Biedriem

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

Polar M400 HR
Ūdensizturīgs GPS pulsometrs ikdienas treniņiem un sportiskiem sasniegumiem.
EUR 189.00

22. aprīlis 11:00

LSC atklātie čempionāti šosejas skrējienos, 1. kārta – XII LSC pusmaratons (č), 5km


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Notikums: , , , ,
Distance: , ,

Mājas lapa: LSC atklātie čempionāti šosejas skrējienos, 1. kārta – XII LSC pusmaratons (č), 5km


Treniņu plāns pusmaratonam:

 

Sacensības notiks Uzvaras parkā pa 1,5 km garu apli.   vai Mežaparkā pa 2,669 km garu apli – atkarībā no laika apstākļiem un celtniecības darbiem, kas notiek Mežaparkā. Norises vieta tiks paziņota atsevišķi.
Visām distancēm starts 11:00, taču dažādās apļa vietās. Īsākā distance (1,5 km vai 2,331 km) paredzēta S75, S80 un V75, V80 grupām.

Pieteikumus pieņem sacensību dienā no 9:30 līdz 10:40. Lūgums dalībniekiem ierasties savlaicīgi, lai paspētu reģistrēties.

Dalības maksas (nemainīgas jau piekto gadu!)

Pusmaratons:   10 € visām grupām.
(LSC biedriem, kas nokārtojuši biedra maksu – 5 €)

5 km un 1,5 km skrējieni:   4 €, jauniešiem līdz 18 gadiem 2 €.
(LSC biedriem, kas nokārtojuši biedra maksu – 2 € visām grupām)

Apbalvošana pusmaratonistiem notiks aptuveni plkst. 13:30 – kopvērtējuma un vecuma grupu 1.-3. vietām. Par trases rekordu paredzēta speciāla balva.
Satelītskrējienā atsevišķos seriāla posmos apbalvo tikai vecumu grupas V6/S6, V12/S12, V14/S14 un V16/S16.

Sīkāka informācija (ja nav mājas lapā) iegūstama pie organizatoriem:
Deniss Gorba – 26441152 (deniss.gorba@gmail.com vai denis.gorba@skriesim.lv)
Anna Titova – 26793252

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
ramiism varbūt piedalās
Rainy777 sekoju līdzi
modris_aa piedalās
bredato varbūt piedalās
forshais1 varbūt piedalās
OreMan piedalās
Raitis58 piedalās
GačusSkrunda piedalās
Andrejs piedalās

Piedalās - 5

Varbūt piedalās - 3

Seko līdzi - 1

52 komentāri rakstam LSC atklātie čempionāti šosejas skrējienos, 1. kārta – XII LSC pusmaratons (č), 5km

 • Andulis

  Kas negribēs šajā svētdienā purvus malt – varēs gludu pusīti pieveikt vai piecītī sevi pārbaudīt! :)

  Abu pasākumu datumi sakrīt tāpēc, ka iepriekšējā diena (21.04.) skaitīsies darba sestdiena.

  Pusmaratona norises vieta vēl nav skaidri zināma. Priekšroka esot Mežaparkam, ja tur būs iespējams.

 • topinjs topinjs

  Šajā pašā datumā ir paredzēts LRM koptreniņš ar TT. Nez, vai tas ietekmēs vietu un laiku.

 • Dziņa Dziņa

  Ieprieksh taa ir bijis, turklaat veel arii 3shais pasaakums un nebij nekaada vaina.

 • topinjs topinjs

  Vaina tajā, ka es gribētu abos piedalīties. :D

 • Pusmaratons notiks Uzvaras parkā jo tur ir vieta kur parģērbties un var sarunāt dušas telpas vainu skrituļslidu nomu telpā vai blakus esošajā stadionā Arkādija,kā arī var ērti piebraukt ar automašīnu,Mežaparkā nekas no šitā nebūtu iespējams.

 • und und

  20 apļu pussite?

 • Andulis

  Paldies, MAKRO.

  @und: 20 apļi būtu 30 km skrējiens, un tas ir iespējams. Pērn augustā bija tīri normāli.

 • und und

  OK, es vēlāk palasīju – 14 apļi.

