Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
VSK Noskrien reitingi 2015
09/04/2015
17:57
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Kur pazudis šī gada reitinga nolikums? Kā arī "Kefīra kauss" un "Kalnu karalis un karaliene"
Pēc 2014. gada jau var nedaudz saprast, kas tur noteikti būs, bet tā pat būtu vēlams tas sacensību sarakstiņš. Pie tam, kuram gan nepatīk sekot līdzi visādiem cipariem un puntiem, ātrākajiem skrējējiem un trakajiem, kas piedalās visur pēc kārtas.

10/04/2015
02:45
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Top, tuvākajā laikā (nākošajā nedēļā?) būs...

Tikmēr kā sarakstiņus var lietot:

Noskrien 2015: http://www.noskrien.lv/kalendars/notikums/noskrien-2015-reitings/ (domās jāpieliek R-V un Rēzekne, ko vairs nerāda)

Kefīra Kauss: http://www.noskrien.lv/kalendars/notikums/kefira-kauss/ (domās jāpieliek R-V)

Kalnu Karalis un Karaliene: http://www.noskrien.lv/kalendars/notikums/latvijas-kalnu-karalis-un-karaliene/

14/04/2015
13:06
regurds
regurds
Iesācējs
Members
Forum Posts: 1
Member Since:
14/04/2015
Offline

Iepriekšējie reitingi diez gan ok, jāņem dalība to uzlabošanā :)

30/04/2015
21:53
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Beidzot ir ienācies Noskrien 2015 reitinga apraksts, ko var saukt arī par nolikumu - http://www.noskrien.lv/reitings/reitinga-nolikums-2015/. Vismaz vairums jeb galvenā daļa. Dažas lietas varētu pievienoties vēlāk...
Kā apakšpunktu ietver arī VSK Noskrien jeb kluba reitingu.

Lūgums to apskatīt un izteikties. Varbūt kādas sacensības aizmirstas? Kāds teikums liekas apšaubāms? Ļoti būtiski gan vairs nemainīsim, bet nelieli labojumi iespējami.

Paskatoties "Reitings" sadaļā lapas augšā, ievērosiet - 2014. gada materiāli tagad meklējami apakšnodaļā "Arhīvs". Tiesa, pati "Noskrien 2014" tabula gan vēl vecajā vietā... Tiklīdz sāksies 2015. gada punktu rēķināšana, būs pārmaiņas.

Tuvākajās dienās gaidāmi arī nolikumi "speciālajiem" reitingiem - Kefīra Kauss 2015 (būs izmaiņas vērtēšanas sistēmā!) un Latvijas kalnu karalis un karaliene 2015. Attiecīgās tabulas gaidāmas jūnija sākumā/vidū, kad būs notikušas divas paredzētās sacensības katrā no šiem reitingiem.

01/05/2015
08:28
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Man ir ieteikums attiecībā uz vienu sacensību dažādām distancēm - garākajai iedot vairāk punktus, lai nav tā, ka vienāds punktu skaits ir abu distanču uzvarētājiem, jo tomēr ir starpība, vai skrien 50 vai 100 km.

01/05/2015
10:04
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Jā, starpība ir - un šogad tikšot ņemta vērā Kefīra Kausā! Simtniekam tur gaidāmas krietnas priekšrocības.
Tāpat arī Kalnu karaļa/karalienes kroņi, visticamāk, nonāks pie ultra-taku veicējiem. Tajās arī vertikālie metri ir vairāk, ne tikai horizontālie.

Noskrien 2015, savukārt, turpinās klasiskais (kopš 2011.) vērtējuma variants. Varētu uzskatīt, ka izdevīgāks pusīšu (21,1 un 27, un 50) un Buku, un "vidusdistanču" (30+) cienītājiem :) Jādod iespēja arī viņiem (viņām).
Kaut gan... starp kungiem pērn tik un tā visvairāk punktus savāca tieši garāko distanču skrējēji. Pat ar šādiem, it kā sev neizdevīgākiem noteikumiem! Pirmā dāma arī... visi zinām, KĀDA "lapsa" :)

Domāju, vēl vairāk stiprināt ultru pozīcijas nav nepieciešams. Kopā, pa visiem reitingiem skatoties, zināms līdzsvars būs. Ideāli nebūs nekad...

01/05/2015
20:18
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Vai nav domāts par to, lai kausu nosauktu kādā mazāk mulsinošā, labskanīgākā, skriešanai un vietējām tradīcijām atbilstošākā vārdā? Ar ko tādu godu ir izpelnījušies tieši kaukāzieši, ka mēs tik ļoti izceļam viņu radīto skābpiena dzērienu, ka tā vārdā nosaucam savu sezonas, iespējams, nozīmīgāko trofeju? Vai mums pašiem savu ierauga sēnīšu un no tā darināto dzērienu trūkst? :)
Ja šī Allaha dāvana ir domāta kā politkorekta nodeva kristiešu Sīmaņa kliņķa līdzsvarošanai, tad es šo ideju saprotu. Ja tas nav tā iecerēts - tad nesaprotu, un tas mani mulsina.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
01/05/2015
20:28
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Aivars said

