Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

29. augusts

Rimi Rīgas maratons 2021 (28. un 29. augusts), Latvijas čempionāts [MAINĪTS datums!]


Vieta: , , , ,
Notikums: , , , , , , , ,
Distance: , , , , , , ,

Mājas lapa: Rimi Rīgas maratons 2021 (28. un 29. augusts), Latvijas čempionāts [MAINĪTS datums!]


Treniņu plāns maratonam:

Treniņu plāns pusmaratonam:

 Dalitais starts RRM

 

Rīgas maratons klātienē un plānotajā trasē tiks skriets 30. reizi! Ja netraucēs COVID-19…
Pieskaitot arī pērnā gada virtuālo skrējienu vai alternatīvo klātienes sacīksti Mežaparka aplī – jau 31. reize.

Dalībnieku izvēlei svētdien, kā ierasts, būs pieejamas četras distances: maratons (42 km 195 m), pusmaratons (21 km 097,5 m), 10 km (precīzi: 9 km 994 m) un ~5,5 km (precīzi: 5 km 470 m).

Jubilejas sezonā atgriežamies pie vēsturiskās starta vietas – Brīvības pieminekļa, kur arī 1991. gadā pirmo reizi tika dots starts Rīgas maratonam.

Bērnu diena (sestdien, 28. augustā) norisināsies 11. novembra krastmalā, kur finišēs arī visu distanču dalībnieki. Ģimeņu skrējiena (4,2 km) starts pie Brīvības pieminekļa.

 

Reģistrācija uzsākta 29. martā, notiks līdz 15. augusta plkst. 23:59 vai dalībnieku limita sasniegšanai atsevišķās distancēs. Sacensību dienā uz vietas pieteikties nevar! Zemākās dalības maksas līdz 31. maijam.
Dalībnieki, kuri pērn savu dalību pārcēla uz 2021. gadu, e-pastā saņems bezmaksas pārreģistrācijas kodu (laikā no 6.-19. aprīlim).

Dalibas-maksas-2021

Piešķirto starta numuru un precīzu starta intervālu katrs dalībnieks uzzinās no e-pasta vēstules, sākot ar 1. augustu.
Starta numurus  ar piestiprinātiem mikročipiem dalībnieki saņems DPD kurjerpasta tīklā, piegādes punktu izvēloties reģistrācijas brīdī. (Ja  nepieciešams, to vēlāk varēs labot – līdz 1. augustam.) Numuri tiks nosūtīti no 16. līdz 27. augustam.

2021. gadā Rimi Rīgas maratona EXPO ierastajā veidā nenotiks. Starta numurus piegādās DPD kurjerpasts. Savukārt, visi pārsteigumi un piedāvājumi no maratona sponsoriem un partneriem būs pieejami pilsētā pasākuma laikā vai digitālā formātā.

 

Reģistrācija Bērnu dienas mazajām distancēm bērniem līdz 12 gadu vecumam sāksies 1. jūnijā. Savukārt, par Latvijas Skolu kausa norisi un iespēju atsevišķām distancēm reģistrēties par samazinātu dalības maksu detalizēti tiks ziņots aprīlī.

Neatkarīgi no tā vai Rimi Rīgas maratons 2021 norisināsies klātienē vai, epidemioloģisku apstākļu spiests, virtuāli, dalībnieki jau reģistrācijas brīdī var izvēlēties dalību RRM tikai virtuāli. Izvēli var mainīt, bet ne vēlāk kā līdz 15. jūlijam. Virtuālā pasākuma dalībniekiem netiks nosūtīti starta numuri un dalībnieku somas. Visi dalībnieki pēc pasākuma saņems finiša piemiņas medaļas un visus papildus pirkumus, ko viņi izvēlējās un apmaksāja caur reģistrācijas profilu.

 

Maratona organizēšanai noteikti būs nepieciešami palīgi. Brīvprātīgo palīgu reģistrācija sāksies vasaras vidū, kad būs sagatavoti visi norises detalizētie plāni.

 

Rimi Rīgas maratons 2021. gadā ir Latvijas čempionāts maratonā pieaugušajiem (2003. g. dzim. un vecākiem). Startam čempionāta ieskaitē nav nepieciešama LVS licence.

 


  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Diddi sekoju līdzi
Andulis sekoju līdzi
StonkaD varbūt piedalās
ArinaMurr piedalās
Ineta piedalās
Rainers varbūt piedalās
topinjs sekoju līdzi
KārlisA varbūt piedalās
laputis sekoju līdzi
archa777 piedalās
Maru varbūt piedalās
Santa.birgele piedalās
teicamnieks piedalās
Grāmatvedis varbūt piedalās
PeterisSkorovs varbūt piedalās

Piedalās - 5

Varbūt piedalās - 6

Seko līdzi - 4

5 komentāri rakstam Rimi Rīgas maratons 2021 (28. un 29. augusts), Latvijas čempionāts [MAINĪTS datums!]

 • Andulis

  “2021. gada skriešanas sezonu pirmo reizi izvērsīsim visa gada garumā, ar jauniem virtuāliem, hibrīd- un klātienes skriešanas notikumiem cenšoties aizpildīt pandēmijas radīto vakuumu tautas sportā. 2021. gada sezonas kulmināciju jeb 31. Rimi Rīgas maratonu ar ierastajām Bērnu dienas, piecu un desmit kilometru, pusmaratona un maratona distancēm pirmoreiz piedāvāsim vasaras izskaņā – 28. un 29. augustā.

