Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Stirnu buks 2016
11/05/2016
07:32
GintsK
GintsK
Tukums
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
02/02/2014
Offline

Krekli būs pieejami visiem. Iegādāties varēs katrā posmā,kā arī LRM Expo 13. un 14. maijā Stirnubuka stendā. Cena paliek nemainīga 10eur/gb., kā pagājušajā sezonā.

11/05/2016
14:04
ciks
ciks
Talsi
Interesents
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
11/03/2010
Offline

Tomēr atkal Susuru starts paliks neredzot.. Žēl, ļoti cerējām...Vai tā tiešām būs visu sezonu?
Man ir radies iespaids(varbūt maldīgs), ka lielākā daļa mazo susuru ir no lūšu un buku ģimenēm, vai tiešām lielākā daļa lielo zvēru nevēlas just maziem līdz :(

12/05/2016
15:28
Logins
Logins
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 132
Member Since:
15/04/2016
Offline

GintsK said

Krekli būs pieejami visiem. Iegādāties varēs katrā posmā,kā arī LRM Expo 13. un 14. maijā Stirnubuka stendā. Cena paliek nemainīga 10eur/gb., kā pagājušajā sezonā.

Kur abonomenti varēs saņemt kreklus?

12/05/2016
21:12
GintsK
GintsK
Tukums
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
02/02/2014
Offline

Abonementi kreklus varēs saņemt stirnubuka posmos, kā arī būs iespēja izņemt tos LRM EXPO dienās.

13/05/2016
16:26
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Iedomājos skatu: abonements saņem kreklu, kamēr abonents citā stendā saņem starta numuru.

Abonenti abonē abonementus, nevis otrādi!

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
20/11/2016
21:38
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Saņēmu e-pastā linku uz Stirnu buka aptaujas anketu. Aizpildīju.
Viss ir jauki, priecē, ka SB orgus interesē tautas domas!

Tikai... liekas, ka jautājums par vislabāko, otro labāko, ... 7. labāko SB-2016 posmu nav pareizs/korekts visos gadījumos. Tā, piemēram, es, piedaloties tikai 2 posmos šogad, taču nekādi nevaru uz to atbildēt. Labi, norādīju, ka 1.- Talsi, 2. - Āžu kalns. Taču numuri 3...7, bez kuru piešķiršanas aptauju neizdevās pabeigt, tagad noteikti ir salikti aplami :(

Varbūt var paredzēt iespēju NEATBILDĒT uz šo jautājumu?

(Variants: neļaut likt "zemāku vietu" par apmeklēto SB posmu skaitu. Ja esmu 4x lēcis mežā, tad neesmu tiesīgs likt vairāk par 1., 2., 3. un 4. - tikai četriem no posmiem, nevis visiem 7.
Bet tas varbūt par sarežģītu...)

Ceru, ka ir iespējams anketu modificēt. Manuprāt, skrējējiem, kuri nav visas 7 reizes piedalījušies, PAGAIDĀM to nevajadzētu aizpildīt.
Ja kļūdos savos spriedumos, lūdzu Zvēru Pavēlnieka skaidrojumu...

20/11/2016
21:49
RimantsL
RimantsL
Ķesterciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 112
Member Since:
21/03/2012
Offline

Anduli, paldies! Par šo un vēl dažiem (2. un 7.) strīdīgiem atbilžu Q jau saņēmām lērumu aizrādījumu!
Variants a) Stirnu buki pilda anketu mazliet šmaucoties,
variants b) nepilda nemaz!
Jaunu aptauju mēs, pavisam noteikti, neģenerēsim un nesūtīsim, jo tā iemantosim vēl lielāku nepatiku, jo šādas vēstules, spami jeb mēstules jau tā visus tracina!
Mums ļoti patiktu saņemt Jūsu atbildes, bet vēlreiz katram pa e-pastam, nezinu, nezinu... Laikam jau nē!
Bet paldies - arī kvalitatīvas Aptaujas mums jāmācās organizēt! Es pat zinu dažus, kuriem varētu uzticēt kvalitātes supervisor lomu, bez jokiem!

20/11/2016
22:39
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Jā, es sāku pildīt. Nonācu līdz obligātam, bet neatbildamam jautājumam. Aizvēru ciet. Nav un nebūs manu atbilžu.

21/11/2016
08:35
Dzo
Zinātājs
Members
Forum Posts: 83
Member Since:
03/03/2010
Offline

Andulis said

Tikai... liekas, ka jautājums par vislabāko, otro labāko, ... 7. labāko SB-2016 posmu nav pareizs/korekts visos gadījumos. Tā, piemēram, es, piedaloties tikai 2 posmos šogad, taču nekādi nevaru uz to atbildēt. Labi, norādīju, ka 1.- Talsi, 2. - Āžu kalns. Taču numuri 3...7, bez kuru piešķiršanas aptauju neizdevās pabeigt, tagad noteikti ir salikti aplami :(

Ja nu ir tā, kā ir, tad es to atrisināju 11.jautājuma atbildē norādot, ka skrējieni, kuros neesmu piedalījies, 7.atbildē nav jāņem vērā. Tālāk jau organizatori, ceru, ka paši sapratīs un mācēs apstrādāt.

21/11/2016
09:31
vargans
Mazsalaca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 224
Member Since:
27/04/2009
Offline

Andulis said

Tikai... liekas, ka jautājums par vislabāko, otro labāko, ... 7. labāko SB-2016 posmu nav pareizs/korekts visos gadījumos. Tā, piemēram, es, piedaloties tikai 2 posmos šogad, taču nekādi nevaru uz to atbildēt. Labi, norādīju, ka 1.- Talsi, 2. - Āžu kalns. Taču numuri 3...7, bez kuru piešķiršanas aptauju neizdevās pabeigt, tagad noteikti ir salikti aplami :(

Iespējams, ka pie atbilžu variantiem vajadzēja paredzēt atbildi - nepiedalījos. Tad varētu sanumurēt tos posmus, kur dalībnieks ir piedalījies, bet pārējos atzīmēt ar "nepiedalījos".

...neviens neprasa, lai Tu uzvari...vienkārši - NEPADODIES!!!  
19/12/2016
10:52
RimantsL
RimantsL
Ķesterciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 112
Member Since:
21/03/2012
Offline

Publicēti Aptaujas rezultāti!
http://www.stirnubuks.lv/gadagramata/aptauja-2016/
Paldies visiem 861 (!!!) Stirnu bukiem, kas aizpildīja mūsu 2016.gada sezonas dalībnieku aptaujas anketu!
Ir, ko pastudēt, kur palauzīt galvu garajos ziemas vakaros! PAAALDIES!
PS. Protams, priekšdienās ņemsim vērā arī mācību par neatbildamajiem jautājumiem!

No permission to create posts