Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Mēneša skrējējs. Mošķis

Moskis_Titul

Kad jau vairāki mēneša skrējēji tika pieminējuši Mošķi kā vainīgo pie fakta, ka viņi reģistrējušies noskrien.lv, sapratām, ka Biedrs Nr.2 ir jāsauc uz nopratināšanu. Viņa pārliecināšanas spējas tiek pielīdzinātas reliģiskai sludināšanai, un runā, ka to ietekmē VSK Noskrien ieguva savu sākotnējo veidolu. Viņš ir viens no retajiem (varbūt pat  vienīgais?) mūsu zemes pārstāvis, kurš skrējis Sanfrancisko maratonu. Nu jau bieži redzams brīvprātīgo rindās, kā arī veiksmīgas izlozes rezultātā arī aizskrējis līdz Valmierai (drošības labad gan jāpiebilst, ka no Rīgas, ne Liepājas). Oficiāli Mošķis pazīstams kā Juris Guba. Tad nu iepazīsimies tuvāk ar cilvēku, bez kura šis klubiņš būtu, ja ne sliktāks, tad citāds jau nu noteikti.


Mošķis
 • Mošķis
 • sāka skriet - 08/09/0023
 • noskrieti - 15175 km, laiks - 1610:36:21 h
 • labākais maratons - 3:33:16 (Tautasdziesmas Maratons 94 - 02/10/1994)
 • 2024. gadā noskrieti 0 km
 • vidēji šogad 0 km/nedēļā
 • pēdējais sen ar 5.17 km
Renča skaitlis šogad - 0 (RS 1 vajag 1x vismaz 1km) RS90 - 0 (RS90 1 vajag 1x vismaz 1km)
Facebook Twitter Sportlat Nosūtīt vēstuli

Kāpēc tevi tagad tik reti var redzēt skrienot?

Dažādu iemeslu dēļ, bet vairāk jau motivācijas dēļ. Pēdējā laikā gan esmu atkal aktivizējies, piedaloties Liepājas koptreniņos un noskrienot papildus ik nedēļu 2 treniņus. Ceru, ka atkal radīsies motivācija.

Kāpēc Mošķis?

Vārda brāļu ir daudz, tāpēc, reģistrējoties klubā, paņēmu kaut ko netipisku. Kādreiz bija treniņu distance mežā un vasaras laikā sanāca cīnīties ar mošķiem (odiem, mušām, dunduriem), kas nebija nemaz tik viegli. Tā nu dzima Mošķis.

Pašos pirmsākumos kļuvi par jaunu kluba biedru piesaistīšanas motoru. Kuru skrējēju piesaistīšanu noskrien.lv pats uzskati par savu lielāko sasniegumu?
​​
Prieks ir par jebkuru piesaistīto noskrienieti, ja tas dod kādu labumu pašam skrējējam un nemanot arī visai skrējēju sabiedrībai. Pirmie, kas nāk prātā ir Lauma, Rozamunde un edGars. Šim sarakstam varētu pievienot arī sm72. Grūti iedomāties, kāds izskatītos klubs bez viņiem, ja ne tāds, kāds viņš ir, tad noteikti daudz savādāks un mazāk interesants.

Kuru vajadzēja visilgāk pierunāt?

Speciāli nevienu nepiefiksēju, bet vienam otram līdz reģistrēšanās brīdim pagāja pāris gadu.

15403656_10210110715780907_4885733031601052439_o

 

Vai noskrien.lv izveidojies par ko tādu, uz ko cerēji pašos pirmsākumos?

2008.gads – noskrien.lv pirmsākumi bija laikā, kad skriešana tikai sāka uzņemt apgriezienus, bet nebija vietas, kur smelties informāciju par skrējējiem svarīgām lietām un ar to dalīties. Jā – angļu, krievu, vācu mēlē bija daudz un dažādas, bet latviski gandrīz nebija. Informācija ir viens, bet viens no lielākajiem ieguvumiem ir komunikācija ar līdzīgi domājošiem. Ir grūti runāt ar kādu, kas nav tajā iekšā, vai kuram nav nekādas intereses. Tāpēc meklēju kādu vietējo avotu un uzdūros privātajam Sigņa blogam, kur interesenti sekoja autora ceļam uz Rīgas maratonu. Signis veselības dēļ maratonu toreiz nenoskrēja, bet, redzot, ka blogs aiziet neceļos, ar vieglu Sigņa burvja nūjiņas pieskārienu web programmēšanas rīkiem dzima mūsu iemīļotais skriešanas zīmols VSK Noskrien.

