Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
PATRIOTS 2015
12/11/2015
15:23
Nefrotete
Nefrotete
Salaspils
Interesents
Members
Forum Posts: 7
Member Since:
27/08/2015
Offline

Jūs mani sākat biedēt :) :) :)
Es pat Biķernieku mežā neesmu ieskrējusi, tik pa gludām virsmām ne pārāk ātrā solī klemperējusi. Man pat prātā neienāca, ka saknes un mežs īsajā distancē varētu būt kaut kas izaicinošs. Tie tak svētki. Tāpēc pat neapdomājot pieteicos. Tagad domāju - labāk nebūtu lasījusi forumu. Vismaz turpinātu dzīvot savā bezrūpībā. Ātrums jau gan man nav svarīgs (lai gan gribētos paspēt uz bezmaksas ekskursiju), bet izmežģītu potīti un zilu aci gan nekārojas iegūt :)
Hmmm....

12/11/2015
15:37
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Nefrotete said

Jūs mani sākat biedēt :) :) :)
Es pat Biķernieku mežā neesmu ieskrējusi, tik pa gludām virsmām ne pārāk ātrā solī klemperējusi. Man pat prātā neienāca, ka saknes un mežs īsajā distancē varētu būt kaut kas izaicinošs. Tie tak svētki. Tāpēc pat neapdomājot pieteicos. Tagad domāju - labāk nebūtu lasījusi forumu. Vismaz turpinātu dzīvot savā bezrūpībā. Ātrums jau gan man nav svarīgs (lai gan gribētos paspēt uz bezmaksas ekskursiju), bet izmežģītu potīti un zilu aci gan nekārojas iegūt :)
Hmmm....

Galvenais acis vaļā un cilā kājas! Tizlo "es" atstāj mājās.

12/11/2015
15:41
Rausis
Rausis
The Purvciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
24/05/2015
Offline

Nefrotete said

Jūs mani sākat biedēt :) :) :)
Es pat Biķernieku mežā neesmu ieskrējusi, tik pa gludām virsmām ne pārāk ātrā solī klemperējusi. Man pat prātā neienāca, ka saknes un mežs īsajā distancē varētu būt kaut kas izaicinošs. Tie tak svētki. Tāpēc pat neapdomājot pieteicos. Tagad domāju - labāk nebūtu lasījusi forumu. Vismaz turpinātu dzīvot savā bezrūpībā. Ātrums jau gan man nav svarīgs (lai gan gribētos paspēt uz bezmaksas ekskursiju), bet izmežģītu potīti un zilu aci gan nekārojas iegūt :)
Hmmm....

Ne jau segumā vaina, bet sagatavotībā tam un skriešanai vispār. Ja nekad nav skriets par takām, tad organismam tas būs liels pārsteigums un pašai ar.

12/11/2015
15:43
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

Nefrotete said

Jūs mani sākat biedēt :) :) :)
Es pat Biķernieku mežā neesmu ieskrējusi, tik pa gludām virsmām ne pārāk ātrā solī klemperējusi. Man pat prātā neienāca, ka saknes un mežs īsajā distancē varētu būt kaut kas izaicinošs. Tie tak svētki. Tāpēc pat neapdomājot pieteicos. Tagad domāju - labāk nebūtu lasījusi forumu. Vismaz turpinātu dzīvot savā bezrūpībā. Ātrums jau gan man nav svarīgs (lai gan gribētos paspēt uz bezmaksas ekskursiju), bet izmežģītu potīti un zilu aci gan nekārojas iegūt :)
Hmmm....

Domāju, ka nevar šitajā īsajā distancē būt tik traki un, ja pat es (kas pie grāvjiem, kuriem jātiek pāri, vnm pastāvu un pāris minūtes padomāju :D) baigi nebaidos, tad citiem vajadzētu būt vēl mazāk problēmām.

