Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Noskrien arī tu 100 dienās 100 kilometrus

Daudzi VSK Noskrien biedri ir teikuši, ka motivācijas sadaļa viņiem liek vairāk trenēties. Redzēt, ka komandas biedrs šajā mēnesī noskrējis jau simts kilometrus liek ne tikai cieņā nobrīnīties, bet pašam saņemties un doties laukā – lai noskrietu. Sākot ar rītdienu motivācijas sadaļa iegūs pavisam citu motivāciju.

Veikals „Maratons” Cēsu iela 31/2 piedāvā VSK Noskrien biedriem, kas pēdējo simts dienu laikā ir noskrējuši vairāk par simts kilometriem, iegādāts jebkuru preci veikalā par 15% lētāk, ja vien tai nav jau cita atlaide. Šī atlaide ir spēkā no 10. aprīļa līdz 1. jūnijam un neierobežotu skaitu reižu.

Ja tu esi zemāk esošajā sarakstā, tad dodies uz veikalu „Maratons,” saki ka esi no VSK Noskrien, nosauc savu niku un savai izvēlētai precei dabū 15% atlaidi, kā arī noteikti ieraksti komentāros pie kā tad esi ticis.

Par veikalu „Maratons” – visiem, kas skrien.

Ikvienam cilvēkam ir sava maratona distance, vienam – 5km, citam, klasiskie maratona 42km 195m, vēl kādam 166km – “Monblāna” skrējienā.

Skriešana – tas ir laiks, kas tiek veltīts tikai sev, kamēr skrien, prāts ir brīvs no ikdienas rūpēm tā ir iespēja izskriet ārā visas negatīvās emocijas – ne priekšnieka niknais acu skatiens, ne bankas konta atlikums, nekas nevar novērts uzmanību no ceļa, elpas vilcieniem un gandarījuma par procesu.

Lai ikviens varētu izbaudīt skriešanas prieku pilnībā, mēs apvienojām savas zināšanas un patiesu aizraušanos ar skriešanu, un realizējām Latvijā vēl nebijušu projektu – izveidojām skriešanai veltītu projektu –  veikalu “Maratons”.

Šis ir pirmais specializētais veikals Latvijā, kurā var iegādāties visas nepieciešamās preces veiksmīgam skrējienam – pa mežu, pļavu vai smiltīm, kā arī pielijušām vai sniega pildītām ielām, kalniem. Jebkuram gadalaikam, vecumam un profesionalitātes pakāpei.

Veikalā „Maratons” pieejams plašs skriešanas apavu, apģērbu un aksesuāru sortiments (adidas, asics, nike, salomon, reebok, New Balance, ICEBUG), kā arī skrējējiem tik svarīgie pulsometri (Suunto) un sporta uzturs (SIS un Profil Sport), kā arī  ortopēdisko iekšzoļu piedāvājums.

Veikals “Maratons” piedāvā arī visu nepieciešamo popularitāti tik ļoti guvušajai nūjošanai – gan nūjas, gan apavus, gan piemērotu apģērbu!

Veikalā „Maratons” potenciālie un jau esošie skriešanas entuziasti var pašķirstīt  Eiropas labāko skriešanas žurnālu jaunākos eksemplārus!

Kā arī, mēs uzņemamies visas rūpes par jūsu pēdu komfortu – tāpēc mūsu veikals ir vienīgais Latvijā, kurā profesionālu konsultantu vadībā varat veikt pēdu testus, lai izvēlētos piemērotākos apavus vissaudzīgākajai skriešanai.

Ļaujiet mums jums pierādīt, ka spert soli aiz soļa ir tiešām tik viegli kā izklausās!

13 komentāri rakstam Noskrien arī tu 100 dienās 100 kilometrus

 • Didzis Didzis

  LABAIS !

 • ro

  Oho! Un ja nu kāds šmauksies? :D

 • Baigi labi! Bet nu jau šmaukties ir par vēlu – saraksts jau ir nofiksēts ;)

 • Tiem kas šmaucas dažreiz dzīvē var paveikties, bet pārsvarā jau viņi šmauc paši sevi. Un sena skrējēju paruna vēsta – ja tu šmaucoties tiec pie lētākām kedām, tad, lai arī cik tās piemērotas tev būtu – noberzīs kājas.

 • Jums vajadzētu sasiet uzskaiti ar Nike + interneta sitēmu.

 • Siluks Siluks

  Ļoti laba štellīte:)

 • bubacis

  Ir prieks redzēt, ka arī es jau esmu noskrējis no reģistrēšanās brīža tos simts km. Bet ne jau atlaides kādā bodē ir noteicošais lai es skrietu, bet gan paša sajūtas ka vajag skriet.

 • Andulis

  Tas tak vienkārši. Atlaide 1% apmērā rada PAŠA sajūtu – “jānoskrien 10 km”. :))) [Pierādiet, ka tā nav.]
  Turpinot domu: tiem, kas noskrējuši tūkstoti un vairāk, tad pienāktos 100% atlaide. ;)

 • Atis Atis

  Pārdevējs teica, ka jāskrien vairāk, jo nākamā akcija pie 1000km :)
  Tagad izmēģināšu Profilsport vitamīnu kompleksu, ko nopirku izmantojot saskrieto atlaidi :)

 • Atis vienīgais kas šo izmantojis?

 • Ivars Ivars

  Tā īsti nesapratu, vai saraksts ir nofiksēts raksta tapšanas brīdī, vai arī atlaidi varu saņemt, ja man 100km 100 dienās izpildījušies tikai tagad?

 • Arle Arle

  Nu man bija tā, ka šodien ierados veikalā un izmantoju savu iegūto atlaidi, bet man tā īsti pat neprasīja nosaukt savu niku zem kāda es šeit esmu reģistrējies, vienkārši pārdevējs teica, ka ja esi reģistrējies VSK Noskrien mājaslapā tad tev tiek dota iespēja uz atlaidi, ko arī izmantoju, nopirku pagaidām ļoti nepieciešamu preci 0,5l tilpuma Adidas pudeli slāpju veldzēšanai skriešanas laikā, vēlāk arī nopirkšu pāris enerģijas želejas tā sacīt tieši maratonam :)
  P.S. Izmantoju arī iespēju paskriet uz trenažiera un uzzināt, kas man par vainu ir ar ceļgaliem un ko es daru nepareizi. Tiešām prieks bija parunāt ar tādu pieredzējušu pārdevēju kā viņš, visu tik smalki izstāstīja. Noteikti vēl iešu uz turieni pēc pieredzes :)

 • ziguce

  Vai arī šogad kas līdzīgs būs – Noskriet 10km 100 dienās?

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.