Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Satelīts. Jauna sezona. Starts

Woman running in winter

Vēl pavisam nesen, šķiet, tikko, bija sezonas noslēguma Lielais reitingu vakars. Vēl tikko tika noskrieti Vecgada skrējieni Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī un Igaunijā. Un daudzie skrējieni Jaunā gada pirmajā dienā: “stīvās jūdzes”, “prātīgie piečuki”, apkārt pilsētai vai pa ielām izskrienot uzrakstu “2016”.

Pavisam drīz – jaunās skriešanas svētku sezonas sākums. 23.janvārī Priekuļu biatlona trasē tiks dots starts taku skriešanas sacensību seriāla “Noskrien ziemu” 1.posmam, un sacensību programmā ietilpstošajai 8km distancei būs pievērsta arī “Satelīta” uzmanība.

Arī šogad “Satelīta” redzeslokā būs sacensību distances, kuras mēdz dēvēt par satelītdistancēm: 5 un 10 kilometru skrējieni pusmaratonu un maratonu ietvaros, distance “Zaķis” taku skrējienu seriālā “Stirnu buks”, sešu līdz “-padsmit” kilometru garās distances taku skrējienos Mordangā, Cēsu apkārtnē, Priekuļos, Siguldā, Valgundē, un skrējiens no Ģipkas līdz Rojai Baso pēdu ultramaratonā. Tāpat kā pērn, “Satelīta” kopvērtējumā tiks skaitīti punkti, kurus aprēķina uzvarētāja rezultātu dalot ar dalībnieka rezultātu un pareizinot ar 1000. Un, lai punkti par noskrieto tiktu iekļauti kopvērtējuma tabulā, piesakoties sacensībām ailē “Komanda” vai “Klubs” jānorāda – “VSK Noskrien”.

Seriālā “Noskrien ziemu” ir trīs posmi: 23.janvārī, 20.februārī un 12.martā, un visu posmu 8km distances ir “Satelīta” reitinga sacensību sarakstā. Precīzs šīs sezonas “Satelīta” reitinga sacensību saraksts tiks publicēts martā.

 

 

 

9 komentāri rakstam Satelīts. Jauna sezona. Starts

 • Andulis

  Paldies, Uldzha! “Satelīts” rāda labu priekšzīmi garo distanču reitingiem :)

  Šobrīd trīs noskrienietes gatavojas gūt “Satelīta” punktus NZ 1. posmā. Derētu kāds puisis arī. Vēl 50 stundas var pieteikties internetā..

 • AndrejsP Andrejs

  Žēl,ka manos plānos nav NZ Preiļos.

 • Andulis

  Bet Priekuļos? Drusku tuvāk… :)

 • LauraX LauraX

  Paldies par info! Nav zināms cik posmos izdosies piedalīties, bet būtu forši martā zināt visus Reitinga posmus un atbildīgajiem sezonas laikā tos vairs nemainīt :)

 • Uldzha Uldzha

  Atbildīgais centīsies būt atbildīgs. Lai būtu forši.

 • Aplausi un rokasspiediens apņēmīgajam liepājniekam par uzņemšanos vilkt šo patīkamo vezumiņu!

 • Uldzha Uldzha

  Lieli aplausi visiem, kuri noorganizēja un veica “Satelīta” Top6 sumināšanu Lielajā Reitingu vakarā! Augstākminētais liepājnieks tikai raksta ciparus tabulā.
  Bet galvenais, protams, ir – noskriet! Arī ziemu.

 • DS93 DS93

  Šogad 29.05 atkal tiek plānots “Mārupes skrējiens” Jaunmārupē.
  distance = 5.0km – ideāli piemērota jauniem PB…

 • Uldzha Uldzha

  “Satelīta” punkti pēc 2 “Noskrien ziemu” posmiem.

  Dāmas
  Dina Alksne 1783
  Inese Jaunzeme 1755
  Žanna Vanaga 1586
  Ilga Žeibe 1460
  Lāsma Āboliņa 1417
  Inga Ziediņa 925
  Guna Meistere 922
  Lauma Čerņevska 848
  Lelde Broka 775
  Anda Meistere 663

  Kungi
  Kaspars Pētersons 664
  Kaspars Verdens 590

  Tabula būs martā pēc 3.posma.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.