  Nu es nezinu. Man joprojām liekas ka riņķot pa apli Uzvaras parkā pa 10 euro un no servisa dabūt ūdeni, tēju, cepumus un rezultātu skriesim.lv ir pāraudz. Trase tak laikam arī nav sertificēta. Vienīgais ka rīdziniekiem nav nekur jābrauc…

 • Andulis

  Ja taisies Latvijas rekordu labot, tad varētu gan rasties jautājums par trases sertificētību :) Vienkāršam mirstīgajam būs gana precīza.

  10 EUR ir normāla, pat visai neliela cena pusītei mūsu dienās… Gribi servisu – maksāsi vairāk.

  (Jā, gadās izņēmumi. Šogad, piemēram, Aizkraukle par brīvu, par godu “pusapaļai” jubilejai. Jāsameklē vien transports…)

 • Dziņa Dziņa

  Nu man kaa cilveekam no laukiem, turklaat sievieshu dzimuma, iespeeja cilveeciigi paargjeerbties ir augsti veerteejama un arii brauciena ilguma atskjiriiba no centra arii palielina iespeeju, ka es vareetu ierasties, jo iespeejams naaksies izlaist Daugavpili. Ja saliidzinaatu 4 apljus ar 14, tad buutu liela atskjiriiba, bet vai ir dizja starpiiba vai rinkjot 7 apljus vai 14, abi varianti ir daudz.

 • Dokken

  LSC biedri maksā par dalību pusmaratonā tikai 5 euro. Uz “tipiskā skrējēja” biedriem atlaide neattiecas. Visās vecuma grupās tiek paredzēti kausi un balvas.
  Bet vispār, uz skrējienu cilvēki iet, lai noskriet, nevis kārtīgi pabaroties.

 • und und

  Reģistrējoties sacensībām cilvēki maksā par servisu :

  – nožogota, precīzi samērīta trase (kur neviens netraucē)
  – policija, medicīniska palīdzība
  – elektroniskais laiks
  – dušas, ģērbtuves, mantu glabātuves
  – piemiņas medaļas
  – finišētāju maisiņš
  – atrakcijas finišētāju/starta zonā
  – konkursi
  – balvas

  “Noskriet” es varu viens pats vai ar kādu draugu Jūrmalas veloceliņā un nomazgāties mājās, vienīgais rezultāts nebūs ievietots skriesim.lv datubāzē (bet vai vajag?)

  Runājot par “tipisko skrējēju” – varat viņam uzrakstīt facebookā un sarunāt kādu konkursu, teiksim kas uzminēs Bostonas maratona uzvarētājā laiku tas dabū bezmaksas dalību LSC pusmaratonam, varbūt tad šogad būs vairāk par 17 dalībnieku:)

 • Andulis

  Taisnība jau ir… taču VISS nosauktais komplekts gan laikam varētu dalības maksu krietni pacelt ;) Īpaši, ja mēs turpinātu reģistrēties un maksāt kā tagad – uz vietas, pirms skrējiena.
  Nevienam nav noslēpums, ka LSC sacensības ir “ekonomiskā izvēle”. Arī tāda ir vajadzīga.
  Protams, kas grib, lai atdod citur savus eirīšus par servisu. Nav taču liegts.
  .
  .
  Par konkursu Bostonas maratona sakarā – varbūt nav slikta doma :)

 • Dziņa Dziņa

  Njā, katram jau ir brīva izvēle, negribi nemaksā un neej tur skriet un nav jau itkā arī nekur nekādi standarti, kam būtu jābūt iekļautam servisā vai konkrētā summā, bet atzīšos, ka arī man 10Eur liekas daudz priekš ši, par 10Eur gribētos saņemt vismaz čeku pretī un ūdeni ar zināmu izcelsmi, vienreiz atceros, ka bija kaut kāds dzeltens ūdens kaut kādā nezināmas izcelsmes lielā pudelē un es paliku nedzērusi skriešanas laikā un pēc finiša, jo līdzi biju sagatavojusi tikai pirmsstarta vajadzībām.

