Biedriem

9. maijs 11:00

10. Latvijas Baskāju draudzības skrējiens


Vieta: , ,
Notikums: , , ,
Distance: ,

Ar prieku aicinām jūs uz ikgadējo, nu jau jubilejas – DESMITO -, Latvijas Baskāju draudzības skrējienu. Tradicionāli skrējiens notiks maija sākumā, 9. maijā, plkst. 11:00. Skrējiens katru gadu notiek citā vietā – šoreiz viesosimies Mežaparkā. Pasākuma kopējais ilgums: ~ 1 stunda.
Skrējienā aicināti piedalīties visi interesenti neatkarīgi no iepriekšējās baspēdu skriešanas pieredzes. Iesācēji tiks iedrošināti varbūt pirmo reizi izmēģināt skriešanu basām kājām, bet pieredzējušākie skrējēji aicināti padalīties ar padomu no personīgās baspēdošanas pieredzes. Sāksim ar nelielu instrukciju un iesildīšanos sertificēta trenera pavadībā un turpināsim ar īsu kopīgu lēnu skrējienu pa Mežaparka asfaltu (jā, tieši asfalts ir ieteicamais segums, pa kuru sākt baspēdot!). Distances garums nav noteikts, bet, ņemot vērā, ka starp dalībniekiem varētu būt pilnīgi baspēdošanas iesācēji, tā būs ļoti īsa – ne vairāk kā kilometrs līdz jūdze.

Pulcēšanās laiks: Svētdiena, 9.05.2021., plkst. 11:00.

Pulcēšanās vieta: Rīga, Mežaparks, pie Zooloģiskā dārza ieejas.

Kontakttālrunis: 26429408 (Alīna).

Pasākums ir bez maksas, bet noteikti jāatzīmējas pie šī kalendāra ieraksta ar PIEDALĪŠOS vai arī pie FaceBook pasākuma ieraksta (skatīt saiti zemāk) ar DOŠOS/GOING (bet dari to tikai tad, ja patiešām būsi!). Dalībnieku skaita maksimālais ierobežojums – 2 grupas pa 10 cilvēkiem.
Tiekamies skrējienā!

Pasākuma notikums FaceBook.

2012. gada skrējiens

2013. gada skrējiens

2014. gada skrējiens

2015. gada skrējiens

2016. gada skrējiens

2017. gada skrējiens

2018. gada skrējiens

2019. gada skrējiens

2020. gada attālinātā skrējiena video

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
OreMan piedalās

Piedalās - 1

Viens komentārs rakstam 10. Latvijas Baskāju draudzības skrējiens

  • Jau desmito reizi šogad notiks Latvijas Baskāju draudzības skrējiens! Agriežamies (iespēju robežās) pie tradicionālā klātienes formāta (pagājušogad tas notika attālināti). Vietu skaits ierobežots! Kas pirmais brauc (piesakās), tas pirmais maļ (skrien).. ;)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.