Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Latvijā notiekošo garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitings – „Noskrien 2011”

Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet. Šis VSK Noskrien sauklis šogad iegūs jaunu nozīmi, jo garo distanču skriešanas sacensībās, protams, forši ir uzvarēt, bet vēl foršāk ir spēt veiksmīgi piedalīties sacensībās arī pēc nedēļas vai mēneša. Tāpēc, lai veicinātu skriešanas mīļotāju piedalīšanos ne tikai vienās sacensībās sezonā, bet dotu stimulu skriet dažādās Latvijas pilsētās, VSK Noskrien izsludina garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitingu – „Noskrien 2011.”

Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču – pusmaratona un garāku – Latvijā notiekošo sacensību vai Latvijas čempionātu rezultātus un noskaidrot to aktīvākos dalībniekus 2011.gadā.

Sacensības un distances, kas piedalās reitinga ieskaitē:

Punktus šajā reitingā varēs iegūt pavisam vienkārši. Uzvari konkrētajā sacensībā un nopelni 1000 punktus. Noskrien divas reizes lēnāk nekā uzvarētājs un nopelni divas reizes mazāk punktus nekā viņš. Piedalies divas reizes vairāk sacensībās nekā sacensību uzvarētājs, un apsteigsi viņu, ja skriesi nedaudz ātrāk nekā divas reizes lēnāk.

Lai tā nebūtu tikai tāda mērīšanās ar skaitļiem, VSK Noskrien sadarbībā ar SPORT 2000 veikalu tīklu šī reitinga uzvarētājam pasniegs sportisku balvu 100Ls vērtībā. Tāda pati balva tiks papildus reitingam, kurš tiks sastādīts starp skrējējiem, kuri sacensībās pārstāvēs VSK Noskrien komandu.

Par balvām nevaram solīt, bet šo reitingu būs iespējams apskatīt dažādos griezumos – starp vīriešiem un sievietēm, vecumu grupām un mēģināsim noteikt labāko skriešanas komandu.

Kā arī, lai arī ārā vēl sniegs un ledus, tagad ir īstais laiks lai sāktu gatavoties. Pirmās sacensības nav aiz kalniem, un lai arī galvenais ir noskriet, tomēr labāk noskriesi, ja būsi labi trenējies.

174 komentāri rakstam Latvijā notiekošo garo distanču skriešanas sacensību dalībnieku reitings – „Noskrien 2011”

 • Andulis

  Ļoti laba ideja. Paldies, Signi!
  Tikai tagad saprotu, ka jau sen šāds reitings bija vajadzīgs! :)
  Dažas lietas gan atradu, ko varētu pielabot. Aizsūtīju personisku vēsti.

  Tauta, ko domājat par piedāvāto punktu rēķināšanas principu? Man kaut kā liekas, ka drusku par daudz punktu iznāks tiem “divreiz lēnākajiem”??? Pieļauju, ka maldos…

 • Atis

  Šāda sistēma darbojas Sportlat sacensībās un man liekas, ka šāda punktu skaitīšana ir ļoti piemērota šādiem reitingiem, kur piedalās daudz un dažādu līmeņu sportisti.

 • Motivējoša štelle,atbalstu!

 • Andulis

  Jā, tiešām. Paldies! Nekad nebiju pievērsis uzmanību Sportlat punktu skaitīšanai. Mūžu dzīvo, mūžu mācies… :)

  Bet. Sanāk, ka noskriet pusmaratonu vienreiz pa 1 h 20 min ir tikpat vērtīgi punktu ziņā kā noskriet to divreiz pa 2 h 40 min?! (Pieņemot, ka uzvarētāja rezultāts abās sacensībās daudz neatšķiras.)
  Ja uzsvars ir tieši uz aktivitāti, biežiem startiem, tad jau laikam pareizi.

 • Dzo

  Parasti vēl nosaka, ka vērtējumā ņem, piemēram, labākos 10 no 12 iespējamiem startiem, bet tas arī varbūt masveidības veicināšanai nav tik būtiski.

 • Didzis Didzis

  Doma ir apsveicama,bet,lai to realizētu ir jābūt nolikumam,pie rezultātu apkopošanas būs jāpiestrādā.SPORTLATĀ ar šito lietu ņemās nopietni,lai piemēram rezultāti būtu pietiekami ātri pieejami,punkti.Ar sacensību kalendāru vien nepietiks.

 • Būs nolikums, būs nedaudz korekcijas kalendārā un ņemsimies nopietni.

 • Papildinātas sacensības. Varbūt kāds ir tuvos paziņās ar Daugavpils pasākuma organizatoriem un varētu noskaidrot par šo sacensību nākotni?

 • Aivars703 Aivars703

  Atbalstu. Par punktiem. Sportlat un Magnēta sacensībās pielieto šādu shēmu un tā darbojas labi. Iepriekš tika izmēģinātas visvisādas shēmas, bet šī – punktu piešķiršana attiecībā no uzvarētāja laika izrādījās visdzīvotspējigākā.

 • Lauma laumiic

  Ideja riktīgi forša un motivējoša. Tagad atliek tikai skriet, skriet un vēlreiz skriet :)

 • Aivars Aivars

  Es skriešu, vienalga, skaitīs punktus, veidos reitingus vai nē. Taču, ja būs iespēja sacensties – salīdzināt savu sniegumu ar citiem, būs interesantāk ne tikai kāda skrējiena vai sacensību seriāla ietvaros, bet visas sezonas garumā. Turklāt tagad būs iespējams reitingā apsteigt tos ātros skrējējus (pat J.Prokopčuku!), kuri pārsvarā piedalās sacensībās ārzemēs.:)

 • Vai šādu reitingošanu nevar paplašināt uz jebkurām sacensībām, ne tikai maratoniem un pusmaratoniem? Lai maratonistiem ir sava reitingu skala un visiem, kas vien skrien jebkurās sacensībās, ir sava.

 • xorix xorix

  Doma ir lieliska, bet paturpinot Dzo iesākto… manuprāt nolikumā būtu jāparedz, ka reitingā tiek ņemti piemēram 10 labākie no 12 maratonu rezultātiem. Jo pastāv tomēr dažādas blakus lietas, kuru dēl nevar piedalīties – veselība, neparedzēts darbs vai citi nozīmīgāki sporta pasākumi, kā rezultātā, ja 1 maratonu izlaid cīnīties augstākajām vietām nevari un tad vairs nav tāda motivācija turpināt… (es protams neceru uz reitinga TOP vietām, bet tomēr…)

 • Didzis Didzis

  Katrā ziņā noteikumi būs visiem vienādi.

 • Andulis

  Daiņa teiktais par reitinga paplašināšanu ir gan ļoti vilinošs, bet tomēr šķiet tālākas nākotnes jautājums. Nav jau laikam tik vienkārši, jo pēc KATRA pasākuma dažu dienu laikā jāiegūst tā rezultāti elektroniskā veidā. (Vai ar visiem rīkotājiem varēs par to vienoties? Un, galvenais, arī šos rezultātus tiešām dabūt? Kas notiks, ja saņemtie rezultāti būs nepilnīgi vai kļūdaini? Tādi gadījumi, diemžēl, joprojām ir.)
  Pati punktu rēķināšana, summēšana, reitinga kārtošana varbūt arī nav nekas īpašs šajā datorlaikmetā – PĒC TAM, kad būtu veiksmīgi saprogrammēta.
  Mjā, un skrējēji pa visu gadu savāksies krietns pulks, tūkstošos skaitāms. Arī tad, ja būs tikai pašreiz plānotie gargabalnieki! Pie tāda apjoma vienmēr kāda kļūdiņa datos iesprūk. :( Būs, ko noņemties ar korekcijām.

  Lai nu izdodas šogad kaut vai garo distanču reitings, arī tas jau būs lieliski! Pēc tam var skatīties, kā ar paplašināšanos. Diez vai vajag uzreiz “celt” to, ko nevar panest.