 • guncha guncha

  Tauta jau tā ir izlutināta, ka par katru ķermeņa kustību pienākas medaļa, vajadzētu kā senāk bija, medaļas uzvarētājiem, pārējiem cepums un kustiniet kājeles treniņos tā cītīgāk. :-)

 • vitaminka D vitaminka D

  Patīk, ka var pieteikties tajā pašā dienā uz vietas. Tā kā strādāšu 2 iepriekšējās dienas pa 12h, tad iespējams izlemšu vai piedalīties, vai nē tikai svētdienas rītā ;)

 • Trase būs precīza merīta ar GPS sistēmu,diemžēl ne sertificēta,Mežaparkā dēļ estrādes būvdarbiem var pēkšņi izmest mūs visus ārā,tas ir riskanti, runajot par cenām,ja mums būtu vairāki simti dalībnieku un dalības maksa 15 eiro mēs arī varētu katram dalībniekam iedot piemiņas medaļu,putru un izveidot loteriju, vismaz pagājušajā gadā vairāk kā puse dalībnieku tika pie kausiem un balvām. Kā teica Guncha 90 gados nevienam nedeva piemiņas medaļas,par uzvaru Ozolnieku pusmaratonā varēja dabūt medaļu un T kreklu,kausi apritē parādījās tikai pēdējos 20 gadus.

 • Dokken

  Smieklīgais ir tas, ka lielākie pieprasījumi par servisu ir cilvēkam, kurš LSC pusmaratona ietvaros (5 km distance) pēdējo reizi nostartēja pirms četriem gadiem, t.i. 22.03.2014. ))).

  Dzinai. Dzeltenais šķidrums ir isostar pulveris, toreiz mūs atbalstīja Isostar Latvija, arī balvas bija no viņiem.

  Pastāv arī iespēja veikt paskaitījumu uz konta klubu, rekvizīti ir noradīti skriesim.lv attiecīgā sadaļā. Un, protams, ierodoties uz startu, ņemt līdzi pārskaitījuma izdruku. Ja tas ir ērtāk dalībniekam, tad lūdzu.

  Ja LSC pusmaratonā tiks uzstādīts Latvijas rekords, kaut arī nesertificēta distancē, tad LSC apsola apmaksāt dalību Bostonas maratonā.

  Un nobeiguma. Ja Arturiks noskries zem 1.24.56, tad LSC apmaksas viņam dalību jebkurā LV pusmaratonā. Gaidām Arturika personiski viesos. ))))

 • Trakais Trakais

  Šogad būs jauns LSC pusmaratona uzvarētājs, jo skriešu citur. Drusku jau žēl, jo pārtrūkst PB gāšanas tradīcija. No otras puses – Liepājā trase bija ātrāka un šaubos vai šeit izdotos ātrs skrējiens. Uzvaras parku gan esmu iepazinis ļoti detalizēti, jo šogad tur aizvadu lielu daļu no saviem treniņiem. Lai izdodas labs pasākums!

 • Šodien vienojāmies ar stadionu Arkādija par dušām,par velti viņi nedod tāpēc dušas būs par samaksu no 12.00. līdz 14.00. bērniem bez maksas pārējiem 1eiro.

 • Dziņa Dziņa

  Nee, isostar tas nebija, tas bija parasts uudens.

 • .Linda .Linda

  Izlutināti tie mūsu skrējēji, izlutināti. Un vēl čīkstuļi. :)

 • ansiso ansiso

  Salīdzinājumam. SL jebkura pusmaratona sākotnējā maksa ir 10EUR. Protams, tā objektīvi jau nevar salīdzināt, jo uz SL lētākā pieteikšanās beidzas daudzus mēnešus iepriekš, kamēr uz LSC pusīti var pieteikties kaut 20min pirms starta :)

 • und und

  Deniss, paldies par piedāvājumu, bet man visur jau ir nopirkta dalība, tāpēc es atteikšos no fantastiskas iespējas riņķot 14 apļus :)

  Runājot par 4 gadiem (kad es pēdējo reizi startēju) … nu es neredzu ka kaut kas mainījies. Numuriņu var sev piemiņai paturēt? :P

  Patikami ka tu arī mēģini jokot, bet paskaties uz to visu no citu cilvēku puses. Tev dalība LSC mačos ir bezmaksas (vai 4 euro?), bet citiem, parastajiem mirstīgiem – 10. Tu pats maksātu 10 euro (11 ar dušu) par tādu servisu? Tu mums pārdod pakalpojumu. Piedod, bet ja mēs saildzinām ar automašīna, tad sanāk ka SL ir jauna KIA no salona pa 15.000 Euro, bet LSC ir 15 gadu vecs Opelis ar rūsu, pēc avārijas – pa 10.000 euro.

