Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien Facebook profils

29. augusts 07:00

Rimi Rīgas maratons 2021 (28. un 29. augusts), Latvijas čempionāts [MAINĪTS datums!]


Vieta: , , , ,
Notikums: , , , , , , , ,
Distance: , , , , , , ,

Mājas lapa: Rimi Rīgas maratons 2021 (28. un 29. augusts), Latvijas čempionāts [MAINĪTS datums!]


Treniņu plāns maratonam:

Treniņu plāns pusmaratonam:

Dalitais starts RRM

Rīgas maratons klātienē un plānotajā trasē tiks skriets 30. reizi! Ja netraucēs COVID-19…
Pieskaitot arī pērnā gada virtuālo skrējienu vai alternatīvo klātienes sacīksti Mežaparka aplī – jau 31. reize.

Dalībnieku izvēlei svētdien, kā ierasts, būs pieejamas četras distances: maratons (42 km 195 m), pusmaratons (21 km 097,5 m), 10 km (precīzi: 9 km 994 m) un ~5,5 km (precīzi: 5 km 470 m).

Jubilejas sezonā atgriežamies pie vēsturiskās starta vietas – Brīvības pieminekļa, kur arī 1991. gadā pirmo reizi tika dots starts Rīgas maratonam.

Bērnu diena (sestdien, 28. augustā) norisināsies 11. novembra krastmalā, kur finišēs arī visu distanču dalībnieki. Ģimeņu skrējiena (4,2 km) starts pie Brīvības pieminekļa.

 

Reģistrācija uzsākta 29. martā, notiks līdz 15. 10. augusta plkst. 23:59 vai dalībnieku limita sasniegšanai atsevišķās distancēs. Sacensību dienā uz vietas pieteikties nevar! Zemākās dalības maksas līdz 31. maijam.
Dalībnieki, kuri pērn savu dalību pārcēla uz 2021. gadu, e-pastā saņems bezmaksas pārreģistrācijas kodu (laikā no 6.-19. aprīlim).

Dalības maksa mainās atkarībā no pieteikšanās laika. Pašreizējā (17.07.) versija:

Dalibas maksas 2021_17Jul versija
Piešķirto starta numuru un precīzu starta intervālu katrs dalībnieks uzzinās no e-pasta vēstules, sākot ar 1. augustu.
Starta numurus  ar piestiprinātiem mikročipiem dalībnieki saņems DPD kurjerpasta tīklā, piegādes punktu izvēloties reģistrācijas brīdī. (Ja  nepieciešams, to vēlāk varēs labot – līdz 1. augustam.) Numuri tiks nosūtīti no 16. līdz 27. augustam.

2021. gadā Rimi Rīgas maratona EXPO ierastajā veidā nenotiks. Starta numurus piegādās DPD kurjerpasts. Savukārt, visi pārsteigumi un piedāvājumi no maratona sponsoriem un partneriem būs pieejami pilsētā pasākuma laikā vai digitālā formātā.

 

Reģistrācija Bērnu dienas mazajām distancēm bērniem līdz 12 gadu vecumam sāksies 1. jūnijā. Savukārt, par Latvijas Skolu kausa norisi un iespēju atsevišķām distancēm reģistrēties par samazinātu dalības maksu detalizēti tiks ziņots aprīlī.

Neatkarīgi no tā vai Rimi Rīgas maratons 2021 norisināsies klātienē vai, epidemioloģisku apstākļu spiests, virtuāli, dalībnieki jau reģistrācijas brīdī var izvēlēties dalību RRM tikai virtuāli. Izvēli var mainīt, bet ne vēlāk kā līdz 15. jūlijam 5. augustam. Virtuālā pasākuma dalībniekiem netiks nosūtīti starta numuri un dalībnieku somas. Visi dalībnieki pēc pasākuma saņems finiša piemiņas medaļas un visus papildus pirkumus, ko viņi izvēlējās un apmaksāja caur reģistrācijas profilu.

 

Kopš 1. jūlija tiek veidota tempa turētāju komanda! Pieteikšanās

Tempa turētāji iecerēti uz šādiem finiša laikiem:

maratons – 3:00, 3:15, 3:30, 3:45, 4:00, 4:15 un 4:30
pusmaratons – 1:45, 2:00 un 2:15

 

Maratona organizēšanai noteikti būs nepieciešami palīgi. Brīvprātīgo palīgu reģistrācija sāksies vasaras vidū, kad būs sagatavoti visi norises detalizētie plāni.

