Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien Facebook profils

Esi aicināts uz telpu orientēšanās sacensībām Rīgas universitātēs

Logo

Novembrī un decembrī Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē un biznesa augstskolā “Turība” notiks telpu orientēšanās sacensības piecos posmos, kuros aicināti piedalīties ir visi sporta entuziasti.

Ja tevi interesē orientēšanās sports, gribi pamēģināt, kā tas ir – skriet un meklēt savu ceļu reizē, vai gribi izbaudīt skriešanas treniņu neparastā vidē – telpu orientēšanās ir domāta tieši tev!

Telpu orientēšanās ir gluži kā klasiskā orientēšanās, jo ar kartes palīdzību jāatrod ātrākais ceļš starp noteiktā secībā apmeklējamiem kontrolpunktiem. Taču atšķirībā no orientēšanās mežā vai pilsētā, telpu orientēšanās ir drošāka – nav iespējams apmaldīties nepazīstamā apvidū, saslapināt kājas purvā vai saskrāpēties brikšņos – un dinamiskāka – distances ir īsākas, kontrolpunktu – vairāk, skriešana notiek ātrāk, ar vairāk pagriezieniem, augšup un lejup pa kāpnēm un tā tālāk.

Šogad iecienītās telpu orientēšanās sacensības noritēs jaunā formātā. Pavisam novembra un decembra mēnešos notiks pieci posmi trīs universitātēs, kas apvienoti zem “Latvijas telpu orientēšanās līgas” nosaukuma.

Telpu-o līga norisināsies trīs universitātēs – Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē un BA “Turība”. Sacensību posmi:

  1.   12.11 – Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultāte (Kronvalda bulvāris 4)
  2.   15.11 – Biznesa augstskola „Turība” (Graudu iela 68)
  3.   26.11 – Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte (Aspazijas bulvāris 5)
  4.   28.11 – Rīgas telpu orientēšanās sacensības Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte (Āzenes iela 12/1)
  5.   05.12 – Latvijas Universitātes akadēmiskais centrs „Torņakalns” (Jelgavas iela 1)

Katram dalībniekam būs jāveic divas distances sev ērtā laikā.  Katra posma rezultāti tiks summēti un trīs labāko rezultātu kopvērtējums noteiks līgas uzvarētājus dažādās vecuma grupās.

plakats

Ar plašāku informāciju par sacensībām iespējams iepazīties mājaslapā www.telpuorientesanas.lv

Sacensības organizē  O!Latvija sadarbībā ar Rīgas Izglītības, Kultūras un sporta departamentu un augstskolu pašpārvaldēm (Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, Biznesa augstskolas “Turība” Studentu pašpārvalde, Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde). Mūs atbalsta: Isostar, Long Chips, Jāņa Sēta, Aerodium un Maponshirt.com.

3 komentāri rakstam Esi aicināts uz telpu orientēšanās sacensībām Rīgas universitātēs

  • Ō, arī mūsējie studenti iesaistījušies! Gandrīz vai dienas prieks!

  • Agy Agy

    Cik šitajā ir pabūts pirmsākumos, tīri labs prātu kustinošs pasākums, kas nav salīdzināms ar “skrien, kur kompass rāda” mežā. Jādomā jau plaknēs! Ceru uz kādu tikt.

  • Aicinām pieteikties laicīgi, lai garantētu lētāku dalības maksu sacensībās. Uz tikšanos jau nākošceturtdien, 12. novembrī pirmajā posmā bijušajā LU bioloģijas fakultātē!

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.