Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Ogres X-trail run

Nedēļas nogalē notika vēl vienas skriešanas sacensības. Šīs gan bija nedaudz savādākas skriešanas atkarīgajiem – Ogres X-trail run. Zilie kalni vien jau par sevi ir liels izaicinājums. Bet ledus, krituši koki un sniegs to visu padara par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Hashtreck pēc mačiem izstāstīja:

Laika apstākļi, man kā „offroad” cienītajam, likās perfekti. Visu dienu bija samācies un nedaudz līņāja. Startā maucu augšup Zilajos kalnos pa slideno ledu kā tāds pingvīns, bet pa kalnu grēdu nācās diezgan nopulēties, meklējot labākās trajektorijas, lai nesaslīdētu. Sekoja sakritusi koki, kurus apiet varēja tikai brienot apkārt pa sniegu. Tālāk daži kāpumi un kritumi garam karjeram un tad pēkšņs sauciens aiz muguras. Izrādījās, ka esam par tālu aizskrējuši – nepamanīta palikusi kāda lentīte, kur no galvenā ceļa jāmetas iekšā mežā. Tur sniegs dažviet sniedzas teju līdz celim. Manuprāt, trase bija loti slikti nomarķēta, ja reiz tik kritiskās vietās nav kāda vienkārši pamanāma zīme par pagriezienu. Pēcāk vēlreiz aizskrēju nedaudz nepareizi, bet pēc skrējiena uzzināju, ka dažs labs, pat aizvilcis teju līdz Ikšķilei. Tā nu man skrējiena vidusdaļā nedaudz kritās tonuss nograut krutu rezultātu, bet nu visādi citādi loti izbaudāms pasākums, kājas slapjas un dublis lupā – kā reiz, lai iesildītos pirms pēc divām nedējām gaidāmajam „Stipro Skrējienam”

Un karalisArturs:

Man arī sanāca aizbliezt garām pagriezienam no ceļa krūmos (aiz karjera), laikam nepamanīju, jo skatījos kā skrien priekšā esošais, kas bija otrais aiz pirmā garām skrējēja (līdz ar to vēl daži mums sekoja).

Labi, tur tās lentītes it kā bija, bet otrā vietā tiešām neredzēju (un ne es vienīgais), paveicās – bariņš it kā tipināja pareizā virzienā (laikam kolektīvā zemapziņa), līdz nonācām pie viena no stāvākajiem kāpieniem.

Pats skrējiens pat ļoti patika, tagad zinu, kas ir Ogres Zilie kalni, kāpumi ļoti labi padevās… Vienīgi ja nebūtu rezultātā zaudējis vismaz 2 minūtes.

Forums par skrējienu – Forums/Sacensības/Ogre X-Trail

5 komentāri rakstam Ogres X-trail run

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.