  Man medaļas par piedalīšanos nav vajadzīgas. Bet nu ja pat numuriņu vajag nodot, trase nav nožogota, pēc finiša neko nedod, atrakciju nav, tad 10 Euro ir paaudz. Ceru ka Linda savu komentāru atbalstīs ar darbu un atbrauks uz Uzvaras parku, a to sanāk ka runāt mēs varam, bet pati ari LSC pēdējo reizi 2014 gadā startēji ;)

  Un vispār Deniss, pasaki man paldies ka reklamēju jūsu pusmaratonu. Cilvēki diskutē, lasa, varbūt kāds atbrauks…

 • Mārtiņ š Mārtiņ š

  > Trase būs precīza merīta ar GPS sistēmu
  kā to var izdarīt?

 • “uz LSC pusīti var pieteikties kaut 20min pirms starta” –> hmm, droši vien tikai tad, ja ir kaut kādas speciālas pazīšanās, jo pēc nolikuma reģistrācija beidzas jau pusstundu pirms starta.

 • Andulis

  Nākas pievienoties Mārtiņ š jautājumam. Līdz šim biju domājis, ka tas Uzvaras parka aplis citādi mērīts, ne ar GPS…

 • Andulis

  OreMan, tā bija gan – bet tagad nolikums ir nedaudz labots :)

 • O, patiesi! Tas ir labs jaunums, var ilgāk pagulēt! :)

 • Dokken

  Arturiks, protams paldies par reklāmu. Labāk tāda, jeb nekādā.)))
  Par trases nožogojumu. Mēs jau 20 gadus, pat vairāk no 1995.gada, skrienam Mežaparkā, kad nožogojums ir vajadzīgs? Uzvaras parkā trase iet pa trotuāriem, arī Bostonas maratons seko mums līdzi un ari notiek bez trases nožogojuma.

  Nepiekrītu, ka LSC pusmaratons ir “ar rūsu, pēc avārijas”. Tas tomēr viens no vecākajiem pusmaratoniem Latvijā. Pateicoties kluba prezidentei par nomazgāties tagad var. Atceros, ka Sportat Biķernieku pusmaratonā vai Siguldas pusmaratonā tādas ekstras nenodrošina.

  Numuru var atstāt sevi, ja cilvēkam ir vēsturiskie nopelni, startējos LSC mačos. Kluba ir daži veterāni, kas startē ar saviem personiskiem numuriem.

  Par izklaides un atrakcijas neesamību – nu tas ir stipri.))) Pašreiz ne, bet Mežaparkā, kur mēs pārvāksimies vasarā, ir gan bērnu izklaides laukumi un ZOO. Vai tas der?

  Es viņu, ka tu esi labs skrējējs 400m distancē, droši vien tāpēc, ka tur jāskrien vienu apli. Nevis 14. Tādā gadījumā gadam tevi LSC stadiona mačos. Tomēr šajā gadījumā bezmaksas bonusu gan nesolu, jo par stadiona mačiem atbild Anna.

 • Dziņa Dziņa

  Und rakstīja: “Un vispār Deniss, pasaki man paldies ka reklamēju jūsu pusmaratonu. Cilvēki diskutē, lasa, varbūt kāds atbrauks..”

  Hmm, es kā reiz tieši šīs diskusijas iespaidā sarēķināju cik daudz naudas un laika mazāk iztērēšu šī vietā apmeklējot Salaspils pilsētas pusmaratonu un, lai arī man Salaspils trase nepatīk un tur vnm ir karsti es tomēr izlēmu par labu tai.

 • Dokken

  Klubā ir cilvēki, kuri regulāri nokavē uz startu. Bet, pa cik, LSC mači ir sacensības ar cilvēcisku sēju, mēs viņus laidām uz startu. Bet, protams, tas nav izplatīts pieņēmiens un ar to nevajag aizrauties.

