Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
TT NRM 2013
15/04/2013
21:38
RimantsL
RimantsL
Ķesterciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 112
Member Since:
21/03/2012
Offline

Parīzē, ja nemaldos, no sākuma līdz tam 25.km, kad turēju līdz 3:15 karogam, to nesa tikai 1 čalis, viņa draugi vai tie, kas draudzīgi ar viņu čatoja, french nav man stiprākā puse, gan ta ka mainījās, bet brīžiem, man šķita, ka viņš skrien arī viens pats... Uz papēžiem gan vislaik neminu!

15/04/2013
22:04
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline

Edgars Simanovičs said

Darya said

Ja es uzstādīšu sev mērķi labot PB un skriet 1:45, tad es nevarēšu izklaidēties skriešanas laikā :P

Nemaz nepamanīsi, kā Mareks Tevi kopā ar visu PB ienesīs finišā! :P

Ja NRM org-i tomēr izvēlēsies mani uz 1:45 (kas protams ir maz ticams :P), tas es apņēmos pusmaratonu noskriet smuki un bez jebkādas čīkstēšanas )))
p.s. Marekam par TT būs garšīga sāļa kūka ;)

16/04/2013
10:21
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Darya, TT organizē VSK Noskrien un NRM organizatori uzticas mūsu spējai nodrošināt labu tempa turēšanu. Tempa turētājs nekādā gadijumā nevar domāt par savu PR vai ko tamlīdzigu - TT uzdevums ir nodrošināt vienmērīgu tempu un atbalstu citiem skrējējiem.

16/04/2013
10:30
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Kāpēc ievajadzējās TT pusmaratonam, ja uz tiem pašiem laikiem ir maratona TT?
Interesantāk būtu maratonā TT ik pa 10 minūtēm. Pusmaratonistus viņi ievilktu finiša ik pa 5 minūtēm. Uz krekliem pietiek vietas uzdrukāt lieliem cipariem gan maratona, gan pusmaratona finiša laikus.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
16/04/2013
10:34
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

dot said

Kāpēc ievajadzējās TT pusmaratonam, ja uz tiem pašiem laikiem ir maratona TT?
Interesantāk būtu maratonā TT ik pa 10 minūtēm. Pusmaratonistus viņi ievilktu finiša ik pa 5 minūtēm. Uz krekliem pietiek vietas uzdrukāt lieliem cipariem gan maratona, gan pusmaratona finiša laikus.

Varbūt tāpēc, lai ieskrietu kopā finišā un dzirdētu Paldies :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
16/04/2013
10:41
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline

Signis said

Darya, TT organizē VSK Noskrien un NRM organizatori uzticas mūsu spējai nodrošināt labu tempa turēšanu. Tempa turētājs nekādā gadijumā nevar domāt par savu PR vai ko tamlīdzigu - TT uzdevums ir nodrošināt vienmērīgu tempu un atbalstu citiem skrējējiem.

Es to pilnībā apzinos. Tieši tāpēc es labprāt nodrošīnātu tempu uz 2:15. Es zinu, ka to spēšu, esmu atbildīga.
Un tas runas par 1:45 ir vairāk izklaidei ;)

No permission to create posts