Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Reitinga nolikums 2015

noskrien2015

Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet. Garo distanču skriešanas sacensībās, protams, forši ir uzvarēt, bet vēl foršāk ir spēt veiksmīgi piedalīties sacensībās arī pēc nedēļas vai mēneša. Tāpēc, lai veicinātu skriešanas mīļotāju piedalīšanos ne tikai vienās sacensībās sezonā, bet dotu stimulu skriet dažādās Latvijas vietās un dažādās distancēs, VSK Noskrien jau piekto gadu turpina iesākto garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitingu. “Noskrien 2015″ reitingā šogad būs 28 sacensības un 38 ieskaites distances.

Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču (vismaz 20 km) Latvijā notiekošo sacensību rezultātus un noskaidrot to aktīvākos un ātrākos dalībniekus 2015. gadā.

Sacensības un distances, kas piedalās reitinga ieskaitē:

+KK:  distance ietilpst arī Kefīra Kauss ieskaitē.
+LKK&K:  distance ietilpst arī Latvijas Kalnu Karalis un Karaliene ieskaitē.

Punktus šajā reitingā varēs iegūt pavisam vienkārši. Uzvari konkrētajā sacensībā un nopelni 1000 punktus. Noskrien divas reizes lēnāk nekā uzvarētājs un nopelni divas reizes mazāk punktus nekā viņš. Piedalies divas reizes vairāk sacensībās nekā sacensību uzvarētājs, un apsteigsi viņu, ja skriesi nedaudz ātrāk nekā divas reizes lēnāk.

Sacensību saraksts ir pamats arī iekšējam kluba reitingam, kas darbosies līdzīgi. Tajā punktus saņems tikai aktīvu Lojalitātes karšu īpašnieki vai sacensību dalībnieki, kuriem rezultātos būs uzrādīta VSK Noskrien komanda. Kā komandas pārstāvis tiks pieskaitīts, piemēram, VSK Noskrien Vāveres, VSK Noskrien/Ātrās kājas, noskrien.lv, Noskrien vai pat Maratona klubs/VSK Noskrien. Reitinga sastādītāji neuzņemas atbildību par sacensību organizatoru nespēju rezultātos norādīt pārstāvēto komandu.

Apbalvošana
2015. gada 12. decembris ir plānotais apbalvošanas datums, kad godināsim “Noskrien 2015″ reitinga punktiem bagātākos skrējējus un skrējējas. Vienlaikus tiks pasniegtas LČ medaļas ultra garajās distancēs gada kopvērtējumā, diplomi un Kefīra Kauss, kā arī kronēti taku skriešanas sezonas Kalnu Karalis un Kalnu Karaliene.

 

DER ZINĀT:

1. Punktu aprēķinam izmanto oficiālos jeb bruto laikus (ja ir izvēle).

2. Sacensībās piedalījušies ārzemju skrējēji reitingā netiek iekļauti.

3. VSK Noskrien ir tiesības izdarīt nepieciešamās izmaiņas un papildinājumus šajā nolikumā, parādoties jaunai informācijai (precizēti distanču garumi, sacensību atcelšana vai datumu maiņa, u. tml.).
Līdz 30. jūnijam iespējams reitinga ieskaites sarakstam pievienot jaunas, 2015. gada otrajā pusē plānotas sacensības. Vēlāk – tikai precizēsim ziņas par sarakstā jau iekļautajiem pasākumiem.

Var tikt ieviesti arī papildinājumi un vizuālas izmaiņas reitinga datu attēlošanā www.noskrien.lv.

4. Maksimālais iespējamais veikto reitinga distanču skaits atsevišķam skrējējam šajā sezonā būs 26, maksimālā punktu summa 26 000.

5. Dažkārt trūkst vai nav pareizs kāda skrējēja rezultāts un attiecīgie punkti. Lūdzu, sākumā pārliecinies, vai viss kārtībā sacensību organizatoru publicētajos rezultātos! Ja nepieciešams, pieprasi to izlabošanu.

6. Kļūdas var radīt vārda un uzvārda atšķirīga (mainīga) rakstība, reģistrējoties dažādām sacensībām. Reitingā parādās vairāki profili vienam cilvēkam.
Lūdzu, izlem par vienu pareizo variantu un ievēro to! Tā uzlabosi reitinga kvalitāti un sezonas beigās būsi augstākā vietā.

7. Ja startē sacensībās cita dalībnieka vietā, pārreģistrē viņa numuru uz savu vārdu.

8. Par pamanītām kļūdām ziņo noskrien@noskrien.lv.

 

Diskusijas par reitingiem