12/11/2015
15:56
Ugis
Ugis
Rīga, Ziepniekkalns
Zinātājs
Members
Forum Posts: 174
Member Since:
27/03/2012
Offline

Lai bērns iemācītos staigāt, viņam ir jānokrīt dažas reizes. Te tāpat, dažas reizes un māksla pārvietoties būs rokā! Un nākamajā rezē vairs problēmas tādas nebūs. Tak nepaliksi visu mūžu tik pa lielveikalu flīzētajām grīdām staigāt. ;)

Skrienu lai skrietu, nevis, PAskrietu vai NOskrietu.
12/11/2015
16:07
Nefrotete
Nefrotete
Salaspils
Interesents
Members
Forum Posts: 7
Member Since:
27/08/2015
Offline

O, lielveikalu flīzes domājams, īpaši pēc apkopējtantes slapjās lupatas, var būt pat bīstamākas par zariem :)
Pārējam gan varu ar visām četrām piekrist - kaut kad kaut kur ir jāsāk, citādi, gaidot lielo gatavību, tā arī var palikt nenogatavojies. Man domāt, viss vairāk vai mazāk ir galvā un prasībās pašam pret sevi. Es tik vairāk iesmēju par to, ka labāk droši vien būtu bijis palikt dzīvojot neziņā par to, ka aiz tām saknēm var aizķerties, paklupt un iespējams pat līdz galam nenonākt. Kā saka - mazāk zini, labāk guli un problēmu risini, kad tā ienāk :)

12/11/2015
16:07
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Ugis said

Lai bērns iemācītos staigāt, viņam ir jānokrīt dažas reizes. Te tāpat, dažas reizes un māksla pārvietoties būs rokā! Un nākamajā rezē vairs problēmas tādas nebūs. Tak nepaliksi visu mūžu tik pa lielveikalu flīzētajām grīdām staigāt. ;)

Ir, kas arī uz tās flīzētās grīdas pamanās paklupt!

12/11/2015
16:07
Krice
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 76
Member Since:
12/01/2015
Offline

Mans mērķis nebija sacelt traci, vēlējos tikai noskaidrot, vai šķēršļu + sačakarētā ceļgala + bad luck gurchii apvienojums spēs finišēt dzīvotspējīgs. :D
Rausis, par to "ļiels pārsteigums" atļaušos Tev nepiekrist :) Pulsiņš mazliet augšā ir, bet nekādas mirstamās kaites vai lieli pārsteigumi diez vai ir iespējami ;)

12/11/2015
16:08
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Nefrotete said

O, lielveikalu flīzes domājams, īpaši pēc apkopējtantes slapjās lupatas, var būt pat bīstamākas par zariem :)
Pārējam gan varu ar visām četrām piekrist - kaut kad kaut kur ir jāsāk, citādi, gaidot lielo gatavību, tā arī var palikt nenogatavojies. Man domāt, viss vairāk vai mazāk ir galvā un prasībās pašam pret sevi. Es tik vairāk iesmēju par to, ka labāk droši vien būtu bijis palikt dzīvojot neziņā par to, ka aiz tām saknēm var aizķerties, paklupt un iespējams pat līdz galam nenonākt. Kā saka - mazāk zini, labāk guli un problēmu risini, kad tā ienāk :)

Es Tev piekritīšu, ka laime ir nezināšana. pati pērn Āža kalnu paņēmu uz naivumu, šogad tas vairs negāja cauri.

12/11/2015
17:20
Rausis
Rausis
The Purvciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 151
Member Since:
24/05/2015
Offline

gurchii said

Rausis, par to "ļiels pārsteigums" atļaušos Tev nepiekrist :) Pulsiņš mazliet augšā ir, bet nekādas mirstamās kaites vai lieli pārsteigumi diez vai ir iespējami ;)

Nu man pirmo reizi ieskrienot mežā starp Biķernieku un Lielvārdes ielām, pulss bija augšā, bet nu smaids ar bija līdz ausīm. Man personīgi pārsteigums bija tas, ka tik ļoti iepatikās tās takas mīcīt - kaifs :) Tagad vienmēr, pēc iespējas, ieskrienu mežā. Vienīgais, ka kājas jāuzmana, jo reljefs var mainīties viena soļa attālumā.

