Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

4. maijs 09:00

Stipro Skrējiens


Vieta: , ,
Notikums: , , , ,
Distance:

Mājas lapa: Stipro Skrējiens
Pieteikšanās lapa: Stipro Skrējiens pieteikšanās

Stipro Skrējiens ir izturības skrējiens, kurā ikviens – individuāli, ģimenes un draugu lokā vai uzņēmuma komandā, pārvarot vairākus desmitus šķēršļu, var mācīties labāk pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus, fizisko formu un saprast, ka piedalīšanās pasākumā ir lieliska motivācija pašam sev. Tas tradicionāli norisinās 4. maijā, tādējādi tā ir iespēja citādāk svinēt Neatkarības atjaunošanas gadadienu – skrienot par Latviju!

Stipro Skrējiens ir vairāk nekā izturības sacensības. Tā ir lieliska iespēja gan izrādīt savu atbalstu un patriotismu savai valstij, gan arī izaicinājums katram dalībniekam, pārbaudot savu fizisko un mentālo spēju robežas. Uzdrošinies izkāpt no komforta zonas un  kļūsti par uzvarētāju!  Šīs sacensības stiprina gribasspēku un sniedz pārliecību par saviem spēkiem.

Šajā reizē ir īpaši padomāts, lai skrējienā un šajā piedzīvojumā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības. Galvenā trase, elites trase, ģimenu trase, uzņēmumu trase, bērnu trase. 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Raitums piedalās
Metal piedalās

Piedalās - 2

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.