Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
PATRIOTS 2015
11/10/2015
22:25
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Andulis said

Agy said

Evalūciju mums lēmusi būt visēdājiem!

Kādu laiku.
Nākamais evolūcijas pakāpiens varētu būt... nu labi, katram jau savs :)

Pasaules gala datumu visu laiku pārceļ!

11/10/2015
22:44
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Varbūt, tad lai beigtu tos visēdāju, vegānu, veģetāriešu, keto utt. karus varbūt tad lai orgi turpmāk dod to Darjas atrasto pulveru barību. Viss ir sabalansēts, ne lopiņš nokauts, ne glutēns iebāzsts, garšas gan jau piemeklējamas pēc gaumes un aidā.

12/10/2015
08:14
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Veģetārieši ir reliģiskā minoritāte, ka jūtas tik ļoti apdraudēti no visēdāju vairākuma puses? Viņus taču (pagaidām) neviens neēd, ne ceptus, ne vārītus. Tikai reižem pavelk uz zoba.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
12/10/2015
08:45
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

Andulis said

Agy said

Evalūciju mums lēmusi būt visēdājiem!

Kādu laiku.
Nākamais evolūcijas pakāpiens varētu būt... nu labi, katram jau savs :)

Skaidrs, ka no evolūcijas viedokļa visēdājiem ir būtiskas priekšrocības - ja nav pieejama viena pārtika, ēd citu. Nākamais evolūcijas pakāpiens ir jau diezgan zināms.

12/10/2015
09:14
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Nav jau nekāds naids pret cilvēku tāpēc, ka viņš to vai šito ēd vai neēd. Manis pēc, lai pārtiek kaut no saules gaismas, bet tiešām arvien vairāk sāk piebesīt tas, ka veģetārieši sevi uzskata par kaut kādu īpašāku grupu, kuriem tad nu tagad vajag izdabāt. Tak lasi ārā tos gaļas gabalus, kā es, piemēram, daru ar sīpolu gabaliem, bet necel degunu gaisā un neuzskati sevi par labāku tikai tāpēc vien, ka tava ēdienkarte atšķiras no tā, ko pārsvarā apkārtējie ēd!

12/10/2015
10:15
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Patika Rau_sis ierosinātā "utopija" - http://www.noskrien.lv/forum/sacensibas/patriots-2015/#p55476.

Jā, un varbūt kādam ir kas sakāms arī par pašu skrējienu?

12/10/2015
10:21
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

Malači!
Pagaidām es redzu, ka lielākie čīkstētāji ir tie, kuri te piedrukājuši trīs lapas.
Ja nolikumā tās uzkodas finišā nebūtu uzsvērtas ar visiem iespējamiem word dokumenta fontu uzsvariem - Bold, Italic, Underline, tad es neko pat nebūtu rakstījis, bet dažiem tā bija kā sarkana lupata vērsim. :) Un ticiet man, tas sāļais pīrāgs garšotu lieliski arī bez kūpinājuma pildījuma.
Lai Jums jauka nedēļa.

12/10/2015
10:39
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

oskarsdamb said

Malači!
Pagaidām es redzu, ka lielākie čīkstētāji ir tie, kuri te piedrukājuši trīs lapas.
Ja nolikumā tās uzkodas finišā nebūtu uzsvērtas ar visiem iespējamiem word dokumenta fontu uzsvariem - Bold, Italic, Underline, tad es neko pat nebūtu rakstījis, bet dažiem tā bija kā sarkana lupata vērsim. :) Un ticiet man, tas sāļais pīrāgs garšotu lieliski arī bez kūpinājuma pildījuma.
Lai Jums jauka nedēļa.