 • Ja būs tikai šis šobrīd ieplānotais garo distanču reitings, tas varbūt arī iedrošinās kādu tomēr beidzot pāriet pie kaut kā garāka, piemēram, pie sava pirmā pusmaratona. Tas arī nebūtu slikts reitinga blakus-sasniegums..

 • Ainars Ainars

  Iz pieredzes. Bez pinķerīga roku darba vienalga neiztikt. Lielākā problēma – dažādos mačos ir dažādas vecuma grupas. Bieži vien pat ļoti. Tās nesakritīs ar reitinga nolikumā minētajām grupām.

 • Ainars Ainars

  Vēl redzu, ka minētajā sarakstā ir virkne sacensību, kurās vispār nav elektronisku rezultātu. Vismaz ne izpratnē, ka ir datu masīvs, ko var viegli ķidāt pēc dažādiem parametriem – distancēm, dzimumiem, vecumiem.

 • Andulis

  Ainars, vai domāji LSC rīkotos pasākumus? Taisnība jau ir, bet tur tad laikam nāktos sadarboties ar skriesim.lv. Beigās jau viņu datu bāzē visi LSC maču rezultāti parādās. Jautājums vienīgi par datu formātu; tas, jādomā, ir atrisināms.

 • Andulis

  Redz kā, ar tām vecuma grupām vēl viena ķeza… Vai to nevar kaut daļēji risināt, uzaicinot visus, kas vēlas tikt pie vērtējuma savā grupā, iesūtīt savu DZIMŠANAS DATUMU? Ja tas ir zināms, tad tālāk var dalīt grupās jau atbilstoši “Noskrien 2011″ reitinga nolikumam.
  (Tas ir – gadījumā, ja dzimšanas datums neparādās jau organizatoru datos.)

  Iznāks arī atkal skriesim.lv pareklamēt: ne visiem, bet daudziem skrējējiem dzimšanas dienas IR tur apkopotas.
  Un Sportlat datu bāzē arī, ja nemaldos.
  Protams, roku darbs jau lielā mērā būtu, ar tām dz/d…

 • VSK Noskrien neliks uzsvaru uz vecuma grupām. Ja būs iespēja – attēlosim.

 • edGars

  Rezultātu ievadīšana būtu jāuztic pašiem skrējējiem. Runa taču iet par noskrieniešiem. Katrs, kurš noskrējis maču taču ievada rezultātu “Skrējiena pievienošana” un atķeksē “Sacensības”.
  Viens otru jau uzmanītu. Un visi kopā uzmanītu tos, kas iet pa priekšu :)

 • Geo

  Ideja ir ļoti laba, tāpat arī izvēlētā punktu sistēma.
  Tikai varētu vēl papildināt, ka distancēm no 30km ir paaugstināts koeficients, piemēram 1,2.

  Un vai tas būs tikai Noskrien biedriem vai visiem?

 • Ainars Ainars

  Visi tehniskie jautājumi ir atrisināmi. Pati ideja ir pat ļoti OK skriešanas popularizēšanai.

 • Vienā reitingā būs pilnīgi visi, kas skrien kā Latvijas pārstāvji. Otrā tikai kas skrien kā VSK Noskrien komandas pārstāvji. Pusmaratonam būs koificents 1. Garākām distancēm lielāks.

 • Kristaps Kristaps

  Ierosinu, ieviest nozīmīti, vai kko līdzīgu, tiem cilvēkiem, kas noskrējuši visus Latvijas maratonu (Rīga, Valmiera, Daugavpils) + kā lielais bonuss Siguldas kalnu maratons ar 55km.
  Tā būtu zināmā mērā goda lieta, pievarēt visus iespējamos maratonus Latvijas teritorijā, daudz jau viņu nav…tas būtu izaicinājums un kā nekā, Daugavpils maratons arī tikai iegūtu, kas pats par sevi nav slikti.
  Šito izdomāju šodien skrienot garo gabalu, apmēram pret arēnu Rīga ;)

 • Andulis

  Ar visām četrām atbalstu Kristapa ierosmi! :) Arī man jau vairākus gadus ir licies, ka, cik iespējams, jābūt Latvijas maratonu patriotam (atļaušos lietot šo vārdu). Kurš tad cits skries mūsu mačos, ja paši to nedarīsim.

  Ir gan viens precizējums. Ienākušas pagaidām neoficiālas ziņas (paldies Didzim un A. Dudelam!), ka Daugavpilī šogad nebūšot maratons, bet gan 50 km ultraskrējiens. Tuvākajās nedēļās varētu rasties pilnīga skaidrība.

  Tad nu varbūt pašai “krutākajai” nozīmītei vajadzētu komplektu: Rīgas un Valmieras maratoni, Daugavpils 50 km un Siguldas kalnu 55 km? Protams, var visādi taisīt.

  Par Mežaparka 50 km (23.07.) pašlaik nav skaidrs – būs vai nebūs.

 • Didzis Didzis

  Cik man zināms,tad Latvijas čempionāts 100km notiks atkal NIDĀ ,tā pievārētājiem ar kāda nozīmīte derētu.

 • Andulis

  Tencinu par atgādinājumu, laikam to LČ jāpiemin arī attiecīgajā kalendāra ierakstā.
  Vispār tāds interesants variants – čempionāts, kas norisinās ārpus Latvijas! Formāli ņemot, plānotajā reitingā nebūtu liekams? Bet jā, vismaz nozīmīti gan jādod. :)

 • Kristaps Kristaps

  Biju domājis par garajiem skrējieniem Latvijas teritorijā, Nida, kaut arī LV čempionāts, šķiet neskaitās…jo savādak jau var aiziet līdz ļoti daudzām lietām, kuras var pievilkt…bet nozīmīti protams var dot.
  Labi, ja būtu skrējieni iekš LV teritorijas un beigtos ar vārdiem maratons, un būtu kā minimums 42,2 km garumā :)

 • Didzis Didzis

  Manuprāt, tā ir vienīgā skriešanas distance(100km),kurā Latvijas čempis notiek ārpus Latvijas.

 • kurat kurat

  Nu nezinu nezinu, Jūs te iesaistaties par nozīmītēm, kas būtu izsniedzamas tikai pāris skrējējiem! Vai drīzāk nevajadzētu padomāt, kā motivēt un panākt lai kluba biedri – skrējēji iesācēji parakstītos uz pirmo pusmaratonu, maratonu utt.
  Piemēram, sezonas noslēgumā simboliskas piemiņas medaļas par veiktajiem 3 pusmaratoniem Latvijā, par veikto 1 maratonu Latvijā, par piedalīšanos noteiktā sacensību skaitā utt.
  Savādāk sanāk, ka viss tiek veidots tikai priekš pāris skrējējiem.
  TIKAI MANAS DOMAS, jādomā vairāk par iesācējiem, par tiem kas nevar saņemties uz pirmo maratonu, pusmaratonu, 50km, 100km utt. Tiekas jau nesās sezonā 5-10 sacensībām (maratoni, pusmaratoni) tāpat skries.
  Tas vis tikai par sacensībām LATVIJĀ. Paskatoties sacensību kalendārā, Latvijā ir kur izvērsties sacensību jomā.

 • Didzis Didzis

  Protams,protams – bet es domāju ,ka jādomā PILNĪGI PAR VISIEM NOSKRIENIEŠIEM,PAR VISIEM SKRIETGRIBĒTĀJIEM,LAI TAS BŪTU 1km vai 100km !!!

 • Andulis

  Protams, iesācēji arī būtu jāstimulē. Taču abi “stimulēšanas virzieni” (iesācēji/masveidība un ultramaratonisti/fanātisms, ja tā var izteikties) jau nekādi viens otru neizslēdz, bet gan papildina.

