Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Skrien Latvija

„Pirmais nacionālais skriešanas seriāls Skrien Latvija ir klāt! Pazīstamākie, apmeklētākie un skaistākie Latvijas pusmaratoni un tautas skrējieni apvienojušies vienā lielā izaicinājumā visiem mūsdienīgi domājošiem Latvijas ļaudīm, kas veselīgu dzīvesveidu un kustību prieku izvēlējušies par dzīves normu. Veselīgi – tas ir stilīgi! Tāpēc šogad un turpmāk modē būs skriešana. Tā vīriešus padara staltus un stiprus, sievietes – slaidas un skaistas. Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju dzīvot enerģiskāk, priecīgāk un labāk!” Ivars Eglītis “Skrien Latvija” idejas autors.

8. maijā ar Rīgas pusmaratonu sākas pirmais nacionālais skriešanas seriāls Skrien Latvija.  Tajā apvienoti seši Latvijas pusmaratoni (21 km) un tautas skrējieni (apm. 5 km) to ietvaros:

Skrien Latvija ieskaitei dalībniekiem nepieciešami četri pieveikti skrējieni – četri pusmaratoni vai četri tautas skrējieni sezonas laikā.

Visi dalībnieki, kas pieveiks vismaz četrus no sešiem seriāla pusmaratoniem, tiks pie prestižas piespraudes (nozīmītes) un īpaša sporta T-krekla. Ātrākie katra posma balvām varēs pievienot naudas balvas arī par uzvaru kopvērtējumā.

Arī tautas skrējienu dalībniekiem tiks veidotas reitingu tabulas un pasniegtas sponsoru balvas par uzvarām kopvērtējumā.

Skrien Latvija organizē biedrība „Latvijas pusmaratoni”, kurā pārstāvēti Latvijas pusmaratonu organizatori – sporta klubs „SportLat”, Ventspils Maratona klubs, Kuldīgas Sporta centrs, Liepājas Vieglatlētikas klubs un biedrība „A2”.

Skrien Latvija būs vērienīga skrējēju kustība un tautas sporta notikums ar viskuplāko dalībnieku, līdzjutēju un skatītāju skaitu, ar visplašāko amatieru un Latvijas un Baltijas elites skrējēju dalību. Katrā posmā plānojam ap 1500 dalībnieku, kopā sasniedzot 10000. Tie būs skriešanas svētki, kas sāksies pavasarī un beigsies rudenī ar noslēguma balli un Lielās balvas izlozi.

11 komentāri rakstam Skrien Latvija

 • Šī ir interesanta lieta. Tikai kā tur ir – lai dabūtu ieskaiti, jābūt 4 pusmaratoniem VAI 4 tautas skrējieniem vai var arī miksēt? Ieskaiti par 3 tautas skrējieniem un 1 pusmaratonu nedabūt? Bet, ja Valmierā skrien pilno maratonu? Par 3 pusmaratoniem un 1 maratonu arī ieskaiti nedabūt?

 • ing_a ing_a

  man patiik! jau shobriid var just, ka Latvija skrien!! =)

 • Dokken

  Kāpēc šajā sarakstā nav Rīgas (Nordea) pusmaratona vai Ozolnieku pusmaratona?

 • Aivars703 Aivars703

  OreMan – nolikumā rakstīts – 4 pusmaratoni vai 4 tautas distances. Vai nu esi riktīgs skrējējs vai tauta – divas atsevišķas grupas. Valmierā pusmaratona vietā var skriet pilno Maratonu.

 • Dokken, droši vien nevarēja vienoties. VSK Noskrien reitingā būs arī tās distances.

 • papucis

  būs 6 posmi, attiecīgi var izvēlēties kurus 2 skriet tautā vai pilno :)

 • Andulis

  Mazliet piesiešos nebūtiskiem sīkumiem.

  1) “Pazīstamākie, apmeklētākie…” – stingri ņemot, tā gan nevajadzētu sacīt par PUSI (trim) no mačiem, jo tie šogad būs PIRMO reizi. ;)

  2) Tekstā Valmieras pasākuma datumu vajadzētu izlabot uz 18. septembri (bildē gan ir pareizi).

 • rinaldsl rinaldsl

  Lielākā daļa ir plānos, jauki :)

 • modris_aa

  var padiskuteet par to kaa izskataas sacensiibas kas notiek pirmo reizi. tikko biju Polijaa pusmaratonaa mazaa pilseetaa Pabianice apmeeram kaa muusu Liepaaja) tur pusmaratona finisheeja 529 dal. kaut gan tajaa pashaa dienaa notika pusmartoni Poznan ( virs 3000) un Dabrowa Gornicza ( virs 7000) abi skreejieni apmeram 2 stundu brauciena aattaluma, bet vieteejie skreejeeji vairaak izveelassavu skreejienu(lokaalpatriotisms) es pats noskreeju 1.33.35 61.vieta kopv. un 3.vieta grupaa 50-59

 • modris_aa

  atvainojos tikko kaa ieradziiju kljuudu savaa komentaa. D.Gornicza dal skaits ir virs 700, nevis 7000

 • KristineEglite KristineEglite

  Šis izskatās tiešām forši… :) Būs jāatsāk cītīgāk trenēties. :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.