 

Rimi Rīgas maratons 2021. gadā ir Latvijas čempionāts maratonā pieaugušajiem (2003. g. dzim. un vecākiem). Startam čempionāta ieskaitē nav nepieciešama LVS licence.

 


 

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Diddi sekoju līdzi
StonkaD varbūt piedalās
ArinaMurr piedalās
Ineta piedalās
KārlisA varbūt piedalās
laputis sekoju līdzi
archa777 piedalās
Maru varbūt piedalās
Santa.birgele piedalās
teicamnieks piedalās
Artis_Š piedalās
daceviksne piedalās
Endžons piedalās
aivars33 piedalās
a-anna varbūt piedalās
Girts76 piedalās
Didzis piedalās
AndrisGribkovs piedalās
Valdis.M piedalās
Cassandra piedalās
L. piedalās
Inga_K piedalās
GintaG piedalās
Didzo piedalās
Rainers piedalās
ugis_v piedalās
Romeo piedalās
bro piedalās
masis7 piedalās
Azveja piedalās
Dzintars piedalās
MAKRO piedalās
guncha piedalās
topinjs ļoti skauž
Grāmatvedis sekoju līdzi
robzi piedalās
Jānis_v piedalās
Andulis varbūt piedalās
Aivars703 piedalās
GintsK piedalās
Aivarz piedalās
Ugis piedalās
dainelis piedalās

Piedalās - 34

Varbūt piedalās - 5

Seko līdzi - 3

Ļoti skauž - 1

28 komentāri rakstam Rimi Rīgas maratons 2021 (28. un 29. augusts), Latvijas čempionāts [MAINĪTS datums!]

 • Andulis

  “2021. gada skriešanas sezonu pirmo reizi izvērsīsim visa gada garumā, ar jauniem virtuāliem, hibrīd- un klātienes skriešanas notikumiem cenšoties aizpildīt pandēmijas radīto vakuumu tautas sportā. 2021. gada sezonas kulmināciju jeb 31. Rimi Rīgas maratonu ar ierastajām Bērnu dienas, piecu un desmit kilometru, pusmaratona un maratona distancēm pirmoreiz piedāvāsim vasaras izskaņā – 28. un 29. augustā.

  15.-16. maijā, savukārt, kad sākotnēji tika plānots Rimi Rīgas maratons, Rīga piedzīvos jaunu skriešanas hibrīd-pasākumu, kurš, lai arī norisināsies sertificētās trasēs pilsētā, būs bez kopīga starta un finiša, kā arī izcelsies ar citām neierastām nākotnes skriešanas pasākumu iezīmēm.

  Visbeidzot, spītējot ierobežojumiem, Rimi Rīgas maratona virtuālais Skriešanas klubs sacensībās un izaicinājumos visa gada garumā attālināti izkustinās vēl vairāku desmitu tūkstošu dalībnieku no Latvijas, Baltijas un visas pasaules.”

  rimirigamarathon.com/lv/jaunumi/803-2021-gada-sezona-jauni-virtuali-hibrid-un-klatienes-skriesanas-notikumi

  lsm.lv/raksts/sports/citi/rigas-maratonu-2021gada-ieplano-augusta-beigas-dazadi-skriesanas-pasakumi-bus-ari-lidz-tam.a384917/

 • Didzis Didzis

  Reģistrācija sākusies !

 • Andulis

  No piektdienas reklāmas:

  “Ar lielu prieku atgriežamies pie jaudīgās Rimi Rīgas maratona programmas “Mans pirmais maratons”, kas šogad taps sadarbībā ar mūsu sezonas notikumu centru “Alfa”. Meklējam četrus sociāli aktīvus dalībniekus, kuri būtu apņēmības pilni sagatavoties 10 km, 21 km vai 42 km distancei un pieveikt to jau 29. augustā Rimi Rīgas maratonā!

  Programmas ietvaros izvēlētie dalībnieki saņems visu nepieciešamo, lai varētu koncentrēties tikai uz gatavošanos: Sportland un Nike sarūpētus skriešanas apavus un apģērbu, Garmin viedpulksteņus, veselības pārbaudi Sporta laboratorijā , treneru Jāņa Višķera un Ilonas Marheles individuālus treniņu plānus, ieteikumus, uzraudzību un vairākus klātienes treniņus kopā ar pārējiem dalībniekiem, Rimi uztura speciālistes Olgas Ļubinas īpaši atlasītu produktu grozu gatavošanās procesā un citus labumus.