 • kurat kurat

  Jā, Didzi esmu par (nebiju domājis kādu svara kategoriju apiet)! Piemirsu piebilst, ka savas domas izteicu orentējoties uz tiem kluba biedriem, kas VSK noskrien atbalsta ar biedru naudu (kā sociālismā). Jo veidot piemiņas medaļas par sasniegumiem pēc noteiktiem kritērijiem maksā naudu (tas vis protams diskutējams un apspriežams). Vienkārši pašiem vajag noteikt kritērijus! Piemēram, Sportlat meistars 50 sacensības gadā – man liekas tas ir par bargu! Jo kā jau iepriekš tika minēts lapas uzturēšana arī maksā naudiņu. Iveidojot kritērijus un zinot ka sasniedzot tos sezonas beigās balviņa kaut vai simboliska.

 • Andulis

  Kurat, viss pareizi… tikai biedra naudas gan pastāv kā sociālismā, tā kapitālismā… :)

 • Ainars Ainars

  Un vēl. Ultramaratoni nav nekāds fanātisms:) Kas ir vienkāršāk – 8 stundas noskriet vai 8 stundas nogulēt pludmalē?

 • vargans

  kurat, palasi “Sportlat meistara 50″ nolikumu:

  Katrs, kurš ņemot vērā visas “Sportlat balvas” sezonas kopumā finišējis 50 posmos, saņem titulu un īpašā titula medaļu “SPORTLAT MEISTARS 50″.

  Vienā sezonā ir tikai aptuveni 17 posmi – tā kā gadā tas pat nav iespējams. Visas “Sportlat balvas” sezonas nozīmē – kopš Sportlat balvas sākuma.

 • Ainars Ainars

  Pirmajiem 4-5 kungiem Sportlat meistara tituls un medaļas pienācās tikai 5. sezonas beigās (pagājušogad novembrī). Pa šī gada pirmajiem posmiem vēl ir nākuši klāt kādi 3 meistari. Bet skaistas ir gan un individuāli numurētas. Tā kā būs tusiņš, kurš pirmais tiks 100 klubā pēc gadiem 3-4.

 • kurat kurat

  Nu, nepareizi esmu sapratis to definējumu sezonas kopumā. Tā ir, ka neiedziļinās ;)))

 • Armands85 Armands85

  Manuprat, to retingu vajadzetu mazliet agresivaku. Nepietiek ar finisesanu vien, lai punkti butu kabataa, bet vajadzetu uzstadit kautkadu, ieprieks noteiktu, rezultatu X (piemeram personiskais rekords, jeb ari merkja laiks). Tas butu daudz interesantak… Ja rezultats netiek sasniegts tad reitings samazinas utt… – respektivi, lai notiek cinja ar sevi pashu un sava merkja sasniegshanu… – tas varetu but ka labs stimuls nopietni/nopietnaak trenneeties.

 • Andulis

  “Agresīvais” reitings teorētiski būtu laba lieta, taču kaut kā nevaru iztēloties praksi. :(

  1) Kur un kādā veidā VISI skrējēji pirms sacensībām savu mērķi X reģistrētu?
  Labi, noskrieniešus varbūt varētu saorganizēt uz to. Tāpēc jau mums ir šī mājaslapa un tās veidotājs. :) Bet kā kontrolētu pārējos?

  2) Ja arī tādu sistēmu iedibinātu, tad baidos, ka attapīgākie vienkārši uzliktu sev zemāku “latiņu”, par kuras pārvarēšanu nav jāuztraucas. “Cīņu ar sevi pašu” mēģinātu izcīnīt tikai ideālisti. ;)

  3) Visbeidzot, iecerēto rezultātu vienmēr var sabojāt slimība, trauma, ekstrēmi laika apstākļi vai vēl kas neparedzēts…

 • Kristaps Kristaps

  Sākumā bija vienkārša lieta, varbūt nevajag viņu tik traki sarežģīt…lai ir, kā sākumā bija domāts – 17 Latvijas skrējieni un miers…kāda jēga diskutēt par lietām un rezultātu apiešanām, ja vēl nekas nav noskriets…savadāk aizies līdz 15 vecuma grupām un 50 distancēm (sākot ar 100 m sprintu līdz UTMB)
  Ņemam 17 skrējienus, ieteikto metodiku un dragājam vaļā ;-)

 • Andulis

  Kristap, pilnīgi piekrītu! Patiešām – jāsāk vispirms ar vienkāršāko. Tad jau dzīve rādīs, ko var vēl pievienot.

 • Aivars Aivars

  Pievienojos Kristapa un Anduļa viedajam priekšlikumam – sāksim ar vienkāršāko!

 • in

  Nja, man domāt – gana daudz ir tādu, kam mērķis ir – noskriet! Kam vienkārši – finišēt, kam tiešām – noskriet (tas ir – visu distanci veikt skrienot).

 • Didzis Didzis

  Lieki piebilst – GALVENAIS NAV UZVARĒT , GALVENAIS IR NOSKRIET !!!

 • Aivars703 Aivars703

  Neatkarīgi no reitingiem un to, ko nelems vairākums, es personīgi pasniegšu mazu balviņu vīram un dāmai no VSK biedru vidus, kas šogad noskries visvairāk Maratonus. GALVENAIS NAV UZVARĒT, GALVENAIS IR NOSKRIET.
  Aicinu pārējējos sekot manam piemēram un individuāli vai grupiņās izveidot nominācijas pēc saviem ieskatiem un pasniegt to uzvarētājiem simboliskas balvas. Jūs, kas skrien, zinat cik vērtīgs ir katrs stimuls, uzmundrinājums lai turpinātu skriet brīdī, kad uznāk apātija, vājums, zūd apņemšanās turpināt. Es pateicoties sadaļai MOTIVĀCIJA un REKORDI jau šogad pāris reizes esmu saņēmies un skrējis, kad slinkums un negribēšana gandrīz ņēmusi virsroku.

 • Aivars Aivars

  Kā Tu, Didzi, domā, cik maratonu šogad vajadzēs, lai saņemtu Aivara703 balvu – piecus, sešus… ? :)

 • Aivar, šogad Latvijā tik daudz maratonu nenotiks ;) …

 • Andulis

  Aivars703 taču skaidri saka: “Neatkarīgi no reitingiem…”. Tātad viņa uzskaite neaprobežosies ar Latviju.

  Vispār, ļoti vērtīga, es pat teiktu – aizkustinoša ierosme! Vienīgi, vajadzētu savlaicīgi izdomāt un paziņot tautai:
  – vai tiks pieskaitīti arī KROSA un KALNU maratoni, t.i., tādi, ko nevar uzskatīt par standarta “šosejas skrējieniem” (road races)?
  [man liekas – vajadzētu]

  – vai klāt skaitīs arī visāda veida ULTRAMARATONUS? Tepat Latvijā būs vismaz viens 50 km šosejas skrējiens un (cerams) viens 55 km kalnu maratons. Daži, savukārt, jau zina, ka skries 98 km Monblāna apkārtnē, citi met acis uz 100 km Nidā, u.tml.
  [par šo man nav skaidra viedokļa; ko Aivars703 lems, tam piekritīšu]

 • Aivars703 Aivars703

  Anduli, es esmu sev nodefinējis kritērijus un noteikti gada beigās tos pateikšu (noteiti gada vidū vai beigās tos nemainīšu). Bet pagaidām lai paliek intriga. Mana balva – mani noteikumi (nesacerieties – balva simboliska). Zinu ka noteikti man gada beigās būs vajadzīga Tava palīdzība, lai apkopotu precīzi man vajadzīgos faktus, jo precīzāka statistiķa par Tevi lakam nav.

 • Aigars Aigars

  Ja godīgi, man šis reitings nebūtu tik svarīgs, jo sacensībās piedalos ļoti reti. Skriešana man tagad ir jau kā sava veida dzīvesveids, sacensības – jau citā, daudz tālākā plānā. Bet nekad nesaki nekad!
  Šāda gargabalnieku reitinga izveide ir tikai apsveicama lieta, un tas, pat ļoti iespējams, motivētu īsāku distanču skrējējus pamēģināt arī garās.
  Varu būt viens no piemēriem, jo, pārejot uz garajiem gabaliem, āķis man ir diezgan pamatīgi iecirties lūpā. Kad palaidīs vaļā, nezinu.:))
  Un, jā, protams, atrašanās šajā reitingā vien jau būtu prestiža lieta.

