Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Milžu cīņas

milzu cinas Pagājušajā nedēļā Kristaps Broks nevis meklēja transportu, kas viņu aizgādās līdz Valtera koptreniņam, bet devās turp skriešus, pieveicot gandrīz 80km tālo ceļu nieka septiņās stundās. Dažiem liktos, ka šāds izgājiens ir droša uzvara Cieņas cīņā, bet pretiniekos bija neviens cits kā Ainīc un šī milžu cīņa noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu, sešpadsmit skrējieniem un katram ap 140 noskrietiem kilometriem nedēļas laikā.

Šajā nedēļā Cieņas cīņa viņu starpā turpinās un droši vien tā notiks, līdz tiks noskaidrots uzvarētājs. Šādu skrējēju sastapšanās lika man paskatīties uz citām milžu cīņām un tā radās šis apskats. Izrādās, pagājušās nedēļas sīvākā sacensība pat neiekļūst Top30 cīņās pēc noskrietā nedēļā.

 

Māris T pret dainelis

milzu cinas01

Cieņas cīņas grandiozākā cīņa, kur noskrienot nedēļā 237km nepietiek, lai uzvarētu. Pretinieks vienkārši liek galdā 261km. Protams, daineli ir grūti uzvarēt ātruma ziņā, bet Māris turējās pretī godam, lai arī nācās vairākas reizes doties skrējienā džinsās.

 

Dzo pret skai-tlot-ajs

 

milzu_cinas02

 

Noskriet 91km nedēļā ir liels izaicinājums pat stiprajam dzimumam, bet, ja pretī stājas Dzo un tas notiek Latvijas rekorda 24h skriešanā uzstādīšanas nedēļā, tad šī cīņa ieņem otro vietu visvairāk noskrieto kilometru ziņā. Cīņa ļoti nevienlīdzīga – meitene skrēja septiņas reizes un, iespējams, šī ir vienīgā cīņa, kur Dzo ir ticis pie neizšķirta ātruma rādītājā.

 

Kampars pret Ainīc

milzu_cinas3

 

Abi skriešanas lielmeistari uz Cieņas cīņas grābekļa uzkāpuši jau pirmajā nedēļā, kad notika šī sacensība, un tādejādi viens otru motivējuši skriet vairāk un vairāk, kopā aizvadot 25 treniņus. Kampars, iespējams, šo cīņu zaudējis, jo nav norādījis savus skriešanas ātrumus un apavus. Sīkumi dod punktus.

 

druupijs pret murderdoll

milzu_cinas4

 

Viens no labākajiem garo distanču skrējējiem Latvijā tikai nedaudz apspēlēja druupiju, pieveicot 190km vienā nedēļā. Abiem kungiem apbrīnojami vidējie ātrumi visas nedēļas garumā, pie tam, nepiedaloties sacensībās.

 

Nix65 un Ainars

milzu_cinas5

 

Kad zāle bija zaļāka un Ainārs vēl skrēja, tad nedēļā 176km noskriet bija nepietiekami, lai uzvarētu. Piektā varenākā mižu cīņa beidzās ar draudzīgu 50:50 un pretiniekam Nix65 noskrienot tieši tikpat. Tieši tāpat visos citos parametros pretinieki bija līdzvērtīgi un cienīja viens otru.

 

P.S. Cieņas cīņa ir noskrien.lv sacensība, kur katru nedēļu visi skrējēji tiek sadalīti divīzijās, vadoties pēc noskrietās kilometrāžas un iepriekšējām uzvarām. Vienas divīzijas ietvaros tiek izveidoti divdesmit pāri, un skrējēji savā starpā sacenšas noskrietajā, skrējienu dažādībā, ātrumā, kā arī punkti tiek piešķirti par noskrieto pēdējā laikā.

 

9 komentāri rakstam Milžu cīņas

 • Sniega Rūķis Sniega Rūķis

  Oi, tikai pašās beigās pamanīju, ka cīņas ir diezgan senas! :)
  Ļoti interesants apskats, paldies!

 • edGars

  Interesanti, jā.
  Ja vēl abi skries apkārt Liepājas ezeram, tad vispār…

  Pats uzkāpu (nevis uzskrēju ;) ) uz 2. divīziju pēc Laulasmā un tagad gaidu mierīgu noslīdēšanu līdz `savai vietai`. :)

 • Cīņa ir jāciena, tas tiesa ;)

 • Māris T Māris T

  TAJĀ nedēļā man bija 252.xx km :) Jā, ar to nepietika. Pret Kenijiešu divīziju nav izredžu.

 • druupijs

  Es ar man liekas taas nedeeljas beigaas pat apslimu,jo laikam nebij domaata mana sagatavotiiba vairaak kaa 5 dienaam taadaa rezhiimaa :)

 • girtkaz girtkaz

  Izlasīju!! – Tagad jāiet paskriet :)

 • girtkaz girtkaz

  Statistikai – Dzo ir līderis uzvaru skaita ziņā.

 • Nav brīnums – ar meitenēm cīnās.

 • in

  Glauni, iegāju paskatīju – ar Dzo tik vienreiz sanācis skrieties un toreiz viņam bija tas gods zaudēt :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.