Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
PATRIOTS 2015
12/10/2015
23:34
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Var neēst gaļu,tikai nevajag te jaukt iekšā lopiņa dzīvību...jo viņš jau ir nobendēts un vienalga tiks apēsts :) Nez,starp medniekiem arī mēdz būt veģetārieši?

13/10/2015
08:04
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Rainers said

Var neēst gaļu,tikai nevajag te jaukt iekšā lopiņa dzīvību...jo viņš jau ir nobendēts un vienalga tiks apēsts :) Nez,starp medniekiem arī mēdz būt veģetārieši?

Es domāju, ka varētu būt, vismaz par makšķerniekiem, kuri zivis neēd, ir dzirdēts.

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
13/10/2015
08:14
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Rainers said

Var neēst gaļu,tikai nevajag te jaukt iekšā lopiņa dzīvību...jo viņš jau ir nobendēts un vienalga tiks apēsts :) Nez,starp medniekiem arī mēdz būt veģetārieši?

Veģetārietis no sena indiāņu vārda ir "slikts mednieks"! :D

13/10/2015
10:30
OMG
OMG
Rīga
Admin
Forum Posts: 447
Member Since:
24/03/2011
Offline

Vērsu organizatoru uzmanību šai diskusijai. :)
Tas ir arī manās interesēs.

Time is never an issue, it's what we do with it.
14/10/2015
14:19
des
des
Interesents
Members
Forum Posts: 33
Member Since:
04/08/2015
Offline

Palasīju, bet tā arī nesapratu - vai tas "Patriots" ir skriešanas vai kaut kāds izēšanās pasākums :)

14/10/2015
18:00
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Skaidra lieta, ka PATRIOTS ir izēšanās pasākums ar muzeja apskati un nelielu pastaigu apetītes uzlabošanai.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
26/10/2015
09:43
Oga
Iesācējs
Members
Forum Posts: 2
Member Since:
26/10/2015
Offline

Jautājums tiem, kam lielāka pieredze ar takām, saknēm un varbūt pat pagājušā gada Patriotu. Neesmu vēl nekad piedalījusies nevienās sacensībās. Skriet sāku jūnijā un pirms tam nebiju skrējusi kopš skolas laiku elšanas un pūšanas stadionā. Patriots likās tāds feins pasākums, tīri savam priekam, bet tagad rodas jautājums, vai visi mauc, cik spēka, ka pēdas vien nozib. Vai man ar savu 6 min/km tempu ir iespēja piedalīties šādās sacensībās un neatpalikt vismaz par pusstundu un nejusties pilnīgai tizlenei? Vai šis tomēr nebūtu īstais pasākums ar ko sākt savas skriešanas gaitas, lai pēc tam nerastos negatīvs iespaids par visām sacensībām.

26/10/2015
09:50
Vīlīte
Vīlīte
Rīga, centrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 79
Member Since:
13/08/2013
Offline

Oga, man šķiet, ka tieši Patriots būtu labs pasākums lai sāktu savas skriešanas gaitas, 6min/km jau nemaz nav tik lēns skrējiens, Patriotā cik saprotu piedalīsies arī nūjotāji, nu pēdējā nepaliksi :)

26/10/2015
10:18
Džokers
Džokers
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 163
Member Since:
25/01/2013
Offline

Oga said

Jautājums tiem, kam lielāka pieredze ar takām, saknēm un varbūt pat pagājušā gada Patriotu. Neesmu vēl nekad piedalījusies nevienās sacensībās. Skriet sāku jūnijā un pirms tam nebiju skrējusi kopš skolas laiku elšanas un pūšanas stadionā. Patriots likās tāds feins pasākums, tīri savam priekam, bet tagad rodas jautājums, vai visi mauc, cik spēka, ka pēdas vien nozib. Vai man ar savu 6 min/km tempu ir iespēja piedalīties šādās sacensībās un neatpalikt vismaz par pusstundu un nejusties pilnīgai tizlenei? Vai šis tomēr nebūtu īstais pasākums ar ko sākt savas skriešanas gaitas, lai pēc tam nerastos negatīvs iespaids par visām sacensībām.

Es domāju, ka ar 6min/km nevienās tautas sacensībās LV nav lemts palikt pēdējā vietā. Patriots domāju, ka ir īpaši labi piemērots, lai iemēģinātu roku sacensību skriešanā. Domāju, ka būs salīdzinoši paliela daļa, kas skries atpūtas režīmā un izbaudīs pasākumu.

