Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Palīdzi skrienot

Latvija ir kļuvusi vēl bagātāka. Bagātāka ar labo gribu, bagātāka ar savu vēlmi palīdzēt tiem, kuriem dzīvē iet grūtāk kā citiem. PALĪDZI SKRIENOT! Šī ir devīze, kura dota jaunai tradīcijai – labdarības skrējienam NIKE RIGA RUN. 12.septembrī Mežaparkā visi skriet gribētāji tiek aicināti vienoties ar vienu vienīgu ideju – ziedosim MAZAJĀM SIRSNIŅĀM. Tieši tā saucas viens no ZIEDOT.LV projektiem, kurš sniedz palīdzību bērniem ar veselības problēmām.

Kopš 14.jūlija pieteikšanās ir sākusies. Potenciālajiem dalībniekiem atliek atrast mājas lapu http://www.nikerigarun.lv . Tajā atrodama dalībnieku anketa. Dalības maksa ir noteikta visiem vienāda – 5 LVL. Komandām, kuru sastāvā ir jābūt 4 cilvēkiem, dalības maksa noteikta 10 LVL apmērā. Šī summa tiks automātiski ziedota labdarībai.

Skrējiena rīkotāji uz starta aicina visus, kuri ir gatavi veikt 10 km distanci- skrienot, nūjojot vai skrituļojot. Uzņēmumi un draugu kopas četru cilvēku sastāvā varēs piedalīties speciālā stafetes skrējienā, kura ietvaros katram dalībniekam būs jāveic vien 2,5 km. Atsevišķi notiks arī bērnu skrējiens. Šajās sacensības tiek aicināti visi bērni, kuru vecums nepārsniedz 12 gadus. Par dalību bērnu skrējienā nav jāmaksā.

Kopumā pasākums tiks veidots kā liels sporta festivāls, kura ietvaros notiks arī aerobikas treniņi, dažādas ar sportu saistītas prezentācijas un koncerti. Tiek plānota arī Ginesa rekorda uzstādīšana. Tie, kuri nebūs gatavi veikt iezīmēto distanci tiek aicināti kuplināt līdzjutēju pulku. Visiem būs ar ko nodarboties.

Organizatori vēlas atgādināt, ka šī projekta ietvaros darbojas arī organizēts treniņu cikls BAUDA SKRIET MEŽAPARKĀ! Visi skriet un nūjot gribētāji tiek gaidīti Mežaparkā katru dienu. Parka celiņos ir iezīmētas trīs dažāda garuma trases. Darbojas arī Sportland inventāra nomas punkts. Bet ik ceturtdienu no plkst. 18:30 visus interesentus gaida kvalificēti treneri, kuri sniegs vērtīgus padomus jautājumos, kas skar skriešanu. Gatavosimies kopā ar citiem un būsim gatavi 12.septembrī veikt 10 km.

Organizatori cer, ka šis skrējiens kļūs par jaunu un labu tradīciju. Sīkāka informācija www.citysport.lv. Ziedosim Mazajām Sirsniņām un Palīdzēsim Skrienot!

Tiekamies Mežaparkā ik dienu, katru ceturtdienu un 12.septembrī!!!

32 komentāri rakstam Palīdzi skrienot

 • Ingus

  Man liekas, ka tiek aizsākta ļoti laba tradīcija!!!

 • Skyway

  Šis izskatās labs. Bet vienīgi nevar saprast, vai 10km varu noskriet, jo sen neesmu trenējies. Kāds nezin, kurā vietā Mežaparkā tie treniņi notiek?

 • Ivars Ivars

  Es jau pieteicos

  Skyway – tajās ceturtdienās tieši blakus Zoo ieejai ir Nike stendi, tad jau redzēsi. marķētās trases sākas aizejot pa galveno eju līdz pirmajam krustam, kur pa kreisi aiziet ceļš uz estrādi, ejot taisni, redzēsi marķējumus uz afalta. Tur ir 3 trases, 2,3 un 5 km, katra marķēta atsevišķi.

 • Smaidins

  Super, tieši manā dzimšanas dienā. Tieši domāju ko tādu savadāku varētu padarīt šogad dzimenē.