  Pretī sagaidām motivētu attieksmi un mērķtiecīgu gatavošanos, regulāru savas pieredzes atspoguļošanu savos sociālo tīklu kontos, kā arī gatavību būt redzamiem Rimi Rīgas maratona un maratona partneru sociālajos tīklos, medijos un podkāstos.”

  ………..

  Jāsaka, teorētiski gan aizvadītajā naktī pieteikšanās termiņš ir beidzies (25.04. plkst. 23:59). Taču praktiski – Google anketa joprojām aktīva un izmantojama ;) Ja kāds pēdējā brīža entuziasts pasteigsies – varbūt izdosies…

  Vairāk https://rimirigamarathon.com/lv/jaunumi/817-izaicini-sevi-un-piesakies-mans-pirmais-maratons-programmai.

 • Andulis

  Klusi, nemanāmi ir pienācis jau 31. maijs… No reklāmas:

  “Atgādinām, ka vēl tikai šodien dalības maksa Rimi Rīgas maratonā ir viszemākā! Izmanto iespēju un reģistrējies 42 km, 21 km, 10 km, 5,5 km distancei 29. augustā vai Ģimeņu skrējienam, kas norisināsies 28. augustā, par zemāko cenu.

  Rimi Rīgas maratons šogad norisināsies bez masu starta ar individuāliem starta laikiem un ierobežotu dalībnieku skaitu, tāpēc reģistrēšanos neatstāj uz pēdējo brīdi! Pats pēdējais brīdis reģistrācijai būs 15. augusts. Un pats pēdējais brīdis veikt izmaiņas savā reģistrācijā – 31. jūlijs.”

  Vienkāršāk sakot – vēl tikai šodien dalības maksa ir saprātīga (maratona distancei) vai paciešama (pusmaratonam un 10 km)! Jau rīt būs citādi ;)

  Interesanti, ka pirms dažām dienām nolikums atkal ir palabots – un ir samazināta dalības maksa maratonam augustā! (Bija 111 EUR, tagad nolaista līdz 95 EUR.)

 • Andulis

  Par rītdienu:

  “Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā atveram reģistrāciju Rimi Rīgas maratona Bērnu dienai, kas norisināsies 28. augustā pie Brīvības pieminekļa. Bērnu dienā paši mazākie dalībnieki kopā ar vecākiem varēs pieveikt Happy Mazuļiem šķēršļu trasīti, savukārt lielākie ziķeri varēs doties 200m un 400m garajās trasītēs gar Latvijas Nacionālo operu un Bastejkalnā. Dalība mazajās distancēs, kā katru gadu, ir bezmaksas, savukārt Ģimeņu skrējienā dalība jāiegādājas katram skriet gribētājam neatkarīgi no vecuma. UZZINI VAIRĀK

 • Andulis

  Īsti nezinu, kurā mirklī notika izmaiņas, taču nebūs par ļaunu atgādināt:

  * Pieteikšanās periods ar “vidējo” dalības maksu mazliet pagarināts – tagad līdz 5. augustam.

  * Taču galīgais reģistrācijas beigu datums nu ir agrāks – 10. augusts!

  šodien FB ziņo rīkotāji:

  “Nenoguli reģistrāciju maratonam!⏳
  ❗️Paturi prātā 5. AUGUSTU, jo tas ir datums, līdz kuram aicinām reģistrēties un veikt pēdējās izmaiņas savā profilā – samazināt vai palielināt distanci, mainīt dalībnieka vārdu, pārcelt dalību uz 2022. gadu vai pāriet no virtuālā maratona uz klātienes un otrādi.
  👉Vēl līdz 5. augustam reģistrējies te: rimirigamarathon.com/lv/registracija/registreties/
  🏁Atgādinām, ka šogad 28. un 29. augustā pirmoreiz tev būs iespēja izskriet jaunās trases ar startu pie Brīvības pieminekļa un finišu 11. novembra krastmalā. (…)”

 • Andulis

  Ne mazāk būtiska var izrādīties IESPĒJAMĀ starta kārtība. Skrējēji tiks šķiroti!