Nu, pag, "lielākie čīkstētāji" netaisīja atsevišķu foruma ierakstu par menu pēc sacensībām. Ja jau pats uztaisīji, tad jau kaut kāda sāpe bija, pie tam tik pamatīga, ka gaļas zupas esamība noveda pie lēmuma nepiedalīties sacensībās. Ar foruma ierakstu, droši vien, vēlējies pievērst uzmanību saviem ēšnas paradumiem, un tam, ka organizatori, stulbeņi, aizmirsuši, ka ir cilvēki, kas neēd gaļu. Pie tam, nevis pajautāji organizatoriem, vai ir iespēja nodrošināt arī veģetāru ēdienu, bet uzreiz blaukš - fuj kāds pretīgs menu, sacensībās nepiedalos. Pie kam, kad kāds cits nepiekrīt viedoklim, un iesaka kontaktēties ar organizatoriem, vai kā risināt sāpi - Tu raksti, ka iesi ar savām uzkodām skriet viens, citur. Pārējie pa vidu izlasa to, ko nu katrs vēlas izlasīt, uztverot ap 90% no katra atsevišķā posta. Un beigās visi citi ir čīkstuļi, un neveģetārieši ar saviem viedokļiem ir naidīga rase, kas vēlas iznīdēt veģetāriešus :D
Trilleris trīsdiennieks :D

12/10/2015
10:43
und
und
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 334
Member Since:
10/08/2011
Offline

Inga_K said

oskarsdamb said

Malači!
Pagaidām es redzu, ka lielākie čīkstētāji ir tie, kuri te piedrukājuši trīs lapas.
Ja nolikumā tās uzkodas finišā nebūtu uzsvērtas ar visiem iespējamiem word dokumenta fontu uzsvariem - Bold, Italic, Underline, tad es neko pat nebūtu rakstījis, bet dažiem tā bija kā sarkana lupata vērsim. :) Un ticiet man, tas sāļais pīrāgs garšotu lieliski arī bez kūpinājuma pildījuma.
Lai Jums jauka nedēļa.

Nu, pag, "lielākie čīkstētāji" netaisīja atsevišķu foruma ierakstu par menu pēc sacensībām. Ja jau pats uztaisīji, tad jau kaut kāda sāpe bija, pie tam tik pamatīga, ka gaļas zupas esamība noveda pie lēmuma nepiedalīties sacensībās. Ar foruma ierakstu, droši vien, vēlējies pievērst uzmanību saviem ēšnas paradumiem, un tam, ka organizatori, stulbeņi, aizmirsuši, ka ir cilvēki, kas neēd gaļu. Pie tam, nevis pajautāji organizatoriem, vai ir iespēja nodrošināt arī veģetāru ēdienu, bet uzreiz blaukš - fuj kāds pretīgs menu, sacensībās nepiedalos. Pie kam, kad kāds cits nepiekrīt viedoklim, un iesaka kontaktēties ar organizatoriem, vai kā risināt sāpi - Tu raksti, ka iesi ar savām uzkodām skriet viens, citur. Pārējie pa vidu izlasa to, ko nu katrs vēlas izlasīt, uztverot ap 90% no katra atsevišķā posta. Un beigās visi citi ir čīkstuļi, un neveģetārieši ar saviem viedokļiem ir naidīga rase, kas vēlas iznīdēt veģetāriešus :D
Trilleris trīsdiennieks :D

+1

12/10/2015
11:23
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Es ar nesaprotu, par ko te veģetārieši satraucas. Vispār jau medījuma gaļa ir kaut kas pietiekoši ekskluzīvs un šī pasākuma būtībai piemērots, lai pat reizi gadā arī veģetārietis apēstu. Un konkrēti veģetārieši sekta var tos gaļas gabaliņus no zupas izlasīt laukā, un ēst zupu bez gaļas. Tas, ka zupas šķidrumā kaut kādi dzīvnieku tauki vēl paliks, nu nesmīdiniet publiku :D Daudz grūtāk šajā situācijā ir svaigēdājiem, taču katrs, kurš ir izvēlējies tik striktas diētas, vienkārši ar to ir jāsamierinās, ka, izejot no mājas, varētu būt problēmas ar ēdienu dažāda veida pasākumos.

12/10/2015
11:42
mtiger
mtiger
Zinātājs
Members
Forum Posts: 152
Member Since:
29/10/2012
Offline

IlzeP said

Andulis said

Agy said

Evalūciju mums lēmusi būt visēdājiem!

