumu...

Kas būs nākamais solis? Veganiem vajag atsevisķu starta koridoru?

11/10/2015
22:22
Rausis
Rausis
The Purvciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
24/05/2015
Offline

und said

Runājot par naidīgumu, man nav naida pret veganiem un veģetāriešiem, tāpāt ka pret tiem kas 9 maijā tusē pie pieminiekļa, gejiem un musuļmāniem, bet man nepatīk, ja tas trauce man. Kādam varbūt nepatik šis salidzinājums, bet tā ir. Paranjas (nezinu kā šis pāreizi bus latviski) nesāšana nav droša priekš sabiedrības. Mājās vari vēlkt ko gribi, bet sabiedrība slēpt sēju nav pareizi - varbūt tu esi terorist vai pedofils. Vari 9 maiju svinēt mājās, bet kad tas notiek Rīgas centrā un trauce man pārvietoties - fuj. Man vienalga ja tu esi gejs un to to dari mājās, bet navajag to propagandēt. Vegani un veģetārieši - man ari pilnīgi vienalga ko tu ēdi majās, bet es uzskatu ka tas ir divainība un novirze. Šeit ir veģetāriesu statistika - http://shop.soyka.ru/uploads/image/stati/%D0%A1%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE%20%D0%B2%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2%20%D0%B2%20%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B5%203.jpg nedomāju ka Latvijā tādu ir vairāk par 5-6%. Nu varbūt no skrejiejiem 8-10%. Bet tā un tā tas ir maz. Un ko tad jūs piedavājat? Lai visi pārejie, 90%, maksā lielāku naudu par sacensībam lai jūs varētu ēst veģetāriešu ēdienu? Tad sanāks ka kādam pēc tam nepietiks gaļas un viņš ari ēdis putru? Tas ir necieņa. Jā jūs būtu 50%, tad ok, nekādu jautājumu...

Kas būs nākamais solis? Veganiem vajag atsevisķu starta koridoru?

Cienītais! Šis nu gan bija lieki!

11/10/2015
22:23
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Agy said

Evalūciju mums lēmusi būt visēdājiem!

Kādu laiku.
Nākamais evolūcijas pakāpiens varētu būt... nu labi, katram jau savs :)

No permission to create posts