Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

″Noskrien 2017″ kalendārs, noteikumi

PROJEKTS. IESPĒJAMAS NELIELAS IZMAIŅAS!

 

Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
Garo distanču skriešanas sacensībās, protams, forši ir uzvarēt, bet vēl foršāk ir spēt veiksmīgi piedalīties sacensībās arī pēc nedēļas vai mēneša.

Tāpēc, lai veicinātu skriešanas mīļotāju piedalīšanos ne tikai vienās sacensībās sezonā, bet dotu stimulu skriet dažādās Latvijas vietās un dažādās distancēs, VSK Noskrien sadarbībā ar Ultra garo skrējienu un taku skriešanas asociāciju jau septīto gadu veido garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku kopvērtējumu (biežāk sauktu par reitingu).
“Noskrien 2017″ kopvērtējumā šogad būs 38 sacensības un 55 ieskaites distances.

Kopvērtējuma būtība ir apkopot visu garo distanču (vismaz 20 km) Latvijā notiekošo sacensību rezultātus un noskaidrot to aktīvākos un ātrākos dalībniekus 2017. gadā.

 

Sacensības un distances, kas piedalās “Noskrien 2017″ ieskaitē …

Saraksts līdz sezonas beigām  parādīsies :) Pagaidām tā vietā var izmantot http://www.noskrien.lv/kalendars/notikums/noskrien-2017/, pieskaitot jau notikušās 36 sacensības:
Noskrien ziemu seriāla 4 posmus, Sveikuļu nakts taku skrējienu, skrējiensoļojumu Rīga-Valmiera, Liepājas un Rēzeknes pusmaratonus, seriāla Stirnu buks 1. un 2. kārtu (Ogre, Madona), LSC un Daugavpils pusmaratonus, Lattelecom Rīgas maratonu, Salaspils un Aizkraukles novada pusmaratonus, taku skrējienu Zilonis Babītē, Ventspils Piedzīvojumu parka maratonu, Stirnu buka 3. un 4. kārtu (Korneti, Pokaiņi), 6 h skrējienu Pārspēj sevi, Vilkaču maratonu, Jelgavas un Kuldīgas pusmaratonus, skrējienu Cēsis ECO Trail, Stirnu buka 5. un 6. kārtu (Milzkalne, Līgatne), LSC 30 km skrējienu, Baltijas Baso pēdu ultramaratonu, Daugavpils 100/50 km skrējienus, We Run Riga pusmaratonu, skrējienu Priekuļu taka, Valmieras maratonu, Siguldas kalnu maratonu, Salaspils pusmaratonu Noķer vēju, Siguldas un Ozolnieku pusmaratonus, Stirnu buka 7. kārtu (Liepāja).

 

Punktus šajā kopvērtējumā varēs iegūt pavisam vienkārši. Uzvari konkrētajā distancē un nopelni 1000 punktus. Noskrien divas reizes lēnāk nekā uzvarētājs un nopelni divas reizes mazāk punktus nekā viņš. Piedalies divas reizes vairāk sacensībās nekā sacensību uzvarētājs, un apsteigsi viņu, ja skriesi nedaudz ātrāk nekā divas reizes lēnāk.

Kopvērtējuma tabula tiks publicēta pēc 6 posmiem (pēc Liepājas pusmaratona). Turpmāk to regulāri atjaunosim un precizēsim, parasti 1-2 nedēļu laikā pēc katrām notikušajām ieskaites sacensībām. Saites uz tabulu būs atrodamas forumā (vispirms) un sadaļā Reitingi >> Noskrien 2017.

Apbalvošana
Sezonas noslēgumā 2. decembrī godināsim “Noskrien 2017″ punktiem bagātākos skrējējus un skrējējas ar balvām no kopvērtējuma sacensību organizētājiem.
Noslēguma pasākuma vieta, programma un pārējā informācija tiks paziņota ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms tā.

 

DER ZINĀT:

1. Punktu aprēķinam izmanto oficiālos jeb bruto laikus (ja ir izvēle).

2. Sacensībās piedalījušies ārzemju skrējēji kopvērtējumā netiek iekļauti. Iespējami izņēmumi, ja Latvijā dzīvojoši ārzemnieki sacensībām reģistrējas kā Latvijas pārstāvji. Maksimālos 1000 punktus saņem ātrākais LV skrējējs absolūtajā vērtējumā.
Ja publicētajos rezultātos valsts nav norādīta, tās noteikšanai izmanto arī dalībnieku sarakstu (piem., seriālā “Stirnu buks”).

3. Lielākais iespējamais veikto kopvērtējuma distanču skaits atsevišķam skrējējam šajā sezonā būs 36, maksimālā punktu summa 36 000.

4. Sezonas laikā kopvērtējumam ir iespējams pievienot jaunas ieskaites sacensības, paziņojot ne vēlāk kā divus mēnešus pirms tām. Informācija būs šeit, forumā un attiecīgajā kalendāra ierakstā.
Jaunus ultraskrējienus (>42,195 km vai 6+ h) var pievienot vismaz 4 mēnešus pirms to starta.

5. Kopvērtējuma veidotājiem ir tiesības veikt nepieciešamās izmaiņas noteikumos, parādoties jaunai informācijai (sacensību atcelšana vai datumu maiņa, precizēti distanču garumi, to skaits, sezonas uzvarētāju apbalvošanas norise u. tml.).
Var tikt ieviesti arī papildinājumi un vizuālas izmaiņas datu attēlošanā.

6. Dažkārt trūkst vai nav pareizs kāda skrējēja rezultāts un attiecīgie punkti. Lūdzu, sākumā pārliecinies, vai viss kārtībā publicētajos rezultātos! Ja nepieciešams, pieprasi organizatoriem tos izlabot.

7. Kļūdas var radīt vārda un uzvārda atšķirīga (mainīga) rakstība, reģistrējoties dažādām sacensībām.
Lūdzu, izlem par vienu pareizo variantu un ievēro to! Tā uzlabosi kopvērtējuma kvalitāti un sezonas beigās būsi augstākā vietā.
Ja nepieciešams, “Noskrien 2017″ veidotājiem ir tiesības labot sacensību rezultātos redzamos vārdus un uzvārdus, apvienot šķietami dažādus skrējējus zem viena vārda, u. tml.

8. Startējot sacensībās cita dalībnieka vietā, pārreģistrē (ja atļauts) viņa numuru uz savu vārdu.
Ja kļūst zināms, ka distanci veicis cits skrējējs, tad kopvērtējuma punktus nesaņem neviens, numura īpašniekam tabulā tiek izdarīta atzīme x. “Noskrien 2017″ neatbalsta dalību sacensībās zem sveša vārda.

9. Startējot garākā “Noskrien 2017″ ieskaites distancē (piem., 100 km), nevar saņemt kopvērtējuma punktus par vienlaicīgu īsākas ieskaites distances (piem., 50 km) veikšanu tajās pašās sacensībās. Arī tad, ja starpfiniša laikus īsākajā distancē sacensību organizatori atzīst un publicē kā rezultātus.

10. Par pamanītām kļūdām ziņo uz noskrien@noskrien.lv.

11. … (Iespējami nelieli papildinājumi.)

 

 

Diskusijas par visiem kopvērtējumiem, jaunākie papildinājumi tabulās

 

 

Pēdējās izmaiņas 3.11.2017.