  No vakardienas reklāmas e-pastā:

  Zaļais, dzeltenais un virtuālais starts

  Katrai no 29. augusta distancēm (42 km, 21 km, 10 km un 5,5 km) būs zaļais, dzeltenais un virtuālais starts. Vispirms zaļajā jeb kopīgajā startā trasē dosies visi tie dalībnieki, kuriem ir derīgs ES sertifikāts par vakcināciju vai izslimošanu. Pēc zaļā starta katrā distancē būs dzeltenais starts, kurā izkliedēti ar individuālu starta laiku, divu metru distanci un ik pa 5 sekundēm startēs dalībnieki, kuri nav vakcinējušies un kuriem ir negatīvs Covid-19 tests. Jāņem vērā, ka dzeltenā starta dalībniekiem startā un finišā būs jāvelk sejas maksas. (tā tekstā -A.Š.)
  Virtuālais starts, savukārt, paredzēts dalībniekiem, kuri nevēlas taisīt testu, nevar atbraukt uz Rīgu vai nevēlas startēt klātienē – virtuāli startēt varēs, reģistrējoties un fiksējot rezultātus Rimi Rīgas maratona virtuālajā Skriešanas klubā. Pie medaļām, protams, tiks visi dalībnieki neatkarīgi no starta kārtības!

  Precīzus starta laikus, lokācijas un citu informāciju atradīsi mūsu mājaslapā.

  Lai mums visiem sportiskas atlikušās 6 nedēļas!”

 • Andulis

  Jaunākās ziņas jeb MARATONA NEDĒĻAS NOGALES PROGRAMMA –

  “🤔 Cikos ir mans starts? Kur man jāuzrāda sertifikāts? Cik maksā tests un cik ilgi pirms starta tas jāveic? Kur saņemšu aproci, lai tiktu startā? Kas mani sagaida trasē? Vai finišā būs aliņš vai saldējums? Kur varēs uztaisīt labākās finiša bildes? Vai apbalvošana būs?
  Dalībnieka ceļvedī esam apkopojuši visu būtisko informāciju, kas tev jāzina par Rimi Rīgas maratonu 2021!

  Iepazīsti to te 👉 ej.uz/RRMcelvedis

  Lasi un esi gatavāks par gatavu!💯”

 • GintsK GintsK

  Un gadījumā ja vēl neesat saņēmuši dalībnieka nummuru,tad silti iesaku par to paineresēties.
  Jo šodien man viena paziņa, neziņā par savu nummuru sazinājās ar organizātoriem,un viņi paziņo ka nummuru jādodas izņemt Rīgā.
  Kaut cilvēks bija minējis piegādes adresi.
  Šķiet dīvaini,ka orgi paši par to nebrīdināja

 • bro bro

  Numura saņemšanas adrese katram bija jāizvēlas un jānorāda pie reģistrācijas.

 • guncha guncha

  Čiv! Vai kāds brauc svētdienas rītā uz maratona startu plkst.07:00 no Teikas puses? ..pirmais sab.transports 06:35 no mana gala. :-)

 • Inga_K Inga_K

  Hmm, ārkārtīgi dīvains apgalvojums, piemēram, 4. trolejbuss svētdienās jau no 5:55 sāk no Juglas braukt. Absolūti derīgs transportlīdzeklis, lai tiktu līdz Brīvības piemineklim.
  https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#trol/4/a-b

 • guncha guncha

  Ko Tu neteiksi ,gudrā Inga, ko bez taviem asprātīgajiem aizrādījumiem es darītu. Esmu visus transportlīdzekļus no sava gala izpētījis, it kā ir 16. autobuss, kas iespējams līdz centram tiek ar daudzmaz pietiekamu rezervi, lai paspētu uz startu, bet nav karstās jūlija dienas, vajag laiku, lai tiktu uz Doma laukumu nodod mantas, pārģērbties, tualetei kādas minūtes un atšķirībā no gliemežtempa skrējējiem, arī nedaudz iesildīties. Sveiciens nedīvainajai Ingai_K.

 • Andulis

  Guncha laikam ir pavisam dīvains, jo nemitinās Juglā? :))

  Aizsūtīju vienu ideju privāti viņam. Publiski nelieku – bail! :)

  Bet Ingai paldies par 4. trolejbusu. Par to kaut kā nebiju iedomājies.

 • Andulis

  Pieņemsim, ka līdz startam esam tikuši… Tad nu rodas viens naivs jautājums.
  Vai šogad būs izturīgākie un prātīgākie tempa turētāji maratona distancē – uz 5 h 00 min?

  Zinu, ka sākotnēji (TT pieteikšanās anketā) bija paredzēti. Tomēr koptreniņa bildē nemanu, arī mājas lapas TT sarakstā nav.