No tehniskās puses – lielais paldies par forumu, blogiem, kalendāru un visu, kas saistīts ar skrējienu datubāzi. “Endomondo ērā varot ielikt skrējienus automātiski” – daži man teiks, varbūt, ka tā arī ir taisnība – viegli, ātri, bet man tas liekas bezpersoniski, un kas gan var būt labāks par uzmundrinājumu pēc noskrietajiem 3km: “Dzo rekords ir apdraudēts”? Ja es vēl nezinātu, kas ir Dzo un kas tas ir par rekordu, tad būtu izbrīnīts, bet tā, pēc grūta treniņa ir par ko pasmaidīt un motivēt sevi skriet vairāk vai pamāt garām skrienošam vai nūjojošam konkurentam, lai arī viņam ceļš uz mājpusi ir jaukāks.

Mājaslapa kļuva par vietu, kur tika ģenerētas daudzas labas idejas, kas vēlāk, piedaloties daudziem jo daudziem kluba biedriem, tika realizētas dzīvē. Minēšu tikai dažus pasākumus :

 • stirnubuks.lv (tas nav seriāls – tas ir dzīvesveids);
 • skrējiensoļojums Rīga-Valmiera (gladiatoru pastaiga un labdarības akcija);
 • gada ikgadējais koptreniņš ar nakšņošanu pie Valtera (viens no koptreniņiem, uz kuru ir jābrauc. Papildus opcija – iespēja atrast Lietuvu);
 • TT kustība – Rīgas maratons un Skrien Latvija nespēj iztikt bez mums (ar starptautisku pieskaņu – tā ir kvalitātes zīme un sava mafija, kuram katram tas nav lemts, jo jābūt precīzam, ja nespēj iekļauties laikā, laid balonus debesīs! Nerunājot par fotomodeļu karjeru – jāsmaida visas distances garumā) ;
 • Gada skrējēju balle (bez komentāriem – P.S. atzīstās tikai, kas izvilka man #RV107?!);
 • Koptreniņi!!! Daudzo koptreniņu organizēšana uz vietas – fantastiska lieta, bez tiem dzīve paliek daudz neinteresantāka un īstam noskrienietim nesaprotama. Leģendas par dažu biedru gastronomiskajām izvirtībām joprojām ceļo pa kluba lielajām tīmekļa telpām.

Visus pasākumus nav iespējams atcerēties un arī nevajag, pietiek vien ieskatīties pasākumu kalendārā – te var redzēt lielo pasākumu klāstu, kurus organizējam paši, taisāmies piedalīties vai gribam pavedināt uz piedalīšanos.

Bet pati lielākā vērtība ir kluba biedri – vispirms tos iepazīstam zem niknējuma, tad nāk bildes pēc skrējieniem. Un te jau braucam uz Rēzekni makšķerēt, bet, kā vienmēr, atduramies Tallinas pievārtē – ierodas pilns autiņš ar letiņiem, kas atkal paņem lielāko medaļu daļu un Helēna (Vennikas ģimenes pārstāve – viena no igauņu ultramaratonu dzīves organizatorēm – redakcijas piebilde) ar asarām acīs cenšas izlasīt kārtējo noskrieniešu komandas nosaukumu: “Visneiedomājamākie Šķībšķautņu Šķūrētāji” … protams, biedru iepazīšana mēdz būt dažādākos salikumos un variantos, katrs izvēlas savu variantu.

02_LP2015

Kas klubam pietrūkst vai varbūt kas laika gaitā zudis?

Varētu būt vairāk rakstu par treniņu metodiku, vingrojumiem – autordarbi, vai labi tulkojumi par skriešanas lietām. Bet pa lielam te ir viss, kas nepieciešams normālam skrējējam.

Kāds un kāpēc pašam bija pirmais skrējiens?

Cik sevi atceros no bērnības, biju ļoti kustīgs, bet no skriešanas disciplīnām vislabāk padevās sprinta distances (30-60m), kurās nekad neesmu trenējies, bet ar garajiem gabaliem sāku nodarboties vidusskolas sākumā kaimiņa pamudināts pie trenera Vlada Vaitkusa. Lai cik tas neliktos dīvaini, pirmā distance treniņā bija uzreiz 6km. Tālāk sacensībās vislabāk padevās distances, kas bija pēc iespējas garākas.

Pirmās sacensības?

