Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
VSK Noskrien reitings un nolikums 2013
16/08/2013
09:25
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Ko lai dara, izstāšanās brīdī, visticamāk, galvenā rūpe nav par to - "vai es būšu tagad pa pareizu trajektoriju kustējies, vai nebūšu kādam liekam paklājiņam pārkāpis".. :) ;)

16/08/2013
10:26
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

nu nez, man jau tas šķiet tik pat pašsaprotami, kā nevazāties pāri paklājiņam pirms starta, nav jau to paklājiņu tik daudz un neesmu jau govs zaļā pļavā :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
16/08/2013
23:17
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline

Nez, man kaut kā pat tāda doma galvā neiešāvās - bija škrobe par to, ka knapi velkos.

22/08/2013
19:27
Imants A.
Imants A.
Zinātājs
Members
Forum Posts: 169
Member Since:
14/04/2012
Offline

Skatos uz Jūrmalas pusītes reģistrācijas anketu un prātoju, kā diez pēc tam reitingā tiks sarēķināti rezultāti VSK Noskrien komandas ieskaitē...

23/08/2013
08:00
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

Imants A. said

Skatos uz Jūrmalas pusītes reģistrācijas anketu un prātoju, kā diez pēc tam reitingā tiks sarēķināti rezultāti VSK Noskrien komandas ieskaitē...

Vot es arī nezinu, jo es tā sapratu, ka komandas reģistrācija jāņem tikai, tad, ja reģistrē vairākus cilvēkus uzreiz, bet individuālajam nebija, kur komandas nosaukumu ievadīt.

22/10/2013
11:04
Kuks
Kuks
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 624
Member Since:
19/03/2012
Offline

Ir atjaunota VSK noskrien reitinga tabula - ieskaitot pat Ozolnieku pusmaratonu.
Vienīgi - skatos, ka dalība Liepājas un Kuldīgas pusītēs nav ieskaitīta kā dal'\iba VSK Noskrien komandas sastāvā - ne man vienam tā, lai abu pusmaratonu rezultātu tabulā komandas ailē lepni gozējas VSK Noskrien!

22/10/2013
11:58
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

lai būtu ieskaitīts, komandas ailītē ir jābūt minētai "VSK Noskrien"

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
22/10/2013
12:05
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Kuks said

Ir atjaunota VSK noskrien reitinga tabula - ieskaitot pat Ozolnieku pusmaratonu.
Vienīgi - skatos, ka dalība Liepājas un Kuldīgas pusītēs nav ieskaitīta kā dal'\iba VSK Noskrien komandas sastāvā - ne man vienam tā, lai abu pusmaratonu rezultātu tabulā komandas ailē lepni gozējas VSK Noskrien!

Nosūtītajā excel failā viss bija pareizi...

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
22/10/2013
13:12
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Man arī Kuldīga nav ieskaitīta, lai gan rezultātos komanda ir pareizā. Skatos, ka Liepāja un Kuldīga ar nozīmīti ir tikai dažiem izredzētajiem.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
22/10/2013
14:19
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Mēģināsim tuvākās dienās labot.

22/10/2013
15:41
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Signis said

Mēģināsim tuvākās dienās labot.

Ja nu tā - palabo, lūdzu, arī Biķernieku pusmaratonu man.. Tur biju "VSK Noskrien / LSC", tāpat kā visur šogad. http://www.sportlat.lv/results.php?id=426&rid=224193&type=groups&dist=885#224193

Bet vispār - paldies par reitinga savešanu kārtībā, patīkams pārsteigums!

22/10/2013
16:42
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Paldies Laumai.

24/10/2013
10:16
OMG
OMG
Rīga
Admin
Forum Posts: 447
Member Since:
24/03/2011
Offline

Man uzrādās tikai 4 sacensības, lai gan Biķerniekos, Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē un Kuldīgā skrēju VSK Noskrien komandā. Valmieras dalību saņēmu kā atalgojumu par to, ka turēju tempu Biķerniekos, liktos loģiski, ka arī te būtu reģistrēta zem VSK Noskrien, bet te man komanda vispār neparādās.

Time is never an issue, it's what we do with it.
24/10/2013
14:21
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Tas tā pat kopumā neko daudz nemaina, bet es ari varu pažēloties, ka man Ventspils un Valmiera nav pielikta pie noskrien reitinga. Tiesa Valmierā pie komandas bija cits nosaukums (TT atalgojums), bet skrēju kā TT.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
24/10/2013
15:04
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Ar komandām bija problēmas - tika salabots.

25/10/2013
12:59
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

Ir vēl dažas problēmiņas ar komandu piederību. Varbūt kāds teiks, ka piekasos sīkumiem, bet kārtībai jābūt! Nejauši pamanīju, ka Valdis Ņilovs Valmierā un Siguldā startēja no FILTER komandas, kas ieskaitīts kā starts no VSK Noskrien. Tad paskatījos vēl. Gunārs Ķeģis gandrīz visu sezonu skrējis SPORTLAT komandā, bet ieskaitīts viss kā VSK Noskrien. Ja šo izlabotu, vīriesu top3 nedaudz pamainītos ;)

Mūsu kluba topa sieviešu konkurencē otrajā vietā ir Ludmila Joce no Maratona kluba un cik zinu Ludmila nav ne reizi startējusi zem VSK Noskrien karoga. Sieviešu topa pirmā vieta - Marta Zumberga Ventspilī startēja bez komandas nosaukuma, sieviešu topa trešā vieta - Guna Ostrovska Valmierā startēja bez komandas nosaukuma un Siguldā jau no SK METROONS komandas.

