Biedriem

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

22. septembris 11:00

“Ielūdz Ozolnieki” 6. kārta (noslēgums)


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums: , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: “Ielūdz Ozolnieki” 6. kārta (noslēgums)

Organizē Ozolnieku novada pašvaldības Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļa sadarbībā ar biedrību “Skrējēju klubs “Ozolnieki””. Galvenais tiesnesis – Māris Pakārklis (mob. t. 20378781).

Sacensības notiks Ozolnieku ciematā pa skriešanas trasi, kas iet ap Ozolnieku ezeru. Starts netālu no veikala “Elvi”. Distances: Bērnu distance (bērniem līdz 7 gadu vecumam) – ap 300 m; 2 km – viens aplis; 6 km – 3 apļi; 10 km – 5 apļi. Dalībnieku reģistrācija, ģērbtuves, dušas, apbalvošana – Ozolnieku Sporta skolā (OSC) Stadiona ielā 5.

2019. gadā seriāla skrējieni notiks 7. aprīlī, 12. maijā, 30. jūnijā, 21. jūlijā, 25. augustā un 22. septembrī (+ apbalvošana).

Distances atbilstoši vecuma grupai (sk. nolikumu); līdz 2011. g. dzimušie dalībnieki var izvēlēties vienu no divām. Lai gūtu punktus seriāla kopvērtējumā un pretendētu uz godalgu, vismaz 4 kārtās jāveic viena un tā pati distance.

Pieteikšanās internetā katrai kārtai – līdz iepriekšējās dienas plkst. 17:00, aizpildot anketu mājas lapā. (6. kārtai nav vēl sākusies.) Dalības maksa kārtojama ar pārskaitījumu un ir atkarīga no maksāšanas, nevis reģistrēšanās laika.
Informācija lasāma arī skriesim.lv.

Reģistrācija sacensību dienā un numuru saņemšana notiek no 9:30-10:30.
Skrējienu starta laiki:
10:45   bērnu distance,
11:00   2 km,
11:05   6 km un 10 km.

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Dana Rone piedalās

Piedalās - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.