 • Labi gan, ka tas Stefaan Engels nav VSK Noskrien biedrs – varētu būt pagrūti pārspēt viņu gada laikā noskrieto maratonu ziņā, lai iegūtu Aivars703 balvu..

 • Ervins

  Vjadzēja jau 2010 gadā šo reitingu izveidod tad kad es vairs garos īpaši skriet negribu šie izveido,un vēl kurš var pateikt kas tās par tādām jocīgām vecuma grupām sportlat balvas posmos s16-s60 un v16-v60 kas vērtē visus vienādi vai? un kā jums patīk par pusmaratonu maksāt 10ls,un vispār izskatās ka šajos gŗūtajos laikos celt dalības maksu jau nebūtu korekti,lai es prieka pēc skrietu satelitskrējienu un maksātu 5ls tak es tādus vasārā 100 noskrienu tikai treniņa režimā,nezinu ko jūs par to sakat?

 • Andulis

  Ervin, ja Tu pirms gada būtu to reitingu ierosinājis – visticamāk, ka būtu izveidots… :)

 • Andulis

  Aivars703, paldies par komplimentu :) …taču pelnījis to noteikti neesmu. :( Ko zināšu, ar to padalīšos, protams!

 • Ervins

  un vēl par to liepājas pusmaratonu nu kam vajag likt pašaa vasaras vidū????? vai tad nepietiek ar 2010g i skrienot 5.km jelgavas čempī-ozolniekos .i vaidavā jūlīja vidū un protams arii kuldīgā -varēja galu dabūt ja nebūtu trennējies karstumā tak visiem zināms ka organisma tā ir papildus slodze tādos apstakļos.

 • Andulis

  Vienīgā cerība, ka Mošķis jūlijā būs ieslēdzis spirgtu jūras vējiņu… :)

 • edGars

  prātīgas pārdomas Ervīn.
  Par cenām domāju – iezīmējas monopols, t.i. ko gribu to daru. Mošķis šodien ar` nošķobīja degunu, kad pateicu, ka sākuma cena pusmaratonam ir 7,- Ls nevis 5.
  Par vasaras vidu… jā, ;) būs vējiņš. 1. doma bija pavasarī, blakus pirmajiem LSC mačiem.
  Patiesībā jau pusmaratonu skaits Latvijā ir izaudzis tik liels, ka visiem vietas nepietiek. Pēc attāluma starp pusmaratoniem tas ir labs laiks. Par laika apstākļiem vien atliek aizlūgt.

  Ozolniekos viss bija forši :) :) saulessargs rokā, ūdenspudele rokā un aiziet!

 • Didzis Didzis

  Draugi,brīva izvēle – kur ir vēlēšanās ,tur katrs skrien ,nav obligāti jāpiedalās.Man jau ļoti patīk – JO VAIRĀK SKRIEŠANAS PASĀKUMU-MAČU,JO LIELĀKA IZVĒLE.

 • Ervins

  Par to reitingu tad jāņem tikai vsk-noskrien biedri jo piemēram Florošeks noskries 1. pusmaratonu,un uzvarēs rigas maratonu no latviešiem un vēl pusmaratonu valmierā un viss-neskries garos šogad .,a citi forsēs vienu pēc otra un būs topāa,objektivitātes te nav nekādas tas vienkārši reitings priekš sevis paša,esmu noskrējis visus 3 maratonus lv.vislabāk laikam bija rigas 2004,vai 2005 gadā,un runājot par sportlat balvas punktiem tur ir koeficients pret uzvarētāju,toties nav jēgas ,tur cīnīties jo dod balvas tikai ņemot vērā visus posmus un taad tikai 1-6v kopvērt,par skriešanas 2v grupaa dabūju tikai kausiņu,par posmiem vairāk samaksāsi,nekā dabūsi balvā to dāvanu karti,izdeviigāk ir cīnīties par katru posmu 1-3 atseviši tas lūk par sportlata balvām.

 • Aigars Aigars

  Tad jau gandrīz visreālāk, ka reitingu veido ar visiem Latvijas gargabalniekiem + blakus VSK Noskrien biedru vārdiem būtu papildus minēta attiecīgā reitinga vieta, kas rēķināta tikai noskrieniešu kontekstā. Nebūtu gluži sētas variants un būtu arī interesantāk, ka redz visu kopējo Latvijas bildi. Manas domas.

 • Aigars Aigars

  Laikam dubults neplīst.. Jāsmejās pašam par sevi:D Izlasīju vēlvienreiz rakstu, šo domu, būtībā, Signis jau tur bija pateicis. Nesaprotu kāpēc tāda cepšanās par Florošeku vai citiem elites klases sportistiem. Visu cieņu viņiem par viņu entuziasmu un to, ko viņi dara, zinot valsts attieksmi.

 • Andulis

  Iecerētais reitings taču nekādi nemainīs faktu, ka Latvijas elites gargabalnieki ir ĀTRĀKI par (piemēra pēc) sm72, Signi, mani vai pat pērn tik aktīvo Didzi. :)
  Domāju, Florošeks u.c. to sapratīs, neapvainosies un nesūdzēs tiesā “VSK Noskrien”. :)

 • Andulis

  Pašlaik rakstā teikts: “Reitinga būtība būs apkopot visu garo distanču – maratona un pusmaratona – Latvijā notiekošo sacensību rezultātus un noteikt, kurš tad ir vislabākais garo distanču skrējējs visas sezonas laikā.”

  Ierosinu galīgajā nolikumā rakstīt: “Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču – pusmaratona un garāku – Latvijā notiekošo sacensību rezultātus un noskaidrot aktīvākos garo distanču skrējējus 2011. gadā.

 • Aivars Aivars

  Piedāvāju nedaudz precizēt Anduļa priekšlikumu:

  “Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču – pusmaratona un garāku – Latvijā notiekošo sacensību rezultātus un noskaidrot to aktīvākos dalībniekus 2011.gadā.“

  Šādā redakcijā būtu precizāk pateikts, ka reitings attiecas tikai uz tiem garo distanču skrējējiem, kuri piedalās Latvijā notiekošajās sacensībās un šo sacensību rezultātiem, bet šis reitings nepretendē uz aktīvāko garo distanču skrējēju noteikšanu. Citiem vārdiem mana piedāvātā redakcija skaidrāk nodala garo distanču skriešanas aktivitātes ārzemes un iekšzemes aktivitātes ārpus uzskaitītajām sacensībām.

 • Andulis

  Lieliski! Atbalstu Aivara precizējumu.

 • Didzis Didzis

  Iekš Latvijas šogad plānojas tikai DIVI MARATONI.Viens ir jānoskrien – goda lieta,šogad VALMIERAS.Domāju – vienu gadu skriet RĪGAS ,otru VALMIERAS maratunu,tātad kārta VALMIERNIEKAM.

 • Aivars Aivars

  Tad jau Tev, Didzi, rudens pusē būs trīs maratoni – Tallina, Valmiera un Frankfurte…

 • Didzis Didzis

  Ja Tallinā skrien AIVARI,varbūt arī sm72,tad man nav variantu.

 • Didzis Didzis

  Ja kas ,tad man padomā arī vēl viens slēptais(Laumīša stilā) pavasarī – vairāk treniņu nolūkā,domājot par NIDU.Vispār mēs šeit novirzamies no temata………

 • Ainars Ainars

  Arī novirzoties no temata. Liepājas maratona cenas nosaka organizatori – liepājnieki. Tā kā mājieni monopola virzienā ir bez pamata.

 • Didzis Didzis

  Cenas ir tādas kā ir ,katra paša ziņā izvēlēties – piedalīties vai ne.Bez naudiņām pamēģiniet kautko uzrīkot tamlīdzīgu.