  Dzinai. Salaspils pusmaratonu organizē vietēja pašvaldība, bet LSC mačus sabiedriskais kubs par saviem līdzekļiem. Vai ir starpībā?
  Un par to dzelteno ūdeni. Kā var apgalvot, ka tas nebija isostar, ja tu nav mēģinājusi to dzert? ))) Tomēr, labāk zināt tam, kas šo dzērienu pagatavoja, nevis tam, kurš skatījās uz šo dzērienu no attāluma.

 • Dziņa Dziņa

  Protams, ka ir starpība, es jau neko nepārmetu, tikai sakārtoju prioritātes un izvēlējos, ka ceļā ietaupīto laiku labāk pavadīt mājās, jo līdz Salaspilij ātrāk aizbraukt un ātrāk tikt mājās.
  Nu es taču zinu kāds izskatās isostar un kāds ūdens. Un pat, ja tas būtu bijis kaut kāds īpašais isostars, tad sanāktu, ka ūdens vispār nebija, jo tas toreiz bija vienīgais, kas bija un, tas atkal ir slikti, jo man patīk tīrs ūdentiņš.

 • und und

  Deniss, man tevi saukt par Denisočku vai Denisku? :) Par nožogojumu es domāju ka skrējējiem neviens netraucēs – mammas ar ratiem, tantes ar suņiem, riteņbraucēji. Mežaparkā skreju tikai dažas reizes bet bija ari tādas sīkas nianses ka vajadzēja skriet pa lielāku rādiusu jo tur mammas ar ratiem.

  Ja es atnākšu ar ģimeni, ko viņiem darīt gandrīz 90 minūtes Uzvaras parkā, ņemot vēra ka viņiem nav nekādas intereses skatīties ka es rinķošu :D

  Jūsu LSC stadiona seriāls ir labs, jo citur gandrīz nekur nav tādas iespējas, ka jebkurš var piedalīties stadiona mačos. Un vēl kopvertējums – ari labi. LVSā vajag licenci un ne katram to iedos, bet šosejas mačiem jums vajag kaut ko mainīt. 25 gadus atpakaļ nebija SL, SB, Aizkraukles, Salaspils utt. Tagad ir ļoti daudz maču, cilvēki izvēlās kur braukt un tērēt savu naudu, un kā redzam LSC zaudē konkurentiem (jā, dēļ tā ka nav finansējuma). Vajag padomāt ko cilvēkiem varētu interesēt. Varbūt var mēģināt uztaisīt skrējienu pa veco Jelgavas šoseju – 10.5km tur un 10.5km atpakaļ. Tur no rīta gandrīz neviens nebrauc. Toties bus viens aplis.

 • Par GPS. tas ir tas pac pulkstenis kas visiem.Es lēnām izskrēju trasi ar savu Garmin 630 tadā veidā kā mācija Beļinskis kurš sertificē visas trases latvijā ar savu garmin pulksteni, kurš protams ir profesionālāks kā manējais,pagriezienos kur ir iespēja nogriest pa taisno, būs lentas.

 • Par to Jelgavas šoseju,90 gados bīja tāda prakse skriet turp un atpakaļ,vai Rīgas maratons apkārt Ķīšezeram,Ogres maratons pa trasi Ogre-Rīgas robeža-Ogre,tie bija zelta laiki kad viss bija domāts skrējējiem nevis skatītājiem un ģimenes locekļiem.Es ļoti gribētu lai arī SL posmos būtu pusmaratons ar vienu apli pa šoseju nevis riņķojot pa stulbām bedrainām ielām un bruģiem kā piemēram Kuldīgā.

 • Vēl ir jaunumi no SS Arkādija par stadiona Arkādija izmantošanu: šogad bez maksas un bez ģērbtuvēm stadionā varēs trenēties no 7.00 līdz 10.00 un no 20.00 līdz 23.00. pārējā laikā jāpērk mēneša abonements 25 eiro.Tas attiecas uz visiem,arī uz LSC biedriem.

 • Rasels Rasels

  Klau, vai tiešām Beļinskis SERTIFICĒ trases ar GPS pulksteni?!