26/10/2015
10:43
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Oga, svarīgi izvēlēties pareizo apģerbu. Sacensībām ģērbjas mazlietiņ plānāk kā treniņiem, bet pēc finiša pārģērbjas siltāk kā parasti, jo organisms ir iztērējis daudz enerģijas un nespēj vairs saražot tik daudz siltuma.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
26/10/2015
10:48
Oga
Iesācējs
Members
Forum Posts: 2
Member Since:
26/10/2015
Offline

Liels paldies par padomiem un iedrošinājumiem. Mēģināšu saņemties, reģistrēties un cerēt, ka līdz manam finišam zupa jau nebūs izstrebta :) Vispār jau man pagaidām ar to treniņu/sacensību režīmu nošķiršanu pagaidām nevedas. Domājams tāpēc, ka sacensībās vēl neesmu piedalījusies. Ātrums man ir ļoti līdzīgs katrā skrējienā kaut zinu, ka tas galīgi nav pareizi un rezultāti nevis aug, bet slīd uz leju. Ja pirms mēneša ar tādu pašu piepūli skrēju 5:35 min/km, tad tagad tie jau ir 6 min/km. Gan jau ar laiku piešaušos, ja aizies tā lieta.
Vēlreiz visiem paldies :)

12/11/2015
13:51
Krice
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 76
Member Since:
12/01/2015
Offline

Man ir radies jautājums saistībā ar īso distanci - vai nebūs par traku iesācējam, kurš tikai pāris reizes ir ieskrējis Biķernieku mežā, bet ļoti grib pamēģināt kaut ko mežaināku un sakņaināku? :D Neko ļoti tuvu savām spēju robežām skriet netaisos, traumas dēļ ir doma paskriet kaut ko galīgi mierīgu. :)

12/11/2015
14:16
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

gurchii said

Man ir radies jautājums saistībā ar īso distanci - vai nebūs par traku iesācējam, kurš tikai pāris reizes ir ieskrējis Biķernieku mežā, bet ļoti grib pamēģināt kaut ko mežaināku un sakņaināku? :D Neko ļoti tuvu savām spēju robežām skriet netaisos, traumas dēļ ir doma paskriet kaut ko galīgi mierīgu. :)

Domāju, ka par grūtu noteikti nebūs, bet, ja paliek par grūtu, tad paliek metode ar paiešanos skriešanas vietā.

12/11/2015
14:39
Krice
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 76
Member Since:
12/01/2015
Offline

Dziņa said

gurchii said

Man ir radies jautājums saistībā ar īso distanci - vai nebūs par traku iesācējam, kurš tikai pāris reizes ir ieskrējis Biķernieku mežā, bet ļoti grib pamēģināt kaut ko mežaināku un sakņaināku? :D Neko ļoti tuvu savām spēju robežām skriet netaisos, traumas dēļ ir doma paskriet kaut ko galīgi mierīgu. :)

Domāju, ka par grūtu noteikti nebūs, bet, ja paliek par grūtu, tad paliek metode ar paiešanos skriešanas vietā.

Mani vairāk uztrauc tie mākslīgie/dabīgie šķēršļi. Ar savu traumu negribu dikti klumburēt pāri celmiem un grāvjiem un, cik nopratu no trašu aprakstiem, īsajā distancē tas diži nav paredzēts?
Tajā pašā laikā mani sabiedēja Aivars703 komentārs par to, ka trase ir KRIETNI garāka, kaulus salauzt arī ir iespējams, un cauri aizaugušajai stigai organizatori nespēja izlauzties cauri :D
Zinu, ka daudzi nodomās, ka, ja neesi kam tādam gatava, tad nav nemaz vērts pieteikties šāda tipa skrējienam, bet, tā kā pagājušogad šo neskrēju, gribu dzirdēt kaut cik ticamu viedokli par iespēju parastajam mirstīgajam ar traumu šo trasi izskriet :) Lai gan apzinos, ka pagājušogad īsā distance nebija.

12/11/2015
14:50
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Gurchii, Aivars703 mums ir mākslinieks, ar bagātu fantāziju. :)
Droši vari skriet. Nekāds Stipro skrējiens te nebūs. Jautājums - vai vajag skriet ar traumu, neatkarīgi no trases profila?

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
12/11/2015
14:52
Rausis
Rausis
The Purvciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
24/05/2015
Offline

gurchii said

Dziņa said

gurchii said

Man ir radies jautājums saistībā ar īso distanci - vai nebūs par traku iesācējam, kurš tikai pāris reizes ir ieskrējis Biķernieku mežā, bet ļoti grib pamēģināt kaut ko mežaināku un sakņaināku? :D Neko ļoti tuvu savām spēju robežām skriet netaisos, traumas dēļ ir doma paskriet kaut ko galīgi mierīgu. :)

Domāju, ka par grūtu noteikti nebūs, bet, ja paliek par grūtu, tad paliek metode ar paiešanos skriešanas vietā.