 • Ainar, monopols jums pašlaik ir, bet tikai čipu jomā. Domājams, būtu tur zemāka cena, būtu zemāka dalības maksa.

 • Ja par Florošeku un citām zvaigznēm, tad ne jau nu šīs zvaigznes piedalās tik lielā skaitā Latvijas pasākumos, kā to darām mēs. Ja spēs savākt savus punktus – cepuri nost. Tā jau lielākā daļa rauc pieri, kad jāpiedalās vietējos pasākumos, viņi labāk brauc kur citur.

  Pusmaratonu skaits LV jau tā ir sasniedzis kritisko masu – sarīkot mačus citā laikā? Priekš Liepājas tas būtībā ir visai grūti un vai nepieciešams. Bija doma par 1. vai 4.maiju, bet daudz ko izjauca 8.maija pusmaratons Biķerniekos, kura termiņš man nav saprotams. Vasara nav tik traka, kā liekas, brauc tūristi un kāpēc gan nesavienot peldēšanos mūsu lieliskajā pludmalē kopā ar 1/2maratonu? Karsti? Organizatori sola, ka trase būšot pa parku, kas labvēlīgi ietekmēšot šo apstākli. Cits jautājums ir “starta laiks”. Normāla ārzemju prakse ir pl.9:00, vai vēl agrāk … bet pie tā ir jāpiedomā

 • Ervins

  Tā jau gan ja būs karsts+30 grādi tad ari var skriet par velti un galu dabuut,nekāda viesmīlība un labā organizācija skrējējiem nepalīdzēs pret lielo nogurumu un sauli.bet tā man gribējas skriet liepājā biju domājis ka notiks rudenii tā ir cita lieta,no jūlija-augusta mēnešos jāskrien stadionā lai nepārslogotu organismu karstumā ,par to reitingu pareizi būtu aktīvāko garo gabalu skrējēju tops,līdzīgi kā lsc-veselības seriālos ne pēc rezultātiem a pēc aktivititātes,un dāžos pusmaratonos jau ir zināms kuri skries tikai lai nosmeltu lielo balvu fonda krējumu…

 • Didzis Didzis

  Kāpēc pie mums LATVIJĀ nevar organizēt skrējienus piemēram 9.00 no rīta ? Nekādas atrunas – tālu,lai visi paspēj…,bet citviet visi gribētāji tiek laicīgi.

 • JURIS

  Mazos skrējienus varētu arī organizēt no rīta, bet ar lielajiem, jau sākas problēmas. Piemērs. Ja Kuldīgas pusmaratonā pusmaratonisti sāk 9.00, tad tautas skrējienam jāsākas 8.00, bērnu skrējienam 7.00. Dalībnieku ierasānās, reģistrācija, numuru saņemšana sāktos ap 5.00. Organizātoriem viss jāsagatavo sacensībām, tātad viņiem sacensību vietā jābūt vēl krietni ātrāk. Cik daudzi būtu sajusmā par šadu grafiku?

 • pleguritc

  Es domaaju, tas viss atkarigs no skreejeeju daudzuma. No savas necilaas pieredzes- skreejieni ir sveetdienaa, liidz ar to beernu skreejiens sestdienaa. Ja nu tieshaam vienaa dienaa jaanotiekaas, tad kaads gan iemesls, lai beernu un tautas skreejiens nevareetu notikt peec pusmaratonistu starta. Vai ari tajaa laikaa, kad pusmaratonisti skrien.
  Regjistraacija un numuru sanjemshana- regjistreejas ieprieksh. Numuru sanjem sestdienaa, vai pat jau piektdienaa. Pastaav arii iespeeja caur pastu piegaadaat.

 • Ervins

  un vēl jau pastāv iespēja ka to lsc-pusmaratonu pārliks uz apriiļa mēnesi ap vidu.

 • Andulis

  >> par to reitingu pareizi būtu aktīvāko garo gabalu skrējēju tops,līdzīgi kā lsc-veselības seriālos ne pēc rezultātiem a pēc aktivititātes,un dāžos pusmaratonos jau ir zināms kuri skries tikai lai nosmeltu lielo balvu fonda krējumu…

  Ervin – piedod, bet īsti nesapratu… Tieši tā jau arī tiek plānots “Noskrien 2011″ reitings, ka vairāk punktus varēs nopelnīt ar centīgu startēšanu daudzos LV mačos, nevis ar uzvaru tikai vienā! Protams, tie, kas skrien ne vien čakli/bieži, bet arī ātri, dabū vairāk.
  Un par to krējuma nosmelšanu – kāpēc lai to nedarītu, ja spēj?? Aizliegts jau nav nevienam.

 • Didzis Didzis

  Šitam (Anduļa) minētajam pilnīgi piekrītu.Spices sporcmeni skrien vairāk kur lielāks balvu klāsts.Nejau reitingā augstāk būs spicinieks kas piemēram novinnējis vienus mačus.Tieši tāpat kā LSC gada beigās tiek sumināti aktīvākie, KAS PIEDALĪJUŠIES LIELĀKĀ SKAITA MAČOS.Protams,ja regulāri piedalīsies,tiksi augstākās vietās,TAD ARĪ REITINGĀ BŪSI AUGSTĀK.

 • Vizbuliite Vizbuliite

  Kas nu kuru uztrauc… :)
  Tā kā pagaidām skrienu prieka pēc, tad galvenais arguments ir piedalīties. Un, ja iespējams, uzlabot savu iepriekšējo rezultātu.
  Forši, ja ir kāds, kas veido tādas reitingu tabulas. Tā ir sava veida motivācija piedalīties.
  Tas, ka skriešanas pasākumu ir tik daudz mani tikai priecē. Ir iespēja izvēlēties.
  Dalības maksa – vienmēr izlemju, cik varu atļauties tērēt šādam pasākumam.
  Pozitīvais – šādā veidā var aizbraukt uz vietām, kur iepriekš nav būts un apvienot to visu ar kādu pārgājienu. To es izmēģināju pēc Kuldīgas pusmaratona. Vakarā paspēju apskatīt Ēdoles pili, bet nākamajā dienā kājām veicu maršrutu Reģi-Alsunga-Jūrkalne-Pāvilosta. Ideāls noslēgums brīvdienām! :)

 • Kāda tad beigās īsti ir tā punktu pelnīšanas sistēma? Te teikts, ka par uzvaru pienākas 1000 punkti, bet pēc 1. kārtas jau vairākiem līderiem ir vairāk par tūkstoti..

 • Didzis Didzis

  Šim reitingam tomēr nesaskatu motivāciju.

 • Punktus skaitīs šādi: 1000 punkti par uzvaru plus dalībnieku skaits distancē.

 • Hmm, tad jau atliek piedalīties NRM un jau neatkarīgi no rezultāta savākti vairāki tūkstoši punktu.. Interesanti.

 • Nē, nē. Tūkstoti plus dalībnieku skaits (finišējošo) dabūt tikai līderis. Visi pārējie dabū attiecību no viņa. NRM pusmaratonā finišēs zem 2000 dalībniekiem, respektīvi par uzvaru varēs dabūt diezgan, bet uzvara NRM arī ir diezgan vērtīga salīdzinot ar mazākām sacensībām. Bet ja ir viedokļi, tad vēl ir laiks punktu skaitīšanu mainīt.

 • Ā, nu skaidrs, tad jau viss OK.

 • Ervins

  Oreman,tur skatas atpalicibu no lidera un tavu grupu vecuma un tad izskaitlo cik esi atpalicis vari dabuut arii tikai 800 punktus ja svaki skriesi,man 2010 g bija 2 vieta v-35 grupa lai tiktu 3 ir daudz punkti jaasavac,tava gadiijuma neiesaku dziities peec punktiem pusmaratonaa,piemeeram ja vari vinnet sateliitskreejienu arii dabuusi tos 1000 punktus luk taa ja kas neskaidrs pastaastiisu uz vietas sacos ok

 • Gribētu tikai pieblist, ka grupās nekas netiek dalīts un ieskaitē iet tikai pusmaratons un garākas distances.