Vai nav domāts par to, lai kausu nosauktu kādā mazāk mulsinošā, labskanīgākā, skriešanai un vietējām tradīcijām atbilstošākā vārdā? Ar ko tādu godu ir izpelnījušies tieši kaukāzieši, ka mēs tik ļoti izceļam viņu radīto skābpiena dzērienu, ka tā vārdā nosaucam savu sezonas, iespējams, nozīmīgāko trofeju? Vai mums pašiem savu ierauga sēnīšu un no tā darināto dzērienu trūkst? :)
Ja šī Allaha dāvana ir domāta kā politkorekta nodeva kristiešu Sīmaņa kliņķa līdzsvarošaai, tad es šo ideju saprotu. Ja tas nav tā iecerēts - tad nesaprotu, un tas mani mulsina.

Pilnīgi piekrītu Aivaram! Ja nu tomēr ir vēlēšanās izcelt piena baktērijas, tad nacionāli tuvāks būtu "Rūgušpiena kauss";)

01/05/2015
20:40
Trakais
Trakais
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 73
Member Since:
20/07/2011
Offline

Manuprāt, būtu jocīgi otrās sezonas gaitā pēkšni mainīt seriāla nosaukumu. Kefīra kauss ir labs nosaukums un man liekas, ka tam tādam ir arī jāpaliek.

01/05/2015
21:00
turiburu
turiburu
Latvija,Rīga,Jugla
Zinātājs
Members
Forum Posts: 97
Member Since:
24/12/2011
Offline

Piekrītu Aivaram!
Varētu piekrist līdzšinējam nosaukumam,ja šo sacensību dāsni atbalstītu kāds kefīra ražotājs. Bet tā...neredzu nekādu sakarību. Nosaukums nosaukuma pēc.

01/05/2015
22:03
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Trakais said

Manuprāt, būtu jocīgi otrās sezonas gaitā pēkšni mainīt seriāla nosaukumu. Kefīra kauss ir labs nosaukums un man liekas, ka tam tādam ir arī jāpaliek.

Pēkšņi, bez diskusijas, tas tika tā nosaukts. Tā pat - pēkšņi, to var arī pārsaukt. Var arī atstāt, kā ir - man, patiesībā, tas daudz netraucē, tiesa sāpina gan. Kā pagājušajā gadā atturējos no piedalīšanās šī kausa mačos, dodot priekšroku igauņu sacensību seriāliem, tā to varu darīt arī turpmāk. Tikai man būtu viens lūgums - atkārtoti nerīkot Allaha dāvanas, kefīra, vārdā nosaukta kausa pasniegšanas un uzvarētāju godināšanas svinīgo pasākumu nedēļā, ko ievada Lāčplēša diena un noslēdz Latvijas Republikas proklamēšanas diena, vakarā pēc skrējiena "Patriots" Ziemassvētku kauju piemiņas vietā. Man gribētos domāt un es ticu, ka ne tikai man tās ir svētas lietas.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
01/05/2015
22:20
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1034
Member Since:
03/03/2010
Offline

Sakarība ir pāreja jaunā kvalitātē, lai saprotam, ka LČ ar LVS medaļām un diplomiem ir pērn ieeļļotais ultra skrējienu kopvērtējums. Nosaukums Kefīra kauss pērn radās tāpēc, ka citi varianti bija pārāk gari un balto padzērienu var ērti iepildīt galvenajā trofejā. Atzīstu, ka rūgušpiens izklausās gana latviski :)

Šogad tapa Wolksvagen kauss, ir Dion Sportlat balva, BIGBANK Skrien Latvija, SEB MTB Maratons, Vivus.lv maratons. Varētu šo nosaukt par smscredit kausu un sezonas noslēgumā piebērt līdz pusei ar eiro kapeikām vai parādzīmēm. Vēl varētu nosaukt par Statoil kausu un decembrī tajā ieliet benzīnu. Varētu nodēvēt par Isostar kausu un piebērt ar gardajām brokastu pārslām. iPhone kausā sezonas noslēgumā varētu iebērt Latvijā audzētus ābolus, Bites kausu piebērt ar megapriekiem, Adidas kauss pilns ar kedām utt. Ar šo gribēju teikt, ka nosaukums nav nosaukuma pēc un nemainīsies atbalstītāja dēļ. Tiesa, ja ultra garo skrējienu rīkotāji vēlēsies savādāk, varam to, protams, pārsaukt nākamo gadu vārdā. Alkohols man nepatīk, tāpēc balsošu pret Aldara kausu utml. Mana balss būs pret komerciju. Parādiet biznesa plānu, kurā visas Latvijas ultras tiek apmaksātas no sponsoriem un nevienam nav jāmaksā dalība - varbūt tad pie tādas leiputrijas varam apdomāt dāsnā labdara vārdu.

Atgriežoties pie sakarībām, izteikšos nelielā līdzību, kurā paša vainas dēļ līdz galam neesmu iedziļinājies, proti, pirmais Salaspils pusmaratons, kaut apšaubu, ka organizatori savā teritorijā pēdējos gados nav pamanījuši smaidīgus skrējējus šādā distancē. Tāpēc arī saņemot LVS oficiālo statusu, neizliksimies, ka pirmo gadu rēķinām punktus.