 • und und

  Jūs esat vienīgais sertificētais distanču mērītājs Latvijā. Šogad plašas diskusijas izvērtās īpaši pēc Jūrmalas pusmaratona. Vai varat pastāstīt par pamatprincipiem, kā distance tiek mērīta, kādai distancei ir jābūt?

  Mērīts tiek dabā. Mērīšanas ierīce ir ļoti primitīva kā parasta rulete. Ierīce ir Džonsa skaitītājs. No sākuma ar metāla mērlentu taisnā gabalā, mērot vairākas reizes, tiek nolikts konkrēts attālums. Tiek pielikti koeficienti atkarībā no temperatūrām, jo pat mērlente deformējas. Tad šajā precīzi nomērītajā posmā kalibrē Džonsa skaitītāju. Pēc tam jau tiek braukta paredzētā distance pa pareizāko, optimālo trejektoriju. Īsākais ceļš, bet ir virkne konkrētu norādījumu, kā distance ir jāizbrauc. Piemēram, no līkumiem ir jābrauc 30 cm attālumā. Nav obligāti, bet ir skrējieni, kur pat optimālā trajektorija tiek iezīmēta uz asfalta. Distance tiek mērīta vairākas reizes ar precizitāti līdz centimetram, pielietojot dažādus koeficientus. Roku darbs. Pats esmu pārliecinājies, ka Garmini tomēr katru reizi rāda citādi, tur tomēr nevar dabūt precizitāti līdz centimetriem. Ar somu kolēģi kopā sertificējām Rīgas maratona trasi, mums abiem mērījumos atšķirība bija 12 cm uz maratonu.

 • _Edgars_ _Edgars_

  Juris viennozīmīgi trases nemēra ar GPS pulksteni, bet kā jau “und” minēja ar Džonsa skaitītāju :)

 • ramiism ramiism

  Ja par GPS un attāluma mērīšanu – principā tas darbojas precīzāk, kad skrien ātri nevis lēni.

 • Andulis

  Pieļauju, dažreiz varētu būt derīgi aptuvenu, orientējošu mērījumu veikt arī ar GPS iekārtu vispirms? Tā sakot, lai saprastu, kā izskatās un cik tur vispār būs :) Ja trase mērītājam nav iepriekš labi pazīstama.

  Taču īstās sertificēšanas vajadzībām vienīgā izmantojamā metode laikam joprojām skaitās kalibrētais Džonsa skaitītājs. Ja būtu kas mainījies, tad mēs par to būtu dzirdējuši?

  Daudzmaz precīza mērīšana bez sertificēšanas gan varētu būt iespējama arī citādi (mērlenta, “stumjamais ritenis”). Bet vai ar GPS?

  Interesanti, kāda varētu būt (skaitās; ražotājs uzdod) ar Garmin FR 630 iegūta rezultāta kļūda? Relatīvā, procentos.
  Un kāda – Beļinska “profesionālākajam” GPS?
  Kaut kā šaubos, vai “parasts” Garmins var sacensties ar Džonsa skaitītājam pieņemto standartu 0,1% (jeb plus/mīnus 1 metrs uz kilometru, jeb 21 m uz pusmaratona distanci).

  Varbūt noskrien.lv nesen lasīt sākušajiem der zināt: und nocitēja 2011. gada interviju ar Beļinski. Tāpēc tur Jūrmalas pusmaratons pieminēts :)
  Kopš tā laika, iespējams, GPS pulksteņi distances ir sākuši mērīt pareizāk/precīzāk. Tomēr, diez vai uzlabojums ir TIK liels…?

 • Rasels,jā Beļinskim ir speciālais garmins,profesionālais,ar riteņ skaitītājiem sen vairs neviens nemēra.sertifikācijai galvenais ir nevis ar ko mēra bet oficiāla trases reģistrēšana starptautiskajā sertifikācijas aģentūrā,iesniedzot trases shēmu un atzīmes vairākos eksemplāros.

 • Protams tādos brondz lebel mačos kāRīgas maratons noteikti ir papild ierīces kā džonsa skaitītājs,bet mazākas nozīmes mačos esam pat kopā gājuši pa trasi un mērījuši ar Garmin pulksteni.