 • Aivars703 Aivars703

  Es piedāvāju šādu skaitīšanas sistēmu. Neatkarīgi no dalībnieku skaita, punktus rēķina no uzvarētāja laika (1000 punkti). Maratoniem, 50km Mežaparkā un 55km Siguldas kalnu Maratonam koeficents 1.2
  Šāda shēma darbojas arī orientēšanās seriālā Magnēts un Sportlat seriālā.
  Man šāda shēma patiktu labāk, jo tad arī Mežaparkā un Ozolniekos, kur dalībnieku salīdzinoši ir mazāk, punktus varētu dabūt līdzīgi kā lielajos pasākumos. Uzvarētāju laiki jau pārsvarā ir līdzīgi visos Latvijas pusmaratonos un Maratonos, izņemot NRM kur startēs pārstāvji no Kenijas.
  Tās ir tikai manas domas.

 • Aivar, tāda shēma ir laba, bet darbojas pie liela dalībnieku skaita bez izteiktiem līderiem. Iedomājies, tu skrien, cīnies ar sev līdzīegiem, pēkšņi vienās sacensībās atbrauc Pola Redklifa un sabojā tev šo sacensību koeficientu — sanāk tā, ka sacensību koeficientu diktējusi Pola Redklifa, kuru šāds reitings patiesībā neinteresē.

 • Geo Geo

  Pilnīgi piekrītu Aivaram703. Pamatā jau uzvarētāju laiki ir stipri līdzīgi dažādās sacensībās. Un ja vēl koeficientu rēķinātu pēc labākā Latvijas skrējēja laika, tad rezultātam jābūt objektīvam.

 • G-street G-street

  Kā tur īsti ir ar šo skrējienu- 23.07. Mežaparks, Latvijas čempionāts 50 km!
  Cik saprotu, tad šogad LČ 50 km. notiks Daugavpilī 03.07?

 • Didzis Didzis

  LČ 50 km Daugavpilī ,bet LČ 100 km Nidā – tas gan notiks ārpus Latvijas.

 • Andulis

  Nu, jā… uzpeld savulaik līdz galam nenoskaidrotās lietas…

  1) Vai ārpus Latvijas notiekošo 100 km skrējienu Nidā tomēr nevajadzētu ielikt reitingā? Izņēmuma kārtā, jo tas ir LČ. Neuzstāju, bet rosinu padomāt.

  2) Ja šo lasa Dokken – varbūt viņš var ko vairāk pateikt par 23.07. Mežaparka 50 km? Vai vispār notiks?? Laikam jau šim ultra-pasākumam ir zināms sakars ar LSC. Neesmu piedalījies iepriekšējos gados, tāpēc nezinu droši.

 • Didzis Didzis

  Un kas mums ar reitingiem ?

 • Būs, būs, pa brīvdienām točna būs.

 • Didzis Didzis

  Ir,ir tur ko ņemties nepajokam.Manā skatījumā gan varēja to lietu vienkāršotāk skaitīt,kaučkā pēc vietām vai.Pēc NRM tā lieta vispār būs apskaužama skaitītājam.

 • Pēc NRM mēģināsim šeit ko optimizēt tieši apskates lietā un viss būs smuki.

 • old school old school

  Vareja jau ari citas distances pievonot jo es labak noskrienu isakas distances bet ar labaku rezultatu nevis novelkos 4h pusmaratonu!!!!

 • Andulis

  Ja pusmaratonu TIEŠĀM velcies 4 h, tad baidos, ka arī īsākajās distancēs nekas izcils nebūs. :D
  Bet nu labi – laikam pārteicies?

  Tā nu ir izdomāts un vairums ir piekrituši, ka reitings jātaisa tieši GARAJIEM gabaliem – sākot no pusmaratona un uz augšu.

 • papucis

  NRM pagājis, kā ar reitingu atjaunošanu?

 • janis.jeksevics janis.jeksevics

  Liekas, ka Signis minēja, ka kaut kas tikšot apkopots nedēļas nogalē.
  Varbūt tur ko vajag palīdzēt?

 • Vēl nav pieejami rezultāti viegli apstrādājamā formātā. Bet nekur jau nepazudīs.

 • Andulis

  Jāapstrādā 356 Latvijas maratonistu un 1708 pusmaratonistu rezultāti – pēc pašreizējiem, vēl neoficiālajiem datiem. Gan jau vēl daži desmiti nāks klāt, kad NRM organizatori atradīs arī visus “pazudušos”. ;(
  Pieņemu, ka galvenais darbs ir izdomāt veidu, kā to izdarīt automātiski (neievadot katru rezultātu “ar roku”). Pieņemu, ka gaidāmā nedēļas nogale varētu būt ērtāks laiks, kad ar to nodarboties. Nezinu, ko mēs, pārējie, tur varam palīdzēt… taču, ja tomēr tas būtu nepieciešams, tad kādu vienkāršāku darbiņu varētu uzticēt brīvprātīgajiem? Kā redzējām 22. maijā – apmācīti brīvprātīgie spēj lielas lietas. :)

 • Andulis

  Sigņa teiktais vieš cerības, ka izspruksim cauri bez lielas strādāšanas. :)

 • Lauma laumiic

  un skatīsimies vai tur parādīsies arī tempa turētāji :D

 • papucis

  no NRM reitingā ies oficiālais laiks vai čipa laiks?

 • Čipa laiks, bet kaut kā nevar dabūt no NRM rezultātus normālā formātā. Kāds grib izlīdzēt un sakopēt tos no NRM lapas?

 • janis.jeksevics janis.jeksevics

  Kam vajag sakopēt čipa laikus?
  Tikai VSK Noskrien dalībniekiem visās distancēs, vai vēl kādam?

 • Vajag vārdu, uzvārdu, komandu un laiku Latvijas skrējējiem. Bet var arī visu, tad tikšu galā. Vienīgi tā kopēšana…

 • xorix xorix

  Es tomēr ieteiktu pirms nogurdinošā kopēšanas pasākuma sazināties ar NRM organizatoriem un uzjautāt pēc Excel/CSV datu versijas, tas tomēr pamatīgi atvieglotu šo darbiņu!

 • gluži mana doma …

 • Didzis Didzis

  Ha-ha ! ….man laikam reitingos netikt,jo tā arī pie sava rezultāta NRM neēsmu ticis,kaut finišējis esmu ,medāli arī dabūjis,bet tas jau nav galvenais.

 • Lauma laumiic

  Didzi – aizraksti viņiem, ka tur kaut kur esi pazudis :)

 • Vai jums šķiet, ka es visu šo laiku esmu sēdējis un gaidījis zilus brīnumus. Officiali org. teica, ka nav iespejams. Tagad gaidu Norda kunga atbildi (nedēļu jau). Tāpēc izskatās, ka viņi šo procesu nepārvalda. Mēģīnāšu rīt uzrakstīt skript. Ja nesanāks, tad gan būs jākopē.

 • xorix xorix

  Signi es jau arī iedomājos par skriptu rakstīšanu, ar kuru varētu lejuplādēt visus rezultātus. Vienkāršāk būtu, ja ar GET metodi varētu to izdarīt, bet šajā gadījumā jānosūta POST ar 2 mainīgajiem (mainot lapas numurus):
  __EVENTTARGET=ctl00$ContentPlaceHolder1$gvResults
  __EVENTARGUMENT=Page$2
  Pēc tam protams vēl katras lejuplādētās lapas saturu jāapstrādā ar XML f-jām, lai rezultāts būtu baudāms/lietojams!

 • Inga_K brewe

  Signi, nosūtīju Tev failu ar noskrieniešu rezultātiem pusmaratonā un maratonā. Izmantoju visai vienkāršu metodi – copy-paste no rezultātu tabulas, atlasot pēc komandas. Kur ir NRM problēma dabūt sarakstu – nu galīgi nav skaidrs :) Janu vienīgi leimas rokas.