  Taču nesen publicētajā dalībnieku ceļvedī vēl palicis šis laiks. Skatīt punktu “GARMIN tempa turētāji”.
  (Aizmirsts izdzēst?)

 • Andulis

  Arī par pusmaratona TT interesanti. Uz 1 h 30 min – NAV minēti https://rimirigamarathon.com/lv/dalibniekiem/tempa-turetaji/, bet IR attiecīgais karogs redzams koptreniņa bildē. Un IR iekļauti dalībnieku ceļveža attiecīgajā punktā.

  Pieņemu, ka šie gan būs? :)

 • Lielkuilis

  Nav, nav, TT e-pasta sarakstē ne izdalīti 1:30, ne 5.

 • Inga_K Inga_K

  Lecīgais guncha tad jau varēja precīzāk norādīt, ka interesē, vai kāds nebrauc gar Juglas papīrfabriku, nevis lielījies, ka viņš traki ātrs un iesildīties vajag, un pats visu jau izpētījis. Sveiciens tūļīgās Ingas.

 • guncha guncha

  Paldies tūļīgajai Ingai, neķer kreņķi, bet Tava piezīme par dīvainību arī pēc komplimenta neizklausījās, es vnk vēlējos uzzināt vai kāds nebrauc no mana gala (B.ielas un Lielvārdes stūris, ja precīzāk) uz centru, jo troļļuks tiešām ātrāk par 06:35 brīvdienās nekursē un maratonā sīkumu nav, tāpēc nepraktizēju pieskriešanu uz startu pēdējā minūtē. p.s. …traki ātrs gan vairs neesmu, bet nu tomēr…kā lai to maigāk pasaka? Tā teikt man tomēr iesildīties vajag. :-)

 • ansiso ansiso

  Gunča, sliktakaja gadijuma tu tak vari kaut taksi panemt uz tiem daziem km, kas tev ir lidz startam. ;)

 • Andulis

  Gan jau būs labi.

  Vai nu taksis, vai naktsmājas centra viesnīcā. Redzēs, kuru variantu viņš izvēlēsies… :)

  Startam vistuvāk laikam sanāk ROMA. Nevajag pat uz Doma laukumu tad iet! :D

 • Andulis

  P.S. Paldies Lielkuilim par TT informācijas precizējumiem. Tā jau domāju, ka VSK Noskrien rindās pietrūkst īsteni izturīgu maratonistu ;) Tādi ātri bizotāji lidotāji vien ir… :D

 • Andulis

  Dienas prieks.
  Ja pareizi saprotu dalībnieku ceļvedi (punkts “Kontrollaiks”), tad zaļā starta (plkst. 7:00) maratonistiem kontrollaiks iznāk vismaz 6 h 45 min šogad.
  Varbūt pat visas 7 h? (ja jau plkst. 13:45 laiks, jeb aizritējušas 6 h 45 min pēc zaļā starta, ir attiecināts uz 40. km atzīmi…)

  No vienas puses – jauki! Solis pareizā virzienā ;) :)
  No citas puses – labāk tomēr būtu 8:00 vai tradicionālais laiks 8:30.

  Ja nu vienīgi… varbūt NECom zem sava jumta ir tagad ņēmuši takšu un hoteļu biznesus Rīgā? (Skat. iepriekšējos komentārus.) Tad šis pavērsiens uz agro startu ir saprotams :) ;)

 • Andulis

  Dienas bēda…
  Toms Bricis nav bijis gluži perfekts ;( Garo distanču (maratona, pusmaratona) veicēji tomēr drusku dabūšot lietutiņu. Pašlaik sola aptuveni no plkst. 8-11.

  Ja nu vēl tas mainās līdz rītam? Visu laiku it kā nebija…

 • laaga

  Sveiciens! Kas turēs tempu pusītē uz 2h?

 • Andulis

  Atsaucu savu iepriekšējo komentāru un atvainojos Tomam Bricim.

  Viņš IR PERFEKTS – gan ar pēdējā brīdī tomēr pielabotajiem laika apstākļiem :)) … gan ar debijas maratona rezultātu!

  Skatīt arī https://www.lsm.lv/raksts/dzive–stils/tautas-sports/laika-zinu-guru-bricis-pec-pirma-maratona-virsmerkis-bija-noskriet-komfortabli-tas-izdevas.a418971/.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.