Pirmās sacensības bija visai amizantas un varētu teikt, ka tās sanāca pavisam netīšām. Devos savā ikdienas treniņā (tad vēl trenējos pats uz savu roku un saprašanu) un aizskrēju uz sev 3km attālo arodskolu, kur tieši tajā laikā notika vietējais skriešanas seriāls, bet viena no distancēm bija 8km – tā kā starts bija sen jau noticis, tad mani aicināja piedalīties nākamajā nedēļā. Man likās, ka tas būtu ilgi jāgaida, un jauniešu maksimālismā pieteicu, ka, ja tiesnešiem nebūtu nekas pret, varu noskriet arī šos 8km. Pēdējo nenoķēru, bet pie māla krūzes tiku!

1146500_202026826625348_1547682764_n

Kā šo 10 gadu laikā pamainījušās skriešanas aktivitātes Liepājā?

Liepājā vienmēr ir bijuši skrējēji, bet, pa šiem gadiem aktivitātes ir gājušas vairumā un kāpušas kvalitātē. Liepājas pusmaratons, seriāls “Izrāviens” (izraviens.eu) (7 posmi), kurus iecienījuši arī daudzi ciemiņi – tie ir tie vaļi, kas piesaista vietējos skrējējus un pievilina tuvākus un tālākus ciemiņus. Ar lieliem panākumiem ienāca arī Stirnubuks.

Un kas par pilsētu vai rajonu, ja nav koptreniņu. Ar Rolanda (trololo) iniciatīvu, nu jau 3.gadu katru otrdienu notiek koptreniņš “Nāc izvējoties Liepājā!”, kas no dažiem skrējējiem ir izaudzis līdz 20+ dalībniekiem. Bez kolektīviem braucieniem uz SL/Stirnubuka posmiem vairākas reizes gadā izmantojam kaimiņu viesmīlību Klaipēdā.

Tā kā tika izbūvēts apgaismots veloceliņš, kas vijas cauri Piejūras parka rajonam un beidzas pie pilsētas DR robežas, tad jebkurš var trenēties cauru gadu. Ja ņemam vērā, ka ziemā sniega daudzums ir minimāls, tad arī skrējēju daudzums ir ievērojams. Kā pazūd sniegs, tā atkal cieņā nāk jūrmala un piekāpu meža zona. Jau tiek celta un drīz tiks pabeigta vieglatlētikas manēža. Ceru, ka būs vēl viena iespēja trenēties ziemas laikā.

Kādas bija sajūtas 2015. gada sezonas noslēguma balles loterijā tiekot pie dalības Rīga – Valmiera skrējienā?

Sajūtas bija sireālas . “Tas nevar būt! Tas nenotiek ar mani! Tikko aprunājām Raineru, kuram braukt uz kādām sacensībām ir bīstami – vienmēr jārezervē vieta loterijas vinnestam. Bet man tak loterijās neveicas!” Ar vēsu prātu izsvēru, ka tā nemaz nav tik slikta ideja, jo ir iemesls nopietni trenēties. Tāpat gribējās pārbaudīt tēzi “vai ir dzīve aiz maratona robežas?”

Finšs pie Kliņķa

Finšs pie Kliņķa

Cik nopietni gatavojies, lai godam tiktu līdz kliņķim?

Gatavojos pietiekami nopietni iespēju robežās – garākais bija treniņš apkārt Liepājas ezeram (54km), tad vēl vairāki 30+ km. Tā kā gatavošanās bija ziemā, tad lielāko daļu skrējienu veicu pa Liepāju un izskraidīju to krustu šķērsu. Ja agrāk Karosta man bija miglā tīts rajons, tad tagad nomaldīties tur nav iespējams. Ja gribētu atkārtot #RV107, kilometrāža būtu daudz nopietnāka, mazāk intensīva, ar vairākiem 50+ ultras cienīgiem treniņiem. Šoreiz tā nesanāca, bet esmu gandarīts ar sasniegto kliņki.

Kāds skrējiens tev būtu pietiekama motivācija, lai tam nopietni kādu pusgadu gatavotos?

Laikam tāds skrējiens, kas ietvertu visas izjūtu gammas, kas notiek, gatavojoties, ceļojot, skrienot, baudot vietējo virtuvi, + laba distance (vismaz maratons) + laba kompānija ceļojot. Summējot tas izklausās pēc kārtīga maratonu tūrisma. Tas ir ideālā variantā. Minimums gan būtu, piedalīšanās kādā jaukā “maratons+” garuma distancē, kas no manis prasītu nopietnu gatavošanos.