 • Vienmēr būs kāds kurš teiks kad nav precīzi.pēc finiša Uzvaras parkā katram pulkstenis rāda ko citu,vienam 9090m citam 1010m un tatālāk,esmu mērijis trasi ar ūlmaņlaika A tipa mērītāju un ar Garminu,atšķirība bija garminam par 10m uz apli bija vairāk nekā precīzam mērītājam ar roku.Katram pulkstenis mēra savādāk.protams sertificēt trasi mēs nespējam tas oficiāli maksā 600 eiro.

 • und und

  Nekad nedzirdēju par “profesionālo Garminu” Kaut kur bija bilde kur Belinskis brauc ar riteni. Tē ari par riteni stāsta : http://aims-worldrunning.org/measurement/MeasurementOfRoadRaceCourses.pdf

 • und und

  #FAKENEWS

  Pajautāju Kasparam Briškam, viņš teica ka VISAS trases tiek mērītas ar DŽONSA ierīci (liek uz velo). Nekāda profesionāla Garmina dabā nav. Riteni sen neizmanto? Nu nezinu, Liepājas pussite bija šajā mēnesī laikam?

  Bilde : https://imgur.com/a/rfmFsCC

 • Andulis

  Mazliet no citas puses. Arī 2015. gada oktobrī Beļinskis ir ar to pašu Džonsa skaitītāju mērījis jauno trasi (remontdarbu dēļ vajadzīgo) Ozolnieku pusmaratonam. Tas nav pārāk sen, un pasākums Mārim ir labi pazīstams… tāpēc varbūt mērīšanas apraksts spēs viņa domas mainīt?
  https://skozolnieki.files.wordpress.com/2013/10/ozolnieku-c2bdmarathons_2015.pdf

 • Jā es ne tā sapratu,izradās Beļinskis sākumā testa veidā izmēra trasi ar savu garmin 800 bet pēc tam jau riktīgi mēra ar Džonsa ierīci pie velosipēda jo uz dullo sākumā nevar uzreiz braukt ar džonsa ierīci vajag zinatāt apmēram kā tā trase ies.Vienkarši esam mērījuši kopā krossa trases ar garminu jo tur nevaj tik precīzu trasi kā uz šosejas.

 • Juris Beļinskis

  Sveiciens diskusijas dalībniekiem!
  Info par šo diskusiju ieguvu no Edgara Lankupa un esmu spiests iestīties tajā, jo notiek mana darba apspriešana, tāpēc gribu precizēt dažas lietas, lai kliedētu turpmākā spekulācijas.
  Visas sacensību distances, kuras esmu sertificējis ir mērītas vienīgi ar ierīci, kura pagaidām vienīgā ir oficiāli atdzīta no AIMS un IAAF un tā ir Džonsa skaitītājs un ar to saistītā mērīšanas metode. Tas gan neaizliedz, kā palīgierīci izmantot kādu citu ierīci, kura iespējams varētu atvieglot darbu (piemēram, “signalizēt” pat tuvojošos KM atzīmi, kura jāiezīmē). Garmin un citas mērierīces drīkst pielietot tad, ja precīzs distances garums nav nepieciešams, piemēram krosa sacensībās, tomēr esmu mērījis arī dažas krosa distances ar Džonsa skaitītāju. Diskusiju par kļūdu, kāda iespējama starp Garmin un Džonsa skaitītāju, nav vērts pat sākt, jo Garmin mērījumi var atšķirties pat 2x veicot vienu un to pašu distanci!
  Ar cieņu,
  Juris Beļinskis

 • Mārtiņ š Mārtiņ š

  GPS ierīci kā papildrīku protams var var izmantot, bet mani fascinēja MAKRO apgalvojums, ka ar GPS mērītā LSC pusmaratona trase būs precīza.

 • Lauma Lauma

  Vai ne, burvīgs apgalvojums. Pēc pieredzes zinu, ka skrienot blakus diviem cilvēkiem ar vienādiem pulksteņiem, samērītais distances garums atšķiras. Ko izskaidro, ka katrs ir saķēris savu gps signālu.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.