 • Inga_K brewe

  jā bet ašpadsmit lapas kopēt tomēr ņeaļo :)

 • IlzeP ilksy

  Nav jau viss vienam jākopē, mūsu ir daudz! Piemēram, es apņemos nokopēt pirmos 300 pusmaratona veicējus

 • Rezultāti ir pie manis, brewe to izdarīja ļoti veikli.

 • Inga_K brewe

  Ņomot vērā, ka var kopēt visu lapu uzreiz (laikam ~20 skrējēji), 40 min, ar vienu aci lūrot CSI, varēja mierīgi sakopēt :). Laikam tomēr ātrāk, nekā skriptu rakstīt :)

 • Precizējums. Reitingā tomēr ies finiša laiks, kā tas visur officiāli notiek.

 • “Reitinga būtība ir apkopot visu garo distanču – pusmaratona un garāku – Latvijā notiekošo sacensību vai Latvijas čempionātu rezultātus un noskaidrot to aktīvākos dalībniekus 2011.gadā.”

  Pievienots 50km Daugavpilī un LČ 100km skriešanā.

 • Didzis Didzis

  Kas ar reitingiem ? Šķiet,ka Liepājas pusīte nav saskaitīta.Ja tā lieta iesākta ,tad arī jāturpina.

 • Andulis

  Jā, nebūtu slikti uzmest aci, ko tad esam sastrādājuši Liepājā – jo pēc 36 stundām jau starts nākamajā reitinga mačā.

 • Artūro Artūro

  Man 1 mači trūkst. NRM iesākumā pievienojot neatzīmējos kā sacensības, tikai pēc reitinga atjaunošanas labojos. Nekas tāpat esmu pārsteigts.

 • Andulis

  Ja pareizi saprotu, tad pagaidām tas pašu ieliktais ķeksītis pie “sacensībām” neko neietekmē. Nākotnē varbūt sāks ietekmēt.
  Reitingam izmanto oficiālos rezultātus no organizatoriem.

  Tajā brīdī jūnija sākumā, kad reitingam pieskaitīja NRM sapelnītos punktus, varēja būt 2 iemesli, kāpēc Artūro rezultāts pazuda:
  a) tas iztrūka iekš http://www.rigasmaratons.lv/Results.aspx (tagad ir; bet sākumā vairākiem nebija… arī Didzim, piemēram…);
  VAI
  b) no turienes rezultāti tika pārnesti, kopējot katru lapu (jo NRM orgi tā arī nespēja atsūtīt Excel failu…); varbūt šajā procesā gadījās nejaušs “atbirums”.

  Labojiet, ja kļūdos.

 • Andulis

  P.S. (tas ir – Paldies Signim) par ātru reaģēšanu uz tautas vēlmēm!! :)

 • Vaivars

  hmm, atkal LSC pusmaratonā netiku ierakstīts kā no VSK noskrien, tur kāds triks ir kapēc nepiereģistrē? Numuru saņemot kārtīgi pateicu, lai pieraksta, jau pavasarī neierakstīja :( Tad tagad jau 2 skrējieni iztrūks.

 • Andulis

  Cik noprotu, LSC mačos nav lielas nozīmes tam, ko pasaki uz vietas, numuru saņemot. Svarīgāk, kas ir jau ierakstīts skriesim.lv datu bāzē. (Vai tiek ierakstīts – ja pirmo reizi tur nokļūsti.) Ja skrējēja profilā (vai kā nu tur to sauc) “klubs” ir aizpildīts – tad rezultātos tas pievienojas automātiski.
  Tātad, laikam būtu jālūdz MAKRO palabot Tavus kluba piederības datus iekš skriesim.lv.
  Droši vien, vēl kādam tā pati lieta. Pašlaik skriesim.lv reģistrēti 292 cilvēki zem VSK Noskrien “karoga”: http://skriesim.lv/lv/public/organization/view?identifier=325

 • Didzis Didzis

  Vaivar,uzrakstīju MAKRO ,lai piefiksē tev klubu,tākā vajadzētu parādīties rezultātos,kad vien MAKRO būs pie datora.

 • vienai daļai no VSK Noskrien biedru nav dzimšanas datu (jābūt vismaz dzimšanas gada skaitlim)- līdz ar ko nav iespējams piereģistrēt iekš skriesim.lv datu bāzes kā mūsu kluba biedru. Ja tāda lieta ir notikusi, lūdzu sūtiet man savus datus un es centīšos sabīdīt to ar Makro …

 • Andulis

  Paldies, Mošķi, vērtīga piezīme par tiem dzimšanas datiem!
  Varbūt tā rosinās kluba biedrus sniegt pilnīgākas ziņas par sevi. Nekautrēsimies no saviem gadiem – savas bagātības! :)

 • Didzis Didzis

  Lai nu kas,bet dzimšanas gads vienmēr LSC mačos tiek piefiksēts.Apskatieties kaut vakardienas rezultātos.

 • Didzi, tur nav sakars ar to, vai ir piefiksēts iekš mačiem, vai nav – galvenais, ka mēs iesniedzam savu biedru datus komplektā ar to īpašnieku dzimšanas gadiem … savādāk Makro nemaz neņem pretīm …

 • Didzis Didzis

  Mošķi,tā gluži NAV.

 • Didzi, nezinu, kas ir mainījies kopš pagājušā gada, kad es pēdējoreiz iesniedzu papildinājumu, bet Makro personīgi man tā pateica un man nekas cits neatliek, kā viņam ticēt, jo viņš ir viens no tiem, kas atbild par datubāzes papildināšanu (izmaiņām, personīgo datu izmaiņām). Ja netici man, tad uzjautā viņam personīgi … vismaz viņu datu bāzē tā esot pieņemts …

 • Andulis

  Didzi, ir jau arī noskrienieši, kas LSC rīkotajos mačos nav piedalījušies. Kārtības labad, arī viņus tomēr derētu reģistrēt skriesim.lv kā kluba biedrus…

  Tā ka, jebkurā gadījumā, dodiet Mošķim savus gadus! :)

 • Didzis Didzis

  Ja kādam kādas problēmas,tad atliek sakontaktēties ar Māri un visas problēmas tiek ATRISINĀTAS – pakarklis007@inbox.lv

 • Didzi, te nav problēmu, bet savus dzimšanas datus viņš pajautās :)

 • Vispār būtu laiks man parevidēt datubāzi un pielikt klāt tos biedrus, kas tur vēl nava …

 • Kampars

  Un noņemt nost tos, kuri nekad nekur nav skrējuši

 • Andulis

  Kamparam: Mjā, daži tur iekļuvuši “avansā”. Tomēr tas varbūt nav sliktākais, kas varētu notikt. 1. Ja kādreiz noskries – tad nebūs vairs jātaisa jauni profili, rezultātus pievienojot, tie būs jau gatavi lietošanai. (Tā vismaz saprotu MAKRO kādreiz teikto/rakstīto.) 2. Rezultātu statistikai jau šie cilvēki netraucē.

 • Didzis Didzis

  Par Vaivaru viss nokārtots,VSK Noskrien pievienots.

 • Vaivars

  paldies! :)

 • Didzis Didzis

  Kas ar reitingiem ? Izskatās,ka pievienojot LSC pusīti,raitis 1898, varētu būt pirmais pat lielajā reitingā.

 • Andulis

  Didzi, manuprāt – “tikai” trešais tomēr. Pirmajās divās vietās LIELAJĀ reitingā tagad vajadzētu būt druupijam un Vaivaram.

  Un Vaivars būs tagad pirmais “VSK Noskrien komandas ieskaitē”, jo viņam vajadzēs pieskaitīt arī otru – pavasara LSC pusīti! Pateicoties Tavām rūpēm. :)

 • Didzis Didzis

  Ja šī lieta ir iesākta,tad vajadzētu arī turpināt.Šķiet ,ka Kuldīga vēljoprojām nav saskaitīta.