Vēl atklāts jautājums ir - ko darīt ar Daugavpili un Jūrmalu? Daugavpils 50km rezultātos nav komandu nosaukumu vispār. Jūrmalas pusmaratonam reģistrējoties individuāli internetā komandu nevarēja norādīt un man arī neizdevās komandas nosaukumu izlabot sarakstoties ar orgiem.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
25/10/2013
13:17
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Njaa, BBPU arī vispār nebija iespējams norādīt komandu.. :(

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
25/10/2013
15:55
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

dot said
Ir vēl dažas problēmiņas ar komandu piederību. Varbūt kāds teiks, ka piekasos sīkumiem, bet kārtībai jābūt! (...)

Malacis, dot! Pilnīgi piekrītu Tev un atbalstu - kārtībai jābūt!
Nesanāca pašam laiks pameklēt kļūdas; prieks, ka vismaz kāds to dara.
Centīšos arī es pa brīvdienām "pablusoties", ir jau vēl šis tas pielabojams..

Vēl atklāts jautājums ir - ko darīt ar Daugavpili un Jūrmalu? Daugavpils 50km rezultātos nav komandu nosaukumu vispār. Jūrmalas pusmaratonam reģistrējoties individuāli internetā komandu nevarēja norādīt un man arī neizdevās komandas nosaukumu izlabot sarakstoties ar orgiem.

* Te gan rodas jautājums - par kuru DAUGAVPILS rezultātu versiju runājam? Tie, kas redzami http://www.42km.lv/lv/results/, ir pērnie (2012. gada!) rezultāti.. Šī gada veikums joprojām nav ielikts.. :( Varbūt kāds gargabalnieku vidū labi pazīstams kluba biedrs (gan jau noprotat, kurš) spētu to nokārtot? Un tad, cerams, rezultātos parādītos arī pārstāvētā komanda?

Paliek skriesim.lv variants - http://skriesim.lv/calendar/view?id=10925. Visticamāk, ka no tā ņemti Daugavpils rezultāti reitingam? (Es nezinu.) Ja tā ir, tad jau "pa lielam" vajadzētu būt kārtībā. Tie, kam tas licies būtiski, ir paši parūpējušies, lai "VSK Noskrien" parādītos šajā datu bāzē kā viņu komanda. Tiesa, daži, kam "VSK Noskrien" nav redzams, varētu iebilst, ka to ir tomēr norādījuši, Daugavpilij reģistrējoties..

Vēl arī vācu ultru datubāzē redzamais variants: http://statistik.d-u-v.org/getresultevent.php?event=20136. Te tiešām nevienam(!) dalībniekam nav komandas. dot, vai par šiem rezultātiem rakstīji?

* Par JŪRMALU drusku iebildīšu. Komandu varēja gan norādīt, tik bija uzmanīgi jāpaskatās uz reģistrācijas formu (nedaudz vairāk, kā sākumā likās vajadzīgs;). Orgus traucēt nebija nepieciešams.

Rezultātos + starta sarakstā redzam, ka četri pusmaratonisti spējuši piereģistrēties kā VSK Noskrien pārstāvji, 3 no viņiem - internetā. Man jau liekas, ka esam pelnījuši punktus par to :)), taču samierināšos arī ar citādu lēmumu. Nezinu, kā domā pārējie trīs.

25/10/2013
16:20
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Kaut kā būtu laikam jāsakārto nākotnē, ka VSK Noskrien tempa turētājiem sacensību rezultātos tā arī parādītos komanda - VSK Noskrien..

25/10/2013
17:01
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Andulis said

Paliek skriesim.lv variants - http://skriesim.lv/calendar/view?id=10925. Visticamāk, ka no tā ņemti Daugavpils rezultāti reitingam? (Es nezinu.) Ja tā ir, tad jau "pa lielam" vajadzētu būt kārtībā. Tie, kam tas licies būtiski, ir paši parūpējušies, lai "VSK Noskrien" parādītos šajā datu bāzē kā viņu komanda. Tiesa, daži, kam "VSK Noskrien" nav redzams, varētu iebilst, ka to ir tomēr norādījuši, Daugavpilij reģistrējoties..

Ir, ir ņemts no skriesim lapas un, ja atmiņa neviļ, tad 100km arī. Ozolnieki no atsūtītā faila un pārējie no Sportlat lapas. Ā, Jūrmala šķiet, ka no viņu lapas.

p.s. varbūt Jūrmalā varēja pierakstīt komandu, ja aizpildīja papīra anketu, bet ja caur netu, tad es neatradu veidu kā apčakarēt sistēmu ar individuālo reģistrāciju....

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
No permission to create posts