Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

Polar M400 HR
Ūdensizturīgs GPS pulsometrs ikdienas treniņiem un sportiskiem sasniegumiem.
EUR 189.00

19. jūlijs 20:00

FILTER Skrējiens 2018 / IV posms – Garkalne


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums: , , ,
Distance:

Mājas lapa: FILTER Skrējiens 2018 / IV posms – Garkalne

 

Papildus regulārajām šosejas un kalnu riteņbraukšanas sacensībām, 2018. gada sezonā Filter Velokausa posmiem tiek pievienota skriešanas distance – “Filter Skrējiens”. Šīs ir vienreizējas skriešanas sacensības, kurās dalībnieki varēs sacensties 5 km individuālajā šosejas skrējienā. Līdzīgi kā riteņbraukšanas distances dalībnieki, arī skrējēji startēs vienatnē ar 15 sekunžu intervālu.

Filter Skrējiena mini nolikums:

Distance: 5 km

Starts: 20:00 – 20:15, individuāls starts ar 15 sekunžu intervālu. Sacensību centrs atrodas Garkalnes centrā, Vidzemes šoseja 13.

Dalībnieki: visi skrējēji aicināti piedalīties – profesionāļi, iesācēji vai vienkārši fitnesa līmeņa.

Dalības maksa: 12€, reģistrāciju veicot iepriekš aerobike.lv mājas lapā. Reģistrācija uz vietas sacensību dienā 15€. Dalības maksa visām vecuma grupām ir vienāda.

Laika uzņemšana: Laika noteikšanai tiks izmantoti numuri un laika kontroles čipi. Izsniegšana sacensību sekretariātā no 16:30 līdz 20:30.

Vecuma grupas: Ir 12 vecuma grupas sievietēm un vīriešiem. Vecuma grupu sadalījums ir tāds pats kā riteņbraucējiem. Ar vecuma grupu sadalījumu var iepazīties zem sekojoša linka:

http://www.aerobike.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=181&Itemid=552&lang=lv#6.

Apbalvošana: Pēc Lielā Fināla posma [Ainažos, 27.08.2018] plkst. 15:00 norisināsies kopvērtējuma apbalvošana. Pēc [katra atsevišķā] posma apbalvošana netiek veikta.

Citi noteikumi: Pārējie noteikumi skriešanas sacensībām tiek pielīdzināti Filter Velokauss riteņbraucēju nolikumam. Pilns Filter Velokauss nolikums un cita informācija ir atrodama, uzspiežot uz zemāk pievienotā interneta linka:

http://aerobike.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=181&Itemid=552&lang=lv

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
archa777 sekoju līdzi
Lauma piedalās

Piedalās - 1

Seko līdzi - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.