Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Tallinas maratons, pusmaratons un 10 km - 2011
01/09/2011
14:37
Edgars86
Edgars86
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 93
Member Since:
30/08/2011
Offline

Piedāvāju 2 vietas mašīnā uz Tallinu un atpakaļ sacensību dienā 11.septembrī tiem, kas skries 21.1 un 10km. Piecpadsmit-divdesmit latvju naudas degvielai no cilvēka (atkarībā 1 vai 2). No Rīgas, Purvciema plkst. 5.00-6.00. PM vai e_timofejevs@inbox.lv

12/09/2011
08:14
teicamnieks
teicamnieks
Jūrmala
Zinātājs
Members
Forum Posts: 74
Member Since:
10/08/2009
Offline

Hai!! Tātad esmu pabijis savā otrajā un arīdzen pirmajā ārzemju maratonā. Par organizāciju , manuprāt viss baigi ok, kaut vai salīdzinot ar Viļņu. Savā pirmajā maratonā Rīgā skrēju rezervēti, jo nezināju kas tas ir un ko ēd. Šoreiz biju mazliet drošāks un dabūju sajust ko īsti nozīmē maratons. Rīgā otro pusi distances noskrēju mazliet ātrāk par pirmo. Vakar jau īstenībā sapratu, ka pirmie 21km ar laiku mazliet zem 1:50 ir mazliet par ātru priekš manis. Jutos lieliski un bija cerība, ka šī sajūta nebeigsies. Tagad tiešām zinu, ko nozīmē 36, 37 maģiskie kilometri maratonā. Tieši šeit pielavijās nogurums un sāka palēnām ateikt kājiņas. Solīts palika arvien īsāks. Biju arī nobijies, jo man nav pieredzes, kad tās kājas apstāsies pavisam. Vairāk par visu negribējās finišā ierāpot. par cik zināju, esmu laika rezervi iekrājis īpaši neuztraucos. Jā, teikšu atklāti nebija jau patīkami, ka mans sīvais konkurents aivars703 lēnām attālinas. Bija cerība ka lūzīs, taču nekā. Ko tu stipram padarīsi!! Jauki bija distances vienu daļu skriet sol solī ar latviešu īru skrējēju '"pļēgurīti"". Atvainojos, ja kaut ko jaucu ar tiem nikiem. Tiešām bija jauki patriekt jokus mazliet. Apkopojot teikto-esmu priecīgs un gandarīts. Kā nu ne, tomērt 10 min. ātrāk kā pirmajā maratonā. Un arī 3min ātrāk par galvā cerēto. Lai visiem VEICAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12/09/2011
10:05
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

MALAČI,MALAČI - tie MŪSU TALLINIEŠI.Neēsmu gan vēl piefiksējis KURAT rezultātu,kuram šķiet bij PIRMAIS.Nu mani prognozējamie, apmēram pēc manām prognozēm - vislaimīgākais šķiet Aivars703,kurš aiz lieliem priekiem bezmaz vai palika Tallinā.Labs,labs TEICAMNIECIŅŠ,kaut maza škrobīte viņam noteikti ir,ka Aivars703 šim finišēja priekšā.SM72 rezultāta prognozē kļūdījos,bet domāju gan ,ka viņš mērķtiecīgi iet uz labu rezultātu FRANKFURTĒ.Nu PĻĒGURĪTIM šķiet nebij trāpījušās īstās alus pintes.

 VENTIŅI arī atzīstami nostartējuši - AIGARS jau vispār nostartējis SLAVĒJAMI. Mani konkurenti- kompanjoni ,SANTA (ka tik nav personīgais) un ANDRIS(ar visām savām veselības problēmām) ,ar ir lielie MALACĪŠI !!!

    Nez kā tur tās sm72 - Andra vakariņas ?

12/09/2011
10:10
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Didzi, laiks Tallinā bija lielisks, kādu Tu mums Valmierā gatavojies noorganizēt? :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
12/09/2011
10:10
kurat
kurat
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
02/06/2010
Offline

Noskkriet jau noskrēju laiks 4:28:23. Otro pusi skrēju, gāju un pastāvīgi pēc  ja nemaldos 30 km stiepu kraisās kājas augšstilba muskuļus. Bet nu pats esmu apmierināts ar paveikto, vismaz zinu kas un kā! Maratons labs, patika arī organizācija.