12/11/2015
18:20
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

jebkurā vietā, ja vien ir laiks "meklēties", cenšos atrast sev dažāda veida seguma trases, tāpēc, ja ir mazāk par 2 veidu segumiem, tad gandrīz vai nav noticis treniņš, vai nu tas notiek atsildīšanās laikā, vai intensīvas kustības laikā - katrā gadījumā visiem iesaku regulāri mainīt to segumu, pa kuru skrienat treniņu laikā. Tas dod iespēju adaptēties pie jebkura reljefa un seguma.

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
12/11/2015
19:27
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Es esmu tizlākā skrējā uz pasaules (aculiecinieki zinās pastāstīt vairāk), bet pat man ir rokas un kājas vietā un darba kārtībā:) Taku skrējiens pats par sevi nav nekas traumatisks, tikai vajag lūrēt zem kājām, nevis skaitīt ērgļus, kā to mēdzu darīt es. Tad jau viss būs kārtībā:)

12/11/2015
20:40
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Mošķis said

ja ir mazāk par 2 veidu segumiem, tad gandrīz vai nav noticis treniņš

Tas ir, ja treniņā bijis viens vai nulle segumi?

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
12/11/2015
20:51
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Kādreiz sanāk pa sapņiem skriet. To varētu uzskatīt par nulles segumu, jo treniņš tak notiek un gadās pat pamosties no tā, ka sirds lec pa muti ārā no tādas sapņu skriešanas :D

12/11/2015
21:02
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

essnee said

Kādreiz sanāk pa sapņiem skriet. To varētu uzskatīt par nulles segumu, jo treniņš tak notiek un gadās pat pamosties no tā, ka sirds lec pa muti ārā no tādas sapņu skriešanas :D

Sapīšanās segā arī slodzi dod! ļoti patīk sapņi, kur uzspēju uz autobusu vai vilcienu, kam nu kuro reizi skrienu pakaļ!

13/11/2015
12:41
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Agy said
Sapīšanās segā arī slodzi dod! ļoti patīk sapņi, kur uzspēju uz autobusu vai vilcienu, kam nu kuro reizi skrienu pakaļ!

Sapņos mierīgi paspēju uz vilcienu, bet pēc tam uzrodas spiegi un jālec āra no braucoša vilciena un jāskrien prom pa mežu ko kājas nes.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
13/11/2015
19:55
ariana prusinkaite
ariana prusinkaite
Interesents
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
23/04/2011
Offline

Zinu, ka par vēlu... bet ja nu tomēr- varbūt kādam ir brīva vieta autiņā? protams, dalos izmaksās; piebraucu, Rīgā, kur vien sarunāsim!
tel 29164394

13/11/2015
20:12
DA
DA
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
17/09/2015
Offline

Palasījos diskusiju un dīvaini agresīvi noskaņoti gaļēdāji lamā "agresīvos" veģetāriešus, bet neviena agresīva veģetārieša tā arī neizlasīju...
Es tik tā garāmejot.
Pati rīt ņemšu savu spinātbulku līdzi.

13/11/2015
20:33
Māris
Māris
Kuldīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 176
Member Since:
08/03/2010
Offline

DA said

Palasījos diskusiju un dīvaini agresīvi noskaņoti gaļēdāji lamā "agresīvos" veģetāriešus, bet neviena agresīva veģetārieša tā arī neizlasīju...
Es tik tā garāmejot.
Pati rīt ņemšu savu spinātbulku līdzi.

un ja Tu būtu gaļēdāja, drošvien rakstītu citādāk ;)
es domāju, ka normāla reakcija uz kārtējo čīkstēšanu, ka kaut kas atkal nav labi.

13/11/2015
20:43
DA
DA
Interesents
Members
Forum Posts: 3
Member Since:
17/09/2015
Offline
100

Māris said

un ja Tu būtu gaļēdāja, drošvien rakstītu citādāk ;)
es domāju, ka normāla reakcija uz kārtējo čīkstēšanu, ka kaut kas atkal nav labi.

Nja, tad es būtu dusmīga noēdusies gaļu.

No permission to create posts