  15.-16. maijā, savukārt, kad sākotnēji tika plānots Rimi Rīgas maratons, Rīga piedzīvos jaunu skriešanas hibrīd-pasākumu, kurš, lai arī norisināsies sertificētās trasēs pilsētā, būs bez kopīga starta un finiša, kā arī izcelsies ar citām neierastām nākotnes skriešanas pasākumu iezīmēm.

  Visbeidzot, spītējot ierobežojumiem, Rimi Rīgas maratona virtuālais Skriešanas klubs sacensībās un izaicinājumos visa gada garumā attālināti izkustinās vēl vairāku desmitu tūkstošu dalībnieku no Latvijas, Baltijas un visas pasaules.”

  rimirigamarathon.com/lv/jaunumi/803-2021-gada-sezona-jauni-virtuali-hibrid-un-klatienes-skriesanas-notikumi

  lsm.lv/raksts/sports/citi/rigas-maratonu-2021gada-ieplano-augusta-beigas-dazadi-skriesanas-pasakumi-bus-ari-lidz-tam.a384917/

 • Didzis Didzis

  Reģistrācija sākusies !

 • Andulis

  No piektdienas reklāmas:

  “Ar lielu prieku atgriežamies pie jaudīgās Rimi Rīgas maratona programmas “Mans pirmais maratons”, kas šogad taps sadarbībā ar mūsu sezonas notikumu centru “Alfa”. Meklējam četrus sociāli aktīvus dalībniekus, kuri būtu apņēmības pilni sagatavoties 10 km, 21 km vai 42 km distancei un pieveikt to jau 29. augustā Rimi Rīgas maratonā!

  Programmas ietvaros izvēlētie dalībnieki saņems visu nepieciešamo, lai varētu koncentrēties tikai uz gatavošanos: Sportland un Nike sarūpētus skriešanas apavus un apģērbu, Garmin viedpulksteņus, veselības pārbaudi Sporta laboratorijā , treneru Jāņa Višķera un Ilonas Marheles individuālus treniņu plānus, ieteikumus, uzraudzību un vairākus klātienes treniņus kopā ar pārējiem dalībniekiem, Rimi uztura speciālistes Olgas Ļubinas īpaši atlasītu produktu grozu gatavošanās procesā un citus labumus.

  Pretī sagaidām motivētu attieksmi un mērķtiecīgu gatavošanos, regulāru savas pieredzes atspoguļošanu savos sociālo tīklu kontos, kā arī gatavību būt redzamiem Rimi Rīgas maratona un maratona partneru sociālajos tīklos, medijos un podkāstos.”

  ………..

  Jāsaka, teorētiski gan aizvadītajā naktī pieteikšanās termiņš ir beidzies (25.04. plkst. 23:59). Taču praktiski – Google anketa joprojām aktīva un izmantojama ;) Ja kāds pēdējā brīža entuziasts pasteigsies – varbūt izdosies…

  Vairāk https://rimirigamarathon.com/lv/jaunumi/817-izaicini-sevi-un-piesakies-mans-pirmais-maratons-programmai.

 • Andulis

  Klusi, nemanāmi ir pienācis jau 31. maijs… No reklāmas:

  “Atgādinām, ka vēl tikai šodien dalības maksa Rimi Rīgas maratonā ir viszemākā! Izmanto iespēju un reģistrējies 42 km, 21 km, 10 km, 5,5 km distancei 29. augustā vai Ģimeņu skrējienam, kas norisināsies 28. augustā, par zemāko cenu.

  Rimi Rīgas maratons šogad norisināsies bez masu starta ar individuāliem starta laikiem un ierobežotu dalībnieku skaitu, tāpēc reģistrēšanos neatstāj uz pēdējo brīdi! Pats pēdējais brīdis reģistrācijai būs 15. augusts. Un pats pēdējais brīdis veikt izmaiņas savā reģistrācijā – 31. jūlijs.”

  Vienkāršāk sakot – vēl tikai šodien dalības maksa ir saprātīga (maratona distancei) vai paciešama (pusmaratonam un 10 km)! Jau rīt būs citādi ;)

  Interesanti, ka pirms dažām dienām nolikums atkal ir palabots – un ir samazināta dalības maksa maratonam augustā! (Bija 111 EUR, tagad nolaista līdz 95 EUR.)

 • Andulis

  Par rītdienu:

  “Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā atveram reģistrāciju Rimi Rīgas maratona Bērnu dienai, kas norisināsies 28. augustā pie Brīvības pieminekļa. Bērnu dienā paši mazākie dalībnieki kopā ar vecākiem varēs pieveikt Happy Mazuļiem šķēršļu trasīti, savukārt lielākie ziķeri varēs doties 200m un 400m garajās trasītēs gar Latvijas Nacionālo operu un Bastejkalnā. Dalība mazajās distancēs, kā katru gadu, ir bezmaksas, savukārt Ģimeņu skrējienā dalība jāiegādājas katram skriet gribētājam neatkarīgi no vecuma. UZZINI VAIRĀK

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.