Biedriem

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

10. novembris 07:00

Ropaži Skrien 100


Vieta: ,
Notikums: , , ,
Distance:

Ikviens Ropažu novada iedzīvotājs un novada viesis ir aicināts pievienoties skrējienam “Ropaži skrien 100”. Skrējiens norisināsies visas dienas garumā (10. novembrī) stafetes veidā, cauri novada ciemiem un ļaus gan tos iepazīt tuvāk, gan iepazīt to atšķirīgās vides iezīmes un īpatnības. Pasākuma mērķis ir pulcēt kopā iedzīvotājus, aktīva dzīvesveida piekritējus un skrējējus, lai kopā noskrietu 100 kilometrus pa Ropažu novada teritoriju, tādējādi veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī dziļāku piederības izjūtas veidošanos savai dzīvesvietai dažādos vecuma posmos. Pasākuma noslēgumā kopīgi sagaidīsim pēdējo stafetes skrējēju un būs iespēja piedalīties seminārā/diskusijā par aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu. Pasākuma noslēgums norisināsies Ropažu Kultūras un izglītības centra telpās. Plašāku informāciju par pasākumu turpmāk meklējiet Ropažu novada mājaslapā un Facebook pasākuma lapā “Ropaži Skrien 100″.

Informācija par maršrutu kartēm un atbildīgo/tempa turētāju vārdiem katram posmam tiks publicēta vienu nedēļu pirms pasākuma.

Ropazi100

Provizoriskā (!) karte

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Freya piedalās
OreMan sekoju līdzi
M.Po piedalās

Piedalās - 2

Seko līdzi - 1

3 komentāri rakstam Ropaži Skrien 100

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.