 • Andulis

  Vai arī paziņot aptuvenu datumu (prognozi), kad būs iespējams reitingus atjaunot.

 • Reitingam pievienots Kuldīgas pusmaratons.

 • Skatos, ka dažiem (pamanīju druupiju un Vaivaru) atšķiras punktu skaits kopējā reitingā un VSK Noskrien reitingā..

 • Andulis

  Tas, ka VISPĀR kādam atšķiras, ir normāli. VSK Noskrien reitingā skaita tikai tos punktus, kas iegūti, attiecīgajās sacensībās reģistrējoties kā noskrienietim.
  Vaivaram nav vēl ņemts vērā pavasarī veiktais LSC pusmaratons, kurā viņš esot reģistrējies kā VSK Noskrien. (Skaties komentārus šeit pat – iepriekšējā lapā, sākot no paša Vaivara sūdzības 24.07.) Cik saprotu, Signis ar šādiem atsevišķiem labojumiem varētu nodarboties septembrī.
  Savukārt, druupijs noskrēja NRM pusmaratonu kā Lattelecom pārstāvis.

 • Skaidrs. Nebiju tam pievērsis uzmanību.

 • Andulis

  Vaivaram punkti “mazajā” reitingā tomēr salaboti jau tagad. Apsveicu ar izvirzīšanos vadībā!
  Un, protams – paldies salabotājam! :)

 • Arnis

  Sveiki!
  Reitinga sarakstā nav pievienots man Nordea Rīgas maratona rezultāts. Ar ko es varu sazināties, lai pievienotu rezultātu?

 • Vaivars

  Njā, uztaisīju gan Signim nevajadzīgu čakari pie tabulas atjaunināšanas :( Atvainojos (un paldies)!

 • Aivars703 Aivars703

  Kad var gaidīt reitinga atjaunošanu (pielikt LSC 30-nieku)? Dikti gribas ātrāk pakāpt pa reinga trepītēm uz augšu.

 • Aivars703 Aivars703

  Kad var gaidīt reitinga atjaunošanu (pielikt Valmieras Maratonu)?

 • Tuvākās dienas. Parasti drusku nogaidu, lai pēc tam mazāk labojumi nepieciešami.

 • Ervins

  Sveiki, vai tad to jurmalas pusmaratona rezultaatus ari ieklaus reitingaa un vai 1.h skreejienus ari jo ja jau liek nestandarta 20,3km tad var likt ari 1.h skreejienus.

 • Didzis Didzis

  Tam reitingam iekļaujamo maču saraksts sastādīts jau pavasarī.Jūrmalas rezultāti jau ir iekļauti.Kopējā reitingā noteikti ir pieskaitīti punkti,vienīgi VSK Noskrien reitingā ,ja neparādās komanda – tad varētu nebūt.

 • Didzis Didzis

  Pēdējais laiks pievienot punktus par Siguldas pusmaratonu.Ja tā lieta ir iesākta,tad arī godam jānovada līdz galam.Mūsu reitings šķiet visai nepilnīgs gan,bet no kļūdām mācās.Nu jau ventiņi arī ieviesuši savu reitindu(www.maratonaklubs.lv)- tas šķiet pievilcīgāks.Un vispār ,man šķiet,ka vairākas idejas viņi pasmeļas no NOSKRIENIEŠIEM,tās pilnveidojot.

 • Didzi, kas ir tās nepilnīgās lietas?
  Jau reiz teicu, ka reitingam sacensības pievienoju aptuveni pēc nedēļas, jo diemžēl mums nav pieejas rezultātiem tiešsaitē un jebkādi pēc tam labojamo jāveic ar roku. Tāpēc drusku nogaidam, kad sacensību organizētāji tiek galā ar rezultātu precizitāti un tad pievienojam reitingam.

 • Didzis Didzis

  Par nepilnībām domāju piemēram to,ja kautkāda iemesla pēc mačos nav piefiksēts klubs,tad punktu summa abās tabulās atšķiras.Domāju,ja to reitingošanu nākamgad turpinām,tad pilnīgi pietiek ar savu iekšējo reitingu,par niansēm varam diskutēt,kā piemēram iekļaut arī ārzemju skrējienus.Jaukāk šķiet,ka mēs savus NOSKRIENIEŠU rezultātus-sasniegumus sakopotu,ne visu Latvijas censoņu varējumu.Kam ir interese par VSK Noskrien,tas ir arī reģistrējies NOSKRIENIEŠOS – tieši tāpat kā daļa mūsējo ir iekļāvušies ventiņu maratona klubā.

 • Andulis

  Hmmm… nepiekritīšu šoreiz Didzim… Interese ir gan par “mazo”, gan “lielo” reitingu, kuru noteikti jāsaglabā. Nevajadzētu vārīties tikai savā sulā. Cita lieta, ka “lielo” varbūt kaut kā vairāk jāreklamē (nezinu, kā).
  Ir jau smuki tas VMK reitings noformēts, taču man kā cilvēkam no malas tas pārāk neinteresē, jo neesmu ventiņu kluba biedrs. (Interesē varbūt līderi un tie, kas ir arī VSK Noskrien.) Tādā pašā veidā – ne-noskrienieši mūsu iekšējo reitingu diez vai pētītu, tātad šo lapu apmeklēt būtu mazāk iemeslu.

  Par nepilnībām domāju piemēram to,ja kautkāda iemesla pēc mačos nav piefiksēts klubs,tad punktu summa abās tabulās atšķiras.
  Tā nav nepilnība, bet loģiska kārtība. Ja es mačos savu klubu nepārstāvu, tad “mazajā” kluba reitingā man punkti nepienākas.
  Jā, bija zināms čakars ar LSC mačiem, bet nav jau to tik daudz (vismaz garie gabali), var arī nokārtot kluba piederību vēlāk – kā Didzis pats to efektīvi veica, kad sūdzējās Vaivars… Pārējās sacensībās visās varēja klubu uzrādīt normāli. Ja nu vienīgi BalticMiles “pusmaratonā” sākumā bija grūtāk – taču iespējams.

  Par ārzemju skrējieniem kārtīgāk jāpadomā; var jau būt, ka vajag (bet kā to bez lielām pūlēm realizēt, lai neko nepalaistu garām?)… Jebkurā gadījumā, šogad uzsvars ir uz Latviju.

 • gribētos piekrist Andulim, visam apakšā ir sava loģika un domāju, ka pareizi vien ir, ka iekšējā reitingā punktus saņem tie, kas savu piederību neslēpj, bet tur, kur organizatori ir to noslēpuši, kas bija raksturīgi LSC un dažiem SkrienLatvija posmiem, to var atrisināt bez liekas ažiotāžas …

  Ārzemju mačos, neskaitot tos, kur notiek LV čempionāts ir grūti fiksēt … un tāpat tie kas nebrauc uz ārzemēm, jo lieta nav nemaz tik lēta, būs nostādīti sliktā situācijā …

  Te gan es gribētu piedāvāt padomāt par konkursu/sacensības starp komandām, pēc kuras notiek mačošanās starp dažādām komandām iekš līdzīga krievu virtuālā skrējēju kluba IRC – http://www.irc-club.ru/mat4i/2011/sm11pologenie.php

 • Andulis

  Siguldas punktus gan tomēr varētu pieskaitīt. Ja jau Skrien Latvija seriālā to ir izdarījuši, lai savu kopvērtējumu iegūtu, tad laikam vairs īpašu izmaiņu rezultātos nebūs.
  Jauki būtu bijis pirms Ozolnieku pusītes jauno reitingu ieraudzīt…

 • Kamdēļ AlmaV neuzrādās NRM pusīte?

 • iespējams, ja Tu domā par iekšējo reitingu, tad tur tiek fiksēti rezultāti, ja tiek norādīts klubs “VSK Noskrien”, ja tā nav bijis, tad ar šo skrējienu piedalies vien kopējā reitingā

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.