Kādu laiku.
Nākamais evolūcijas pakāpiens varētu būt... nu labi, katram jau savs :)

Skaidrs, ka no evolūcijas viedokļa visēdājiem ir būtiskas priekšrocības - ja nav pieejama viena pārtika, ēd citu. Nākamais evolūcijas pakāpiens ir jau diezgan zināms.

http://www.delfi.lv/news/world/other/ano-kukaini-ir-nakotnes-partika.d?id=43310637

:)

12/10/2015
12:11
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

aj nezinu, man jau liekas, ka ir dīvaini sūdzēties par ēdienu, ja vien tas nav kaut, kas veselību apdraudošs vai tāds, ko nu dien neēd 90% dalībnieku, teiksim cepti žurku vēderiņi vai medūzas savā sulā. Nekas daudz gan no tā, kas man neiet pie sirds sacensību ēdienkartē nemēdz būt, bet teiksim man netraucē, ka zupā ir olīvas, kuras es mājās nemēdzu lietot un neliekas garšīgas, vai tēja ir ar cukuru proporcijā 50:50 lai gan es tējai cukuru nelieku klāt, bet nepatika jau nav alerģija.

12/10/2015
13:10
Zigis
Zigis
Ulbroka
Zinātājs
Members
Forum Posts: 90
Member Since:
14/06/2011
Offline

Katram savas dīvainības :) Man piemēram liekas dīvaini pelnīt naudu 'uz patriotu rēķina' :P

12/10/2015
14:05
maziinais
maziinais
Mazsalaca, Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 329
Member Since:
10/02/2010
Offline

Trešdaļa britu veģetāriešu ēd gaļu kad iedzer j.mp/1L6AwIy :)

12/10/2015
16:01
Lielkuilis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 269
Member Since:
21/06/2011
Offline

zigis said

Katram savas dīvainības :) Man piemēram liekas dīvaini pelnīt naudu 'uz patriotu rēķina' :P

Vai vari pastāstīt, cik daudzi no pērnā skrējiena dalībniekiem bija iepriekš viesojušies norises vietā esošajā muzejā un iepazinušies ar ekspozīciju?
Tā, kā arī muzejam ir savs ieguvums no šī pasākuma - apmeklētāji.

12/10/2015
17:00
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Andulis said

Patika Rau_sis ierosinātā "utopija" - http://www.noskrien.lv/forum/sacensibas/patriots-2015/#p55476.

Jā, un varbūt kādam ir kas sakāms arī par pašu skrējienu?

Jā, ir man kas sakāms par pašu skrējienu. Gribēju atkal pieteikties, taču pēdējā brīdī ieraudzīju , ka "... esam centušies palielināt ... dabisko šķēršļu daudzveidību... būs jāšķērso Grabas grāvis, un šaubos, vai mums organizatoriem, gatavojot šo skrējienu, būs tik daudz laika un citu resursu, lai tam pārliktu pāri vēl baļķi... " utt.utjp. piebildes par sausajām un slapjajām ķermeņa daļām un apģērbu. Labi, ka pēdējā brīdī pamanīju, ka es neesmu šo trases modifikāciju mērķa auditorija un man nevajadzētu meklēt šos piedzīvojumus novembra vidū... :(
Varu tikai piebilst, ka pagājušajā gadā tas bija lielisks pasākums. Nešaubos, ka arī šogad daudziem tas patiks. Lai izdodas jauka diena!

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
12/10/2015
17:19
Ina
Ina
Āgenskalns
Zinātājs
Members
Forum Posts: 60
Member Since:
21/05/2013
Offline

Aivars said

Andulis said

Patika Rau_sis ierosinātā "utopija" - http://www.noskrien.lv/forum/sacensibas/patriots-2015/#p55476.

Jā, un varbūt kādam ir kas sakāms arī par pašu skrējienu?

