Biedriem

Reitinga nolikums 2014

noskrien-2014

Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet. Garo distanču skriešanas sacensībās, protams, forši ir uzvarēt, bet vēl foršāk ir spēt veiksmīgi piedalīties sacensībās arī pēc nedēļas vai mēneša. Tāpēc, lai veicinātu skriešanas mīļotāju piedalīšanos ne tikai vienās sacensībās sezonā, bet dotu stimulu skriet dažādās Latvijas pilsētās un dažādās distancēs, VSK Noskrien turpina iepriekšējos trīs gados iesākto garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitingu. “Noskrien 2014″ reitingā šogad būs vismaz 21 sacensība un vismaz 27 ieskaites distances.

Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču – pusmaratona un garāku – Latvijā notiekošo sacensību vai Latvijas čempionātu rezultātus un noskaidrot to aktīvākos un ātrākos dalībniekus 2014. gadā.

Sacensības un distances, kas piedalās reitinga ieskaitē:

Punktus šajā reitingā varēs iegūt pavisam vienkārši. Uzvari konkrētajā sacensībā un nopelni 1000 punktus. Noskrien divas reizes lēnāk nekā uzvarētājs un nopelni divas reizes mazāk punktus nekā viņš. Piedalies divas reizes vairāk sacensībās nekā sacensību uzvarētājs, un apsteigsi viņu, ja skriesi nedaudz ātrāk nekā divas reizes lēnāk.
Sacensībās piedalījušies ārzemju skrējēji reitingā netiek iekļauti.

+KK:  distance ietilpst arī Kefīra Kausa 2014 ieskaitē.
+LKK&K:  distance ietilpst arī Latvijas Kalnu Karalis un Karaliene ieskaitē.

Noskrien 2013 uzvarētāji  

Noskrien 2012 uzvarētāji

Noskrien 2011 uzvarētāji