Biedriem

26. oktobris 07:00

10. Haanja Ultra100


Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: , ,

Mājas lapa: 10. Haanja Ultra100
Pieteikšanās lapa: 10. Haanja Ultra100 pieteikšanās


Treniņu plāns maratonam:

 

Ultra– (46,7…100 km jeb 7…15 apļi, cik nu katram vajag:) vai Maratona (>6 apļi) skrējiens pa Hānjas apkārtnes augstieni! Pasākums blakus Munameģim :)

Piesakoties ultrai, nav iepriekš jānorāda distance, to var izlemt skrējiena laikā. (Tiesa, ultraskrējienu datu bāzē statistik.d-u-v.org gan iekļauj tikai pilnās 100 km distances rezultātus.)

Viens aplis 6,67 km, tajā divas dzirdinātavas. Meža ceļi un takas. Pietiekami paugurains, lai nebūtu garlaicīgi.
On the 26th of October Haanja Ski Center is hosting the jubilee 10th edition of Haanja Ultra100. Maybe we prepare a new track for the jubilee race, maybe discover some older ones – who knows?

Kontrollaiks 15 stundas. (Tāds bija arī 2014.-2018.; DUV portālā aplami minētas 16 h.)

Reģistrācija ir sākusies 1. augustā 20. augustā.

 

Laika prognoze (yr.no)
Laika prognoze
(meteo.lv, Alūksnei)
Laika prognoze (foreca.lv)

 

 • DUV (visi gadi)
  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Rozamunde sekoju līdzi
rmamedov sekoju līdzi
katarakt varbūt piedalās
Žanna V piedalās
Tārps piedalās
Maikijs ļoti skauž
Aivars ļoti skauž
matiss ļoti skauž

Piedalās - 2

Varbūt piedalās - 1

Seko līdzi - 2

Ļoti skauž - 3

14 komentāri rakstam 10. Haanja Ultra100

 • Maikijs Maikijs

  Sveiciens Haanjas faniem! Vēlējos apjautāties,vai kāds brauks šogad uz ultru vai maratonu?Ja ir dalībnieki un līdzjutēji,tad sākšu organizēt palikšanu viesu namiņā.Cena 20€ par nakti no personas.

 • Aivars Aivars

  Pēc pagājušā gada dubļiem nolēmu, ka nu beidzot man tās Haanjas būs gana. Taču, ja šogad būs nedaudz piesalis un mazliet zem nulles…?! Turklāt, kur tad vēl oktobra pēdējā nedēļas nogalē tik labi pa mežu izskraidīties, pirtiņā izkarsēties… un svētdienas rītā pankūkas ar zapti uzēst?!

 • Andulis

  Turklāt, ja svētdienas rītā ceļas ierastajā (vasaras) laikā, tad tās pankūkas var stundu ilgāk ēst :)

  Turklāt, pēc divām reizēm ne pārāk skaistos laika apstākļos – gandrīz droši, ka šogad būs ne vien piesalis, bet arī saulīte :))

 • Lauma Lauma

  Citēju un domāju aizvien šādi, tiesa vismaz pagaidām: “Vai es te atgriezīšos nākamgad? Visticamāk, ka nē. Mans stāsts par skriešanas Hānju ir izsapņots ar trīs simtiņa finišiem un vienu maratona+ finišu”.

 • Rupucis_ Rupucis_

  Kā tur vispār ar augstuma metriem? Īsti šādu informāciju nekur nemanīju. Tie, kas bijuši, varbūt var padalīties ar pieredzi.

  Principā, ja atrastos transports, tad pat varētu aizlaist paskatities, kas tur labs.

 • Lauma Lauma

  Pērn uz 100km saskaitīja ap 800 augstuma metriem. Plakans tas aplis nav.

 • Aivars Aivars

  800/15= ~53 augstuma metri uz apli. Atceros, ka Andulis pirms pirmās Hānjas apciemošanas reizes sarēķināja 70-80 augstuma metrus uz apli, tas ir, mazliet virs 1000 metriem uz 100km. Tiesa, pirms 2 vai 3 gadiem trase tika nedaudz izmainīta.

 • Tad kāds cits noskrēja manā vietā 8h20,
  kādreiz, kad atkal trenēšos kā līdz 2015, derētu atkārtot

 • Andulis

  2017. gadā pilno 100 km distanci pieveica divi biedri – Casperr un M76. Abiem pēc tam jautāju, cik viņu gudrie aparāti saskaitījuši. Vismaz vienam bija >1600 kāpuma metri! (Liekas pat, ka abiem; galvot par to neņemos.)

  Tagad “uz sitiena” nemācēšu pateikt, vai arī pērn bija tas pats aplis? Bet tāds priekšstats ir, nez kāpēc. Aivars bijis piecus gadus pēc kārtas, viņš zinās labāk :)
  Katrā ziņā, splitu tabulā minēts “ascent 95m per lap”. Tad sanāk +1425 m uz pilno simtnieku, manāmi vairāk nekā Laumai. Drusciņ mazāk nekā cīņu biedram/-iem 2017. g., taču var uzskatīt, ka “kļūdu robežās sakrīt”.

  Aivara un Matīsa minētajās reizēs (2014.2015.) bija nedaudz gludāka trase. Itra.run reģistrēti +1130 m pilnajam simtniekam jeb +75,3 metri uz apli.

  Bet. Var jau gadīties, ka šogad atkal drusku pamaina trases apli! ;)
  Taču ar vienu vertikālo kilometru laikam jārēķinās. Vai ar pusotru :)

 • Aivars Aivars

  Par trasi pēdējo 5 gadu laikā varu teikt sekojošo – 2014.& 2015. identiskas. Iespējams, ka bija mainīt skriešanas virziens, taču augstuma metrus tas nemaina. Pēc tam Ivaram bija iecere palielināt apļa garumu un samazināt apļu skaitu. Nedēļu pirms starta kārtīgi uzsniga un līdz starta dienai izkusa. Daļa no jaunā posma ap ezeru izrādījās zem ūdens, tāpēc nācās trasi pavirzīt tālāk nost no ezera un uzdzīt skrējējus vēl pusotrā kalniņā. Tas otrais kāpums kļuva par visstāvāko visā aplī. Tā var izskaidrot augstuma metru pieaugumu. Tāda trase – ar papildus kalniņiem, ir bijusi 2017.&2018.gados. Vai Ivars to mainīja 2016. vai 2017.gadā – vairs neatceros.

 • Maikijs Maikijs

  Viss notiek kā,nu tam jānotiek.Darba grafiks noteica prioritātes.
  Bet,ja,kāds brauks uz skrējienu,šeit būs tel.numurs uz kuru var uzzvanīt par naktsmītni.Šulev 0037256247816

 • Tārps Tārps

  Šodien pēdēja diena, lai pieteiktos par sākuma cenu.

 • Tārps Tārps

  Bija labs pasākums. Iesaku.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.