Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Desmit reizes

Esi apdomājis vai nevajadzētu sākt skriet? Sniegs sāk kust, pludmales sezona arī nav aiz kalniem, vai vienkārši gribi tālāk dzīvot nedaudz veselīgāk. Skriešana šajā ziņā ir viens no risinājumiem. Ir daudz iemeslu kāpēc vajadzētu skriet un tik pat daudz iemeslu kāpēc tu sāc skriet. Bet viens no tā visa ir ļoti mērķtiecīgs – piedalīšanās sacensībās. Ne jau Olimpiskajās spēlēs vai Latvijas čempionātā, parastās, tādās kurās piedalās tavi kolēģi, draugi vai paziņas. Mēs šeit varam tev palīdzēt.

VSK Noskrien sadarbībā ar Nordea Rīgas maratona organizatoriem grib tev palīdzēt noskriet pusmaratonu tieši Rīgā. Noskrien desmit reizes pirms Nordea Rīgas maratona treniņos un mēs vienam laimīgajam nodrošināsim bezmaksas dalību. Noskrien desmit reizes 2010. gadā desmit nedēļas pirms Nordea Rīgas maratona. Vai nav labs plāns? Starp citu, tieši desmit nedēļas ir vajadzīgas, lai sagatavotos pusmaratonam un to noskrietu.

Lai piedalītos šajā pasākumā, tev ir jāreģistrējas šajā lapā un tu automātiski kļūsi par VSK Noskrien biedru. Vienīgais tavs pienākums ir godīgi ierakstīt desmit treniņus, kurus esi veicis desmit nedēļās pirms Nordea Rīgas maratona un tu piedalīsies izlozē, kuras galvenā balva ir apmaksāta dalības maksa Nordea Rīgas maratona pusmaratona distancei. Izloze notiks 3. maijā un tajā piedalīsies visi, kuri vēl nav sacensību dalībnieku sarakstā, noskrējuši desmit reizes treniņos vai sacensībās un piereģistrējuši savus skrējienus, kopējā noskrietā kilometru daudzums būs lielāks par pusmaratona distanci, būs gatavi piedalīties Nordea Rīgas maratonā un mēģinās noskriet pusmaratona distanci.

Ko tu vēl iegūsi?

Iespēja papildināt iespējams labākās Latvijas skriešanas komandas rindas un sacensību pieteikumos komandas vietā norādīt - VSK Noskrien. Kā arī iegūt pašus labākos komandas biedrus - kaislīgus skrējējus, pieredzi bagātus maratonistus, trenerus un padomdevējus gandrīz visos jautājumos.
Mēs gribam apskriet apkārt pasaulei desmit reizes. Tu varēsi reģistrēt savus skrējienus un palīdzēt mums to īstenot.
Tu varēsi sekot līdzi saviem panākumiem, reģistrēt sacensībās vai treniņos noskrieto un pat iegūt savu skrējēja lapu.
Ārā līst lietus, vai jūties kaut kā noguris? Paskaties VSK Noskrien motivācijas lapu un tu uzreiz gribēsi iet ārā un skriet. Jo citi skrien un ļoti cītīgi skatās vai arī tu skrien.
Vai tu vari noskriet 50km mēnesī? Vai tu vari noskriet 100km mēnesī? Skrienot tu vari krāt VSK Noskrien sasniegumu nozīmītes.
Tev garlaicīgi skriet vienam? Bail ka kāds tev nenodara pāri? Apaskaties VSK Noskrien kartē un uzzini vai tavā apkārtē jau kāds mūsējais neskrien. Kā arī iezīmē savu maršrutu un iespējams varēsiet skriet kopā.
Nezini cik daudz esi noskrējis? Gribi uzzināt vai šis tev bija kalnu treniņš, vai tomēr viss līdzens? Apaskaties VSK Noskrien noskrietā aprēķinātāju. Pie tiem, mēs atcerēsimies kur tu skrēji.
Sāp celis, gribi skriešanas padomu, nezini kuras kedas pirkt? VSK Noskrien forums šo visu atrisina. Sacensības. Treniņi. Veselība. Inventārs. Uzturs. Un pat speciāla sadaļa kur atbild speciālists.
VSK Noskrien kalendārā vari noskaidrot tuvākās sacensībās Latvijā un visā pasaulē uz kurām dodas VSK Noskrien biedri. Iespējams tieši tev atradīsies vieta automašīnā vai kopā vienmēr jautrāk doties pāri visām jūrām, lai noskrietu dažus kilometrus.
Tu iegūsti ne tikai komandu, bet patstāvīgas atlaides skriešanai nepieciešamo lietu veikalos un pakalpojumos. Kļūsti par personalizētas VSK Noskrien lojalitātes kartes īpašnieku.

VSK Noskrien ir virtuāla skrējēju komanda, kas apvieno jau vairāk kā simts dažādu spēju skrējējus un skriešanas entuziastus. Mums ir tādi puiši un meitenes, kas skrējuši jau trīsdesmit gadus un noskrietos maratonus uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitīs, ir tādi kas ir ceļā uz savu pirmo maratonu un ir arī tādi kas tiešu savu pirmo maratonu vai pusmaratonu ir noskrējuši pateicoties VSK Noskrien vai  pārstāvot VSK Noskrien komandu. Mums ir tādi kas skrien ātri un ieņem pirmās vietas, ir tādi kuri skrien sava prieka pēc un ir tādi kas lasot VSK Noskrien rakstus un diskusijas tūlīt, tūlīt ņems kedas un sāks skriet. Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.

6 komentāri rakstam Desmit reizes

 • druupijs druupijs

  Viltiigi izdomaats, jo tiem, kas nevinnees izlozes kaartiibaa daliibu Riigas maratonaa, tik un taa negribeesies treninjus laist zudiibaa un visdriizaak pashi pieteiksies piedaliities RM :D

 • domājams, ka vairums noskrien.lv biedri jau tāpat sen ir pieteikušies uz NRM.
  Bet jaunu biedru piesaistei ideja forša

 • laumiic

  re kā. būs vēl lielāka iedvesma skriet. tas ne kas, ka paspēju pietiekties jau pirms 10×10 :)

 • hmmmz…. man tieši ir laiks pārdomām dažādos skriešanas aspektos un viens no tiem ir Rīgas maratons :) Baigās aizdomas, ka maratons man ies secen, bet pusīti, droši vien, skriešu … dīvaini bet fakts :)

 • archa777

  Nu aiziet,tad Tev ir lieliska iespeeja tik pie bezmaksas pusiites :))

 • vargans

  Kuri tad bija laimīgie izlozes laureāti???

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.