Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien Facebook profils

Brīnišķīgie SSV koptreniņi!

15. decembris. Šajā dienā sākās tāda jauka lieta kā Skrienu, skrienu vēl (SSV) koptreniņi: nedēļas nogales garie (18.75+ jūdzes) skrējieni. Nē, nu patiesībā ideja pati nobrieda ātrāk (paldies Kukam), bet pats 1. koptreniņš sākās tieši šajā datumā. Iegansts šiem treniņiem bija vienkāršs: vajag sagatavoties Rīgas maratonam. Tad nu arī es izdomāju, ka vajadzētu pievienoties. Tā kā pirms tam man bija 4 mēnešu periods, kurā gandrīz nemaz nebiju skrējis, un tikai pamazām biju sācis iekustēties, tad skrēju tikai pusi no visa maršruta. Jāatzīst, ka 15. decembris man tomēr nav īpaši labā atmiņā palicis. Sanāca tāds kuriozs, ka aiz pārpratuma biju uzvilcis garo treniņtērpu. Iepriekšējā dienā biju paskatījies laika prognozē, ka 0 C un brāzmains vējš. Nobijos, un šortus atstāju mājās. Patiesībā laika prognozētāji mani apmānīja: nekāda vēja nebija, +5 C, kā rezultātā jau pēc 5 km sāku sakarst… Beigās jau biju izcepies. Neko darīt.

Ja runā kopumā par visiem SSV, tad nebija tikai tā, ka skrējām tik pa Rīgu. Ģeogrāfija iznāca visai plaša: Stopiņu novads, Baltezers, Salaspils, Sigulda, Mārupe, lidosta, mežs aiz Langstiņiem, Mangaļsalas mols, Vecāķi,  Jūrmala, Sloka, Antiņciems… Kopā vesels 21 SSV. Sanāca garos treniņus apvienot ar mazāk zināmiem vai pat nezināmiem ceļiem. Dažbrīd arī gleznaini skati pa ceļam patrāpījās. Bija patiešām interesanti. Bet pietiks man muldēt. Lai tālāk lai runā bildes!

20131221_160857

22. decembris. Pa skuju taku…

20140222_110039[1]

Mangaļsalas mola skrējiens. Bet sākās viss arī aptieku un Rimi ratiņiem… Daži pat februārī paspēja baspēdošanas sezonu atklāt, vēl daži īpatņi nomaldījās Mangaļsalas mežos… Bija interesanti

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skrējiens uz “aiz Langstiņu” mežiem. Skrienam visi vienā čupiņā un mēģinām viens otru izklaidēt.

Kaut kur meža vidū. Dalīta 1. vieta SSV apmeklējuma ziņā. Kopā bijām 19!

Personīgi man šī varētu būt lielākā SSV vilšanās. Drusku jau tā kā biju uzkarsis. Tieši kā reizi prasās atvēsināties. Bet ezers bija aizsalis!!!

Personīgi man šī varētu būt lielākā SSV vilšanās. Drusku jau tā kā biju uzkarsis. Tieši kā reizi prasās atvēsināties. Bet ezers bija aizsalis!!!

Šeit pie Slokas ezera kaut kā nesadūšojāmies vienai kārtīgai kopbildei...

Šeit pie Slokas ezera kaut kā nesadūšojāmies vienai kārtīgai kopbildei…

:) Šo zīmi mēs ieraudzījam, tad, kad bijām cauri brikšņiem noskrējuši 5 km

:) Šo zīmi mēs ieraudzījam, tad, kad bijām cauri brikšņiem noskrējuši 5 km

Dažbrīd gāja patiešām jautri. Kādam tas upes šķērslis sagādāja problēmas

Dažbrīd gāja patiešām jautri. Kādam tas upes šķērslis sagādāja problēmas

Tādi skati reizēm pavērās pa ceļam. Kaņieris

Tādi skati reizēm pavērās pa ceļam. Kaņieris

Kaņiera ezera skatu tornis. Skats aiz muguras patiešām labs. Mani gan citas problēmas nomocīja. Laikam vienīgā reize SSV koptreniņos, kad man pat drusku tā pavēsi palika. Grūti pateikt, kas par vainu

Kaņiera ezera skatu tornis. Skats aiz muguras patiešām labs. Mani gan citas problēmas nomocīja. Laikam vienīgā reize SSV koptreniņos, kad man pat drusku tā pavēsi palika. Grūti pateikt, kas par vainu.

7 gadi jau šim "tiltam"!

7 gadi jau šim “tiltam”! Reizēm sanāca slapjie SSV. Atminos pat, ka vienā citā koptreniņā Aivars jau pat bija sācis manāmi nervozēt, ka kājas sāk izžut

Šoreiz šefību pār skrējienu uzņēmās Veipaskundzīte. Bija patiešām jauks skrējiens. Un viena no retajām reizēm, kad sazīmētais maršruts tika izskriets kā pēc notīm. Vienam citam gan te ir tendence nomaldīties...

Apkārt Baltezeriem. Šoreiz šefību pār skrējienu uzņēmās Veipaskundzīte. Bija patiešām jauks skrējiens. Un viena no retajām reizēm, kad sazīmētais maršruts tika izskriets kā pēc notīm. Vienam citam gan te ir tendence nomaldīties…

Jūgezers

Jūgezers

...