 • Linducis

  laikam būs jāpiedalās.tā tomēr ir labdarība

 • Frax1s

  Kaut gan plānos neietilpst. Bet kā gan, lai atsaka ..ar prieku ņemšu dalību :)

  Skyway > Tici man 10 km tu vari noskriet ja no tā būtu atkarīga tava dzīvība tu noskrietu tik daudz, cik tev pat sapņos nav rādījies.

  Manuprāt, tam visam pasākumam organizatori varēja ieviest ļoti labu papildinājumu: Skrējiens visai dienai! Par katra skrējēja noskrieto kilometru Nike vai kāds cits labdaris papildus ziedotu ~ 10 sant. Katrs skrien tik cik vēlas un ir spējīgs. Apļa garums 5 km, kas ik pēc km sadalīts kontrolpunktos. Bet nu lab pietiks fantazēt. :)

  Vispār kādu ginesa rekordu tad centīsies ar to pasākumu uzstādīt??

 • raitis1898

  pieteicos šim skrējienam.

  btw, šo derētu arī KALENDĀRĀ iemest ;)

 • Andulis

  Ir iemests. Tagad derētu ATZĪMĒTIES. :)

 • Valdis

  Es jau pieteicos stafetei, skriesu kopa ar berniem.. 10Ls mazajiem no manis.. :)

 • Valdi, lēti gan esi ticis cauri ;)

 • inga ..

  :-)

  atbalstu!! es arii pieteicos, bet peec tam izraadiijas, ka tomer netikshu uz mezhaparku shajaa datumaa. tachu nekas – vismaz daliibas maksa tiks mazajaam sirsninaam! :-)

 • laumiic

  šodien biju aizbraukusi uz koptreniņu. tīri intereses pēc. no apavu testēšanas atteicos pašai savi jānoskrien :D pirms skrējiena kopistiska iesildīšanās/pastaipīšanā un tad pats skrējiens. cik nopratu viņi piedāvāja divas distances 2.5 vai 5km pa mežparka (ierastajiem) celiņiem.
  priekš pirmās reizes skrējienam nebija ne vainas. konsultācijas vai nu nebija vai es nokavēju, vai arī bija pašam jāprasa. nevarēja saprast.

 • Jonas

  Trases viņiem ir 3 , ja nemaldos 2,5km, 3,5km un 5km distancēs. Konsultacijas viņiem ir vairāk diskusijas formā. Arī treneri mainās, katrā ziņā pēdējās 3 reizes bija atšķirīgi, ir ok, laba atmosfēra.

 • Diemžēl man šis un daži citi pasākumi pirms Valmieras iet garām, bet nu lai Jums izdodas – atbalstīšu kādā citā veidā! ;)

 • Andulis

  Ehh, pašlaik normāli cilvēki startē Mežaparkā un bauda atmosfēru… Bet es nogulēju pēdējo iespēju saņemt numuru un čipu (cik sapratu, tikai līdz 10:00). :(( Taisni kauns…
  Nolēmu paskriet vēlāk savā nodabā, “dzimtajos” Biķerniekos.

  Prieks, ka NRR guvis manāmu atsaucību starp VSK Noskrien biedriem – 25 interesenti, no kuriem 22 “piedalās”. Daži gan šodien startē Tallinā un Viļņā, citādi klubs laikam būtu pārstāvēts vēl kuplāk.

 • laumiic

  Anduli – būtu atnācis un dabūjis arī savu numuriņu pēc tiem desmitiem (līdz 12.30 :)).
  No malas skatoties daudz tautas – skrējēji, skrituļotāji, stafešnieki, bērni. Satiku daudzus pazīstamus. Noslinkoju un nobraucu 10km ar skrituļslidām, pārmaiņas pēc.

 • raitis1898

  īstenībā šodien baigi labi skrējās. noskrēju necerēti ātri savus 10 km
  uzstādīju savu ātruma rekordu savā skriešanas “karjerā”. :D

 • Ivars Ivars

  Es arī personisko izskrēju, 43:43, Aivara703 Garmins gan rādīja 9,666, bet nu negribētos ticēt, ka orgi TIK līki būtu trasi mērījuši. Sākumā nepietaupījos un pirmo apli izskrēju gandrīz kā savu 5km rekordu, otrajam pietrūka dukas, bet saņēmos.

