Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Valmieras maratona 2011 bildes

Valmieras maratons 2011 bildēs un video. VSK Noskrien komanda, Uzdrošinies noskriet 2 un tempa turētāji.

VSK Noskrien komandas kopbilde pirms Valmieras maratona 2011. Kā izteicās kāds skrējējs – trasē tās noskrien.lv nozīmītes vien zibējušas.
Akcijas “Uzdrošinies noskriet 2″ dalībnieki pirms starta. Pāvels, Inese, Jeļena, Iveta, Arta, Jekaterina, Linda un Lauris. Zita, Līva un Ieva ir pārāk ātras – kadrā neiekļuva.
TT vai tempa turētāji.
Pagaidām jau viegli. Uz leju vien, uz leju vien.
Mūsu ātrākais skrējējs – Kampars.
Tuvākais Kampara konkurents komandas rindās ir Lielkuilis. Viņš šogad ir ļoti daudz skrējis. Arī 100km kopā ar Aināru Latvijas čempionātā.
Dzo šogad noskrējis kādus piecus maratonus. Barselonā, Milānā, Rīgā, Helsinkos un Valmierā.
Ātrākā meitene VSK Noskrien komandā un S30 grupas uzvarētāja pusmaratonā. Ing_a.
Vizbulīte skrien ar pusmaratona līderes krekliņu. Ātri neskrien, bet bieži un daudz.
OreMan savos paštaisītos apavos pats noskrien savu pirmo maratonu un tieši Valmierā.
Suņi kož, bet skrējējs tik skrien.
VSK Noskrien komandas skrējēji turas kopā.
Un viens otram paši tur tempu.
Un ar sievu kopā skrien.
Uzdrošinies noskriet 2 Iveta ir labi apmācīta. Pat sacensībās seko līdzi pulsam.
Pāvelam šīs nav pirmās sacensības, bet pirmais maratons gan.
Ilmārs bija “Uzdrošinies noskriet” pirmās akcijas dalībnieks un noskrēja savu pirmo pusmaratonu Rīgā. Un viņa sieva Jeļena kļuva par “Uzdrošinies noskriet 2″ akcijas dalībnieci un noskrēja savu pirmo pusmaratonu Valmierā.
Pusmaratona  1:45 tempa turētāji darbā. Starp citu, tieši pusmaratona 1:45 tempa turētājiem darba rīkus piegādāja pulsometrs.lv
Tempa turētāji, kuri līdz finišam aizveda visvairāk skrējejus. Divas stundas pusmaratonam ir atzīstams sniegums jebkuram skriešanas mīļotājam. Nordea Rīgas maratona pusmaratona distance Jānim bija pirmais pusmaratons akcijas “Uzdrošinies noskriet”  ietvaros, bet pēc pusgada viņš jau palīdz citiem noskriet pusmaratonu.
Pusmaratona 2:15 tempa turētāji daudziem bija kā bieds. Kā ierauga tuvojamies, tā sāk skriet ātrāk. Kā arī Laumas stāsti par CCC® Valmieras kalniņus padarīja gludākus.
Kilometru pirms finiša tempa turētāji aizdzina visus līdzskrējējus, bet tā pat nesanāca finišēt vietulībā, jo kāda skrējēja tomēr gribēja būt ātrāk finišā nekā baloni.
Grūtākais darbs bija 4h30min tempa turētājiem maratonā.  Domāju gan, skriet maratonu pa 4:30, ja var noskriet pa stundu un vairāk ātrāk. Aināram gan tas nekādas problēmas nesagādāja, kā nekā 100km distancē Latvijas vicečempions.
dima.h20 pirms nedēļas noskrējis personisko rekordu Talinas maratonā Valmierā strādāja pārī ar Aināru kā maratona tempa turētājs uz 4h30min.  Viņi ne tikai maratonā līdz finišam aizveda vairākus skrējējus, bet pat pusmaratonā palīdzēja.
Aivars703 bija pats apzinīgākais tempa turētājs. Grafiks maratonam sastādīts tika mēnesi pirms starta un noteikti savus līdzskrējējus motivēja ar “sāļu atjaunošanās kūri” pēc finiša.
Tempa turētāji pa priekšu un tik daudz skrējēji aiz viņiem. Arle ir pats jaunākais tempa turētājs Latvijas maratonu sacensību vēsturē.
Valmieras maratons var lepoties ar pirmo sacensību godu, kurās ticis turēts temps maratona distancē. Ātrākais temps 3h30min tika nodrošināts ar trim tempa turētājiem.
Tempa turētājs arī ir cilvēks.

Bildes no Dzo un krisphoto.lv

15 komentāri rakstam Valmieras maratona 2011 bildes

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.