Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Uzdrošinies noskriet. Pieteikšanās beigusies

Iespējams, pirms tam es tam nebiju pievērsis uzmanību. Bet nu jau gandrīz trīs gadus kopš nodarbojos ar skriešanu, man šķiet, ka skrējēju parādās arvien vairāk un vairāk. Par skrējējiem drīz varēs stāstīt anekdotes, gluži tā pat kā par bļitkotājiem – ja redzi skrienošu cilvēku, drīz pavasaris būs klāt. Skrējēju ielās ar katru gadu ir vairāk un nu jau redzēt skrienošu cilvēku pat pie -20*C ir ikdiena. Tā pat, sacensības ar katru gadu uzstāda arvien jaunus dalībnieku rekordus un šogad Latvija notiks vairāk kā desmit dažādas pusmaratona distances skriešanas sacensības.

VSK Noskrien akcijā „Uzdrošinies noskriet” pieteikušies četrdesmit septiņi pirmo reizi pusmaratonu noskriet griboši. Četrdesmit septiņi. Varbūt ar pagājušo gadu finišējušiem vairāk kā 1700 pusmaratonu skrienošiem tas nav liels skaitlis, bet nākamgad skries viņu draugi un radinieki. Jo, ticiet man, tad, kad tu noskrien pusmaratonu, lai arī distances vidū domā ka nekad mūžā vairāk, nepaiet ne pāris dienas, kad meklē kedas un dodies noskriet. Kā arī pierunā to darīt vēl kādu. Kopā ir jautrāk.

Lai arī diskusijās bieži vien parādās pusmaratonistu un maratonistu žēlošanās par minimaratona skrējējiem, toties neapšaubāmi Nordea Rīgas maratonā ir jābūt šādai distancei. Tieši tas ir distances garums, ko visvairāk uzdrošinās noskriet. Gandrīz puse no visiem kas pieteikušies ir skrējuši minimaratonu Rīgā vai Valmierā un nu ir gatavi noskriet savu pirmo pusmaratonu

Par to ka sievietei ir labi skriet, mēs esam jau rakstījuši. Un izskatās, ka tieši daiļais dzimums ir ņēmis to vērā un grib ne tikai skriet skriešanas pēc, bet arī piedalīties Nordea Rīgas maratonā un pirmo reizi noskriet pusmaratonu. Un mēs palīdzēsim viņām to izdarīt. „Cilvēka spējai un apņēmībai noskriet pusmataronu vai jebkādu citu garu distanci nav atkarīga no dzimuma, bet gan no cilvēka rakstura īpatnībām, kā arī virknes citu gan ārēju, gan individuālu faktoru.” Ņemot vērā, ka meitenes izteikušas vēlmi noskriet pusmaratonu divas reizes vairāk kā puišu, izvēloties akcijas dalībniekus, centīsimies ievērot šo pašu attiecību.

Ņemot vērā lielo interesi par VSK Noskrien akciju „Uzdrošinies noskriet,” mēs esam izlēmuši palielināt akcijas dalībnieku skaitu un palīdzēt piecpadsmit skrējējiem noskriet savu pirmo pusmaratonu. Pārējiem nevajadzētu saskumt, jo VSK Noskrien atbildēs arī uz jūsu jautājumiem, būs jūsu komanda un dažādi treniņu plāni tiks publicēti gan VSK Noskrien lapā, gan Nordea Rīgas maratona lapā. Vienīgi jums būs jāpasteidzas un līdz 15. martam pašiem jāreģistrējas pusmaratonam.

Par tiem piecpadsmit, kas iekļūst VSK Noskrien akcijā „Uzdrošinies noskriet” paziņosim viņiem personīgi līdz 6. martam.

 

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.