Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

“Noskrien 2016″ kalendārs, noteikumi

 

Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet. Garo distanču skriešanas sacensībās, protams, forši ir uzvarēt, bet vēl foršāk ir spēt veiksmīgi piedalīties sacensībās arī pēc nedēļas vai mēneša. Tāpēc, lai veicinātu skriešanas mīļotāju piedalīšanos ne tikai vienās sacensībās sezonā, bet dotu stimulu skriet dažādās Latvijas vietās un dažādās distancēs, VSK Noskrien kopā ar Ultra garo skrējienu un taku skriešanas asociāciju jau sesto gadu turpina iesākto garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitingu. “Noskrien 2016″ reitingā šogad būs 36 sacensības un 54 ieskaites distances.

Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču (vismaz 20 km) Latvijā notiekošo sacensību rezultātus un noskaidrot to aktīvākos un ātrākos dalībniekus 2016. gadā.

 

Sacensības un distances, kas piedalās reitinga ieskaitē:

+KK: distance ietilpst arī Kefīra Kausa ieskaitē.
+KK: distance ietilpst arī Kefīra Kausa un ultra garajos skrējienos ieskaitēs.
+Takas: distance ietilpst arī Latvijas Taku reitinga ieskaitē.

 

Punktus šajā reitingā varēs iegūt pavisam vienkārši. Uzvari konkrētajā sacensībā un nopelni 1000 punktus. Noskrien divas reizes lēnāk nekā uzvarētājs un nopelni divas reizes mazāk punktus nekā viņš. Piedalies divas reizes vairāk sacensībās nekā sacensību uzvarētājs, un apsteigsi viņu, ja skriesi nedaudz ātrāk nekā divas reizes lēnāk.

Apbalvošana
Sezonas noslēgumā decembrī godināsim “Noskrien 2016″ reitinga punktiem bagātākos skrējējus un skrējējas ar balvām no reitinga sacensību organizētājiem.
Vienlaikus tiks pasniegtas LČ medaļas ultra garajos skrējienos gada kopvērtējumā, diplomi un Kefīra Kauss. Tāpat arī atzīmēsim pašus aktīvākos un kāpelīgākos dalībniekus Taku reitinga distancēs, kronēsim sezonas Kalnu Karali un Kalnu Karalieni.

 

DER ZINĀT:

1. Punktu aprēķinam izmanto oficiālos jeb bruto laikus (ja ir izvēle).

2. Sacensībās piedalījušies ārzemju skrējēji reitingā netiek iekļauti. Iespējami izņēmumi, ja Latvijā dzīvojoši ārzemnieki sacensībām reģistrējas kā Latvijas pārstāvji. Maksimālos 1000 punktus saņem ātrākais LV skrējējs.

3. Reitinga veidotājiem ir tiesības izdarīt nepieciešamās izmaiņas un papildinājumus šajā nolikumā, parādoties jaunai informācijai (precizēti distanču garumi, sacensību atcelšana vai datumu maiņa, uzvarētāju apbalvošanas norise u. tml.).
Līdz 30. jūnijam iespējams reitinga ieskaites sarakstam pievienot jaunas, 2016. gada otrajā pusē plānotas sacensības. Vēlāk – tikai precizēsim ziņas par sarakstā jau iekļautajiem pasākumiem.

Var tikt ieviesti arī papildinājumi un vizuālas izmaiņas reitinga datu attēlošanā.

4. Maksimālais iespējamais veikto reitinga distanču skaits atsevišķam skrējējam šajā sezonā būs 32, maksimālā punktu summa 32 000.

5. Dažkārt trūkst vai nav pareizs kāda skrējēja rezultāts un attiecīgie punkti. Lūdzu, sākumā pārliecinies, vai viss kārtībā sacensību organizatoru publicētajos rezultātos! Ja nepieciešams, pieprasi to izlabošanu.

6. Kļūdas var radīt vārda un uzvārda atšķirīga (mainīga) rakstība, reģistrējoties dažādām sacensībām. Reitingā parādās vairāki profili vienam cilvēkam.
Lūdzu, izlem par vienu pareizo variantu un ievēro to! Tā uzlabosi reitinga kvalitāti un sezonas beigās būsi augstākā vietā.
Ja nepieciešams, reitinga veidotājiem ir tiesības labot sacensību rezultātos redzamos vārdus un uzvārdus, apvienot šķietami dažādus skrējējus zem viena vārda, u. tml.

7. Startējot sacensībās cita dalībnieka vietā, pārreģistrē (ja atļauts) viņa numuru uz savu vārdu.

8. Par pamanītām kļūdām ziņo noskrien@noskrien.lv.

 

 

Diskusijas par reitingiem, jaunākie papildinājumi tabulās

 

 

Pēdējās izmaiņas 5.10.2016.