Jā, ir man kas sakāms par pašu skrējienu. Gribēju atkal pieteikties, taču pēdējā brīdī ieraudzīju , ka "... esam centušies palielināt ... dabisko šķēršļu daudzveidību... būs jāšķērso Grabas grāvis, un šaubos, vai mums organizatoriem, gatavojot šo skrējienu, būs tik daudz laika un citu resursu, lai tam pārliktu pāri vēl baļķi... " utt.utjp. piebildes par sausajām un slapjajām ķermeņa daļām un apģērbu. Labi, ka pēdējā brīdī pamanīju, ka es neesmu šo trases modifikāciju mērķa auditorija un man nevajadzētu meklēt šos piedzīvojumus novembra vidū... :(
Varu tikai piebilst, ka pagājušajā gadā tas bija lielisks pasākums. Nešaubos, ka arī šogad daudziem tas patiks. Lai izdodas jauka diena!

Aivar, biju tur piektdien. Muzejs lielisks, ekspozīcijas jaunas un arī grāvis sauss. Neskrēju Patriota trasi, bet muzeja izveidoto, un muzeja darbinieki ir parūpējušies lai tur kur nepieciešams šķērsot grāvjus vai kāda cita veida slapjumus ir salikti apaļkoku tiltiņi ;)

12/10/2015
17:36
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

Aivars said

...pēdējā brīdī ieraudzīju , ka "... esam centušies palielināt ... dabisko šķēršļu daudzveidību... būs jāšķērso Grabas grāvis, un šaubos, vai mums organizatoriem, gatavojot šo skrējienu, būs tik daudz laika un citu resursu, lai tam pārliktu pāri vēl baļķi... " utt.utjp. piebildes par sausajām un slapjajām ķermeņa daļām un apģērbu. Labi, ka pēdējā brīdī pamanīju, ka es neesmu šo trases modifikāciju mērķa auditorija un man nevajadzētu meklēt šos piedzīvojumus novembra vidū... :(
Varu tikai piebilst, ka pagājušajā gadā tas bija lielisks pasākums. Nešaubos, ka arī šogad daudziem tas patiks. Lai izdodas jauka diena!

Pagājušajā gadā pasākums ļoti patika, tāpēc Aivara minētie apsvērumi man rada tikai šaubas par distances izvēli no divām piedāvātajām, nevis par piedalīšanos vispār.

12/10/2015
18:19
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Aivar, nešaubos, ka grāvju šķērsošana jaunu meitu (*) pulciņā Tev izdosies gana jautra un vienlaikus patriotiska.

Kur īsti pamanīji, ka "nevajadzētu meklēt šos piedzīvojumus", tas nav skaidrs. Es no sava kakta tādu lietu neredzu.
Stirnubuka seriālā piedalījies visās kārtās un kopvērtējumā ierindojies pirmajā trešdaļā (http://www.stirnubuks.lv/rezultati/azu-kalns/?distance=total). Esi pietiekami rūdīts lūsis :)

---------
* labi, tempa turētāju :)

12/10/2015
19:44
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Paldies, Ina, par informāciju - tā vieš cerības un optimismu. Par to, ka muzejs ir lielisks, šaubu nav bijis. Atceros, ka tajā gūtās sarkanbaltsarkanās lentītes mēs ar Maikiju vēl pavasarī bez īpaša iemesla pie sporta krekla/jakas turpinājām nēsāt. :)
Anduli, pirmkārt, "Stirnubuks" bija vasarā un, otrkārt, visi "lūši" bija izskrienami šosejas apavos sausām kājām. Pat upītes šķērsošanas vietā Abavas posmā bija no paliktņiem veidots tiltiņš/laipa. Ūdens šķēršļu pārvarēšana novembra vidū mana gadagājuma un pieredzes cilvēkiem lielākajā tiesā gadījumu vairs nav romantisks vai azartisks piedzīvojums, bet gan nemotivēts un neattaisnojams risks. :)
Un vēl par patriotismu. Tas nav mērāms dubļu daudzumā, kuros izvārtīties un/vai izbristies divreiz gadā - pavasarī kinopilsētiņā vai rudenī pie Ložmetējkalna. :)
p.s. Grāvis nav tā vieta, kurā būtu jācenšas nokļūt ne tiešā ne pārnestā nozīmē! :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
No permission to create posts