Mani vairāk uztrauc tie mākslīgie/dabīgie šķēršļi. Ar savu traumu negribu dikti klumburēt pāri celmiem un grāvjiem un, cik nopratu no trašu aprakstiem, īsajā distancē tas diži nav paredzēts?
Tajā pašā laikā mani sabiedēja Aivars703 komentārs par to, ka trase ir KRIETNI garāka, kaulus salauzt arī ir iespējams, un cauri aizaugušajai stigai organizatori nespēja izlauzties cauri :D
Zinu, ka daudzi nodomās, ka, ja neesi kam tādam gatava, tad nav nemaz vērts pieteikties šāda tipa skrējienam, bet, tā kā pagājušogad šo neskrēju, gribu dzirdēt kaut cik ticamu viedokli par iespēju parastajam mirstīgajam ar traumu šo trasi izskriet :) Lai gan apzinos, ka pagājušogad īsā distance nebija.

Es tomēr ieteiktu neskriet vispār. Jo ar traumu tā nebūs skriešana, tā būs traumēšanās. Pamatīgi apskādētas saites dzīst un ārstējamas ļoti ilgi. Labāk izvēlies mierīgu pastaigu turpat Biķernieku mežā.

12/11/2015
14:52
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Oga said

Jautājums tiem, kam lielāka pieredze ar takām, saknēm un varbūt pat pagājušā gada Patriotu. Neesmu vēl nekad piedalījusies nevienās sacensībās. Skriet sāku jūnijā un pirms tam nebiju skrējusi kopš skolas laiku elšanas un pūšanas stadionā. Patriots likās tāds feins pasākums, tīri savam priekam, bet tagad rodas jautājums, vai visi mauc, cik spēka, ka pēdas vien nozib. Vai man ar savu 6 min/km tempu ir iespēja piedalīties šādās sacensībās un neatpalikt vismaz par pusstundu un nejusties pilnīgai tizlenei? Vai šis tomēr nebūtu īstais pasākums ar ko sākt savas skriešanas gaitas, lai pēc tam nerastos negatīvs iespaids par visām sacensībām.

Katrs pasākumu izbauda pa savam - cits ar asins garšu mutē, cits baudot. Pērn mēs baudījām - ar kāpšanu skatu torņos, pļāpāšanu un beigās arī iedejošanu finišā. :) Tomēr, to, kā jutīsies Tu, vari ietekmēt tikai Tu pati.

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
12/11/2015
14:55
Krice
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 76
Member Since:
12/01/2015
Offline

Leonora said

Gurchii, Aivars703 mums ir mākslinieks, ar bagātu fantāziju. :)
Droši vari skriet. Nekāds Stipro skrējiens te nebūs. Jautājums - vai vajag skriet ar traumu, neatkarīgi no trases profila?

Yesss, paldies, Leonora! :) Nomierināji manu iekšējo cacu :D
Ar to traumu ir tā - kamēr skrienu, viss ir labi, problēmas sākas tad, kad apstājos vai pāreju uz niecīgiem (subjektīvi niecīgiem :D) skriešanas ātrumiem. Tāpat jau sanāk gandrīz vispār neskriet, bet šo pasākumu negribu laist garām. Tad jau redzēs, kā būs līdz sestdienai :) Vēlreiz paldies :)

12/11/2015
14:58
Ugis
Ugis
Rīga, Ziepniekkalns
Zinātājs
Members
Forum Posts: 174
Member Since:
27/03/2012
Offline

gurchii said
Ar to traumu ir tā - kamēr skrienu, viss ir labi, problēmas sākas tad, kad apstājos vai pāreju uz niecīgiem (subjektīvi niecīgiem :D) skriešanas ātrumiem. Tāpat jau sanāk gandrīz vispār neskriet, bet šo pasākumu negribu laist garām. Tad jau redzēs, kā būs līdz sestdienai :) Vēlreiz paldies :)

Tad neapstājies! Kā tur bija jāsaka?!
- ...

Skrienu lai skrietu, nevis, PAskrietu vai NOskrietu.
12/11/2015
15:10
Krice
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 76
Member Since:
12/01/2015
Offline

Ugis said

gurchii said
Ar to traumu ir tā - kamēr skrienu, viss ir labi, problēmas sākas tad, kad apstājos vai pāreju uz niecīgiem (subjektīvi niecīgiem :D) skriešanas ātrumiem. Tāpat jau sanāk gandrīz vispār neskriet, bet šo pasākumu negribu laist garām. Tad jau redzēs, kā būs līdz sestdienai :) Vēlreiz paldies :)

Tad neapstājies! Kā tur bija jāsaka?!
- ...

Nav svarīgi, cik ātri tu virzies, galvenais ir neapstāties /Konfūcijs/? :D
Šitas man neder, jo problēmas nesākas tikai tad, ja virzos ātrāk par 6min/km :D

No permission to create posts