Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Rīgas svētku nakts skrējiens

okartes-nakts-skrejiens-logoPiektdien, 21. augustā, ikgadējo Rīgas svētku ietvaros pirmo reizi notiks pasākums „OKartes Rīgas svētku Nakts skrējiens”, kurš apvienos aktīva un radoša dzīvesveida piekritējus kopīgam piedzīvojumam pa naksnīgās Rīgas ielām.

Skrējienā aicināts piedalīties ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis, jo trases garums būs tikai 4.5 km. Sportiska gara uzturēšanai un radošu izpausmju veicināšanai organizatori ir sagatavojuši plašu izklaides programmu ar populārāko DJ un mūziķu piedalīšanos.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs: „Rīgas svētki tradicionāli pulcē lielu skatītāju skaitu. Esmu gandarīts, ka šogad svētku sagatavošanā ir iesaistījušies arī uzņēmēji, organizējot šo atraktīvo skrējienu, jo tikai visiem kopā sadarbojoties, mēs varam gūt labus panākumus un veicināt pilsētas attīstību.”

Latvijas Mobilais Telefons viceprezidents Andris Forstmanis: „Lepojamies, ka tieši OKarte ir tā, kas pirmo reizi rīdziniekiem piedāvās iespēju pilsētas svētku laikā iesaistīties sportiskās aktivitātēs un gūt pozitīvas emocijas, izbaudot naksnīgās Rīgas burvību neparastā notikumā – nakts skrējienā. Iepriekšējos gados šādi skrējieni ar ievērojamiem panākumiem jau norisinājušies lielākajās Eiropas pilsētās, tāpēc ceram, ka ar OKartes palīdzību šī tradīcija iedzīvosies arī Rīgā.”

Reģistrēties skrējienam varēs no 3.augusta, nosūtot uz numuru 120 īsziņu ar dalībnieka vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu, uz kuru dalībnieks saņems atbildes īsziņu ar starta numuru. Reģistrācijas maksa 1 LVL. Dalībnieku saraksts un plaša informācija par pasākumu būs skatāma mājas lapā www.okarte.lv.

Skrējiena starts paredzēts plkst. 22.00 pie Rīgas Kongresu nama Kr. Valdemāra ielā. Tālākais maršruts virzīsies pāri Vanšu tiltam līdz Slokas ielai, ar finišu pie Kongresu nama. Visā trases garumā īpašas noskaņas radīšanai spēlēs DJ un notiks gaismas šovs, skrējējus atbalstīs karsējmeitenes.

6 komentāri rakstam Rīgas svētku nakts skrējiens

 • Frax1s

  Nez, pasākums jau būtu superīgs, varētu pat aizlaist prieka pēc uzskriet zem naksnīgajām Rīgas debesīm :)) Bet distance gaužām maza Es vēl saprastu ja būtu pus maratons :D Gan jau palikšu mājās un ļepatošu tepat pa dambi :)

  Ja vien mani kāda meitene neuzaicinās! =D

 • archa777

  Es laikam ar izieshu paskraidiit naktii…panjemshu savu mazo uz pleciem un paskrieshu :))

 • edGars

  stc bildē ir krāpšana – pilnmēneši biežāk kā pēc 28 dienām negadās. Tā kā nupat bija, tad diez vai 21. augustā arī būs.

 • Mošķis Mošķis

  pashlaik nezinu, bet, ja buus speeks un griba un citi papildus apstaaklji buus labveeliigi, vareetu pat uzskriet nedaudz aatrumam :)

 • archa777

  aaa tikai nesuutiet sms kaa uzrakstiits tekstaa tur jaraksta piem.OKarte Arturs Rukkalns 1979 pirms vaarda obligaati uzrakstiet “OKarte” savaadaak Juusu regjistraacija nenotiks,es tiko pameigjinaaju,naacaa suutiit divreiz sms :) Veiksmi

 • Kaspars Kaspars

  nu, kā gāja, dzirdēju, ka bijis varen neorganizēts tieši skriešanas ziņā, pa ielām kusli kustējušies dzērāji?

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.