Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Frizūras, kas piemērotas skriešanai

running_girlSkriešana ir lieliska aktivitāte, lai uzturētu labu fizisko formu un uzlabotu veselību. Liels izaicinājums ir ne tikai pati skriešana, bet arī matu frizūras noturēšana un stila saglabāšana skriešanas laikā. Pareiza matu frizūra var būt tikpat svarīga kā pareiza apavu izvēlēšanās, īpaši, ja Jūs vēlaties sajusties ērti. Šajā rakstā aplūkosim piemērotākās frizūras skriešanai.

Skriešanas priekšrocības

Skriešana ir fiziska aktivitāte, kas sniedz vairākas ievērojamas priekšrocības gan fiziskajai veselībai, gan emocionālajam labklājībai. Pirmkārt, skriešana palīdz uzturēt un uzlabot kardiovaskulāro veselību, stiprinot sirdi un uzlabojot asinsriti. Tādējādi samazinās sirds slimību un insulta risks. Turklāt skriešana ir efektīva svara kontrolēšanas metode, jo dedzinās kalorijas un veicina muskuļu tonusu, padarot ķermeni stingrāku un izturīgāku. Psiholoģiski, skriešana var palīdzēt samazināt stresu, uzlabot garastāvokli un paaugstināt pašapziņu, jo tas izdala endorfīnus – “laimes hormonus”. Šī vienkāršā aktivitāte piedāvā daudz priekšrocību gan ķermenim, gan Jūsu pašsajūtai.

Frizūras, kas piemērotas skriešanai

Lai skriešanas laikā mati netraucētu, svarīgi piemeklēt Jums atbilstošu matu frizūru. Šeit 4 frizūras, kas ir perfekti piemērotas skriešanai:

Klasiskā zirgaste

Zirgaste  – frizūra, kas nekad neiziet no modes. Zirgastes frizūra var noderēt dažāda garuma matiem, šī frizūra ir praktiska un vienmēr izskatās labi. To var ļoti ātri uztaisīt un ikviens to māk. Šī frizūra ir īpaši populāra sporta aktivitātēs un ir piemērota ikvienam neatkarīgi no matu garuma vai biezuma. Tā ir vienkārša, bet efektīva izvēle, lai izbaudītu skriešanas prieku.

Klasiskā cope

Matu cope ir vienkārša, bet gaumīga frizūra, kas piemērota skriešanai. Šī frizūra ir īpaši noderīga karstā laikā, jo tā novērš matu pielipšanu pie ādas. Lai matu cope būtu noturīgāka un nejuktu ārā, izmantojiet matu sprādzes.

Zirgaste + bize

Ja esat garu matu īpašniece, un Jums mati tāpat traucē skriešanas laikā, kad tos savācat astē, pamēģiniet izveidot zirgasti un pēc tam matus sapīt bizē. Šī ir vienkārša un ātra frizūra, kā arī mati skriešanas laikā Jums vairs netraucēs.

Franču bize

Ja vēlaties izskatīties gaumīgi, kad skrienat, matus sapiniet vienā vai divās franču bizēs. Šī frizūra piešķir papildu eleganci un izturību Jūsu izskatam, saglabājot matus ideālā kārtībā pat visintensīvākajās skriešanas sesijās. Franču bizēm ir īpaši pievilcīgs izskats, kas var būt ideāla izvēle, lai iegūtu sportisku un stilīgu tēlu.

Lai matus būtu viegli saņemt un ieveidot, par tiem ir jārūpējas. Skaistus, mirdzošus un veselīgus matus Jūs varat iegūt, lietojot Olaplex matu kopšanas līdzekļus. Notino piedāvā plašu Olaplex produktu klāstu, Jūs to varat apskatīt, apmeklējot viņu mājaslapu.

Matu aksesuāri

Lai papildinātu savu frizūru, Jūs varat izmantot dažādus matu aksesuārus. Jūs varat izmantot sporta matu lentes. Matu lentes ir piemērotas arī īsu matu īpašniecēm. Tās var palīdzēt noturēt matus nost no sejas, novēršot sviedru nonākšanu acīs. Sporta matu lentes spēj būt ļoti atšķirīgas – tās ir gan dažādās krāsās, ar dažādiem rakstiem, gan dažāda biezuma. Izmantojot tās, Jūs varat paspilgtināt savu tēlu. Jūs varat izmantot arī cepuri, lai aizsargātu matus no saules un vēja, kā arī lai izceltu savu stilu.

Piemērotas frizūras skriešanai nodrošina stila, komforta un praktiskuma līdzsvaru. Eksperimentējiet ar dažādām frizūrām, lai noskaidrotu, kuras vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un Jūsu skriešanas stilam. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ikdienišķs skrējiens vai īpaša sacensību diena, Jūs vienmēr varat skriet ar stilu, komfortu un pārliecību!

 

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.