Atvainojos, ka jums tik gari bija jālasa un saprotu, ka šī bija tikai Aivara provokācija. Starp citu, sezonas noslēguma pasākums plānojas 12. vai 13.decembrī. Patriotiskajā nedēļā tas noteikti nebūs, jo Ložmetējkalna Patriots iekļauts VSK Noskrien reitingā un rēķināms punktos. Papildus iemesls ir nākamās dienas Kontūras skrējiens Rīgas ielās, kas varētu būt nesavietojams ar nakts novusa maču pieres lukturu gaismās.

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
01/05/2015
22:22
Trakais
Trakais
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 73
Member Since:
20/07/2011
Offline

Tas, ka es vai Jūs nepiedalījāties diskusijā, nenozīmē, ka tādas nebija. Par Igauniju man nav viedokļa, bet Latvijā gan nedaudz skrienu un turpināšu to darīt.

01/05/2015
22:33
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Kungi, es saprotu, ka esat ļoti patriotiski, bet... varbūt šo "kefīra apkarošanai" veltīto enerģiju pataupīt kam būtiskākam.

Nosaukums nāk no Ņergu mitoloģijas un tika piešķirts pagājušā gada februārī, ja nemaldos. Labāku ideju nebija ;) Diskusija bija, tiesa, šaurākā lokā. Toreiz man arī īsti nepatika, tagad esmu pieradis.
Par atbalsta trūkumu vismaz Rīga-Valmiera skrējiensoļojumam no "Smiltenes Piena" puses laikam nevarētu sūdzēties:
https://www.facebook.com/Nergas/photos/a.156457614515603.1073741828.155748541253177/397461557081873/?type=1&theater

https://www.facebook.com/Nergas/photos/pcb.405385492956146/405385402956155/?type=1&theater

Kausa pasniegšana un uzvarētāju godināšana noteikti nebūs Aivara minētajā nedēļā. Pašlaik doma par 13. decembri, kā tas arī lasāms tekstā.
Allahs, Jahve, Dievs u.t.t. patiesībā gan laikam apzīmē vienu un to pašu. Kā ar Viņa (Viņu?) sekotājiem un to domstarpībām, tas ir atkal cits jautājums...

"Rūgušpiena kauss" ir apsverama ideja. Ko par to saka kefīra bruņinieki? :)

P.S. Matīss jau atbildējis, kamēr rakstīju... :)

01/05/2015
23:04
Rasels
Rasels
Zinātājs
Members
Forum Posts: 261
Member Since:
11/02/2012
Offline

Korānā vai tad ir minēts kefīrs? Un ja ir, vai ir teikts ka to būs lietot tikai izredzētajiem? It kā kefīrs skaitās labs produkts, pat ar kaut kādām veselību uzlabojošām īpašībām.
Man liekas, ka nav ko kautrēties no citām tautām pārņemt labāko (kā to dara japāņi). Citādāk var palikt ne tikai bez kefīra, bet arī bez kartupeļiem un kompasa, par demokrātiju un algebru pat nerunājot.

01/05/2015
23:30
Inga_K
Inga_K
Pie Ogām
Speciālists
Members
Forum Posts: 649
Member Since:
27/08/2010
Offline

Hmm, kefīrs negaršo, nosaukums neuzrunā, bet skriet jau gan tas netraucē. Tieši tā pat, kā ar zināmo atbalstītāju papildinātais Skrien Latvija seriāla nosaukums neuzrunā, bet tāpēc jau nebūs tā, ka neskriens pusmaratonus.

02/05/2015
11:11
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Aivar, pašu Galveno Reitingu varētu saukt par Alus Kausu. Bet arī šāds nosaukums kādam nepatiks. Visiem mīļš nebūsi.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
02/05/2015
11:39
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Ja jau apspriežam visus reitingus, tad atļāvos sarunas nosaukumu pārveidot daudzskaitlī :) Cerams, ArtūrsK neiebildīs.

02/05/2015
13:03
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

dot said

Aivar, pašu Galveno Reitingu varētu saukt par Alus Kausu. Bet arī šāds nosaukums kādam nepatiks. Visiem mīļš nebūsi.

Tā gan. Man ne alus, ne kefīrs negaršo... Bet arī tiem reitingiem nesekoju līdzi. Kur gribu, tur skrienu. Kā domāts, tā cenšos noskriet.

12/05/2015
09:27
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Varbūt jau pamanījāt, tomēr jāpareklamē :) Reitingu sadaļā publicēts Kefīra Kausa 2015 apraksts jeb nolikums - http://www.noskrien.lv/reitings/kefira-kauss-2015/.

Lūgums to apskatīt un izteikties. Būtiskas izmaiņas gan vairs veiktas netiks, taču iespējami sīki precizējumi.

Atšķirības no pagājušā gada: 1) mainīts vērtēšanas princips; 2) sadarbībā ar LVS, ultru sezonas kopvērtējums noformēts kā Latvijas čempionāts.

No permission to create posts