  Un Ginesa rekords BIJA! Izbraukt ar skrituļdēli 100 konusiņus 20,cik tur sekundēs, ja pats nebūtu redzējis, neticētu, ka to var izdarīt.

 • Apsveicu visus, kas ieguvuši jaunus rekordus 10 km distancē – Ivaru, Aivaru703, arī teicamniekam rekords laikam? Laikam jau tiešām trase īsāka bijusi krietni, bet nekas, oficiālajos datos jau būs 10 km :)
  Es skrēju stafeti un te gan distance visai precīza bija nomērīta – 2.55 km sanāca pēc mana Garmin, jo visur nesanāca pa iekšmalām skriet. Man pirmās sacensības, kurās vidējo tempu esmu spējis padzīt zem 4 min/km – 3:58 :D

 • Ā, jā, vēl raiti1898 piemirsu pieminēt kā rekordnieku.. Arī sveicu! :)

 • Aivars703 Aivars703

  Par trases garumu – mans Garmins patiešām radīja 9.666km. Bet es jau esmu orientirists un mums, meža dīvainīšiem, ir niķis visur skriet pa īsāko trajektoriju. Šajā trasē bija daudz līkumu (pie kam pārsvarā 90 grādi), kuros skrienot pa pašu malu vai arī izskrienot 2-3 soļus pa zāli, var iegūt krietnu gabalu. Un summējot n-tos krietnos gabalus iegūstam REKORDĀTRUMUS. Godīgi.
  Nekas nav tik patīkami kā pēdējā kilometrā apdzīt kluba biedru. (to jau Ivaram pateicu).
  Jauks skrējiens, jauks laiks, laba organizācija un protams laba kompānija.

 • Ivars Ivars

  Jā, centos vēl finišā kaut ko saglābt, bet jau par vēlu bija… Nekas, iekrāšu vēl kādu 1000 km un tad jau redzēs :)

 • Aivars703 Aivars703

  Teicamnieks bildē – (diemžēl mms krīze – tāpēc melnbalts) – http://picasaweb.google.com/kristine.krauze/NikeRigaRunFoto_Sept2010#5516087384902180754

 • Dokken

  Vai tik tiešām trases garums bija mazāks, nekā 10 km? Var būt kādam ari bija Garmin? Skatoties rezultātus un ņemot vērā, ka distancē bija daudz asus pagriezienus, man ir krietnas aizdomas, ka tur bija tie paši 9,7 km… Tas fakts, ka organizatori pasludināja, ka trase sertificēta nenozīmē neko. Pieredze ar Rīgas maratonu savulaik pierāda, ka brīnumi gādās…))) Jā patiešām tur bija mazāk, tad šie rezultāti skriešanas statistikā netiek iekļauti.

 • Bet iepriekšējās divās bildēs Tu, Raiti, esi redzams pilnā augumā, tā kā ir jau OK ;)

 • Inga

  Man sanāk 9.645km.

 • raitis1898

  OreMan, iepriekšējās bildēs ir mans kursabiedrs.. :) viņam 185. numurs, man 160. :)

 • Ā, nu labi, mana kļūda ;)

 • ervins

  Sveiki nu logiski ka trase ir mazaaka vai tad jums nepielec uzreiz peec rezultaatiem,pameegini noskriet normaalaa 10 km trasee un saliidzini, daziem te paraadaas mistiski rekordi par kuriem reaali ne tuvu nav gatavi skriet ,un pats stuulbaakais tie paraadaas kaa oficiaalie 10 km.un taa gadu no gadu, 400m sanaak vismaz 1,20 min klaat pie laika ,taa ka nesapnojiet par rekordiem ,ozolnieki visu saliks pa vietam,es arii buutu skreejis peec rekorda ja nebuutu sobriid Oslo pa kalniem jaaskrien,uz tiksanos valmieraa.Erviins.

 • marcis

  ka te var registreties?

  visu laiku radaa ka šobrid nav iespejama reģistracija.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.