Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Skriešana Grīziņkalna parka teritorijā (1905.gada parks)
09/09/2014
18:24
Kvaki
Kvaki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 66
Member Since:
14/04/2012
Offline

Vispār šeit iedziļinājos, tāpēc, ka sākotnējā Anetes infa man bija svarīga. Paldies Aneta!
Mani izbrīna cilvēku naids pret dzīvo radību!

09/09/2014
19:31
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

Kvaki said

Mani izbrīna cilvēku naids pret dzīvo radību!

Nuu, ja bezatbidīgus suņu saimniekus uzskata par dzīvo radību... Dzīvi jau viņi ir :)

09/09/2014
20:28
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Nu naids jau rodas pret radību kura kož...citādi,nekādu pretenziju...un nebūs tā dzīvā radība mīļa pret visiem.

10/09/2014
09:35
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

ilksy said

Kvaki said

Mani izbrīna cilvēku naids pret dzīvo radību!

Nuu, ja bezatbidīgus suņu saimniekus uzskata par dzīvo radību... Dzīvi jau viņi ir :)

Nu ja nu ja, es nekad nedusmojos uz suni, jo loģiski, ka vainīgs un ienīstams ir tikai suņa saimnieks, un tikai viņa spēkos ir to mainīt, atliek tikai sunim pieāķēt pavadu (kaut parastu striķi, ja neko glaunāku nevar atļauties) un viss, šis cilvēks kļūst par jauku cilvēku un visi ir laimīgi, tik vien tā problēma. ;) Pret suni man nekad nebūs naids, kā jau teicu, ka tad, ja nav izvēles, bez kodiena prom tikt nespīd un nākas izmantot gāzi, man tas ir šausmīgs pārdzīvojums, negulēta nakts un kamols kaklā un tas viss tikai dēļ saimnieka bezatbildības.

10/09/2014
09:55
eees
eees
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 354
Member Since:
02/05/2011
Offline

Kvaki said
Mani izbrīna cilvēku naids pret dzīvo radību!

Tie kas baidās, neienīst suņus.. viss ko mēs lūdzam respektēt mūs...
Manuprāt, var vadāt suņus bez pavadām, uzpurņiem utt., bet tad, ja kāds savlaicīgi uzsauc un palūdz pieturēt mirklīti suni, tad nav tak grūti piesaukt suni sev klāt un pieturēt.. Man parasti nav līdzi gāzes baloniņa, nevaru iedomāties kā es iespertu sunim utt. un es arī negribu darīt viņam pāri.. vienkārši jāsadala draudzīgi teritoriju... es kā skrējēja pāriešu soļos suņa tuvumā, lai nekaitinātu, bet saimnieks pieturēs suni, lai jūtos drošāk- un miers parkā :)
Kvaki, neuztver to suņu būšanu tik personīgi! :)

13/09/2014
13:28
Kaspars
Kaspars
Latvija
Zinātājs
Members
Forum Posts: 360
Member Since:
29/04/2009
Offline

Tur ir uzstādītas ceļazīmes "Gājējiem iet aizliegts". Tātad, ar velosipēdu pārvietoties drīkst. ;) Un nav nu tāda 50 EUR soda, nav. :)

No permission to create posts