12/09/2011
10:22
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

KURAT,APSVEICU AR PIRMO ! Ar tiem muskuļiem,tās tādas pazīstamas sajūtas,nenovēlu to nevienam,bet nu pārvarot - sadzīvojot ar šo likstu ESI TICIS LĪDZ FINIŠAM ,MALACIS ! Vai tik neēsi pieļāvis raksturīgāko jauno maratonistu kļūdu - sākumā pārķēris tempu ? Es arī tam esmu gājis cauri.Maratonu daudzmaz esmu atkodis tikai kādā 5.- 6. reizītē.

12/09/2011
10:36
kurat
kurat
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
02/06/2010
Offline

Jā, Didzi taisnība tev, domāju ka pārķēru sākuma ātrumu! Pirmās problēmas parādījās pie 23 km bet veiksmīgi tiku galā un tad pienāca liktenīgais 30 km. No kura līdz beigām tad nu arī cīnijo kā varēju, bet pieveikts ir. Nu nekas būs mācība ;))! Sākās pēc 30 varinti kam man to visu vajag, labāk būtu pusīti skrējis utt. Pēc finiša apmēram pēc stundas jau atkal viss normāli, vajag tik turpināt iesākto. Paldies par apsveikumiem!

12/09/2011
11:20
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

apsveicu visus Tallinas maratona veicējus  un it īpaši maratonistus -  kuriem sekoju līdzi no kurmja rakumiem :) Šis ir no tiem maratoniem, kuru es gribētu tuvākajos gados veikt, jo Igaunijā būts nav gandrīz nemaz ... :)

 

Īpašais sveiciens Kurat - galvenais, ka tiki līdz finišam - daudzi kļūdās, bet ne visi tiek līdz galam - nākamais noteikti būs daudz labāks!:)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
12/09/2011
11:24
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

kurat rakstīja:

Jā, Didzi taisnība tev, domāju ka pārķēru sākuma ātrumu! Pirmās problēmas parādījās pie 23 km bet veiksmīgi tiku galā un tad pienāca liktenīgais 30 km. No kura līdz beigām tad nu arī cīnijo kā varēju, bet pieveikts ir. Nu nekas būs mācība ;))! Sākās pēc 30 varinti kam man to visu vajag, labāk būtu pusīti skrējis utt. Pēc finiša apmēram pēc stundas jau atkal viss normāli, vajag tik turpināt iesākto. Paldies par apsveikumiem!

 

paskatoties visu paveikto treniņos, tā vien liekas, ka esi skrējis pamaz - dažas nedēļas pat tikai vienu garo skrējienu ... un būtībā gatavojoties maratonam 4x nedēļā man tā ir norma ... kā jau te rakstīja Didzis - temps pirmajam maratonam stipri par augstu, kas arī iedzina muskuļus diskomfortā

 

Esi pabeidzis savu pirmdzimto un lai tas kļūst par motivāciju nākamajam, kas noteikti būs daudz labāks!:) NOSKRIEN!:)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
12/09/2011
12:03
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Kur var redzēt rezultātus?

12/09/2011
12:21
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
12/09/2011
13:37
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

teicamniekam un Aivaram703 tiešām lieliski rezultāti, super, apsveicu! 

Nesaprotu tikai, kā kenijieši varēja ieskriet abi vienā sekundē un sekundes simtdaļā un kā varēja noteikt uzvarētāju... 

12/09/2011
13:57
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Pievienojos apsveikumam :) Peec shiem rezultatiem spriezhot naakoshajaa sezonaa jau jaagaida, ka kaads no jums izliidiis no 3:30  ;)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
21/09/2011
23:10
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Liekas, ka tikai Tallinas maratonistiem un 10 km skrējējiem tiek uzskaitīts arī čipa laiks. Pusmaratonistiem jāiztiek tikai ar "bruto" laiku. Žēl gan, būtu zinājis pielīstu kaut kur priekšā:)

22/09/2011
08:14
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

sm72 rakstīja:

Liekas, ka tikai Tallinas maratonistiem un 10 km skrējējiem tiek uzskaitīts arī čipa laiks. Pusmaratonistiem jāiztiek tikai ar "bruto" laiku. Žēl gan, būtu zinājis pielīstu kaut kur priekšā:)

Šķiet, ka Valmierā visiem bija tā pat kā Tallinā pusmaratonistiem - ņēma tikai "bruto" laiku.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
No permission to create posts