Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Mans skriešanas partneris, kurš vienmēr sēž uz ausīm

austinas

Jau kādu laiku vairs aktīvi nepiedalos koptreniņos ar VSK Noskrien līdzatkarīgajiem. Ja jūs mani iztaujāsiet par iemeslu šādai rīcībai, es nespēšu viennozīmīgi atbildēt. Varbūt tas saistīts ar to, ka, sākoties VSK Noskrien pirmsākumu skriešanizācijai, kopskriešanai bija cits smeķis, varbūt es tajā laikā biju vairāk iemīlējies skriešanā nekā savā mīļotajā ģimenē, varbūt, līdzīgi kā liela daļa nu jau senāk iesākušo skrējēju, esmu piekusis molekulārajā līmenī, varbūt tu vari būt par pašu dzelzi cietāks, bet vienmēr būsi nemanāms un sīks, ja nenostāsies tajā vietā, kur esi vajadzīgs visvairāk?

Visticamāk šādi varētu spriedelēt ilgi, laupot jūsu šajos laikos ļoti aizņemto uzmanību, taču stāsts šajos spriedelējumos nav par mani, bet gan par vienu no skriešanas partneriem, kurš skrienot vienmēr sēž man uz ausīm. Pēc visa manis klāstītā varētu rasties kļūdains priekštats, ka šis partneris ir kaut kāds parazītisks kaklakungs, kurš apgrūtina ar savu svaru manas ausis, bet tā nav. Tas ir Sony kompānijas šā brīža flagmanis sporta austiņu jomā – Sony MDR-XB80BS.
Protams, ka bezvadu austiņas Sony MDR-XB80BS man nebūtu nekāds skriešanas partneris, ja tām nebūtu atbalsta grupas – mobilā tālruņa un vidukļa mobilā tālruņa somas, taču, sadarbojoties ar Sony MDR-XB80BS jau vairāk kā pusgadu, varu atzīt, ka labākas audio austiņas neesmu izmantojis. Manu kompāniju ir baudījušas vismaz piecas Philips sporta audio austiņas ar vadu. Vienu pāri pat pirku veikalā netālu no Nācaretes dievnama, bet pat šis fakts neglāba tās no manu sviedru graujošās iedarbības, jo tiem, kā izrādās, nekas nav svēts. Turklāt mani skrējiena laikā ir reizēm uzjautrinājušas, bet reizēm saraudinājušas (atkarībā no attiecīgās audio grāmatas satura) vairākas bezvadu audio austiņas, kuras visas ir cietušas no maniem sviedriem, jo lādēšanas kontaktu ne visai nopietnās aizsardzības dēļ tie ir apsūbējuši un izgājuši no ierindas. Jāsaka, ka Sony MDR-XB80BS audio austiņu konstruktori ir nopietni ņēmuši vērā šo skrējēju graujošo blakus produktu – sviedru – risku un spējuši gan austiņu tumbiņas, gan lādēšanas kontaktus droši noslēpt.

Līdz ar to līdz pat šai dienai mani sviedri ir bijuši bezspēcīgi pret Sony MDR-XB80BS audio austiņām. Patiesības labad jāsaka, ka šis cēlais fakts nav vienīgais, ar ko var lepoties Sony MDR-XB80BS audio austiņas, jo tās tiek raksturotas ar šādiem izteiktiem raksturojošiem lielumiem:

• Jaudīgi un enerģiski basi ar EXTRA BASS™ tehnoloģiju;
• Bluetooth® bezvadu pieslēgums neierobežotām kustībām;
• Augstākā iespējamā mūzikas faila kvalitāte ar LDAC funkciju;
• IPX5 aizsardzības klase – ļauj mazgāt austiņas pēc treniņiem;
• Austiņas stabili un droši turas ausīs, pateicoties vada regulētājam un austiņu āķiem;
• 7 stundu akumulatora darbības laiks;

Tā kā līdz Valmieras “kliņķim” es pagaidām negatavojos skriet, tad ar darbības laiku esmu pilnībā apmierināts, taču, visticamāk, es neesmu tas, kurš spēs novērtēt EXTRA BASS™ tehnoloģiju, jo, klausoties audio grāmatas, šīs tehnoloģijas klātbūtne nav izšķiroša. Bet es zinu vienu Sony MDR-XB80BS audio austiņu īpašnieku, kuram šīs tehnoloģijas ir tikpat nepieciešamas, kā viņa tetovējumi uz rokām, metālista sveicieni no Skrien Latvija pjedestāliem un mērena aliņu terapija pēc katra Skrien Latvija labi noskrietā posma. Galu galā mani māc pamatotas aizdomas, ka šis puisis šogad Skrien Latvija kopvērtējumā pusmaratonā būs godalgotajā trijniekā aiz Adidas komandas lielzvaigznes Valērija un sīvākā pretinieka – Višķera. Ja es jums tagad uzdotu konkursa jautājumu, kā sauc šo puisi, to varētu tulkot kā manu necieņu jūsu atjautībai, jo būtu skaidrs, ka uzbāžos jums ar pārāk vienkāršu jautājumu, – mums visiem ir skaidrs, ka tas ir mūsu pašu Kristaps. Bet tomēr konkurss būs un tas būs saistīts ne tikai ar manis minēto un jums skaidri zināmo puisi, bet ar visu viņa un ne tikai viņa pārstāvēto komandu Skrien Latvija seriālā – Adidas, kuru neviena cita komanda Skrien Latvija kopvērtējumā šogad jau pat teorētiski vairs nevar pārspēt. Bet galvenais, ka šis konkurss ir cieši saistīts ar Adidas skriešanas komandas vienu no labvēļiem un atbalstītājiem – Sony. Ne velti Adidas komandas labākie skrējēji un, visticamāk, Skrien Latvija seriāla pusmaratona kopvērtējuma uzvarētāji Valērijs un Ilona finiša lentas pārrauj ar komandas kreklu, kuru rotā šis Sony uzraksts.

ilona

Adidas komandas atbalstītājs Sony ir man uzticējis konkursā izspēlēt balvu viņu vārdā – audio austiņas Sony AS410AP.
sony
Konkursa uzvarētājs būs tas, kurš komentāros pie šī raksta pirmais nosauks precīzu starpību starp 2017.gada Skrien Latvija seriāla kopvērtējuma uzvarētāja komandas Adidas un otrās vietas ieguvēju iegūto punktu skaitu.

Līdz ar to morāle šajā sakarā varētu būt tāda, ka, ja arī jūs esat nedaudz noguruši no apkārtējiem cilvēkiem, ir iespēja paņemt pauzi, arī ar Sony audio austiņu starpniecību. Kāpēc lai tieši tu nebūtu tas, kurš šādi izmantos šajā konkursā nopelnītās audio austiņas Sony AS410AP? Turklāt šīs audio austiņas nākamajā gadā varētu būt tavs partneris ceļā līdz Valmieras “kliņķim”.

Novēlu jums veiksmi vēl pēdējā Skrien Latvija posmā Siguldā, paldies tiem, kas turēja īkšķus par Adidas komandu, jo tas noteikti palīdzēja uzvarēt šā gada Skrien Latvija seriāla komandu kopvērtējumā!

57 komentāri rakstam Mans skriešanas partneris, kurš vienmēr sēž uz ausīm

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.