Biedriem

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

26. augusts 10:00

Gaiziņkalna bulta 2017


Vieta: , , ,
Notikums: , , , , , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: Gaiziņkalna bulta 2017

GAIZIŅKALNA BULTA 2017

Ekstremāla izturības, spēka un rakstura pārbaude skrējienā pret kalnu dažādās disciplīnās, ietverot arī šķēršļu pārvarēšanu. Vienīgās skriešanas sacensības, kas norit Latvijas augstākajā virsotnē Gaiziņkalnā.

LAIKS UN LOKĀCIJA:

2017. gada 26. augusts, Gaiziņkalns, Madonas novads, Bērzaunes pagasts, “Lejas Gaiziņi’’.                                                                                                GRŪTĪBAS PAKĀPE:

Grūtības pakāpe: 5/5

 • Izturības skrējiens: starts 10:00
 • Sprinta skrējiens: starts 12:10
 • Spēka skrējiens: starts 12:30
 • Bērnu skrējiens: starts 12:00
 • Dalībnieku reģistrācija no 7:00
 • Apbalvošana: 15:00

 

 DALĪBNIEKU KLASES:

ELITE – piedalās visās 3 disciplīnās, kopā pievarot 14.6 km un 17 reizes uzskrienot 312 m augstajā Gaiziņkalnā, cīnās par koprezultātu un balvām. Saņem laika kontroles čipu, kārtas numuriņu sarkanā krāsā, kā arī pateicības medaļu pēc sacensībām. Rezultāts tiek noteikts pēc kopvērtējuma punktu sistēmas.

UZVARI SEVI – piedalās disciplīnās pēc izvēles savam priekam. Saņem dalībnieka atpazīšanas zīmi zaļā krāsā un pateicības aprocīti. Nesaņem laika kontroles čipu, kā arī necīnās par rezultātu un balvām.

 

DISCIPLĪNAS:

 • Izturības skrējiens – 10 REIZES KALNĀ / 9 APĻI / 8.5 km (1 aplis ir 910 m no kuriem 320 m ir skrējiens kalnā).
 • Sprinta skrējiens – 1 REIZE KALNĀ visātrāk / 320 m.
 • Spēka skrējiens – 6 REIZES KALNĀ/ 5 APĻI / 5.8 km (1 aplis ir 1100 m, no kuriem 320 m ir skrējiens kalnā) / ietver bezceļa maršrutus, 2 ūdens tilpnes, vairākus šķēršļus katrā aplī.
 • Bērnu skrējiens – 1 REIZE KALNĀ. Bērni savā starpā nesacenšas.

DISTANCES:

Distances aplis ir skrējiens kalnā pa galveno kalna nogāzi un lejā apkārt nogāzei, turoties marķētā trases koridorā. Izturības distances un spēka distances maršruts ir atšķirīgs. Dalībnieku uzdevums ir uzskriet Gaiziņkalnā minēto reižu skaitu no starta punkta, pēc katras reizes atgriežoties starta punktā pa minēto trasi, lai sāktu nākamo skrējienu kalnā. Skrējiena finišs ir atzīmēts kalna virsotnē.

Katrs dalībnieks individuāli seko līdzi uzskrieto reižu un veikto apļu skaitam. Veicot īsāku distanci, rezultāts netiek ieskaitīts, bet veicot garāku, par rezultātu tiek skaitīts tas laiks, kad dalībnieks ir uzskrējis Gaiziņkalnā 10 reizes, veicot 9 pilnus trases apļus (Izturības skrējienā), un 6 reizes, veicot 5 pilnus trases apļus (Spēka skrējienā). Dalībniekiem iesakām ņemt līdzi atbalstītājus, kas palīdzēs sekot līdzi noskrieto apļu daudzumam.

Sprinta skrējienā dalībnieks skrien kalna virsotnē pa Izturības skrējiena marķēto trases koridoru tikai līdz kalna virsotnei un tikai vienu reizi. Bērnu skrējiens ved tieši pa to pašu maršrutu.

DALĪBAS MAKSA:

 • ELITE – 14 EUR
 • UZVARI SEVI – 8 EUR
 • Bērnu skrējiens – bez maksas. Iepriekš nav jāpiesakās.

Karavīri, zemessargi, jaunsargi, robežsargi, kadeti, policijas un VUGD amatpersonas – dalība ELITES klasē bez maksas.

BALVAS UZVARĒTĀJIEM:

Vīriešu, sieviešu apakšklasēs bezmaksas dalība vienā no Fitness ABC nometnēm “Ekspedīcija uz Z-Āfrikas augstāko virsotni Toubkal”. Īpašas medaļas katram Elites klases dalībniekam, kurš veiksmīgi sasniegs finišu.

PASĀKUMĀ:

Profesionālas fotogrāfijas. Izklaides programma.

 

Tiek organizēts ar Madonas domes un Gaiziņkalna saimniecības atbalstu.

 


 •  Agrāk:   2016
  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Klaavs.v piedalās
ozzy varbūt piedalās
Mada piedalās
RaivisR piedalās
Normiijs piedalās

Piedalās - 4

Varbūt piedalās - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.