Kurš skrējiens vai ar skriešanu saistīts notikums pašam ir sniedzis vislielāko gandarījumu?

Brauciens uz Sanfrancisko maratonu 2009. gadā – maratons, kurš bija pēc liela pārtraukuma skriešanā un 1 gada sagatavošanās posma. Tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc es atsāku skriet un pievienojos VSK Noskrien.

Pastāsti vairāk par Sanfrancisko maratonu. Kāds tas bija? Vai ieteiktu to citiem?

Sanfrancisko maratona vēsture nav ilga – šogad notika 40.skrējiens. Pēc dalībnieku skaita – aptuveni Rīgas maratona lielumā, bet pašu maratonu 2009.gadā skrēja ap 5000 dalībnieku. Piedalās pārsvarā vietējie skrējēji no visas Amerikas un tuvākie kaimiņi. Cik es esmu meklējis mājaslapā, tad nevienu latvieti neesmu atradis.

Par maratona organizāciju varu teikt pašus labākos vārdus. Jau skriet vien pāri iespaidīgajam Zelta vārtu tiltam (Golden Gate bridge) saullēktā bija visai saviļņojoši. Maratons nav ātrs – Sanfrancisko iespaidīgos skatus varat iedomāties, kur ar automašīnu pārvietoties vien jau ir izaicinājums, bet ar kājām vēl jo vairāk, iespējams, tāpēc elite te nepiedalās. Uzvarētājs 2009.gadā tika līdz finišam ar rezultātu ap 2h26 min.

Iesācējiem un personīgo rekordu tīkotājiem šis varētu būt grūts maratons, tāpēc, pirms gribat pieteikties uz maratonu, ieteiktu izsvērt visus “par” un “pret”.

Novēlējums kluba biedriem

Novēlu to pašu, ko bez labas veselības novēlu Jaunajā gadā ikvienam skrējējam – daudz kilometru, jo tas ir vienīgais, ko neviens nevar atņemt skrējējam!


Signis:Es domāju, ka noskrien.lv ieguva to kritisko masu, jo Jurim piemīt tās īpašības, kas man nepiemīt – pierunāšana, apvārdošana, pārliecināšana par to, ka skriešana kopā ar noskrien.lv ir pavisam labāka skriešana.

***

Lauma:Viss sākās ar vārdiem trasē: “Vai tu esi kādā skriešanas klubā?” Ja, tu Mošķim atbildēji, ka nē, tad viņš pēc finiša tevi vēlreiz uzrunāja un neatlaidīgi iepazīstināja ar Sigņa bloga paspārnē esošo noskrien.lv un pie viena piekodināja, ka būtu forši, ja tu arī apskatītos to lapu un mums pievienotos.

***

Rozamunde: Ar to Mošķi bija tā, ka nez kas man bija iekodis, ka pēc dažu neregulāru 5īšu patipināšanas pa rajonu man vajadzēja pieteikties 2009.gada Ozolnieku pusmaratonam. Vecums jau tāds, ka uz svaigumu nepaņemsi, bet vēl ne tāds, lai izbrauktu uz pieredzi. Vārdu sakot “siena” jau pie 10.km un gala cipars 2h20min un priekšpēdējā vieta kopvērtējumā, lai gan nejauši vecuma grupā trešā. Pilnīgā neomā un neģīmī gaidot apbalvošanu pa galvu jaucoties “Nekad vairs!” un “Labāk tamborējusi būtu!”, manu, ka mani stūrī iežmiedz “diezgan tukls vīrs pašos spēka gados”. Neļaujot man attapties un vīram bezpalīdzīgi noplātot rokas, šis sāk stāstīt par kaut kādu sektu iekš noskrien.lv, par gaišo nākotni, kāda man būtu, ja iestātos tajā. Sektas sabats tieši tobrīd notiekot pirtī ar kliņģeri un tēju. Tas viss tika izteikts ar ātrumu 300 vārdi minūtē un bija kā labi atstrādāta oratormākslas paraugstunda. Sapratu, ja manis nav noskrienā, tad manis nav vispār. Es tik ļoti gribēju Būt, ka, nonākot mājās, pirmais darbiņš bija atrast noskrien.lv lapu un reģistrēties tajā. Dzirdēts, ka cilvēku bezpalīdzīgo stāvokli ātri prot atkost sektu vervētāji, tad nu Juri man gribas nosaukt par Visu Vervētāju Virsaiti.