:) Bilde labi raksturo to atmosfēru, kas bieži vien raksturīga SSV skrējieniem

Kurš no nekoptreniņa dalīdniekiem pateiks, kas šī ir pa vietu? Šis skrējiens ieies vēsturē ar to, ka Minikin 1. reizi noskrēja vairāk par 30 km. Bet sākās viss ar Biķernieku Rimi un frāzi: "Nē, nē! Es jau šodien neskriešu pilno maršrutu". Tā mums te reizēm notiekās :D

Kurš no nekoptreniņa dalīdniekiem pateiks, kas šī ir pa vietu? Šis skrējiens ieies vēsturē ar to, ka Minikin 1. reizi noskrēja vairāk par 30 km. Bet sākās viss ar Biķernieku Rimi un frāzi: “Nē, nē! Es jau šodien neskriešu pilno maršrutu”. Tā mums te reizēm notiekās :D Ak, jā! Un es neteikšu, kāpēc man rokas aiz muguras

Vēl viena gleznaina vieta. Bet atrodas tikai 5 km attālumā no Rīgas! Vispār ieteikt arī citiem apmeklēt šo vietu

Vēl viena gleznaina vieta. Bet atrodas tikai 5 km attālumā no Rīgas! Vispār ieteikt arī citiem apmeklēt šo vietu

Paldies visiem, kas piedalījās. Cerams, arī vasarā notiks. Ja ne, tad tiekamies rudenī.

P.S. Nevajadzētu apvainoties, ja kāds, kurš ir piedalījies, nav iekļuvis nevienā bildē, ja kādu bildi esmu palaidis garām. Visiem jau nevaru izdabāt.

12 komentāri rakstam Brīnišķīgie SSV koptreniņi!

 • Inga_K Inga_K

  Vēl pietrūkst smukās bildes (http://tinyurl.com/llkx4n9) ar Rīgas burtiem un 10. maija tizli-slapjie selfiji (http://tinyurl.com/mddlfvf) :)
  bet šī ir ļoti laba tradīcija, kas pēc iespējas jāturpina :) bez SSV es sestdien pēc darba noteikti nebūtu devusies garajā skrējienā, vai arī būtu stipri ātrāk sagrēkojusi ar tramvaju :D

 • Andulis

  Ļoti jauks pārskats, gluži vai sagribējās piedalīties. Kalendārā ielikti daži iespējamie nākošie SSV.

  Inga_K, tos selfijus skatoties, pasmaidīja arī Googlestante un teica: “You’ve finished SSV pirms NRM (slapjais)” :) Saproti, kā gribi :)

 • ansiso ansiso

  Inga_K, gribēju tagad papildināt šito blogu ar to lidmašīņas bildi un Rīgas burtiem, bet laikam man nemaz nav tādu pilnvaru… Neredzu vairs tādu pogu: labot.
  Vēl jau kaut kur interneta dzīlēs noteikti atrodama kopbilde uz mangaļsalas mola gala (neesmu pat redzējis)

 • Ultralapsa Veipaskundzīte

  Jauks apskats, paldies, Ansi! Šie koptreniņi ir brīnišķīgi ne tikai no tā viedokļa, ka ir lieliski pavadīts laiks svaigā gaisā un labā kompānijā, bet arī tāpēc, ka palīdz saņemties noskriet tos 30+ kilometrus. Ikdienā jau nav grūti noskriet 10-20km, bet saņemties kaut kam lielākam vienatnē taču ir tik pat kā neiespējami!

 • Skaisti gan jums gājis!

 • Maikijs Maikijs

  Ansi, es skatos, ka Tu esi uzsācis savā aģitācijas plāna realizāciju! :-)

 • Vīlīte Vīlīte

  Esmu piedalījusies pāris reizes šajos garajos treniņos, varbūt 3x, īsti neatceros, un vienmēr šis pasākums bijis tik pozitīvs, priekpilns! Un es varu teikt, ka vispār VSK Noskrien skrejošie ir ārkārtīgi pozitīvi un gaiši cilvēki,atbalsta, uzmundrina, nav skopi laba vārda :) tas ir brīnišķīgi ka mēs tādi varam būt :)

 • Aivars Aivars

  Pasākums lielisks un tagad, sacensību periodā, mēs baudam SSV sarūpētos augļus. Nez, kā tagad klājas mūsu komandierim?

 • Kuks Kuks

  Komandieris smaida ūsās ;) Nieka divu gadu laikā koptreniņi no pāris reizes gadā notiekoša pasākuma ir kļuvuši par VSK Noskrien popkultūru, kalendārs mudž vien un jāspēj tik izvēlēties.
  Paldies visiem, kuri ir piedalījušies, atbalstījuši, sekojuši līdzi vai domājuši par piedalīšanos!

 • Zanda19 Zanda19

  Paldies, Ansi, lielisks raksts un iedvesmojošas fotogrāfijas. Piedalījos trijos SSV, un man bija liels prieks skriet kopā ar tik atbalstošiem un pozitīviem cilvēkiem. Tā patiešām var noskriet vairāk nekā parasti. :) Ceru uz tikšanos vēl citos skrējienos.

 • Šovakar skrēju un domāju par SSV. Tas ir koptreniņš, kurš mūs visus ir vedis cauri ziemai uz 18. maija lielo pasākumu. Novēlu tad arī katram savu iecerēto distenci godam pieveikt!

  P.S. Pašam arī dažus SSV izdevās apmeklēt un varu tikai ieteikt. Lielisks pasākums lai arī kurā virzienā tiktu skriets. :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.