***

edGars: Mošķis ir pārliecināts noskrien.lv labumā un nesavtīgi dalās ar informāciju par to. Iedod nozīmīti.


s_menesaskrejejs

Nozīmīte „Mēneša skrējējs” tiek piešķirta kādam skrējējam mēnesī par īpašiem sasniegumiem. Tie var būt daudz noskrieti kilometri, ilgas stundas treniņos, uzvara pusmaratonā vai kādā no daudzajiem skriešanas seriāliem. Sasniegums var būt piedalīšanās visos skriešanas seriālos vai neuzveicamam uzvarētājam Cieņas cīņās. Sasniegums ir pirmais maratons, sākšana skriet, citu iedvesmošana vai jebkas, kas ir atzinības vērts. Ja jums šķiet, ka kāds no VSK Noskrien komandas skrējējiem ir šādu nozīmīti pelnījis – dodiet ziņu. “Mēneša skrējēja” kandidātus izvērtē un šo nozīmīti piešķir iepriekšējie 11 “Mēneša skrējējs” uzvarētāji.

30 komentāri rakstam Mēneša skrējējs. Mošķis

 • Inta Amoliņa Inta Amoliņa

  Hei, hei, hei! Apsveicu! Mošķi, Tu esi foršs!

 • vitaminka D vitaminka D

  Kaut tikāmies tikai 1x Jaungada naktī Igaunijas piemežā, liekas,ka pazīstu veselu mūžību ;) Mošķis ne tikai daudz skrien, bet daudz arī runā, ļoti daudz :D :D :D Balss joprojām stāv atmiņā ;)

 • Savā laikā, kad Trololo vēl nerīkoja Liepājas koptreniņus, Mošķim uzticēju dažu jaunbiedru pieskatīšanu un izkustināšanu pāris reizes nedēļā. Biedrs Nr.2 ar saviem pienākumiem tika galā perfekti un pašam arī koptreniņi ļaunumu nenodarīja ;)

  Bet neko daudz nezinu par liepājniekiem visai veiksmīgo loteriju #RV107km

 • Hiēna Hiēna

  Sen jau vajadzēja to kroni, sen! :) Kā šodien atceros savu pirmo viesošanos Liepājā, kad vietējie skrējēji mani izvadāja pa Liepāju, un Mošķis visu laiku teica, ko vēl man vajagot parādīt, ka jau pirmo reizi Liepājā :D Putnu tornis, slapja mugura uz mola, kāpas, pilsēta… Un nemainīga vēlme pēc “vēl” :)

 • janis59

  Apsveicu!

 • druupijs

  Cik daudzi vēl atceras noskrien.lv kā pārdesmit cilvēku organizāciju? Nu nedaudz līdzīgu kā tagad Divplākshnji, Rieksti, SSV un citi nelielie skrieshanas grupējumi?

  Ja Tu biji nejaushi regjistrējies noskrien.lv, nesaprotot, kur tu esi iekljuvis, ko no tevis prasīs, kādi normatīvi būs jāpilda,lai Tevi pienjemtu, tad Moshkjis bija tas,kursh pārliecināja par to,ka esi īstajā vietā, lai arī cik, ko, kā un kāpēc Tu skrien… Un,kas galvenais, par to, ka vērts turpināt iesākto :)

  Nereti manāms, ka skrieshanas klubi un komandas soc tīklos izcelj savējo panākumus, bet Moshkjis tolaik pamanījās savos sacensību (kuras notika 5x retāk kā tagad) aprakstos uzrakt, izcelt un motivēt pat pāris dienas pirms sacensībām noskrien.lv regjistrējushos biedrus, par kuriem neviens neko nezināja..

  Moshkja iniciatīva arī pēc manām domām bija viens no priekshnoteikumiem,lai VSK Noskrien ar tādām pozitīvām vērtībām, kādas tam redzam, neiznīktu jau pirmsākumos,bet izaugtu līdz tūkstosh biedru “pasākumam” :)

  110% pelnīts kronis, Moshkji! Apsveicu!

 • druupijs

  Rozamundes Moshkja “ilustrācija” vnk lieliska:D

 • Ina Ina

  Mošķi, apsveicu!

 • Rainy777 Rainy777

  Mošķis ir super!!!

 • Antruks Antruks

  Apsveicu! ;)

 • Diddi Diddi

  Apsveicu! Kad ciemojos Liepājā, bija tas gods iepazīties ar Mošķi. Forši!

 • druupijs

  Paldies Dievam,ka Moshkja talants ir ticis VSK Noskrien biedram nevis piemeeram KKK vai līdzīgai organizācijai :D

 • _Edgars_ _Edgars_

  Apsveikumi ar kroni! ;)

 • ilZZuks ilZZuks

  Mošķis – bučas!!! Tu esi super!

 • Andulis

  Prieks, ka vecbiedri/superbiedri viens pēc otra dabū, ko pelnījuši :) Mošķa kronēšana lieliski piestāv patriotiskajam mēnesim :)

  Mana pirmā tikšanās un saruna nebeidzās gan ar tūlītēju reģistrāciju noskrien.lv – toties tiku pārliecinoši noskriets. (Runāšana bija sacensībās, trasē.) Radās zināma interese par rietumkrasta un VSK Noskrien pārstāvi :)
  Pēc astoņiem gadiem nācās konstatēt, ka tajā pašā pasākumā un distancē atkal neesmu sasniedzis Mošķa toreizējo tempu… bet tuvāk gan tagad… Kronēts motivators, nudien! :)

 • trololo trololo

  Apsveicu ar kronīti!

 • Rainers Rainers

  Der kā uzliets!

 • Lasma3 Lasma3

  Apsveicu ar kronīti!

 • Rozamunde Rozamunde

  Man bija baigais pārsteigums, ka tu vēl bez kroņa! Mučas bučas!

 • Mošķis Mošķis

  lielais paldies par apsveikumiem! Tagad, gribot negribot būs jāsāk kārtīgi skriet ;)

 • guncha guncha

  Apsveicu ar kronīti, kā saka labāk vēlu nekā nekad, jā…un tiekamies trasēs!!! :)

 • LauraX LauraX

  Mošķi, paldies par dzintariņu, atceries :) ? Apsveicu :))

 • jestrais jestrais

  Apsveicu, biji pelnījis! Tā turpināt! :)

 • Apsveicu! PS nebūtu Mošķis es nebūtu 2009 gadā sācis aktīvi darboties noskrien lapā,pirmajā gadā saviļņoju tās publiku ar saviem rakstiem par treniņu metodiku,vēlāk pieslēdzās jau lielāki profi tādi kā Renārs Roze(rencis)un man vairs nebija interesanti ko rakstīt pa vidu.Vienīgais prieks kad esmu milzīgi daudz kilometru šai saitā uzkrājis un turpināšu to darīt savā stilā,uzskatu kad nesmu vēl ne tuvu sasniedzis to ko varētu sasniegt,galvenais ir merķis un griba,to arī novēlu Mošķim(Jurim Gubam) Atrodi nopietnu mērķi un ej uz viņu!!

 • To vairs neatceros, kad Mošķi satiku pirmo reizi, bet atceros, ka pēc tam vēlāk – 2011. gada vasarā, kad gatavojos savam pirmajam maratonam – Mošķis bija kaut kur dabūjis manu tālruņa numuru un šad un tad zvanīja man, lai apjautātos, kā man iet gatavošanās procesā un dotu man viedus pieredzējušāka maratonista padomus. Vēl kādu citu reizi bija interesanti redzēt Mošķi savā maizes darbā pilnā ekipējumā (ne skriešanas tērpā) kādā Liepājas veikalā. Mošķis ir daļa no kodola! Sveicu ar atzinību un turies!

 • Vīlīte Vīlīte

  Ļoti pelnīti, apsveicu. Lai gaišums un pozitīvisms Tevī ir vienmēr.

 • Ønske Ønske

  Pirms gadiem 20 viņš tik prasmīgi slēpa savu skriešanas atkarību, ka man neradās nekādas aizdomas. Bija pārliecība, ka tāds šaha kauliņu bīdītājs…

 • Andulis

  Detaļās viņa biogrāfiju nezinu, taču 90. gadu otrajā pusē varēja jau būt skriešanas pārtraukums iestājies, ar pāreju uz šahu :)
  Ja kļūdos, lūdzu labot.

 • Saulespuķe

  Uh… pilnīgi lepojos, ka bija iespēja skriet blakus Mošķim. Nu ko, skriesim?!

 • Mošķi, Tu mani uzmundrinot man palīdzēji pirmajā desmitniekā 2013.gada Kuldīgā. Pēc tam sarakstos noskaidroju, kas tas tāds bija, kas mani tā trasē tā pieskatīja.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.